Augstākā līmeņa partnerības, kas palīdz Tuk Tuk izturēt sacensības pirms sacensībām

Daudz vietņu palīdz sastādīt ceļojuma plānus – ērti rezervēt viesnīcu un lidojumu ir ērti un var nodrošināt lieliskas atlaides. Bet kā ar katru citu jūsu ceļojuma aspektu? Kā jūs rezervējat to, ko patiesībā vēlaties darīt, ierodoties galamērķī? Kā zināt, kuri restorāni ir naudas vērti vai kuras apskates vietas vispirms apmeklēt? Daži tiešsaistes ceļojumu aģenti (OTA) sniedz atsauksmes, taču var būt grūti kārtot faktiskās atsauksmes no pārējām. Tuk Tuk Pass ir risinājums; tie ir ceļojumu aģentūra, kas iespējota bloku ķēdē, ceļojumu aģentūra un sociālo tīklu risinājums, ļaujot lietotājiem darīt visu, sākot no viesnīcas rezervēšanas līdz labāko restorānu atrašanai. Tuk Tuk Pass var darīt vairāk nekā tradicionālās tiešsaistes ceļojumu aģentūras un pārskatīt vietnes, izmantojot gan savu revolucionāro tehnoloģiju, gan viņu unikālo partnerību spēku.

Specializēts un pieredzējis partneris visām vajadzībām

Tuk Tuk Pass var nodrošināt konsolidētu, visaptverošu ceļošanas pieredzi, izmantojot augstākā līmeņa stratēģiskas partnerības. Sadarbojoties ar ekspertiem un vietējām pašvaldībām, Tuk Tuk Pass var sniegt visvērtīgāko informāciju, pakalpojumus un produktus savai klientu bāzei, vienlaikus uzlabojot kopējo klientu pieredzi..

Bet Tuk Tuk Pass nav tikai konsolidācijas pakalpojums. Tuk Tuk Pass izmanto divas revolucionāras tehnoloģijas, lai radikāli mainītu veidu, kā cilvēki izstrādā savus ceļojuma plānus: blokķēdi un mašīnmācīšanos.

Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, Tuk Tuk Pass var izveidot vienādranga pakalpojumu, kurā lietotāji var nopelnīt kredītus, citiem lietotājiem publicējot atsauksmes par precēm, pakalpojumiem un naktsmītnēm, ko viņi iegādājušies ceļojumu laikā. Izmantojot šo ceļojuma kredītreitinga sistēmu, Tuk Tuk Pass var izveidot vidi, kurā lietotāji var viegli sazināties par transportēšanu, izmitināšanu, aktivitātēm un citiem pakalpojumiem visā pasaulē. Tad, kad viņi ir izplānojuši savu ideālo ceļojumu, viņi var rezervēt visu, sākot no Tuk Tuk Pass lietotāja saskarnes.

Mašīnmācību savukārt izmanto, lai nodrošinātu nepārspējama lietotāja pieredze. Tā vietā, lai lietotājiem piedāvātu neraksturotu opciju sarakstu, Tuk Tuk Pass var izmantot lielos datus kopā ar mašīnmācīšanās algoritmiem, lai noteiktu piemērotāko katram lietotājam. To darot, viņi var darboties kā pilnīgs, mākslīgi inteliģents ceļojumu aģents, mācoties no lietotājiem, pamatojoties uz viņu izvēli un viņu sociālo mijiedarbību.

Lai gan mašīnmācīšanās palīdz Tuk Tuk Pass lietotājiem sniegt labākos ieteikumus, tai tomēr ir nepieciešama preču un pakalpojumu datu bāze, no kuras izmantot. Un tur rodas viņu izveidotās stratēģiskās partnerattiecības. Izmantojot augstākā līmeņa partnerattiecības, Tuk Tuk Pass saviem lietotājiem var piedāvāt dažādas iespējas, kā rezervēt ideālas brīvdienas.

Iepazīstieties ar Tuk Tuk Pass partneriem

  • Booking.com–Tuk Tuk Pass lietotāji, izmantojot Booking.com pārbaudītus pakalpojumus, varēs rezervēt vairāk nekā 1,7 miljonos viesnīcu. Booking.com nodrošina pilnu API, caur kuru var rezervēt dažādas ērtības, aktivitātes, vietas un pakalpojumus, tostarp lidojumus un automašīnu nomu..
  • Rentalcars.com–Rentalcars.com, ņemot vērā nomu, kas pieejama 160 valstīs, klientiem nodrošinās piekļuvi transporta pakalpojumiem visur, kur viņi vēlas. Tuk Tuk Pass turpina izmantot papildu iespējas, sākot no vietējiem lidojumiem līdz ložu vilcieniem.
  • Profesionālās tūrisma gidu asociācijas–Tuk Tuk Pass nodrošina profesionālu tūrisma gidu asociāciju – piemēram, Taizemes profesionālo tūristu gidu asociācijas – piekļuvi praktiski neierobežotam vietējo aktivitāšu skaitam. Vietējās tūrisma gidu asociācijas zina sava reģiona īpatnības un iespējas un spēj sniegt daudz pārāku pieredzi nekā daudzas valsts vai starptautiskas ķēdes.
  • Vadu karte–Specialists maksājumu apstrādē, Wirecard sniedz globālus finanšu pakalpojumus, atvieglojot klientiem drošu un ērtu portālu, lai veiktu maksājumus daudzās dažādās valūtās..
  • Vietējie restorāni–Lietotāji varēs rezervēt vietējos restorānos, skatīt pārskatus un mijiedarboties ar tiem, visi sociālo tīklu un blokķēdes ekosistēmā. Būs pieejami arī kuponi, atlaides un citas akcijas.
  • Labsajūtas un spa pakalpojumi–Veselības un skaistumkopšanas paketes būs viegli atrast Tuk Tuk Pass platformā, kas sadarbosies ar tādiem pakalpojumiem kā Taizemes Sabiedrības veselības ministrijas programma, lai atvieglotu piekļuvi vietējiem masāžas saloniem, spa un saloniem.

Tuk Tuk Pass ir kopienas virzīts, visaptverošs pakalpojums, kas ceļotājiem atvieglos perfektu ceļojuma plānu izveidi kā nekad agrāk. Pateicoties vienaudžu pakalpojumiem, sociālo mediju tīkliem un daudzām neticamām partnerattiecībām, Tuk Tuk Pass piedāvā stabilu, elastīgu, blokķēdes virzītu ekosistēmu ikviena cilvēka ceļojuma vajadzībām. Lai iegūtu vairāk informācijas apskatiet Tuk Tuk Pass Whitepaper.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me