Play’n GO Slots Review (2021) – Reactoonz, Book of Dead un vēl vairāk!

Spēlē n ’GO ir tiešsaistes kazino programmatūras uzņēmums, kas 2007. gadā tika dibināts Zviedrijas dienvidos Veksjē. Uzņēmums piedāvā vairāk nekā 100 spēles, kas ir diezgan daudz. Visas spēles darbojas ar modernu HTML5 tehnoloģiju, tāpēc tās darbojas labi visās modernajās ierīcēs, tostarp darbvirsmā un mobilajās ierīcēs.

Mūsdienās Play n ’GO ir biroji Zviedrijā, bet arī Ungārijā, Maltā un Filipīnās. Play n ’GO spēlēm ir spēļu licences no Maltas (MGA) un Lielbritānijas (Lielbritānijas Azartspēļu komisija)..

Spēlē n 'GO logotipu

Play n ’GO slotu lietotāju vērtējums:

Spēlējiet n ’GO spēļu automātu iespējas

Šeit ir dažas Play n ’GO spēļu automātu iespējas.

  • Ļoti plaša spēļu automātu izvēle, katru mēnesi tiek publicētas daudzas jaunas spēles.
  • Play n ’GO piedāvā arī video spēles, galda kartes, skrāpējumus un video pokera spēles.
  • Visas spēles darbojas ar modernu HTML5 tehnoloģiju, tāpēc tām nav nepieciešami lejupielādējami draiveri vai programmatūra. Arī HTML5 spēles darbojas labi visās datoros un mobilajās ierīcēs mūsdienu pārlūkprogrammās.
  • Slotiem ir ļoti labi informācijas ekrāni ar animācijām, lai notīrītu slotu funkcijas.
  • Dažām laika nišām ir diezgan zems RTP (Return to player) procentuālais daudzums aptuveni 94%. Daudziem citiem spēļu nodrošinātājiem RTP līmenis ir aptuveni 96% vai pat virs 97%.

Jaunas Play n ’GO sloti

Šeit ir dažas no jaunākajām Play n ’GO spēļu automātiem.

1. Anhk Anubis

Anubis no Anubis ir pavisam jauns Senās Ēģiptes tematiskais slots no Play n ’GO. Senās Ēģiptes mitoloģijā Anubis ir nāves, mumifikācijas un pazemes dievs. Mitoloģijā Anubis tiek attēlots kā suņuks vai cilvēks ar ilkņa galvu.

Slotā Ankh of Anubis kopā ir 576 uzvarētāju kombinācijas. Nav tradicionālu uzvarētāju līniju, bet tā vietā uzvarai pietiek tikai blakus esošo simbolu kombinācijas no kreisās uz labo.

Ankis no Anubis slota no Play n 'GO.

Šī ir Ankh of Anubis spēļu spēle no Play n ’GO. Piramīdas simboli ir Scatter simboli. Trīs vai vairāk no tiem izraisīs bezmaksas griezienu bonusa spēli.

Ļaunā izskata violetā zelta Anubis ir Wild simbols. Arī funkcija Anubis’s Power tiek aktivizēta nejauši un spēlē tiek pievienoti savvaļas simboli.

Ankis no Anubis slota no Play n 'GO.

Violets un zelts Anubis simboli ir Wild simbols.

Trīs vai vairāk izkliedētāji (Piramīdas simbols) aktivizē 10 bezmaksas griezienu bonusa spēli.

Bonusa spēles laikā, ja jūs saņemat 3, 4 vai 5 Izkliedētie simboli, jūs aktivizēsiet attiecīgi 3, 4 vai 5 bezmaksas griezienus. Papildu bezmaksas griezieniem nav ierobežojumu.

Visu bezmaksas griezienu laikā katrs Ankh simbols tiek savākts. Katru reizi, kad ir savākti 5 Ankhs, jūs nokļūstat Wilds uz ruļļiem.

Ankis no Anubis slota no Play n 'GO.

Šī ir Anubh of Anubis bezmaksas griezienu bonusa spēle. Katrs Ankh simbols tiek savākts, un 5 no tiem aktivizēs Wild simbolus uz tāfeles. Arī 3 vai vairāk Scatter simboli izraisīs vairāk bezmaksas griezienu.

Ankh of Anubis ir ļoti jauks papildinājums Senās Ēģiptes tematikas laika nišām. Slots ir gluds un ļoti izklaidējošs ar foršu bezmaksas bezmaksas griezienu spēli. Pretējā gadījumā, manuprāt, nav negatīvu lietu, izņemot to, ka RTP (Return to player) procentuālais daudzums varētu būt lielāks par 94,2%, kas ir diezgan zems.

Kopumā lielisks darbs Play n ’GO vēlreiz!

Spēle izlaista: 2019. gada decembris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 94,2%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 5 ruļļi ar simbolu skaita 3-4-4-4-3

Derību līnijas / kombinācijas: 576. lpp

Populārākās Play n ’GO sloti

Šeit ir daži no populārākajiem Play n ’GO laika nišām.

1. Reactoonz

Spēlē n’GO’s Reactoonz ir 7 ruļļu slotu spēle ar jaukām citplanētiešu būtnēm … un milzīgu citplanētiešu radību ar nosaukumu Gargantoon. Reactoonz ir turpinājums citai Play n ’GO spēļu automātam ar nosaukumu Energoonz.

Reactoonz nav tradicionālo uzvarētāju līniju. Uzvaras tiek panāktas ar 5 vai vairāk atbilstošiem simboliem, ja vien tie pieskaras horizontāli un / vai vertikāli. Uzvarošie simboli tiek noņemti, un vairāk simbolu nokrīt no iepriekš minētā, lai aizpildītu atstarpes. Uzvaras iet līdz 15 blakus esošajiem simboliem.

Reactoonz slots no Play n 'GO.

Šis ir Play n ’GO Reactoonz slots. Krāsainie enerģijas stieņi piepildās labajā pusē, un tie var izraisīt Quantum funkcijas.

Reactoonz slots piedāvā ļoti daudz dažādu funkciju.

Nestabilitāte var notikt uz jebkura bez uzvaras grieziena. Lielais citplanētietis Gargantoon var nomest 4 līdz 8 savvaļas simbolus režģī.

Ja Kvantu rinda sasniedz Gargantūnu, 3 x 3 izmēra monstrs parādās kā liels savvaļas simbols režģī un aizstāj visus simbolus. Pēc tam Gargantoon sadalās un pārvietojas ar katru kaskādi. Vispirms tas kļūst par diviem 2 x 2 Wild simboliem, pēc tam par deviņiem atsevišķiem Wild simboliem.

Jauni simboli kaskādē no augšas, aizpildot režģi pirms katras Gargantoon kustības.

Reactoonz slots no Play n 'GO.

Šī ir funkcija Gargantoon. Vispirms lielais Gargantoon ielec tīklā kā viens liels Wild simbols …

Reactoonz slots no Play n 'GO.

… tad 2 mazāki Gargantoons staigā pa režģi kā Wilds …

Reactoonz slots no Play n 'GO.

… un visbeidzot 9 atsevišķi mazie Gargantoons spēlē kā Wilds.

Nejaušs Kvantu iezīme tiek pievienots rindai pēc uzvaras ar 25 simboliem vienā griezienā, ieskaitot kaskādes. Ja centrifūgā nesaņemat 25 simbolus, enerģijas joslas tiek izšķiesti un jūs varat mēģināt vēlreiz nākamo vērpšanu.

Rindā var ievietot līdz 4 Quantum funkcijām. Kad vairs nebūs nevienas uzvaras, tiks aktivizēta rindas (-u) kvanta (-as) funkcija (-s). Piekto reizi uzlādējot, tiks pievienota funkcija Gargantoon!

Šeit ir dažādas Quantum funkcijas:

  • Implozija (dzeltens) pārveidos 3 līdz 6 simbolus par Wild simboliem, vienlaikus iznīcinot visus blakus esošos simbolus.
  • Griezums (zils) centrā iegriezīs Wild simbolu un caur režģi izveidos divas krustojošās diagonālās līnijas. Abās līnijās būs viens un tas pats nejaušības simbols.
  • Nojaukšana (sarkans) iznīcinās visus simbolus ar vienu aci un visus atbilstošos simbolus.
  • Pārmaiņas (zaļā krāsā) izvēlēsies vienu nejaušu vienas acs simbolu, un visi atbilstošie simboli pārvērtīsies par citu simbolu.

Spēle Reactoonz.

Šis ir viens no kvantu pazīmju piemēriem: griezums. Arī labajā pusē esošajā sfērā šeit veidojas zaļā Quantum funkcija (Alteration).

Kad kvadrātveida formā blakus viens otram parādās 4 atbilstoši parastie simboli, tie veido lielu 2 x 2 simbolu, ko sauc Giantoonz. Uzvari tiek dubultoti visās uzvaru kombinācijās, kurās piedalās Giantoonz.

Iekš Fluktuācijas iezīme katrā pagriezienā viens nejaušs vienacu simbolu tips tiek atzīmēts kā svārstīgs simbols. Ja kāds no atzīmētajiem simboliem ir daļa no uzvarošās kombinācijas, tie atstās 2 Wild simbolus.

Noslēgumā Reactoonz ir ļoti jautra un haotiska spēļu spēle labā nozīmē. RTP (Return to player) procentuālais daudzums ir nedaudz zems (94,51%). Ļoti vienmērīgas animācijas un foršas bonusa spēles ir lieliskas, un tagad es redzu, kāpēc šis Reactoonz ir mazliet slots spēlētāju vidū.

Spēle izlaista: 2017. gada oktobris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 94,51% (zems)

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 7 x 7

Derību līnijas:

2. Ričs Vailds un mirušo grāmata

Ričs Vailds un mirušo grāmata ir vēl viens spēļu automāta veids “Indiana Džonss meklē dārgumus Ēģiptē”, bet kāpēc gan ne. Vienmēr ir vieta labam Senās Ēģiptes tēmu slotam.

Mirušo grāmata ir bijusi tik populāra, ka ir radījusi daudz līdzīgu laika nišu, piemēram, Džons Hanters & skarabeņu karalienes kapa no Pragmatic Play. Bet tagad apskatīsim mirušo grāmatu.

Ričs Vailds un mirušo grāmatu slots Play'n GO

Tas ir Rich Wilde un Book of Dead slots no Play’n GO.

Ja jūs saņemsiet 3 vai vairāk izkaisītas grāmatas iedarbiniet 10 bezmaksas griezienus. Grāmata ir arī Wild simbols: tas var aizstāt jebkuru citu simbolu. Un tas vēl nav viss. Grāmata maksā tāpat kā parasts simbols, ja vienā un tajā pašā rindā savācat 3–5 grāmatu.

Iekš Bonusa bezmaksas griezieni, nejauši izvēlēts simbols ir Paplašināšanas simbols. Ja jūs nospiedīsit šo simbolu jebkur uz ruļļiem, tas paplašināsies līdz visai spolei.

Ričs Vailds un mirušo grāmatu slots Play'n GO

Ja jūs saņemat bezmaksas griezienu bonusa spēli, tiek izvēlēts nejaušs simbols, šeit 10.

Ričs Vailds un mirušo grāmatu slots Play'n GO

Tad, ja jūs piemeklēsiet šo simbolu bezmaksas bezmaksas griezienu laikā, simbols paplašināsies līdz visai spolei, lai palīdzētu jums vairāk uzvarēt bezmaksas griezienos..

Book of Dead spēļu mehānika ir ļoti vienkārša. Vienkārši meklējiet Grāmatas simbolus, jo tie ir izkliedētie un savvaļas vienā iepakojumā.

Kopumā Book of Dead ir diezgan laba slotu spēle. Personīgi es domāju, ka tas jūtas mazliet novecojis ar ļoti nedaudzām bonusa funkcijām, jo ​​jaunākās laika nišas šajā jomā patiešām ir attīstījušās. Arī atgriešanās pie spēlētāja (RTP) procentuālais daudzums ir nedaudz zems (94,25%). Bet pamēģiniet mirušo grāmatu un dariet man zināmu, ko jūs domājat?

Spēle izlaista: 2016. gada janvāris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 94,25%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas: 10

Augstākais RTP Play n ’GO slots

Šeit ir daži no augstākajiem RTP (Return to player) slotiem, kurus atradu no Play n ’GO slotu izvēles.

1. Wildhound derbijs (RTP 96,93%)

Wildhound Derbijs ir suņu sacīkšu tēmu slotu spēle, kurā ir daudz īstu veco laiku angļu gara un sajūtas.

Wildhound Derby slots no Play'n GO.

Tas ir Wild’Shound Derby slots no Play’n GO.

Mežonīgs simbols ir Zelta balvas simbols, kas aizstāj visus citus simbolus.

Wildhound Derby slots no Play'n GO.

Lai iegūtu bezmaksas griezienu bonusa spēli, jums jāiegūst savvaļas suņi ar 1-2-3-4 pozīciju uz ruļļa 5. Šeit tiek ievietots tikai viens suns, tāpēc ar to nepietiek bonusa spēlei.

Kad savvaļas suņi ieņem sākuma pozīciju 1-2-3-4 uz 5. ruļļa, Suņu sacensības sākas. Jūs varat izvēlēties, kurš savvaļas suns uzvarēs suņu sacīkstēs. Bezmaksas griezieni turpinās, līdz sacīkstēs uzvarēs savvaļas suns.

Zelta zaķis nosaka, kad savvaļas suņi virzās uz priekšu. Tas tiek noteikts ar monētas lozēšanu kreisajā pusē spolēm. Savvaļas suņi ir arī savvaļas simboli bonusa spēles laikā, kas aizstāj visus citus simbolus. Kad kāds savvaļas suns sit pa vārtiem ruļļu kreisajā pusē, bonusa griezieni beidzas.

Wildhound Derby slots no Play'n GO.

Šī ir Wildhound Derby bezmaksas griezienu bonusa spēle. Sākumā jūs varat izvēlēties savu suni, un sākas suņu skrējiens! Visi suņi vienlaikus ir arī Wild simboli. Suņi iet uz priekšu vienu vietu, ja monētas mētājam kreisajā pusē būs zaķa simbols (šeit ar visiem suņiem). Kad viens suns trāpa kreisajā pusē esošajos vārtos, bonusa bezmaksas griezieni beidzas. Ja jūsu suns uzvar, ir papildu balva ar Uzvarētāja riteni.

Ja jūsu savvaļas suns uzvar, jūs saņemat piekļuvi Uzvarētāja rats. Tas var reizināt jūsu kopējo laimestu.

Kopumā Wildhound Derby ir diezgan interesanta slotu spēle ar jauku bonusa spēli. Bonusa spēli šoreiz bija ļoti grūti iedarbināt manos testos. Ja jūs nodarbojaties ar suņiem un suņu sacīkstēm kopumā, tas varētu būt slots jums.

Spēle izlaista: 2020. gada janvāris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 96,93%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 5 x 4

Derību līnijas / kombinācijas: 30

Ieteicamie Bitcoin kazino ar Play n ’GO spēļu automātiem

Šie Bitcoin kazino savā izvēlē piedāvā Play n ’GO slotus.

CasinoBonusFeaturesPārejiet uz vietni

1. BitStarz kazino

BitStarz logo Japan Level Up Adventure

2 BTC + 180 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 152% līdz 2 BTC + 180 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 6 BTC + 180 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 20 bezmaksas griezieni. Derības: 40x bonuss.

Play n ’GO slotu atbalstīšana

Uzticams kazino kopš 2014. gada

2600+ kazino spēles

Ātri noguldījumi un izņemšana

BitStarz pārskats

Pievienojies tagad

2. King Billy kazino

King Billy Casino logotips

1,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 155% līdz 1,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni Wolf Moon Rising. Bonusa kopsumma ir 5,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni. Derības: 30x bonuss.

Play n ’GO slotu atbalstīšana

Ekskluzīvs bonuss: 155%

Zema bonusa likme: 30x

3500+ kazino spēles

King Billy pārskats

Pievienojies tagad

3. FortuneJack kazino

FortuneJack kazino logotips

1,5 BTC + 250 bezmaksas griezieni

Pirmās iemaksas bonuss ir 110% līdz 1,5 BTC + 250 bezmaksas griezieniem. Bonusa kopsumma ir 5 BTC + 250 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 25 bezmaksas griezieni. Derības: 40x bonuss.

Play n ’GO slotu atbalstīšana

Lielisks kazino kopumā

1492 kazino spēles

4 savas pierādāmi godīgas spēles

FortuneJack pārskats

Pievienojies tagad

4. 7Bitu kazino

7Bit kazino logotips

1,5 BTC + 100 bezmaksas griezieni

Pirmās iemaksas bonuss ir 100% līdz 1,5 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 5 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Derības: 40x.

Play n ’GO slotu atbalstīšana

Pieredzējis kazino kopš 2014. gada

704 kazino spēles

39 džekpota sloti

7Bit kazino pārskats

Pievienojies tagad

5. Oši kazino

Oshi kazino logotips

1,25 BTC + 180 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 100% līdz 1,25 BTC + 180 bezmaksas griezieniem. Bonusa kopsumma ir 5 BTC + 225 bezmaksas griezieni. Derības: 40x.

Play n ’GO slotu atbalstīšana

Milzīgs spēļu daudzums

2528 kazino spēles

57 džekpota vietas

Oshi kazino pārskats

Pievienojies tagad

6. Bitcasino.io

Bitcasino.io logotips

1 BTC bonuss

Pirmās iemaksas bonuss ir 100% līdz 1 BTC. Bonusa kopsumma ir 2 BTC. Derības: 35x.

Play n ’GO slotu atbalstīšana

Zibens ātrs kazino vestibils

Zema bonusa likme (35x)

2270 kazino spēles

Bitcasino.io pārskats

Pievienojies tagad

7. Marsa kazino

Marsa kazino logotips

1 BTC + 50 bezmaksas griezieni

Pirmās iemaksas bonuss ir 100% līdz 1 BTC + 50 bezmaksas griezieniem. Bonusa kopsumma ir 2 BTC + 50 bezmaksas griezieni. Derības: 40x.

Play n ’GO slotu atbalstīšana

741 kazino spēles

16 džekpota sloti

Mars kazino pārskats

Pievienojies tagad

Lietotāju atsauksmes

Šeit ir Play n ’GO spēļu automātu lietotāju kopsavilkuma kopsavilkums:

Kā jums patīk Play n ’GO spēļu automāti? Lūdzu, dalieties savās domās zemāk komentāru formā!

Pēdējās domas

Šis bija mūsu raksts par Play n ’GO laika nišām. Jūtieties brīvi sūtīt pastu, rakstīt ziņojumu, izmantojot kontaktu veidlapu, vai rakstīt savus komentārus vai ieteikumus šeit!

Paldies par lasīšanu!

Šī raksta avoti:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me