3 kriptogrāfijas uzņēmumi, kas jau pieņem PayPal maksājumus

Tiek baumots, ka amerikāņu tiešsaistes naudas pārskaitījumu pakalpojums PayPal gatavojas ienākt kriptonauda nozarē. Ja tā ir pareiza, PayPal kļūs par lielāko vienību, kas vēl piedāvā kriptovalūtas pirkumus, kas nozarei ir nozīmīgs pavērsiens.

Bet tiem, kas nevar gaidīt, jau tagad ir iespējams izmantot PayPal, lai kriptovalūtas telpā iegādātos praktiski visu nepieciešamo – ja zināt, kur meklēt!

Pērciet kriptovalūtas ar Coinbase

Kad runa ir par kriptovalūtu pirmo pirkšanu, daudzi cilvēki neizbēgami vēlas iegādāties, izmantojot PayPal, Venmo un citus populārus tiešsaistes maksājumu pakalpojumus. Tomēr viņi parasti uzskata, ka to ir vieglāk pateikt nekā izdarīt, jo ļoti maz brokeru un pārdevēju pieņem tikai debetkartes un kredītkaršu maksājumus..

Par laimi Kalifornijā bāzēts kriptovalūtu brokeris Coinbase atzina lielu vajadzību tirgū un iesaistījās, lai aizpildītu plaisu, kad 2016. gadā sāka pieņemt PayPal kriptovalūtu pirkšanai. Kopš tā laika biržu gigants ir dramatiski paplašinājis piedāvāto kriptovalūtu klāstu pārdošanu un ir ieviesis atbalstu PayPal maksājumiem dažādās valstīs.

Coinbase šobrīd piedāvā tiešus pirkumus vairāk nekā 30 dažādām kriptovalūtām ar PayPal, sākot no plaši pazīstamiem aktīviem, piemēram, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) un Chainlink (LINK), līdz mazāk izveidotiem, piemēram, Basic Attention Token (BAT) un Zcash (ZEC).

Klienti 40 dažādi reģioni šobrīd ir iespēja iegādāties kriptovalūtas ar PayPal – tostarp Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā, Lielbritānijā, Francijā, Itālijā un Spānijā. Tomēr klientiem Āfrikā, Āzijā un Austrālijā pašlaik nav šādas iespējas.

Personām valstī, kuru neapkalpo Coinbase, ir vairākas alternatīvas, kuras ir vērts pārbaudīt. To skaitā ir vienādranga tirdzniecības platformas Paxful un Local Bitcoins, kā arī eToro, populāra sociālās tirdzniecības platforma, ko biežāk izmanto akciju un preču tirdzniecībai..

Iemācieties tirgoties ar NewsCrypto

Lai gan Coinbase var izmantot, lai iegādātos daudzas populāras kriptovalūtas ar PayPal, ikviens, kurš vēlas tirgoties ar kriptovalūtām vēlāk, gandrīz noteikti vēlēsies pirms tā apgūt tirdzniecības, tehniskās analīzes un diagrammu veidošanas pamatus – tā kā nepieredzējušiem tirgotājiem bieži neveicas pārāk labi nestabili tirgi.

NewsCrypto tika izstrādāts, lai risinātu tieši šo problēmu. Kā mezgls topošajiem un izveidotajiem kriptovalūtu tirgotājiem, NewsCrypto nodrošina daudz resursu, kuru mērķis ir padarīt tirdzniecību gan pieejamāku, gan ienesīgāku. Tajos ietilpst kaudze tirgus izsekošanas, kartēšanas un analīzes rīku, kā arī noskaņojuma rādītāji, kas dod tirgotājiem ievērojamu priekšrocību salīdzinājumā ar konkurenci.

Liels funkciju klāsts tiek nodrošināts bez maksas, bet tiem, kas vēlas piekļūt modernākiem rīkiem, kurus izmanto profesionāli tirgotāji, NewsCrypto piedāvā arī pāris augstākās klases dalības plānus.

Starpposma plāns ir 250 NewsCrypto monētas (NWC) mēnesī (aptuveni 8,30 ASV dolāri) un papildus vairākiem pielāgotu diagrammu veidiem atver arī arbitrāžas un noskaņojuma rādītāju rīkus, savukārt 500 NWC mēnesī (aptuveni 16,60 USD) uzlabots jauninājums iet vēl vienu soli tālāk kā arī cita starpā atklāj vaļu brīdinājumus, korelācijas diagrammas un plūsmas rādītājus.

NWC marķierus var iegādāties tieši vietnē NewsCrypto, izmantojot PayPal, vai arī tos var iegūt trešo pušu biržās, piemēram, KuCoin, lai apmaksātu dalības jaunināšanu. Alternatīvi, NewsCrypto lietotāji, kuri pabeidz NewsCrypto tirdzniecības izglītības kurss nedēļu bez maksas saņems papildu dalību.

Saglabājiet savus aktīvus drošībā ar virsgrāmatu

Ja esat dedzīgs kriptovalūtas lietotājs, tad izredzes ir tādas, ka esat vai nu dzirdējis par problēmu saistībā ar valūtas uzlaušanu vai zādzībām kriptonauda nozarē, vai arī pats esat piedzīvojis kaut kādus zaudējumus.

Jūs, iespējams, arī zināt, ka kriptovalūtu aparatūras maki tiek plaši uzskatīti par labāko veidu, kā saglabāt jūsu līdzekļus drošībā, jo tie ļauj uzglabāt kriptonauda drošā bezsaistes vidē un saglabāt pilnīgu kontroli pār jūsu privātajām atslēgām.

Virsgrāmata ir neapšaubāmi visveiksmīgākais kriptovalūtas aparatūras seifa ražotājs, jo tas ražo visvairāk pārdoto Ledger Nano S aparatūras maku un pēdējo četru gadu laikā pārdots vairāk nekā 1,5 miljonu vienību.

Pagājušajā gadā uzņēmums prezentēja savu nākamās paaudzes aparatūras maku – 119 ASV dolāru vērto Ledger Nano X -, kas nodrošina tādu pašu Ledger Nano S funkcionalitāti, bet papildina Bluetooth atbalstu, vairāk atmiņas un labāku kriptovalūtas pārklājumu. Ledger Nano X atbalsta katru kriptovalūtu, ko pārdod Coinbase, un pat atbalsta iepriekšminēto NewsCrypto Coin.

Gan Ledger Nano S, gan Nano X var iegādāties vietnē oficiālais Ledger veikals izmantojot PayPal un dažādas citas maksāšanas metodes – ieskaitot kriptovalūtas. Ja neviens no šiem neatbilst jūsu prasībām, tad ShapeShift budžets KeepKey maks ir viens no vienīgajiem aparatūras seifiem, ko var iegādāties, izmantojot PayPal.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me