Tā kā Ethereum Classic kopiena svin savu pirmo gadadienu kopš neveiksmīgā 51% uzbrukuma, tirgū valda sajūta, ka 250% smaile kopš 23. decembra ir tikai sākums “Original Ethereum”..

Pēc krietna laika, kas atrodas prom no galvenajiem kriptogrāfijas līdzekļiem, Ethereum Classic (ETC) – sākotnējais Ethereum – atkal nonāk uzmanības centrā pēc deviņu mēnešu maksimuma 12,00 USD paaugstināšanas 2020. gada 17. janvārī, kas ir 250% pieaugums kopš beigām gada decembrī. Tas ir iespaidīgs kriptogrāfijas varoņdarbs, kas reiz tika uzskatīts par “mirušu un aizgājušu” pēc tam, kad blokķēde vairāk nekā pirms gada cīnījās ar 51% uzbrukuma sekām.

Šajā rakstā mēs koncentrējamies uz to, kā izdzīvoja blokķēde, ko daudzi nozares pārstāvji uzskata par “katastrofālu uzlaušanu”, lai kļūtu par otro visaugstāko kriptogrāfiju starp top altkoīniem kopš 2020. gada sākuma. Neskatoties uz to, ETC ieguva 61% dolāru pāris nedēļu tālu, lai tirgotos par 8,94 USD par lielākajām biržām, straujš kāpums no USD 4,32 USD, kad notika 51% uzbrukums.

Graujoša 51% uzbrukuma ietekme?

51% uzbrukumu daudzi kriptovalūtu eksperti un analītiķi uzskata par Bitcoin beigām, ja tas kādreiz notiks. Šāds uzbrukums ļauj hakerim reorganizēt blokķēdi un varētu divreiz iztērēt savas monētas, kas pārspēj nemaināmības iezīmi. Šis ir priekšstats, ka lielākā daļa cilvēku kriptogrāfijas pasaulē bija dzirdējuši par Ethereum Classic 51% uzbrukumu dienās, sākot no 2019. gada 5. janvāra līdz 7. janvārim..

Viss sākās 5. janvārī, kad pāris izstrādātāji pamanīja kādu neparastu darbību ETC blokķēdē. Kad tika atklāts uzbrukums, vairākas augstākās biržas pārtrauca monētu tirdzniecību, kas kādreiz atradās desmitniekā. Daži ieteica iespējamu kritumu zem USD 1 USD, uzbrukumam ilgstot divas dienas..

Tomēr neviena no galējām prognozēm nepiepildījās, jo ķēdes metrika, ieskaitot jaukšanas jaudu un ikdienas darījumus, saglabājās diezgan stabila, jo sabiedrība ātri rīkojās ar uzbrukumu.

Kā Ethereum Classic pārdzīvoja 51% uzbrukumu

Cenas un tirgus kapitalizācija ļoti cieta, jo tirgus reaģēja uz iespējamo darba pierādīšanas (PoW) blokķēdes “nāvi”. Kopš uzbrukuma sākuma līdz janvāra beigām ETC cena strauji kritās par vairāk nekā 30%, izraisot spekulācijas par monētas kritumu zem USD 1 līmeņa. Tomēr kritums bija sinhronizēts ar lāču impulsu kopējā kriptogrāfijas tirgū, un tirgus atjaunošana februāra vidū paņēma ETC.

Kā ETC pārdzīvoja uzbrukumu? Apkārt ir izcila talantu komanda, kas iznīcina FUD ap 51% uzbrukumu un vispārējo ETC noturību.

Ķēdes reorganizācija ir klienta-vietējā parādība; viss Ethereum tīkls nav “reorganizēt” vienlaicīgi. Būtu visticamāk, ka kāds ir atklājis visus monētu bāzes utt. Mezglus un tos ‘ielencis’

– dontpanic ?? (@DontPanicBurns) 2019. gada 6. janvāris

Viens no galvenajiem analītiķiem, kas strādā ETC pieskārās noturībai no blokķēdes teiciena,

“51% uzbrukums nav uzbrukums pašam tīklam, bet drīzāk“ naivajiem ”tīkla dalībniekiem. Ikreiz, kad veicam darījumu, mēs varam izlemt, cik bloku mēs esam gatavi gaidīt, lai “pārliecinātu sevi”, ka darījums ir akmenī iecerēts. ”

Caur pārbaudījumu lielākajai daļai PoW blokķēžu tika skaidri parādīta viena lieta, 51% uzbrukumu nav kriptogrāfijas slepkava, bet gan zīme, ka blokķēde darbojas normāli, kā norādīts. Turklāt Ethereum Classic (ETC) joprojām ir viens no izturīgākajiem blokķēdēm, neskatoties uz uzticības zaudēšanu pēc DAO uzlaušanas un 51% uzlaušanas.

Vai tuvāko nedēļu laikā ETC varētu sasniegt USD 10 USD?

Tirgus izskatās pienācis straujā impulsa turpinājumam, jo ​​ETS kopiena svin savu pirmo gadadienu kopš neveiksmīgā uzbrukuma. Rakstīšanas laikā ETC maina īpašnieku par 8,809 dolāriem, kas ir nelielas 3% izmaiņas salīdzinājumā ar dienas zemākajām USD 8,500 USD. Pārejot garām galvenajai psiholoģiskajai pretestībai pie USD 9.000 USD, tiek ziņots par iespējamu cenu divciparu cenu pieaugumu uz pusi.

Attēls: TradingView

Cenas kritums zem augšējās 20 dienu ekspansīvās Bollingera joslas tomēr nepiedāvā cerības uz buļļiem, jo ​​vidējā josla tuvākajā laikā atbalsta ETC / USD.

Uzturot nervus lielākajā daļā testēšanas periodu, ETC dod tirgotājiem un investoriem sajūtu, ka tā ir “izturīga monēta ar galvenajiem pamatiem” un palielinājums par 1000X nemaz nav neiespējams.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me