Kā ieguldīt Bitcoin Indijā?

Katru dienu, kas iet garām visietekmīgākajai kriptovalūtai pasaulē; bitkoins kļūst par augsti vērtētu aktīvu ieguldīšanai un peļņas iegūšanai īstermiņā, vidējā termiņā vai ilgtermiņā.

Situācija, kas ir palielinājusies 2020. gada pēdējā ceturksnī un 2021. gada sākumā, ir piemērs tam, ka tikai decembra mēnesī bitcoīna cena pasaules mērogā palielinājās par 66,78%.

Saskaņā ar Cointelegraph teikto:

Bitcoin (BTC) pieauga no dienas zemākā līmeņa USD 17 573,29 11. decembrī līdz dienas augstākajam līmenim – USD 29 310,19 31. decembrī.”.

Tas viss nozīmē, ka katru dienu, kas paiet, daudz vairāk jaunu investoru pievienojas Satoshi Nakamoto izveidotajai kriptovalūtai.

Indija neizvairās no šīs situācijas, patiesībā tā ir viena no valstīm, kas ir pieredzējusi lielāku bitkoina ieguldījumu skaita pieaugumu 2020. gada un 2021. gada sākumā. Tas viss pateicoties tam, ka Indijas Augstākā tiesa uz laiku atcēla šīs valsts Rezervju bankas noteikto aizliegumu.

Pasākums, kas ietvēra visu veidu banku darbību aizliegšanu ar uzņēmumiem kriptogrāfijas tirgū, kas pazīstams kā birža, visos veidos.

Šī situācija kopā ar faktu, ka 2020. gads bitcoinam ir bijis labs gads, ir novedis pie turpmāka Āzijas giganta investoru skaita pieauguma.

Tātad, kā ieguldīt Bitcoin Indijā?

Ja jūs dzīvojat Indijā, vispirms jums vajadzētu analizēt sevi un uzzināt, kāda veida ieguldītājs jūs esat vai varat kļūt.

Uzdodiet sev šādus jautājumus:

 1. Vai man ir starptautiski konti spēcīgās valūtās, piemēram, USD un EUR?
 2. Vai man ir pietiekami daudz zināšanu, lai varētu izmantot profesionālas tradicionālās kriptovalūtas apmaiņas?

Ja uz iepriekšējiem jautājumiem atbildējāt apstiprinoši, jums ir dažādi veidi, kā Indijā ieguldīt Bitcoin, tas ir, izmantojot dažādas Biržas formas.

Kriptovalūtas brokeri:

Tās saskarni bieži ir viegli izmantot, taču jums jāapzinās, ka bitcoīna un citu kriptovalūtu vērtība ir atkarīga no starpnieku cenām (nevis pasaules tirgus cenām), šis fakts var būt gan negatīvs, gan pozitīvs, bet kopumā tas ir pozitīvs, jo visi konkrēta brokera tirgotāji veic milzīgas galvenās finanšu kustības, lai aizsargātu vai iegūtu peļņu. Arī Indijas Bitcoin investoru lietotāji bieži vien to spēj nopirkt Bitcoin Indija šādā veidā, izmantojot spēcīgas Fiat valūtas, piemēram, USD un EUR. Brokera piemērs ir Coinbase.

Tradicionālās kriptovalūtu biržas:

Šāda veida biržā jūsu ieguldījums tiks pakļauts kriptovalūtu globālā tirgus oficiālajām cenām. Daudzas no šīm biržām, piemēram, Binance, ļauj iegādāties un ieguldīt bitcoīnus, izmantojot stabilu starptautisko valūtu, piemēram: EUR, USD, AUD.

Tomēr jāatzīmē, ka daudzas tradicionālās biržas neļauj iegādāties bitcoin Indijā, izmantojot starptautisko fiat valūtu, šajos gadījumos ir ērti izmantot P2P Exchange modalitāti kā iepirkšanās vārtejas, kas mūs noved pie turpmākas izņemšanas no tradicionālajām biržām . Lielisks Exchange P2P piemērs ir Remitano.com, uzticams, drošs un tas ļaus jums ieguldīt Bitcoin Indijā, lai vēlāk to varētu pat tirgot tradicionālajā profesionālajā biržā..

Bet, ja man nav starptautisku kontu ārvalstu valūtā, kā es varu ieguldīt Bitcoin Indijā?

Šajā gadījumā labākais veids ir ieguldīt bitcoin, izmantojot Indijas valūtu, tas ir, INR P2P biržā, piemēram, Remitano, izmantojot šādu saiti, kuru šodien varat iegādāties bitcoin: http://remitano.com/btc/in.

Šajā brīdī jāatzīmē, ka pirms kriptovalūtu tirdzniecības aizlieguma atcelšanas Indijā, izmantojot nacionālo privāto banku darbību, P2P biržas, piemēram, Remitano, ļāva iegādāties Bitcoin Indijā, jo tie darbojas kā starpnieki cilvēku tirdzniecībai, izmantojot drošības nauda, ​​kas stimulē pušu savstarpēju uzticēšanos.

Pēc šī likuma atcelšanas vietējie bankas konti par fiat valūtu Indijā tiek tieši saistīti ar Exchange P2P kā tiešo maksājumu mehānismiem, lai ieguldītu bitcoin Indijā, kas nozīmē, ka šodien ir vēl drošāk un vieglāk nopirkt Bitcoin Indijā izmantojot P2P apmaiņas režīmu.

Soli pa solim, kā ieguldīt Bitcoin Indijā

 1. Dodieties uz vienu no labākajām P2P apmaiņas vietām Indijā un reģistrējieties. Piemēram, Remitano ir viens no uzticamākajiem, drošākajiem un ar vislabākajiem izņemšanas rādītājiem.
 2. Pēc reģistrēšanās un ātrā KYC procesa pabeigšanas jūs esat gatavs ieguldīt Bitcoin Indijā, jums vienkārši jādodas uz sadaļu Bitcoin pirkšana Indijā, izmantojot šo saiti: http://remitano.com/btc/in
 3. Kad esat nonācis pirkuma sadaļā, sistēma automātiski novirzīs jūs uz labāko pirkšanas iespēju, priekšskatījumā redzēsiet sīkāku informāciju, piemēram: maksājuma veids katrā no Bitcoin pārdevēju reklāmām vietējā valūtā fiat INR, banka, summa utt

 4. Izvēlieties labāko pirkšanas iespēju, noklikšķiniet uz pirkšanas pogas, tajā brīdī tiks atvērts pirkuma pasūtījums un blakus tam tērzēšanas logs, ar kuru jums būs tieša un privāta saziņa ar bitcoin pārdevēju.

 5. Iepriekš minētajā tērzēšanas logā jums jānorāda pārdevējam, ka viņš veiks depozītu vietējā valūtā fiat INR saskaņā ar pārdošanas sludinājumā norādītajiem datiem un pirkuma pasūtījumā saskaņoto summu..
 6. Pēc tam jūs veiksiet depozītu bitcoin pārdevējam vietējā valūtā fiat INR, ņemot vērā: norunāto summu un bankas identitāti.
 7. Kad esat veicis iemaksu vai pārskaitījumu vietējā fiat valūtā, jums jāsaglabā kvīts, kuru vēlāk PDF formātā nosūtīsit pārdevējam privātajā tērzēšanas logā, kuru esat atvēris kopā ar pārdevēju..
 8. Kad bitcoin pārdevējs saņem rēķinu PDF formātā un apstiprina depozītu jūsu bankas kontā, tas atbrīvos bitcoin un viss, jūs jau pirmo reizi esat iegādājies un iegādājies bitcoin, izmantojot valūtas fiat INR.
 9. Izmantojot seifā esošos bitkoīnus, jūs varēsit darīt visu, ko vēlaties, glabāt tos savā Exchange P2P makā vai nosūtīt tos izņemšanas veidā uz tradicionālo profesionālo biržu, lai tirgotos ar vairākām kriptovalūtām, kas pazīstamas kā altcoins.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kā ieguldīt bitcoin P2P biržā, skatiet šo rokasgrāmatu: https://support.remitano.com/en/articles/3352072-how-to-sell-bitcoin-ethereum.

Secinājums

Vieglākais veids, kā nopirkt Bitcoin Indijā, kas ir daudz labāk piemērots cilvēkiem, kuriem ir maz resursu un kuri sāk darboties kā mazumtirgotāji, ir to izdarīt, izmantojot P2P Exchange modalitāti, jo, tiklīdz veicat maksājumu no INR pārdevējam , jūs formāli investējat Bitcoin Indijā, pēc tam un pēc tam, kad jūsu makā būs bitkoini (vai bitkoīnu daļas), jūs gaida visumu iespējas un peļņas iespējas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me