iSoftBet spēļu automātu apskats (2021) – Rambo, paranormāla darbība un vēl vairāk!

iSoftBet ir tiešsaistes kazino spēļu nodrošinātājs, kas dibināts 2010. gadā. Uzņēmumam ir tiešsaistes spēļu sertifikāti vai licences 16 regulētos tirgos, tostarp tādās valstīs kā Lielbritānija, Itālija un Šveice.

iSoftBet ir biroji Lielbritānijā, Rumānijā un Maltā.

Ievietojiet iSoftBet Fishin 'for Gold slotu.

Šī ir iSoftBet veidotā spēļu automāta Fishin ’for Gold spēle.

iSoftBet logotips

iSoftBet slotu lietotāju vērtējums:

Jaunas iSoftBet slots

Šeit ir dažas no jaunākajām iSoftBet slotu spēlēm.

1. Roo Riches

Roo Riches ir pavisam jauna ķenguru tēmu spēļu automāta spēle, kas tika publicēta 2020. gada janvārī. Roo Riches ir daudz Austrālijas izjūtu ar mistisko mūziku, kas pilna ar Didgeridoo un citām foršām tradicionālo instrumentu skaņām.

Roo Riches ir diezgan vienkārša 5 ruļļu spēļu automāta spēle ar bezmaksas griezienu bonusa spēli, izlases naudas mikroshēmu griezieniem un funkciju, ko var iegādāties atsevišķi: Lightning Bet.

Roo Riches slots, ko nodrošina iSoftBet.

Šī ir iSoftBet Roo Riches spēļu automāta spēle.

Bonusa funkcijas ir šādas.

The Skaidras naudas čips notiek nejauši. Visas ruļļos esošās mikroshēmas tiek iekasētas uzreiz.

Roo Riches slots, ko nodrošina iSoftBet.

Šī ir izlases funkcija Cash Chip Spin, kurā visas naudas mikroshēmas tiek iekasētas uzreiz.

Ja vēlaties, varat nospiest Zibens likme lai ievadītu īpašo derību režīmu. Zibens likmes griezienu laikā spēlē tikai naudas žetoni. Jebkura zeme, kas ir redzama, tiks ieskaitīta.

Zibens likme maksās 200 x izvēlēto monētas vērtību.

Katra mikroshēma aktivizēs pozīciju, padarot to zilu. Ja jūs aktivizējat visas 15 pozīcijas, jūs aktivizējat 3 x Lightning Respins.

Izmantojot zibens likmi, jūs varat aktivizēt Lightning Respins un laimēt līdz 15 000 monētu.

Roo Riches slots, ko nodrošina iSoftBet.

Šī ir zibens likmju funkcija. Katrs grieziens (viens grieziens!) Maksās diezgan daudz: 200 x Monētas vērtība.

Roo Riches slots, ko nodrošina iSoftBet.

Tas ir veids, kā iekļūt bezmaksas griezienu bonusa spēlē. Ja jūs saņemat 3 vai vairāk bonusa simbolus, jūs saņemat piekļuvi bonusa spēlei.

Iekš Bezmaksas griezieni, spēlē tikai naudas žetoni. Visi simboli, kas atrodas uz ruļļiem, tiks ieskaitīti.

Ja jūs saņemsiet 3, 4 vai 5 izkaisīti bonusa simboli, jums tiks piešķirts 7, 10 vai 15 bezmaksas griezieni attiecīgi.

Roo Riches slots, ko nodrošina iSoftBet.

Šeit ir pieejama bezmaksas griezienu bonusa spēle. Visas naudas mikroshēmas tiks uzreiz ieskaitītas. Bonusa spēlē nav citu funkciju.

Kopumā Roo Riches spēļu automāti mani neiespaidoja. Mūzika ir jauka, taču tā atkal un atkal turpina to pašu daļu, un pēc kāda laika tā kļūst garlaicīga. Arī skaņas varētu būt labākas un iedvesmojošākas.

Spēlei ir nepieciešams arī kaut kas vairāk. Pamata spēle ir ļoti … pamata tikai ar Bonusa simboliem. Spēlē nav Wild simbolu.

Nejauši Cash Chip griezieni rada nelielu atšķirību spēlē, taču bezmaksas griezienu bonusa spēle bija patiešām garlaicīga. Jūs gaidāt tikai naudas žetonus un tos iemaksājat – tas arī viss.

Arī īpašā funkcija Lightning Bet bija dīvaina. Vienam griezienam tas maksā daudz (200 monētas!)! Spin var būt arī tukšs, un tur iet 200 monētas, un praktiski nekas nenotika.

RTP (Return to player) procentuālais daudzums tomēr ir ļoti labs – ar 97,66%.

Noslēgumā Roo Riches ir ļoti vienkārša un maiga slotu spēle. Es personīgi izvēlētos kādu citu slotu, jo šajā spēlē bija diezgan garlaicīgi spēlēt. Piemēram, nākamais ieviestais slots, Fishin ’for Gold, manuprāt, ir citā līmenī, salīdzinot ar šo.

Spēle izlaista: 2020. gada janvāris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 97,66%

Dispersija: Nezināms

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas / kombinācijas: 10

2. Fishin ’par zeltu

Fishin ’par zeltu ir karikatūra, 5 ruļļu slotu spēle ar zemledus makšķerēšanas tēmu. Šis slots ir arī pavisam jauns, kas publicēts 2020. gada februārī.

Ievietojiet iSoftBet Fishin 'for Gold slotu.

Šī ir iSoftBet izveidotā spēļu automāta Fishin ’for Gold spēle.

Vispirms pārbaudīsim Fishin ’for Gold bonusu iespējas.

Zelta zivs uz ruļļiem 2, 3 un 4 izraisa Fishin ’par zelta prēmiju kas ir praktiski bezmaksas griezienu bonusa spēle ar funkciju, kuru izvēlēties sākumā. Tātad vispirms jūs varat izvēlēties savu uzticīgo zvejnieku no četrām iespējām: Polārlācis, Pingvīns, Valzirgs vai Lauva (?!).

Ievietojiet iSoftBet Fishin 'for Gold slotu.

Šeit ir četras rakstzīmes, kuras varat izvēlēties zemledus makšķerēšanas sacensībām. Tur jūs varat medīt bonusa simbolus bezmaksas griezienu bonusa spēlei pēc tam.

Tad četras rakstzīmes sāk zemledus makšķerēšanas sacensības un mēģina noķert bonusa iespējas bezmaksas griezienu bonusa spēlei. Jūs varat mēģināt noķert simbolus papildu Wilds un arī Wilds ar reizinātājiem x2, x3 vai pat x5.

Ievietojiet iSoftBet Fishin 'for Gold slotu.

Notiek zemledus makšķerēšanas sacensības! Mans varonis bija pingvīns šajā.

Bezmaksas griezienu laikā visi zemledus makšķerēšanas sacensību Bonus Round noķertie simboli darbojas kā Savvaļas simboli. Tos var pamanīt no visu savvaļas zelta krāsas. Viņi var aizstāt jebkuru simbolu, izņemot Gone Fishin ’zīmes.

Var būt arī Zelta savvaļas reizinātāji kas vairos uzvaras, kurās viņi ir.

Bezmaksas griezienu laikā katram 3 Gone Fishin simboli savākta jums tiks piešķirta 2 papildus bezmaksas griezieni.

Ievietojiet iSoftBet Fishin 'for Gold slotu.

Šī ir bezmaksas griezienu bonusa spēle. Šeit atzīmējiet zelta savvaļas simbolus ar reizinātāju x5. Ja jums ir paveicies zemledus makšķerēšanas sacensībās pirms bezmaksas griezieniem, jūs varat aktivizēt savvaļas savācējus.

Ir arī a Bonusa iespēja iezīme. Nolaidiet precīzi 2 bonusa simbolus, lai palielinātu bonusa iespēju mērītāju.

Jūs varat griezt riteni jebkurā laikā, lai iegūtu iespēju aktivizēt bonusu. Jo vairāk bonusa simbolu esat savācis, jo lielāka iespēja aktivizēt bonusu. Katrs riteņa grieziens maksās 1x pašreizējo likmes summu, un pēc katra griešanās ritenis tiks atiestatīts uz nulli. Zaļā zona norāda uzvarētāju zonu ritenī.

Ievietojiet iSoftBet Fishin 'for Gold slotu.

Bonus Chance mērītājs ir redzams augšējā labajā stūrī. Pagaidām šajā spēlē nav daudz prēmiju.

Noslēgumā Fishin ’par zeltu ir diezgan jauka slotu spēle. Funkcijas ir diezgan vienkāršas, taču tās darbojas kopumā. Bezmaksas griezienu bonusa spēle ar zemledus makšķerēšanas sacensībām ir pārdomāta. Zemledus makšķerēšanas pasākums daudz ietekmēs bezmaksas griezienu bonusa iznākumu, ja iegūsiet daudz reizinātāju.

Mūzika un skaņas varētu būt interesantākas, un pēc kāda laika tās kļūst mazliet garlaicīgas. Bet kopumā Fishin ’for Gold, manuprāt, ir ļoti laba un izklaidējoša spēļu automāta spēle!

Spēle izlaista: 2020. gada februāris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 96,05%

Dispersija: Augsts

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas: 25

Populārākās iSoftBet sloti

Šeit ir daži no populārākajiem ieviestajiem iSoftBet slotiem. iSoftBet ir ieguvis daudz tiesību uz filmas nosaukuma laika nišām, un šeit ir divi labākie (manuprāt) ieviestie: Rambo un Paranormal Activity.

Īpaši Paranormal Activity ir lieliska un biedējoša spēļu automāta spēle – tā ir obligāta visiem šausmu filmu faniem!

1. Rambo

Ja Rambo spēlētu spēļu automātus, viņš noteikti spēlētu Rambo spēļu automātu. Šī ir spēļu automāta spēle, kas paredzēta visiem partizānu cīņas darbības filmu faniem. Kā es. Kopā ar Terminator filmām Rambos bija manas mīļākās filmas, kad biju jaunāks. Un viņi joprojām ir. Bet tagad apskatīsim Rambo spēļu automātu.

Ir pieejamas 720 dažādas izmaksu līnijas. Laimesti tiek piešķirti no kreisās uz labo ar blakus esošām simbolu kombinācijām.

ISoftBet Rambo slots.

Tas ir iSoftBet Rambo slots.

Šeit ir ieviestās īpašās funkcijas.

The Rambo Wild simbols aizstāj visus simbolus, izņemot Scatter un Progressive simbolus. Bezmaksas griezienu laikā Wilds netiks skaitīts ar paplašinātiem simboliem.

Ja jums pietiek Izkliedētie simboli, atlīdzība ir šāda:

 • 3 Scatter simboli piešķir jums 5 bezmaksas griezienus + 5 x kopējo likmes balvu.
 • 4 Scatter simboli piešķir jums 10 bezmaksas griezienus + 10 x kopējo likmes balvu.
 • 5 Scatter simboli piešķir jums 15 bezmaksas griezienus + 15 x kopējo likmes balvu.

Sākumā Bezmaksas griezienu bonusa spēle, viens simbols tiek nejauši izvēlēts no 10 parastajiem simboliem. Pēc sākotnējo izmaksu veikšanas šo simbolu var attiecināt uz visu ruļļu, lai piešķirtu papildu uzvaras. Wilds netiek skaitīts pēc paplašinātiem simboliem, un tikai izvēlētais simbols iegūs uzvaras.

Ja bezmaksas griezienu bonusa spēles laikā jūs saņemat 3 vai vairāk Scatter simbolus, tas piešķirs papildu 15 bezmaksas griezienus, saglabājot to pašu pagarināmo simbolu.

ISoftBet Rambo slots.

Ap ruļļiem var redzēt progresīvos džekpotus.

The Progresīvie simboli (Zelta rokas granāta simbols) parastajā spēlē un bezmaksas bonusa spēles laikā var atrasties jebkur uz ruļļiem. Progresīvie simboli izraisīs šos dažādos Džekpoti kā šis:

 • 5 progresīvie simboli aktivizēs bronzas džekpotu (aptuveni 26x likme).
 • 6 progresīvie simboli aktivizēs sudraba džekpotu (aptuveni 88x likme).
 • 7 progresīvie simboli aktivizēs zelta džekpotu (aptuveni 410x likme).
 • 8 progresīvie simboli aktivizēs Diamond Jackpot (aptuveni 8000x likme).

Džekpota balvas var redzēt ap spēļu automātu ruļļiem. Džekpota lielumi ir proporcionāli jūsu likmes lielumam.

Rambo spēļu spēle ir lieliska kara darbības pakete, kas tiek veidota kā spēļu automāta forma. Fona skaņās ir sprādzieni, sprādzieni, helikopteri un citas skaņas, kas pazīstamas no vecajām Vjetnamas kara filmām un it īpaši no Rambos. Ir arī dažas animācijas, kas ņemtas no Rambo filmām, kad jūs uzvarējat kaut ko ar galvenajiem simboliem.

Bonusa bezmaksas griezienu spēli bija patiešām grūti iedarbināt, un patiesībā es dažu stundu testēšanas sesijas laikā to nemaz nevarēju iedarbināt. Vai nu Rambo ir ļoti augsta nepastāvības slotu spēle, vai arī man vienkārši neveicās uz ilgu sesiju.

Pretējā gadījumā es novēlētu nedaudz vairāk specefektu lugai. Rambo spēļu automātu spēle būtu daudz ieguvēja no lielākām animācijām, sprādzieniem un citām darbībām, kas lido pāri ruļļiem. Varbūt arī mūzika varētu būt labāka un padarīt sajūtu intensīvāku. Kad kaut ko laimējat, ir tikai daži īsi žvadžeti.

Arī bonusa spēlei varētu būt kāda ideja par partizānu karu vai kādu citu sižetu, kas ņemts no Rambo filmām.

Tātad nobeigumā Rambo slots nav šausmīgs spēļu automāts, taču es uzskatu, ka ar nelielu piepūli tas varētu būt daudz labāks un patiešām liels hīts starp darbības faniem. Es uzskatu, ka kaut kā trūkst grafiskā nozīmē (sprādzieni utt.), Un arī bonusa funkcijām trūkst satraukuma un stāsta.

Jebkurā gadījumā Rambo faniem šī slota ir obligāta. Vismaz dodieties to pārbaudīt un pārbaudiet, vai jums tas patīk vai nē.

Spēle izlaista: Iespējams, 2018. gads (daži avoti norādīja uz 2013. gadu, kas, manuprāt, nav taisnība)

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 97,02%

Dispersija: Nezināms

Izkārtojums: 3-4-5-4-3

Derību līnijas: 720

2. Paranormāla darbība

Paranormāla aktivitāte ir spēļu automātu bāze šausmu filmai ar tādu pašu nosaukumu, kas publicēta 2007. gadā. Filma saņēma pozitīvas atsauksmes pēc izlaišanas un tajā laikā bija kaut kas jauns šausmu filmu skatuves. Slotu spēle iSoftBet tika publicēta 2016. gadā.

Paranormal Activity slotā ir diezgan standarta 5 x 3 simbolu struktūra. Ir 243 veidi, kā uzvarēt. Nav regulāru izmaksu līniju, bet tā vietā uzvaras tiek piešķirtas no kreisās uz labo ar blakus esošām simbolu kombinācijām.

Es personīgi vēl neesmu redzējis filmu, bet pārbaudīsim, kā slotu spēle izdodas.

ISoftBet paranormālas darbības slots.

Šī ir iSoftBet Paranormal Activity spēļu automāta spēle.

Bonusa simboli pastāv tikai uz 1., 3. un 5. ruļļiem. Visi 3 Bonusa simboli ruļļos jums piešķirs Bonusa rats.

Bonusa rats var piešķirt jums šādas balvas:

 • Paranormāli griezieni: Šī funkcija nozīmē neierobežotu bezmaksas griezienu skaitu līdz 5 uzvarām, palielinot reizinātājus. Reizinātāji iet uz augšu šādi: x1, x2, x3, x4 un x5 ar 5 uzvarām.
 • Iegūtie griezieni: 10 bezmaksas griezieni ar papildus sakrautajiem Wilds, lai palielinātu laimestu.
 • Dēmonu griezieni: 15 bezmaksas griezieni ar izlases Demon simbolu, pievienojot papildus Wild simbolus. Arī Dēmona simbols ir Wild simbols.
 • Tūlītēji laimesti: Summas tiks reizinātas ar monētas vērtību, kas izmantota, lai iedarbinātu bonusa riteni.

Kopumā Bonus Wheel bija ļoti grūti nokļūt manos testos. Es nezinu, vai tā ir tikai iSoftBet funkcija, taču man bija tāda pati problēma, testējot Rambo slotu. Vai arī iespējams, ka testēšanas laikā man vienkārši bija slikts skrējiens.

Man izdevās iegūt vienu naudas balvu un vienu reizi Demon Spins. Dēmonu griezieni bija ļoti forša funkcija ar sarkanu ekrānu un dēmonu, kurš ruļļos izšāva vairāk Wilds.

ISoftBet paranormālas darbības slots.

3 bonusa simboli jums piešķirs šo bonusa riteni. Ritenis izlems, kuru bonusa funkciju jūs iegūsit.

ISoftBet paranormālas darbības slots.

Šeit man izdevās iegūt 15 Dēmonu griezienus. Šajā īpašībā dēmona simbols parādās nejauši ruļļos. Tas ir Wild simbols, kā arī ruļļos izšauj vairāk Wilds.

Ir arī biedējoša Paranormal Activity funkcija. Tas var parādīties nejauši jebkura normāla griešanās sākumā. Nejauši tiks ģenerēti līdz 5 papildus Wild simboli, kas tiks iesaldēti spolēm šajā griezienā.

ISoftBet paranormālas darbības slots.

Šeit ir drausmīgā Paranormal Activity izlases funkcija. Šeit ruļļos parādās izlases Wilds.

Izkliedētie simboli maksās jums jebkurā pozīcijā no 3 – 5 izkaisītājiem.

The Savvaļas simboli var aizstāt visus citus simbolus, izņemot Bonus un Scatter.

ISoftBet paranormālas darbības slots.

Paranormālās aktivitātes vispārējā sajūta ir lieliska. Ekrāns šņāc nejauši, lai radītu vairāk šausmu filmu atmosfēras.

Noslēgumā paranormāla darbība bija patiešām labs pārsteigums. Slots labi saglabās šausmu filmām raksturīgo sajūtu, un arī funkcijas to atbalsta. Īpaši nejauša Paranormal Activity funkcija ir patiešām forša. Arī Bonusa rats ir ļoti interesants, taču es personīgi izņemtu naudas balvas, lai spēlē iegūtu vairāk bezmaksas griezienu funkciju.

Ja jums vispār patīk šausmu filmas, jums patiks arī Paranormal Activity slots. Tomēr, ja šausmu filmas nav tējas tase, izlaidiet šo vietu.

Paranormāla aktivitāte ir ļoti augstas kvalitātes spēļu automāts ar lieliskām bonusa funkcijām. Izcils darbs!

Spēle izlaista: 2016. gada oktobris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 96,75%

Dispersija: Nezināms

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas: 243

Augstākās RTP iSoftBet sloti

Šīs ir visaugstākās RTP (Return to player) procentuālās vietas, kuras atradu no iSoftBet.

1. Rubīns (RTP 97,5%)

Rubīns ir 5 ruļļu spēļu automāts, kas izskatās kā tradicionāls kazino spēļu automāts. Pat fona troksni veido kazino atmosfēra, kurā cilvēki sarunājas un spēlē laika nišas. Tātad, ja vēlaties pēc iespējas tuvināties kazino izjūtai no ķieģeļu un javas, Rubīns to dara labi!

ISoftBet Ruby slots.

Šī ir iSoftBet spēļu automāta Ruby spēle. Ievērojiet tradicionālo spēļu automātu perspektīvu ar lielu Lasvegasas vecās skolas sajūtu.

Wild simbols aizstāj jebkuru simbolu, izņemot Bonusa un Rubīna simbolus.

Rubīns uz uguns ir funkcija, kurā nejauši daži vai visi 1., 3. un 5. ruļļi var kļūt par savvaļas ruļļiem. Turklāt uz ruļļiem, kas nav savvaļas, nejauši simboli kļūst par Wilds.

Ja jūs saņemsiet 3 Bonusa simboli uz 1, 3 un 5 ruļļiem tas aktivizēs Bonusa kārta. Bonusa kārtā jums ir iespēja griezt bonusa riteni ar šīm balvām:

 • Rubīna džekpots (aptuveni 1390x likme)
 • Topaz Jackpot (aptuveni 557x likme)
 • Ķiršu džekpots (aptuveni 279x likme)
 • Līdz 100x kopējā likme
 • Līdz 10 bezmaksas griezieniem + 5x kopējā likme

ISoftBet Ruby slots.

Ja jūs saņemsiet 3 bonusa simbolus, jūs aktivizēsiet bonusa kārtu. Sākumā jūs varat griezt bonusa riteni. Tas dos jums džekpotus, naudas balvas vai bezmaksas griezienus.

Ja jūs saņemat Bezmaksas griezieni, ir dažas īpašas iezīmes. Rubīna simbols parādās tikai bezmaksas griezienu laikā. Rubīns ir Wild simbols, un tas var veikt arī šādas funkcijas:

 • Kļūsti par Sticky Wild līdz bezmaksas griezienu beigām.
 • Kļūsti par Extended Sticky Wild līdz bezmaksas griezienu beigām.
 • Piešķiriet tūlītēju laimestu līdz pat 10x kopējai likmei.

ISoftBet Ruby slots.

Lūk, bezmaksas griezienu bonusa spēle. Rubīna simbols aktivizēs regulāros Wilds, Sticky Wilds vai paplašinošos Wild spoles.

Bezmaksas griezienus nevar atkārtoti izmantot.

ISoftBet Ruby slots.

Slotu spēle Ruby to dara labi, kā tā bija paredzēta – radiet sajūtu vecās skolas spēļu automātā!

Kopumā The Ruby ir lieliska spēļu automāta spēle, ja jums patīk vecā stila spēļu automāti un vispārējā ķieģeļu un javas kazino izjūta. Ir daudz bonusa funkciju, taču bonusa riteni bija ļoti grūti iedarbināt, tāpat kā daudzās iSoftBet laika nišās, kuras esmu pārbaudījis.

Par grafikām un animācijām nav ko sūdzēties. Tomēr mūzikas trūkums tikai ar fona troksni pēc kāda laika kļūst nedaudz garlaicīgs.

RTP (Return to player) likme ir lieliska ar 97,5%.

Spēle izlaista: 2018. gada decembris

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 97.5% (ļoti labi!)

Dispersija: Nezināms

Izkārtojums: 5 x 3

Derību līnijas: 30

2. 3 burvju simpātijas (RTP: 97,23%)

3 Charms Crush ir ļoti mīļa spēļu automāta spēle ar diezgan interesantu 5 x 5 spēļu galdu. Šajā slotā ir vislabākais RTP (Return to player) procentuālais daudzums, ko atradu no iSoftBet slots ar 97,23%. To var uzskatīt par labu vai ļoti labu, salīdzinot ar citām laika nišām.

ISoftBet 3 Charms Crush slots.

Šeit ir 3 iSoftBet Charms Crush slots.

3 Charms Crush sastāv tikai no 3 parastajiem simboliem: rozā, oranža un zaļa. Simboli maksās, ja jūs saņemsiet 3, 4 vai 5 no tiem vienā rindā. Simboliem jāsākas no ruļļu kreisās puses, lai tos skaitītu kā laimestu.

Reizinātāji mainās atkarībā no parādītās rindas. Augšējā rindā maksās x1, pēc tam x2, x3, x4, bet apakšējā rindā – x5.

Funkcija Super tiek parādīta, kad apakšējā rindā jūs saņemat 5 vislabāk maksājošos rozā simbolus. Šī ir maksimālā iespējamā izmaksa.

ISoftBet 3 Charms Crush slots.

Dažādie slotu ruļļi maksā ar dažādiem reizinātājiem.

Noslēgumā 3 Charms Crush ir ļoti vienkārša spēļu automāta spēle. Ir tikai 3 simboli, nav Wild simbolu, nav Scatter simbolu, nav bonusa spēļu. Man pēc 3 minūtēm 3 Charms Crush kļuva garlaicīgi.

Grafika un animācijas izskatās ok, bet simpātiskā tēma simbolos un mūzikā man bija mazliet par daudz. RTP (Return to player) procentuālais daudzums tomēr ir ļoti labs.

Ja jūs meklējat patiešām vienkāršu un jauku slotu ar labu RTP, 3 Charms Crush varētu būt viens. Bet diemžēl tā nebija mana kafijas tase.

Spēle izlaista: 2018. gada augusts

RTP (atgriezties pie spēlētāja): 97.23% (Ļoti labi!)

Dispersija: Zema-vidēja

Izkārtojums: 5 x 5

Derību līnijas: 5

Izmēģināt vairāk lielu RTP iSoftBet slotu

Šeit ir vēl daži augstas RTP iSoftBet sloti, ja vēlaties tos izmēģināt:

 • Karstie kadri (RTP: 97,15%)
 • Šaolīna griešanās (RTP: 97,15%)
 • Augļu kastes (RTP: 97,10%)
 • Wisps (RTP: 97,10%)
 • Beverley Hills 90210 (RTP: 97,09%)

Ieteicamie Bitcoin kazino ar iSoftBet laika nišām

Šie Bitcoin kazino savā izvēlē piedāvā iSoftBet slotus.

CasinoBonusFeaturesPārejiet uz vietni

1. BitStarz kazino

BitStarz logo Japan Level Up Adventure

2 BTC + 180 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 152% līdz 2 BTC + 180 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 6 BTC + 180 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 20 bezmaksas griezieni. Derības: 40x bonuss.

Tiek atbalstītas iSoftBet slots

Uzticams kazino kopš 2014. gada

2600+ kazino spēles

Ātri noguldījumi un izņemšana

BitStarz pārskats

Pievienojies tagad

2. mBit kazino

mBit kazino logotips

2 BTC + 100 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 150% līdz 2 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 6 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 50 bezmaksas griezieni. Derības: 40x bonuss.

Tiek atbalstītas iSoftBet slots

Ātra un tekoša vietne

2528 kazino spēles

96 džekpota spēļu automāti

mBit kazino pārskats

Pievienojies tagad

3. 7Bitu kazino

7Bit kazino logotips

1,5 BTC + 100 bezmaksas griezieni

Pirmās iemaksas bonuss ir 157% līdz 1,5 BTC + 100 bezmaksas griezieniem. Bonusa kopsumma ir 5 BTC + 100 bezmaksas griezieni. Derības: 40x.

Tiek atbalstītas iSoftBet slots

Pieredzējis kazino kopš 2014. gada

704 kazino spēles

39 džekpota sloti

7Bit kazino pārskats

Pievienojies tagad

4. King Billy kazino

King Billy Casino logotips

1,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 155% līdz 1,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni Wolf Moon Rising. Bonusa kopsumma ir 5,5 BTC + 200 bezmaksas griezieni. Derības: 30x bonuss.

Tiek atbalstītas iSoftBet slots

Ekskluzīvs bonuss: 155%

Zema bonusa likme: 30x

3500+ kazino spēles

King Billy pārskats

Pievienojies tagad

5. BetChain kazino

BetChain kazino logotips

1 BTC + 200 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 150% līdz 1 BTC + 200 bezmaksas griezieni. Bonusa kopsumma ir 2 BTC + 200 bezmaksas griezieni. Bez depozīta bonusa: 20 bezmaksas griezieni. Derības: 50x.

Tiek atbalstītas iSoftBet slots

2346 kazino spēles

210 džekpota sloti

Daudzas pierādāmi godīgas spēles

BetChain apskats

Pievienojies tagad

6. Oši kazino

Oshi kazino logotips

1,25 BTC + 180 bezmaksas griezieni

Pirmā depozīta bonuss ir 100% līdz 1,25 BTC + 180 bezmaksas griezieniem. Bonusa kopsumma ir 5 BTC + 225 bezmaksas griezieni. Derības: 40x.

Tiek atbalstītas iSoftBet slots

Milzīgs spēļu daudzums

2528 kazino spēles

57 džekpota vietas

Oshi kazino pārskats

Pievienojies tagad

Lietotāju atsauksmes

Šeit ir iSoftBet slotu spēļu lietotāju vērtējuma kopsavilkums:

Kā jums patīk iSoftBet spēļu automāti? Lūdzu, dalieties savās domās zemāk komentāru formā!

Pēdējās domas

Šis bija mūsu raksts par iSoftBet laika nišām. Jūtieties brīvi sūtīt pastu, rakstīt ziņojumu, izmantojot kontaktu veidlapu, vai rakstīt savus komentārus vai ieteikumus šeit!

Paldies par lasīšanu!

Šī raksta avoti:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me