Kas ir CopyFund?

Kas ir CopyFund?

Vārds sociālā tirdzniecība attīstās zibens ātrumā un nesen ir redzējis vēl vienu papildinājumu to iespēju klāstam, ko tas piedāvā tiešsaistes tirgotājiem, eToro CopyFunds veidā. eToro ir ieguvis slavu kā sociālās tirdzniecības inovāciju līderis. CopyFunds atklāšana 2016. gada novembrī bija vēl viens solis, lai nodrošinātu savu vietu sociālās tirdzniecības tehnoloģiju līderos.

Galvenā CopyFunds ideja ir tuvināt tiešsaistes tirgotājus ieguldījumu iespējām, kas pieejamas riska ieguldījumu fondu ieguldītājiem, ievērojot daļu no ieguldījumu prasības. Katrs CopyFund sastāv no ieguldījumu instrumentu kopuma, kas apkopots ap ideju, tēmu, tirgu vai iepriekš iestatītu algoritmu. eToro šobrīd piedāvā vairākus CopyFunds veidus:

Labākais tirgotājs CopyFunds

Top Trader CopyFund pamatā ir tādu tirgotāju kopēšana (līdz 50), kurus izvēlas vai nu eToro sistēmas algoritms, vai eToro ieguldījumu komiteja, pamatojoties uz noteiktu kritēriju kopumu. Tā vietā, lai veiktu smago darbu, meklējot tirgotājus un piešķirot līdzekļus, lai tos kopētu atsevišķi, ar Top Trader CopyFund jūs varat vienkārši ļaut algoritmam veikt darbu jūsu vietā..

Robots

EToro gan cilvēks, gan mašīna strādā smago darbu jūsu vietā!

eToro šobrīd piedāvā četrus CopyFunds: ceturkšņa ieguvēji, labākie aktīvie tirgotāji, tendenču tirgotāji ar vidēju risku un pozitīvie kopētāju tendences. Izvēloties fondu, kurā ieguldīt, eToro ērti parāda katra fonda prognozēto peļņu, kā arī riska rādītājus.

Ceturkšņa Gainers izskatās visdrošākais ieguldījums. Tas ir balstīts uz to, ka tiek kopēti līdz 50 tirgotājiem, kuri izvēlēti, ņemot vērā viņu pastāvīgos ieguvumus pēdējā ceturksnī ar zemu risku. Pēdējo 12 mēnešu laikā nedaudz zem 12% pieauguma un tikai 2 riska pakāpes tas izskatās kā ļoti stabils ieguldījums. Fonds tiek pārkalibrēts katru ceturksni, iekļaujot tajā jaunus tirgotājus, kas atbilst algoritma kritērijiem, un izslēdz tos, kuru peļņa vai riska rādītājs vairs neatbilst standartam. Līdzekļu piešķiršana tiek veikta, pamatojoties uz ieguvumiem, tāpēc labākie ieguvēji vairāk ietekmēs CopyFund kopējo sniegumu, savukārt tiem, kuru rezultāti ir mazāki, ietekme būs mazāka.

Aktīvākie tirgotāji, šķiet, piemēro lielākoties tos pašus kritērijus kā Quarterly Gainers CopyFund, izņemot to, ka fondā ir iekļauti daži nedaudz riskantāki tirgotāji un tiek piemērots ļoti stingrs Stop Loss, kas nekavējoties izslēdz visus tirgotājus, kuri to aktivizē. Atkal ar 19% pieaugumu pēdējo 12 mēnešu laikā un zemu riska rādītāju 2, tas ir vēl viens ļoti dzīvotspējīgs investīciju variants.

Divi pēdējie CopyFunds eToro piedāvājumi ir balstīti uz populārāku popularitāti, nevis uz ieguvumiem, un tos pārvalda komiteja, nevis algoritms vai automatizēts Stop Loss. Tendencējošo tirgotāju mērens risks ir visriskantākais no visiem četriem, ieskaitot tirgotājus ar riska rādītājiem, kas ir līdz pat 7. Iespējams, visdrošākais ir to palaist garām, ja vien jums nav vēlmes riskēt. Galu galā fonda statistika pašlaik uzrāda 60% pieaugumu pēdējo 12 mēnešu laikā.

Meitene uz hangmat

eToro ir lielisks līderis sociālās tirdzniecības nozarē, kurš rūpējas par dažādām ieguldījumu preferencēm.

Visbeidzot, Pozitīvie kopētāji Trend CopyFund izvēlas tirgotājus, pamatojoties uz līdzīgiem kritērijiem, izņemot riska rādītāju, kas ir ierobežots līdz 4. Ir vērts ņemt vērā, ka šie divi CopyFunds ir balstīti uz popularitāti eToro tīkla un daudzu tirgotāju vidū. iekļauti tajos, vēl nav parādījuši ilgstošus rezultātus.

Tirgus CopyFunds

Šīs klases ieguldījumu instrumentu gadījumā ir mazliet noslēpums, uz ko attiecas CopyFund “Copy”, jo tie ir praktiski identiski klasiskajiem ieguldījumu fondiem, jo ​​tie apvieno dažādus tirgus instrumentus, kuru pamatā ir kopīga tēma. – kopēšana pati par sevi nav saistīta. Šo Market CopyFunds izvēle ir daudz lielāka nekā Top Trader šķirne, un lielākā daļa no tiem koncentrējas uz dažādiem akciju tirgus segmentiem, un dažāda daudzuma ETF, indeksi un metāli tiek izmesti dažādības labad..

Piemēram, var ieguldīt lielo banku kopiju fondā, kas apvieno visus banku uzņēmuma krājumus eToro akciju piedāvājumā, vai Pārtikas un dzērienu kopiju fondā, kas… labi, jums ir ideja.

Dažas no interesantākajām iespējām ietver “Panic Mode” fondu, kas nepietiek galvenajiem globālajiem indeksiem un ilgi metāliem, kas galvenokārt paredzēts, lai izmantotu tirgus avārijas situāciju, kurā akcijas sabrūk un investori meklē drošas patvēruma vietas tādas preces kā dārgmetāli. Teorētiski tā ir laba ideja, lai gan pašlaik šis fonds prognozē -32% pieaugumu, pamatojoties uz pēdējo 3 gadu datiem, iespējams, tāpēc, ka akciju tirgi ir bijuši samērā plaukstoši. Tomēr šis fonds noteikti noderēs šķipsnā.

Visus Market CopyFunds pārvalda eToro ieguldījumu komiteja, kas nozīmē, ka instrumentus tirgus eksperti izvēlas un kalibrē manuāli, nevis periodiski algoritmu. Tas, iespējams, ir tikpat tuvu klasiskajam pārvaldītajam ieguldījumam, kāds ir sociālajai tirdzniecībai, it īpaši ņemot vērā to, ka eToro ir atvēris durvis partneriem, lai izveidotu savus CopyFunds, kas nozīmē, ka arī tradicionālajām ieguldījumu firmām ir iespēja iesaistīties.

Yoni Assia - novators

Yoni Assia ir dinamiskā sociālā brokera eToro izpilddirektors un dibinātājs.

CopyFunds plusi un mīnusi

Kad viss ir pateikts un izdarīts, CopyFunds ir pārvaldīts ieguldījumu risinājums sociālās tirdzniecības pūļiem ar visu, ko tas nozīmē. Ieguldījums vienā nozīmē, ka jums būs ļoti maza iesaistīšanās jūsu ieguldījumos un ka jūsu peļņa galvenokārt būs ilgtermiņa.

Tiem, kas dod priekšroku šim nedaudz vecās skolas ieguldījumu veidam un kuri nav varējuši atļauties pārāk lielu ieguldījumu kapitālu, ko prasa lielākā daļa tradicionālo riska ieguldījumu fondu, CopyFunds ir sapņa piepildījums. Lielākā daļa no tām ir daudz mazāk riskantas nekā tiešais tirgus vai kopiju tirdzniecība un tajā ir iesaistīta ļoti maz aktīva lēmumu pieņemšana.

Tomēr daudzi tirgotāji atklās, ka šis ieguldījumu veids ir mazāk aizraujošs nekā tirdzniecība ar kopiju, jo tas izmaina līdzsvaru, izmantojot savu prātu, paļaujoties uz kāda cita kompetenci. Daži varētu teikt, ka kopiju tirdzniecības skaistums ir tāds, ka tā atstāj pietiekami daudz vadības lēmumu kopēta tirgotāja rokās, vienlaikus atstājot tirdzniecības lēmumus kopēto tirgotāju ziņā, un CopyFunds gadījumā tas vienkārši vairs nav.

Turklāt pašreizējā ieceļošanas prasība ieguldīt eToro CopyFund ir 5000 USD. Lai gan šī ir daļēja prasība no institucionālajiem riska ieguldījumu fondiem, tā tomēr ir diezgan liela summa, ko ne visi tiešsaistes tirgotāji var atļauties. Ņemiet to vērā, izlemjot, vai CopyFunds ir jūsu tējas tase.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me