Drošākā Bitcoin apmaiņa, ko izmantot 2020. gadā

Bitcoin bieži tiek reklamēts kā viens no drošākajiem uzņēmējdarbības veidiem tiešsaistē. Tas galvenokārt ir taisnība, jo kriptonauda ir izveidota decentralizētā tīklā ar publisku piekļuvi darījumu ierakstiem. 

Bet to nevar teikt par visām vietām, kur pērkat un pārdodat Bitcoin. Patiesībā diezgan daudz kriptovalūtu biržu ir kritis hakeru upuriem gadu gaitā. 

Jūs varētu atcerēties Japānas Bitcoin apmaiņu Mt. Gox. Tā sāka darboties 2010. gadā un kļuva par pasaules lielāko biržu gadu pēc 2011. gada. Tas bija arī hakeru gads izlikts ar 2,609 BTC kaitējot tās lietotājiem. Kopš tā laika hakeri katru gadu ir notikuši dažādās Bitcoin biržās. 

Tātad, kur ir droši pirkt un pārdot Bitcoin? Lasiet tālāk, lai uzzinātu. 

Kas padara kriptonauda apmaiņu par ievainojamu uzlaušanā? 

Pirms mēs nonākam īpašās Bitcoin apmaiņās, ir lietderīgi apskatīt, kāpēc dažas apmaiņas ir drošas, bet citas nav. Šeit ir pieci visbiežāk sastopamie hakeru panākumu iemesli. 

 1. Datu noplūde 

Pieteikšanās akreditācijas dati ir atslēga piekļūt visiem Bitcoin apmaiņā. Ja darbinieks šo informāciju glabā personālajā datorā, pastāv liela iespēja, ka hakeri to var izmantot. 

 1. Iekšējās darba vietas 

Hakeri var arī sadarboties ar kādu kurš strādā apmaiņā, lai piekļūtu. Tādā veidā viņi vienkārši iedos hakeriem pieteikšanās datus apmaiņā pret nozagtā Bitcoin daļu. 

 1. Ļaunprātīga programmatūra 

Ļaunprātīga programmatūra ir ļaunprātīga programmatūra maskējies kā kaut kas labdabīgs. Ja darbinieks to nejauši instalē apmaiņas datorā, hakeri var viegli piekļūt Bitcoin. 

 1. Pikšķerēšana 

Jūs, iespējams, atpazīstat pikšķerēšanu no savas e-pasta iesūtnes. Hakeriem, ja iespējams, nav nepieciešams neko pārkāpt vienkārši pārliecināt darbinieku nodot Bitcoin ar e-pastu. 

 1. Maka drošība 

Lielākajai daļai biržu ir “karsti maki”, kur tirgotāji glabā savu Bitcoin. Ja šie maki nav pienācīgi aizsargāti, hakeri to var izmantot dažādas metodes nozagt tajos glabāto Bitcoin. 

Šeit ir drošākās kriptovalūtu biržas 2020. gadā 

Tagad, kad jūs zināt, kāpēc daži Bitcoin biržas tiek uzlauzti, bet citi to nedara, ir pienācis laiks apskatīt labākās likmes. Mēs esam izvēlējušies drošākās apmaiņas vietas, ko izmantot tieši šeit – pārbaudiet tās. 

 1. Monētu bāze 

Monētu bāze atrodas ASV un ir viena no pasaulē pazīstamākajām Bitcoin biržām. Viņi nekad nav uzlauzti līdz šai dienai, lai gan noteikti ir mēģināti uzlauzt. 

Kāpēc to lietot ir droši: Coinbase ir ļoti piesardzīgs pret hakeriem, tostarp pikšķerēšanu. Lasiet viņu emuāra ziņojumu no 2019. gada, kur viņi paskaidro kā viņu drošības protokols tika atklāts un bloķēts uzbrukums. 

 1. Krakena 

Krakena ir vēl viena populāra amerikāņu Bitcoin apmaiņa, kas nav uzlauzta. Sākot ar 2011. gadu, viņi pavadīja divus gadus ilgu stingru beta testēšanu, pirms viņi pat atvēra durvis tirdzniecībai. 

Kāpēc to lietot ir droši: Krakena lēnām un nepievieno jaunu kriptovalūtu līdz viņu tirdzniecības portfelim, līdz viņi ir pārliecināti, ka tas ir drošs. Tas nozīmē, ka viņi dažreiz atpaliek – bet viņi paliek droši. 

 1. NordikCoin 

NordikCoin ir jauna Eiropas Bitcoin apmaiņa, kuru uzsāka juristu, auditoru un tehnologu komanda. Komandas milzīgā pieredze nozīmē, ka apmaiņā tiek izmantoti jaunākie drošības pasākumi. Lielākā daļa līdzekļu tiek glabāti vairāku parakstu atdzesēšanas glabāšanas makos, izvairoties no viena punkta kļūmes un ievērojami apgrūtinot apmaiņas apdraudēšanu. Turklāt, lai nodrošinātu ātru un drošu klientu iekāpšanu, NordikCoin izmanto plašu naudas atmazgāšanas un “Zini savu klientu” (KYC) procedūru klāstu.. 

Viens piemērs tam ir NordikCoin novatoriska oficiālu elektronisko ID risinājumu, piemēram, BankID, NemID un MobileID, izmantošana, lai pieteiktos un reģistrētos. Tas ļauj NordikCoin veikt obligātās KYC pārbaudes jaunajiem klientiem, samazinot reģistrācijas un verifikācijas laiku līdz minūtēm, ja ne sekundēm. 

Kāpēc to lietot ir droši: NordikCoin ir viena no pirmajām pasaules kriptovalūtu biržām, kas piedāvā uzlabota ID verifikācija un aizsargā viņu lietotāju Bitcoin ar vairāku parakstu aukstumu. 

 1. Nešs 

Nešs ir vēl viena jauna kriptovalūtas apmaiņa, kurā tiek izmantoti jauni drošības pasākumi, lai aizsargātu savus lietotājus. Lai gan viņi galvenokārt ir koncentrējušies uz Ethereum, viņi nesen ir pieņēmuši Bitcoin. 

Kāpēc to lietot ir droši: Nešs novērš nepieciešamību pēc trešām pusēm uzglabāšana jūsu Bitcoin. Tā ir sistēma, kas ir līdzīga viedā līguma tehnoloģijai, kuru jūs, iespējams, atpazīsit no Ethereum. 

 1. Dvīņi 

Dvīņi sāka Winklevoss dvīņi, kuri ir slaveni ar uzvaru tiesas prāvā 65 miljonu ASV dolāru vērtībā pār Marku Cukerbergu. Viņi arī pārveidoja 11 miljonu ASV dolāru lielu ieguldījumu Bitcoin peļņā 1 miljarda dolāra vērtībā. 

Kāpēc to lietot ir droši: Arī Dvīņi nekad nav uzlauzti un tiek slavēti kā viena no drošākajām kriptovalūtas apmaiņām – tāpēc viņi nodrošināja pirmo Bitcoin nākotnes norēķinu

Padomi, kā saglabāt drošību, lietojot Bitcoin biržas 

Jūs zināt, kā Bitcoin biržas nav uzlauztas un kāpēc ir maz ticams, ka tās nekad netiks darītas. Tas nozīmē, ka joprojām ir laba ideja saglabāt drošību – tāpēc šeit ir daži padomi, kurus varat izmantot. 

 1. Sargieties no pikšķerēšanas 

Bitcoin apmaiņa nav vienīgie pikšķerēšanas mēģinājumu upuri. Pārliecinieties, ka esat uzmeklējis visu aizdomīgo e-pasta ziņojumu sūtītāju, kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība. 

 1. Aizsargājiet savu ierīci 

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat galddatoru, viedtālruni vai planšetdatoru, pārliecinieties, vai esat instalējis pareizo pretvīrusu un vīrusu aizsardzību. Tādā veidā jūs varat samazināt uzlaušanas uzbrukumu risku. 

 1. Izplatiet savus Bitcoin depozītus 

Izveidojot kontu biržā, jūs saņemsiet Bitcoin maku. Bet neturiet visus savus līdzekļus vienā vietā. Izklājiet tos, lai uzbrukuma gadījumā nezaudētu visu. 

 1. Izmantojiet divu faktoru autentifikāciju 

Tā kā pieteikšanās akreditācijas datus var nopludināt vai nozagt, ir svarīgi autentificēt pieteikšanās datus ar papildu darbību. Lai saglabātu drošību, izmantojiet īsziņas vai e-pasta divfaktoru autentifikāciju. 

 1. Izmantojiet sarežģītās paroles 

Nelietojiet savu dzimšanas datumu, mātes pirmslaulību uzvārdu vai jebko citu, ko hakeris var viegli izdomāt. Atcerieties, ka viņiem ir programmas, kas dažu sekunžu laikā var uzminēt miljonu iespējamo paroļu. 

Atrodiet drošu kriptovalūtas maiņu jau šodien 

Cerams, ka tagad jūs zināt, ko meklēt, lai jūs varētu izvēlēties drošākās Bitcoin apmaiņas, kuras izmantot 2020. gadā. 

Ātri atkārtosim to, ko esam apskatījuši. 

Atcerieties, ka apmaiņa ir neaizsargāta, ja tā neveic pasākumus, lai izvairītos no datu noplūdes, iekšējās informācijas izmantošanas, ļaunprātīgas programmatūras, pikšķerēšanas un seifa drošības sagrozīšanas.. 

Jūs varat palikt drošībā, izmantojot tādas Bitcoin apmaiņas kā Coinbase, Kraken, NordikCoin, Nash un Gemini. 

Bet jums vajadzētu arī pasargāt sevi, piesardzīgi izturoties pret e-pastiem, aizsargājot ierīci, turot savu Bitcoin vairākās vietās un izmantojot divu faktoru autentifikāciju un sarežģītas paroles. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me