Red Tiger spēļu automātu apskats (2021) – Anubis velve un vēl vairāk!

Sarkano tīģeru spēles ir tiešsaistes kazino spēļu nodrošinātājs, kuru 2014. gadā dibināja nozares veterānu grupa kā uzņēmuma vietnē norādīts. Red Tiger izvēlē ir vairāk nekā 120 spēļu automāti.

Red Tiger Gaming nodarbina matemātiķus, grafiskos dizainerus, programmatūras izstrādātājus, audio inženierus, azartspēļu ekspertus, kvalitātes nodrošināšanas speciālistus, kontu pārvaldniekus un slepenos burvjus saskaņā ar uzņēmuma datiem. Apskatīsim, vai Red Tiger slots ir maģisks.

Red Tiger laika nišas ir licencējušas UKGC (Apvienotās Karalistes azartspēļu komisija), MGA (Maltas spēļu pārvalde), Alderney azartspēļu kontroles komisija un HM Gibraltāra valdība.

“Rio Tiger Gaming” spēļu automāts “Rio Stars”.

Šis ir Rio Tiger Gaming spēļu automāts.

Red Tiger Gaming logotips

Red Tiger Gaming slotu lietotāja vērtējums:

Jauni spēļu automāti Red Tiger Gaming

Šeit ir dažas no jaunākajām Red Tiger Gaming spēļu automātu spēlēm.

1. Anubis vault (publicēts 2020. gada februārī)

Anubis velvē ir pavisam jauna Senās Ēģiptes tēmu spēļu automāta spēle, kas tika publicēta 2020. gada februārī.

Red Tiger Gaming spēļu automāta Anubis velvējums.

Red Tiger Gaming spēļu automāta Anubis velvējums. Lūk, kā darbojas izmaksu līnijas sistēma – vienkārši iegūstiet 5 vai vairāk horizontāli vai vertikāli savienotus simbolus kopā, un tas ir ieguvums! Pēc šo uzvarētāju pazušanas nolaiž vairāk simbolu.

Nav tradicionālu uzvarētāju līniju, bet tā vietā tiek piešķirta uzvara, ja simboli veido kopu. Pieci vai vairāk simboli kopā (savienojot horizontāli vai vertikāli) piešķirs jums uzvaru. Maksimālais simbola laimests tiek iegūts, kad vienā un tajā pašā klasterī saņem vairāk nekā 30 simbolus.

Pazūd arī uzvarošie simboli, un no ruļļa augšdaļas nolaižas vairāk simbolu. Tas var radīt vairāk uzvaru.

Vault of Anubis slotā ir daudz īpašu funkciju. Visiem labi apmaksātajiem simboliem ir 2 x 2 un 3 x 3 super simbols variācijas. Var parādīties arī vairāki super simboli.

Red Tiger Gaming spēļu automāta Anubis velvējums.

Šeit ir piemērs 2 x 2 un 3 x 3 super simboliem, kas attiecīgi ir 4 un 9 simbolu kopas.

Dāsni dievi ir funkcija, kurā statujas katrā spoles pusē var nejauši aktivizēt vairākus Wild simbolus uz spolēm.

Velvju griezieni var aktivizēt ar 4 Vault Spins simboliem jebkur uz ruļļiem. Jums tiks doti 10 bezmaksas griezieni.

Red Tiger Gaming spēļu automāta Anubis velvējums.

Tas ir veids, kā uzvarēt Vault Spins. Ja jums ir 4 Vault Spins simboli, tas ir viss!

Laikā Velvju griezieni katrs uzvarošais ekrāns palielinās laimestu reizinātāju par 1. Ja pēc pirmā laimestu komplekta ir nolaižama simbolu kombinācija, tad uzvara vai uzvaras pēc nolaižamās izvēlnes palielinās arī reizinātāju..

Tātad, ja pēc pirmā grieziena jūs iegūstat 3 uzvaras, jūsu reizinātājs palielinās tikai ar vienu. Ja nolaižamajā izvēlnē tiek izveidotas, piemēram, 2 uzvaras, jūs saņemat arī +1 reizinātāju.

Arī katrs + SPIN simbols var piešķirt līdz pat 8 Bonusa bezmaksas griezieniem. Reizinātājā nav augšējās robežas, tomēr maksimālā uzvara ir 5469,1 x likme visā slota līmenī.

Red Tiger Gaming spēļu automāta Anubis velvējums.

Lūk, Vault Spins darbībā. Katrs laimestais grieziens reizinātāju palielinās par 1. Arī pēc kārtas iegūtā uzvara vai uzvaras ar nolaižamo simbolu reizinātāju palielinās arī par 1. Reizinātājam nav augšējās robežas..

Red Tiger Gaming spēļu automāta Anubis velvējums.

Lūk, mani Vault Spins, kas beidzās ar jauku x11 reizinātāju.

Noslēgumā Anubis velvē ir lielisks priekšstats par klasisko Senās Ēģiptes spēļu automātu ainu. Slotu spoles struktūra ir unikāla, un krītošie simboli padara spēli vēsu. Ir arī pietiekami daudz bonusa iespēju, lai spēlēšana būtu interesanta.

Vispārējā sajūta, animācijas, skaņas un spēle ir nevainojami, šajās jomās nav sūdzību, lielisks darbs!

Anubis glabātuvē tomēr ir maz mīnusu. Spēle laiku pa laikam ir nedaudz lēna. Pat ja ieslēgts Turbo režīms, dažkārt sāpju lēnām notiek nolaižamās simbolu izvēlnes. Ir nepatīkami sekot piektajam mikrouzvaram, un vairāk simbolu turpina samazināties. Ja es būtu Sarkanais tīģeris, es pielāgotu ātrumu arī nolaižamajām izvēlnēm, kuras spēlētāji varēja izvēlēties, cik ātri notiek spēle visās jomās..

Saskaņā ar Sarkano Tīģeru dispersija ir augstā līmenī. Tas var būt taisnība, bet manos testos dažu stundu sesijā man bieži bija daudz mazāku uzvaru. Protams, tas ir varbūtība, tas var notikt tikai veiksmes dēļ.

Bezmaksas griezienu bonusa spēli (Vault Spins) arī bija ļoti grūti iedarbināt, taču pati Vault Spins bija diezgan forša, pieaugot reizinātājiem.

Kopumā Vault of Anubis ir lielisks slots, bet nav ideāls. Ja jums patīk šīs Senās Ēģiptes tēmas, noteikti apskatiet šo! RTP (Return to player) procentuālais daudzums ir vidējais vai zemākais līmenis ar 95,74%.

Spēle izlaista: 2020. gada februāris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 95,74%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 6 x 7

Derību līnijas / kombinācijas:

Maksimālā uzvara: Likme 5469,1x

2. Savvaļas cepure (publicēta 2020. gada aprīlī)

Mežonīgā cepure ir 5 x 4 slotu spēle ar dažiem īru fantāzijas elementiem … un cepurēm. Vismaz man šī sajūta radās no zaļganas un krāsainas grafikas. Grafika ir ļoti krāsaina, kraukšķīga, un animācijas ir ļoti augstā līmenī. Īpaši Bonusa spēle (The Wild Hatter respins) izskatās ļoti forša.

Bonusa funkcijas ietver “tikai” Respins ar dažām variācijām. Nav nevienas tradicionālas bonusa spēles ar bezmaksas griezieniem, taču ir atsvaidzinoši uzzināt arī citus piemaksu veidus, piemēram, šeit.

Spēles Red Tiger Gaming Wild Hatter slots.

Šis ir Red Tiger Gaming spēļu laukums The Wild Hatter.

Savvaļas simboli (savvaļas cepure) iedarbina vismaz vienu Respinu, bloķējot vienu simbolu tipu. Respin laikā drīkst piezemēties tikai bloķēti simboli un Wilds. Ja piezemēsies jauni simboli, tie arī bloķēsies, aktivizējot citu Respin un Respin reizinātājs palielināsies par 1.

Spēles Red Tiger Gaming Wild Hatter slots.

Šeit ir spēles īpašā iezīme. Cepurnieka simbols šoreiz izraisīja atelpu ar pulksteņa simbolu kā izvēlēto. Es saņēmu vēl dažus pulksteņa simbolus, un reizinātājs palielinājās līdz 2x.

Spēles Red Tiger Gaming Wild Hatter slots.

Apgriezienu beigās savvaļas cepures simbols pārvēršas par Wild simbolu, un jūs iegūsiet uzvaru par izvēlētajiem simboliem.

Iekš Jaunināšanas funkcija visi savvaļas dzīvnieki, kas nolaižas Respinsa laikā, nomaina bloķētos simbolus pret augstāk apmaksātiem simboliem. Respin funkcijā var parādīties līdz 3 jauniem savvaļas cepuriem.

Kad Respinā nav nokļuvuši jauni simboli, Savvaļas cepure var nejauši aktivizēt, lai piešķirtu nejaušu bloķēta tipa simbolu daudzumu citam Respin.

Spēles Red Tiger Gaming Wild Hatter slots.

Daži spēle no Wild Hatter slota.

Noslēgumā Mežonīgā cepure ir diezgan jauka spēļu automāta spēle. Man personīgi šī tēma atstāja mazliet aukstu. Man bija problēmas saprast, kas īsti ir spēle un cepures tēma. Arī savvaļas cepures varonis tika izlaists diezgan noslēpumains.

Bonusa funkcijās es parasti dodu priekšroku tradicionālajai pieejai “Bonusa spēle ar 10 bezmaksas griezieniem”, taču es domāju, ka tas ir gaumes jautājums. Vispārējā spēle, grafika un audio elementi ir ļoti augstā līmenī, kas ir lieliski.

Bet, ja jums nejauši patīk fantāzijas tēmas sloti, tas varētu būt labs, lai to pārbaudītu. RTP (Return to player) procentuālais daudzums ir vidējais vai zemākais līmenis ar 95,79%.

Spēle izlaista: 2020. gada aprīlis

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 95,79%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 5 x 4

Derību līnijas: 30

Maksimālā uzvara: 3600x

Visinteresantākās Red Tiger Gaming slots

Šeit ir daži no interesantākajiem Red Tiger Gaming automātiem, kurus atradu no izlases. Viņi visi ir vērts pārbaudīt!

1. Golden Cryptex (publicēts 2020. gada martā)

Zelta kripteks šķita ļoti interesanta slotu spēle visiem tur esošajiem kriptopēdiem. Tā ir renesanses iedvesmota 5 x 3 slotu spēle ar īpašu Cryptex kodu, kuru var uzlauzt! Tas izklausās interesanti, tāpēc apskatīsim to tuvāk!

Slots sastāv no diezgan parastiem 5 x 3 ruļļiem, taču tas tiek īstenots ļoti atdzist ar reālistiskiem pagriežamiem riteņiem vai ruļļiem. Spoles augšdaļā ir Zelta rādītājs, kas palīdz jums uzlauzt Crypteks kodu.

Sarkanā Tīģera slots Golden Cryptex.

Sarkanā Tīģera slots Golden Cryptex.

Iekš Cryptex Cash funkcija, ja jūs nolaidīsit vienu simbolu no koda uz katru ruļļu, tas jums piešķirs Cryptex Cash! To var piešķirt ar 5 x septiņiem simboliem.

Spoles augšējās daļās ir Zelta rādītājs. Ja jūs saņemsiet Pieci dūži Zelta rādītājam, tas jūs apbalvos 10 zelta griezieni.

Sarkanā Tīģera slots Golden Cryptex.

Lūk, kā iegūt 10 zelta griezienus. Uz ruļļiem jums jāsaņem 5 dūži, un tie parādās arī Zelta rādītājā. Tieši tā!

Zelta griezienu laikā, kad tiek uzlauzts Cryptex kods, tiek piešķirta tūlītēja balva un 3 bonusa griezieni un koda jaunināšana. Kad tiks sasniegts vismaksājošākais kods, tas paliks uz Zelta griezienu laiku.

Sarkanā Tīģera slots Golden Cryptex.

Zelta griezieni darbībā.

Iekš Otrās iespējas funkcija jūs varat iegūt iespēju saņemt Respin. Ja jūs nolaižat 3 vai 4 simbolus no koda līdz zelta rādītājam, ir iespēja, ka Respin aizpildīs trūkstošos koda simbolus.

Ja jūs saņemat Respin ar 3 koda simboliem un 4. simbols piezemējas, jūs saņemat garantētu otro respin. Zelta griezienos atelpas tiek garantētas gan 3, gan 4 koda simboliem.

Ir tikai 3 horizontālas uzvarošās līnijas, tāpēc šajā ziņā Golden Cryptex slots ir diezgan tradicionāls slots. Bet šajā gadījumā es domāju, ka tā ir tikai laba lieta. Tas, ka esmu tradicionāls, manuprāt, ir tikai atsvaidzinoša!

Noslēgumā Zelta kripteks ir lieliska spēļu automāta spēle ar atsvaidzinošu klasisko spēļu spēli ar nedaudzām (tikai 3) uzvarošajām līnijām. Slots piedāvā arī pietiekami daudz bonusa funkciju, lai spēlēšana būtu interesanta. Dažām laika nišām ir īstā sajūta, ka viss darbojas labi kopā – un Golden Cryptex ir tas. Ir grūti izskaidrot, kāpēc, bet šīs bija manas izjūtas pēc testēšanas perioda.

Šajā slotā mazāk ir vairāk, un es iesaku Golden Cryptex visiem kriptominded problēmu risinātājiem. Šeit jums ir jānospiež tikai griešanās poga – bet kādu laiku izliksimies, ka jūs esat varonis, kurš uzlauza leģendāro Cryptex kodu! Vai arī jums ir tas, kas tam nepieciešams?

Spēle izlaista: 2020. gada marts

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 95,78%

Dispersija: Vidējs / Augsts

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas: 3

Maksimālā uzvara: 1525x likme

2. Rio Stars (publicēts 2020. gada februārī)

Rio zvaigznes ir Brazīlijas sambas tēmas spēļu automāts ar 5 x 4 izmēra ruļļiem. Dispersija ir iestatīta uz Augsta, tāpēc šajā slotā jūs varat iegūt lielākus laimestus, pārsniedzot 2000x likmi (bet, protams, retāk). RTP (Return to player) procentuālais daudzums ir vidējais / zemākais līmenis ar 95,73%.

Grafika izskatās lieliski, izmantojot ļoti bagātīgu un krāsainu grafiku un plūstošas ​​animācijas. Skaņas un mūzika sastāv no diezgan pamatīgām Samba skaņām, taču ar tām nav problēmu.

“Rio Tiger Gaming” spēļu automāts “Rio Stars”.

“Rio Tiger Gaming” spēļu automāts “Rio Stars”.

Regulāri Savvaļas simboli var vienmēr parādīties uz ruļļiem. Visi Wild simboli ir vismaksājošākie simboli, un tie aizstāj arī visus parastos simbolus.

Kad Karnevāla bungas šķiet, tie var izraisīt funkciju no šiem:

  • Rio reizinātājs pavairos jūsu uzvaras līdz pat 20x. Reizinātājs attiecas uz nākamo laimestu. Secīgās reizinātāja funkcijas apvienos to piešķirtos reizinātājus. Piemēram, x5 reizinātājs, kam seko x4 reizinātājs, reizinās nākamo laimestu ar x9 (x5 + x4).
  • Mega Wild ir milzīgs 3 x 3 Wild simbols, kas var dot jums diezgan jaukas uzvaras.
  • Protams, būdams Samba tēmas slots, kā šis slots varētu pastāvēt bez reāla Rio dejotāju funkcija. Šajā īpašībā savvaļas simboli nejauši nonāks uz ruļļiem.
  • Karnevāla spoles ir funkcija, kurā visi zemu apmaksātie simboli tiek noņemti pašreizējam griezienam, lai iegūtu garantētu uzvaru.

“Rio Tiger Gaming” spēļu automāts “Rio Stars”.

Šī ir funkcija Carnival Drums, kas var parādīties nejauši. Tas jums piešķirs vienu no četrām bonusa funkcijām.

“Rio Tiger Gaming” spēļu automāts “Rio Stars”.

Lūk, viens iespējamais rezultāts no Carnival Drums, x7 reizinātājs nākamajai uzvarai. Reizinātājs var sasniegt x20.

Ja jūs saņemsiet 3 Rio Spins simboli uz 1., 3. un 5. ruļļa, jums tiek piešķirts nejaušs daudzums Rio griežas. Rio griezienu laikā var gadīties, ka karnevāla bungas palielina piešķirto bezmaksas griezienu daudzumu.

“Rio Tiger Gaming” spēļu automāts “Rio Stars”.

Šeit es gandrīz dabūju Rio Spins ar 2 Rio Spins simboliem. Bet ar to nepietiek, jums jāiegūst arī trešais.

Kopumā Rio zvaigznes ir labi izveidots slots ar lielisku un krāsainu grafiku. Slotā ir daudz bonusa funkciju, kas var parādīties nejauši, lai spēlēšana būtu interesanta. Ja jums patīk ātrgaitas spēļu automāti ar daudz darbības, Rio Stars var jums to piegādāt.

Dispersija ir liela, tāpēc jums ir iespēja laimēt lielākus laimestus (līdz 2500x likmei), ja jums ir paveicies. RTP (Return to player) procentuālais daudzums ir vidējs vai zems ar 95,73%.

Spēle izlaista: 2020. gada februāris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 95,73%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 5 x 4

Derību līnijas: 30

Maksimālā uzvara: 2500x likme

Vairāk interesantu slotu – Quick Picks

Šeit ir dažas ātras izvēles iespējas no Red Tiger Gaming slotu izvēles ar īsākiem ievadiem.

Red Tiger Gaming slots Diamond Blitz.

Tas ir klasisks augļu slots Diamond Blitz. Zema dispersija, RTP: 95,75%, Max uzvar 500x.

Treasure Mine slots, ko piedāvā Red Tiger Gaming.

Tas ir Treasure Mine slots dažām zelta ieguves darbībām. Dispersija: zema, RTP: 95,2%, Max uzvar vairāk nekā 1320x.

Red Tiger Gaming laimīgais Oktoberfest slots.

Lucky Oktoberfest slots sniedz jums vairāk laika. Ja, bitte! Dispersija: augsta, RTP: 95,76%, Max uzvar vairāk nekā 5000x.

Red Tiger Gaming spēļu automāts Phoenix Fire.

Phoenix Fire slots ar patiešām interesantu 8 x 6 slotu dēli. Dispersija: vidēja / augsta, RTP: 96,22%, Max uzvar vairāk nekā 1500x.

Red Tiger Gaming spēļu automāts Rocket Men.

Šis ir Rocket Men slots, iespējams, visu laiku politiski nepareizākais slots. Dispersija: vidēja, RTP: 96,12%, Max uzvar vairāk nekā 624x.

Red Tiger Gaming spēļu automāts Rocket Men.

Es vienkārši nevarēju pretoties vairāku attēlu ievietošanai par šo slotu.

Red Tiger Gaming spēļu automāts Rocket Men.

Cik daudz buma laika?

Red Tiger Gaming spēļu automāts Rocket Men.

Vai ballītes laiks?

Ieteicamie Bitcoin kazino ar spēļu automātiem Red Tiger

Šie Bitcoin kazino savā izvēlē piedāvā Red Tiger Gaming slotus.

CasinoBonusFeaturesPārejiet uz vietni

1. mBit kazino

mBit kazino logotips

2 BTC + 100 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 150% līdz 2 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 6 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 50 bezmaksas griezieni. Derības: 40x bonuss.

Red Tiger Gaming spēļu automāti tiek atbalstīti

Ātra un tekoša vietne

2528 kazino spēles

96 džekpota spēļu automāti

mBit kazino pārskats

Pievienojies tagad

2. King Billy kazino

King Billy Casino logotips

1,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 155% līdz 1,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni Wolf Moon Rising. Bonusa kopsumma ir 5,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni. Derības: 30x bonuss.

Red Tiger Gaming spēļu automāti tiek atbalstīti

Ekskluzīvs bonuss: 155%

Zema bonusa likme: 30x

3500+ kazino spēles

King Billy pārskats

Pievienojies tagad

3. Bitcasino.io

Bitcasino.io logotips

1 BTC bonuss

Pirmās iemaksas bonuss ir 100% līdz 1 BTC. Bonusa kopsumma ir 2 BTC. Derības: 35x.

Red Tiger Gaming spēļu automāti tiek atbalstīti

Zibens ātrs kazino vestibils

Zema bonusa likme (35x)

2270 kazino spēles

Bitcasino.io pārskats

Pievienojies tagad

Lietotāju atsauksmes

Šeit ir lietotāju Red Tiger Gaming spēļu automātu vērtējuma kopsavilkums:

Kā jums patīk Red Tiger Gaming? Lūdzu, dalieties savās domās zemāk komentāru formā!

Pēdējās domas

Šis bija mūsu raksts par Red Tiger Gaming laika nišām. Jūtieties brīvi sūtīt pastu, rakstīt ziņojumu, izmantojot kontaktu veidlapu, vai rakstīt savus komentārus vai ieteikumus šeit!

Paldies par lasīšanu!

Šī raksta avoti:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me