Populārākie stāsti, kas veidoja kriptogrāfijas nozari 2019. gadā

Tā kā 2019. gads beidzas pēc bedraina brauciena pa gadu, mēs apkopojam dažus no galvenajiem stāstiem, kas piesaistīja kriptogrāfijas kopienas uzmanību. Šeit ir manas trīs labākās izlases no stāstiem, kas veidoja kriptonauda pasauli.

1. Svaru paziņojums

2019. gada buļļa impulsā jūnijā, kad Bitcoin pieauga līdz USD 13 800 USD, Facebook paziņoja par Svaru asociācijas, Calibra seifa un tā stabilās monētas Libra, digitālā aktīva, kuru nodrošināja vairākas populārākās pasaules valūtas, izlaišanu. un preces. Asociācija sāka darbu ar 28 dalībniekiem, tostarp tādiem galvenajiem uzņēmumiem kā Uber, PayPal, MasterCard, Visa, Coinbase un eBay, cenšoties nodrošināt digitālo banku 2,1 miljardam cilvēku, kuriem nav banku visā pasaulē..

Tomēr tas nav bijis tik gluds marķiera izstrādes ceļš, jo ASV Kongress izsauca Facebook izpilddirektoru Marku Cukerbergu, lai paskaidrotu žetonu – kongresa sēdes rezultāti liecināja par likumdevēju negatīvu nostāju. Moreso, citas valstis, piemēram, Francija un Vācija, nākušas klajā ar nosodījumu monētai kā centrālo banku noteiktās monetārās politikas pārkāpumu.

Paaugstinātā regulatīvā pārbaude un datu aizsardzības pārkāpumi, ko veicis Facebook, radīja aizķeršanos Asociācijas hartas parakstīšanā, partneriem izvēloties pamest Svarus. Nedēļas pirms uzņēmumi oktobrī solīja Svaru asociācijai, maksājumu risinājumu nodrošinātāji, t.i., PayPal, MasterCard un Visa izvēlējās pamest organizāciju, neilgi sekoja Stripe un eBay, visi atstāja atsaucoties uz nepatikšanām regulējumā.

Kaut arī Svaru paziņojums piesaistīja sabiedrības uzmanību līdz 2019. gadam, tuvinot kosmosu kosmosam, tā nākotne 2020. gadā izskatās drūma, ņemot vērā regulējuma problēmas. Vai Svari sāks darboties 2020. gadā?

2. Ķīnas prezidents Sji aptver blokķēdi

Kas tagad ir pazīstams kā “Xi pump”, Ķīnas prezidents Dzjinpins Sji aicināja savu valsti izmantot blokķēdes tehnoloģijas, kas izraisīja Bitcoin (BTC) sūkni no 7000 USD reģiona un 10 K dienā. Pasaulē visspēcīgākā cilvēka komentārus, iespējams, nepareizi interpretēja, jo Ķīnas Komunistiskās partijas (ĶKP) secīgajos ziņojumos tika nosodīti ieguldījumi virtuālajās valūtās.

Tomēr, tā kā Ķīnas Tautas banka (PBoC) ir sākusi ieviest savu digitālo valūtu, investori uzmanīgi izskata Ķīnas attieksmi pret kriptovalūtām 2020. gadā. Turklāt novembrī publicētais IDC ziņojums liecina, ka blokķēdes investīcijas valstī palielināsies līdz vairāk nekā 2 ASV dolāri miljards USD līdz 2023. gadam – tik daudz solījumu.

3. Decentralizētās finanses sasniedz visu laiku augstāko līmeni

2019. gads bija decentralizēto finanšu gads, ko tautā dēvē par DeFi. Nozare pieauga līdz tādām proporcijām, kā daži kriptogrāfijas analītiķi uzskatīja par iespējamiem. DeFiPulse, apkopošanas vietne, parāda, ka USD, kas bloķēta DeFi platformā, kopējā vērtība 2019. gada 28. novembrī šķērsoja visu laiku augstāko rekordaugsto USD 682 miljonu USD. Tas ir 150% pieaugums pēdējo 12 mēnešu laikā, un nozare neuzrāda palēnināšanās pazīmes 2020. gadā.

DefiAttēls no DeFipulse

4. Binance Coin (BNB) palielinās visu laiku augstāko līmeni

Izņemot Chainlink (LINK) un Tezos (XTZ), BNB piedzīvoja vislielāko pieaugumu visā altcoin pasaulē, iegūstot 110% līdz 2019. gadam. Maiņas marķieris jūnijā sasniedza visu laiku augstāko līmeni, sasniedzot 39,80 USD, jo tirgus kļuva vērojams..

Nākotne izskatās gaiša, uzsākot vietējās Binance biržas, piemēram, Binance Jersey un Binance ASV signālu potenciālu BNB vēl plašākai ieviešanai.

5. Kriptogrāfijas apmaiņas uzlaušana sasniedza 500 miljonus ASV dolāru

2019. gada laikā hakeru vai izkrāpšanu laikā turpinot bēdīgu tendenci nozarē, ir nozagti gandrīz USD 500 miljoni USD ieguldītāju, kuri nopelnīja grūti nopelnītu naudu. Divas galvenās kriptogrāfijas biržas, t.i., Binance un Upbit ir saskārušās ar kopējo 100 miljonu USD vērtību, kas nozagta kriptogrāfijas valūtās.

Ziņa? Neglabājiet lielas saimniecības slēgtas biržās. Ne tavas atslēgas! Ne jūsu monētas!

6. Bitcoin samazinās uz pusi 2020. gadā

Dodoties Jaunajā gadā, Bitcoin [BTC] samazināšana uz pusi būs gada galvenais brīdis krietni pirms notikuma vispār. Nu, 2019. gadā visi tirgotāji un ietekmētāji varētu runāt par to, vai cenas samazināšana uz pusi ir vai nav, un sagaidāms, ka saruna turpināsies līdz 2020. gadam.

Goda vārdi; Ethereum Konstantinopoles un Stambulas cietās dakšas, Bakkta eksponenciālais pieaugums pēc lēna institucionāla ieguldījuma sākuma, čivināt visā sabiedrībā, Džeks Dorsijs par BTC attīstības uzlabošanu un BTC, kas liecina par jaunu ATH sasniegšanu. 

Labvēlīgi 2019. gadi kriptogrāfijas nozarē, atzīmējiet!

Svinot pēdējās gada stundās … un desmitgadēs, kriptovalūtu tirgus un nozare jutīsies diezgan apmierināti ar vispārējo attīstību un veiktajiem ieguldījumiem. Bitcoin (BTC) pagājušajā gadā ir pieaudzis par vairāk nekā 90%, Ethereum ir veiksmīgi pabeidzis divas dakšas, Litecoin novērtēja vairāk nekā 100%, gaidot tā pusi, valdības, piemēram, Ķīna, Krievija, Indija, paziņoja par plāniem ieviest nacionālo digitālo valūtu, paziņojums par Svariem utt.

Šādos gados, it īpaši pēc gadu ilgas kriptogrāfijas ziemas 2018. gadā, mums vajadzētu atskatīties un domāt, ka tas būtu bijis daudz sliktāk (izņemot HEX investorus). Sviniet Coingape ģimeni! Novēlot jums labāko šajā desmitgadē!

Šis saraksts nekādā ziņā nav pilnīgs, ņemot vērā nozares izaugsmi pēdējo 12 mēnešu laikā. Visi papildinājumi tiks novērtēti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me