Top 3 kriptogrāfijas reklāmas 2020. gada aprīlī

Pēdējais mēnesis ir bijis interesants laiks kriptovalūtu pasaulei. Lielākā daļa kriptovalūtu tirgu marta vidū piedzīvoja rekordlielu avāriju, pirms līdz aprīlim atguva lielāko daļu zaudējumu. 

Šķiet, ka kopējais kriptovalūtu tirgus stāvoklis ir spēcīgs un daudzas kriptovalūtas un kriptogrāfijas projekti ir piedzīvojuši dramatisku aktivitātes pieaugumu, pateicoties bloķēšanai, ko piedzīvo lielākā daļa valstu. Tikmēr tradicionālie tirgi, piemēram, akciju indeksi un lielākā daļa preču un valūtu, joprojām cenšas atgūties.

Ņemot vērā pašreizējo tirgus situāciju, milzīgs skaits kriptogrāfijas projektu ir uzsākuši akcijas, lai ļautu cilvēkiem mājās kaut ko gaidīt un piedalīties, un daži no tiem piedāvā nopietnas balvas vadošajiem dalībniekiem. 

Paturot to prātā, šeit ir trīs no visinteresantākajām akcijām, kas pašlaik notiek.  

KuCoin x Newscrypto Cashback programma

Newscrypto ir blokķēdes informācijas platforma ar vienkāršu mērķi – palīdziet visiem, neatkarīgi no līdzekļiem vai pieredzes, lai izprastu kriptonauda tirdzniecības pamatus.

Lai to panāktu, Newscrypto ar Newscrypto skolas starpniecību piedāvā plašu izglītības materiālu klāstu, kas nodrošina nodarbības par svarīgām nozares tēmām, tostarp kriptovalūtas pamatiem, tirdzniecības pamatiem, monētām un stratēģijām un daudz ko citu.. 

Platformas lietotāji var piekļūt arī plaša spektra kopienas prognozēm, populāru kriptovalūtu diagrammām, gaidāmo gaisa pilienu sarakstam un vairākiem uzlabotākiem rīkiem ar saviem premium plāniem. Par augstākās klases plāniem var apmaksāt savu vietējo lietderības marķieri Newscrypto Coin (NWC), un tie nodrošina piekļuvi vairākām jaudīgām funkcijām, tostarp noskaņojuma indikatoriem, arbitrāžas un veiktspējas rīkiem.

KuCoin, populāra kriptovalūtas apmaiņa, pašlaik rīko NWC žetonu turētāju akciju, ko sauc par Newscrypto Cashback programma. Birža piedāvā 60% gada procentus lietotājiem, kuri uz 90 dienām bloķē Newscrypto monētas platformā. Lietotāji var bloķēt ne vairāk kā 200 000 NWC (šobrīd ~ 5565 USD vērtībā), un akcija tiks slēgta jauniem dalībniekiem, tiklīdz būs sasniegts fiksēts ierobežojums. 

Piedalīšanās Newscrypto Cashback programmā ir tikpat vienkārša kā NWC iemaksa KuCoin makā un pēc tam tās izņemšana uz platformas LOCKNWC adreses.. 

StormGain monētu konkurss

StormGain ir strauji augoša kriptovalūtu atvasināto instrumentu tirdzniecības platforma, kas specializējas kriptovalūtas pastāvīgajos nākotnes līgumos.

Tāpat kā lielākā daļa kriptovalūtu nākotnes biržu, arī StormGain ļauj tās lietotājiem tirgoties ar sviras palīdzību – būtībā ļaujot viņiem pavairot pakļautību tirgus kustībām, iespējams, nelielas kustības pārvēršot lielos ieguvumos (vai zaudējumos). Tomēr StormGain atdala sevi no konkurences, piedāvājot nozares vadošo 200x sviru savam BTC / USDT līgumam un sniedzot bezmaksas signālus, lai palīdzētu lietotājiem pieņemt pareizos tirdzniecības lēmumus. 

StormGain rīko arī vienu no visu laiku lielākajiem kriptovalūtu tirdzniecības turnīriem, taču ar nelielu vērpjot. Tā vietā, lai pieprasītu lietotājiem sacensties, izmantojot reālu naudu, StormGain lietotājiem ir jāņem 50 000 Tether (USDT) demonstrācijas nauda, ​​kas paredzēta viņu StormGain demonstrācijas kontā, un jāizmanto tā, lai gūtu vislielāko iespējamo peļņu līdz konkursa beigu datumam..

Kā daļu no StormGain monētu konkurss, 500 lietotāji, kuri konkursa periodā uzkrāj visaugstāko demo tirdzniecības peļņu, dalīs 100 000 USDT balvu fondu, un pirmais tirgotājs uzvarēs 5 824 USDT. 

Sacensības beidzas 2020. gada 9. aprīlī, tāpēc vairs nav ilgi jāgaida. 

Suterusu Validator mezglu konkurss

Suterusu ir salīdzinoši jauns bloku ķēdes projekts, kas ir paredzēts, lai ļautu citām blokķēdēm, piemēram, Bitcoin, Litecoin vai praktiski jebko citu, sākt privāto dzīvi aizsargājošo otro slāni. 

Lai to panāktu, Suterusu izmanto modificētu Zkash izmantoto zk-SNARK versiju, kas pazīstama kā zk-ConSNARKs. Šie zk-ConSNARK ļauj nodrošināt neuzticamu privātumu un uzlabotu mērogojamību, vienlaikus novēršot nepieciešamību pēc uzticama iestatīšana un tas rada bažas par drošību. 

Pateicoties zk-ConSNARKs un Suterusu virtuālajai mašīnai (SuterVM), visu veidu blokķēdes, lai pievienotu papildu privātuma slāni pār savām pamatfunkcijām – ļaujot privātiem maksājumiem par publiskiem blokķēdēm, privātiem viedajiem līgumiem, anonīmu balsošanu un daudz ko citu, bez vajadzības lai mainītu pamatslāni.

Suterusu reklāma nedaudz atšķiras no iepriekšējiem diviem, kurus mēs pieminējām, jo ​​tā ir konkurence starp Suterusu validatora mezglu īpašniekiem. Šie apstiprinātāji saņem daļu no Suterusu bloku atlīdzībām, bet var piedalīties arī Validator Node konkursā, lai līdz 2020. gada 23. aprīlim dienā iegūtu līdz pat 2 miljoniem SUTER (aptuveni 1760 USD) dienā.. 

Ieinteresētie dalībnieki var reģistrējieties kā validatora mezgls konkursa lapā Validator Node. Katru dienu validatora mezgls numur 1 pēc tam deleģētā SUTER skaita iegūs 2M SUTER balvu, kuru pēc tam dalīs ar visiem tās pārstāvjiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me