Upland.Me: virtuālā īpašuma tirdzniecības spēle, kas kartēta reālās pasaules adresēs

EOS balstīta decentralizēto īpašumu un zemes kolekcionējamo spēļu spēle, salīdzinot ar monopolu, piedāvā spēlētājiem izglītojošu un naudas vērtību.

EOS balstīta decentralizēto īpašumu un zemes kolekcionējamo priekšmetu spēle, salīdzinot ar monopolu, piedāvā spēlētājiem izglītojošu un naudas vērtību. Spēle šobrīd ir pieejama starpplatformās, t.i., tīmeklī un Apple iOS App Store un Android Spēļu veikals.

Tas ir aprakstīts līdzīgos toņos kā monopola (īpašumu tirdzniecība) un Pokémon Go (pamatojoties uz reālās pasaules adresēm), plaši populāras galda / kolekcionējamas spēles, maisījums, taču atšķiras ar tā galveno uzbūvi un priekšmetiem. Upland.me, decentralizēta spēļu platforma, kas veidota uz EOS blokķēdes, ļauj spēlētājiem monopola ielu un slaveno Pokemon radību vietā savākt unikālus zemes gabalus un īpašumus..

Blokķēžu nemaināmības īpašība ļauj iegādātajiem īpašumiem pastāvīgi būt lietotāju kontrolē. Varēja Upland.me kļūs par nākamo revolūciju kolekcionāru spēļu platformās, kad tā vēlāk 2020. gadā parādīsies masu tirgū?

Ņemot vērā Upland.me izaugsmi nesenā pagātnē, mēs dziļāk aplūkojam decentralizēto spēļu projektu. Tuvāk apskatiet raksta vadlīnijas:

  • Pārdefinējot tradicionālo spēļu ekonomiku.
  • Virtuālās īpašības EOS blokķēdē.
  • Atveriet beta palaišanu
  • Decentralizēta virtuālā īpašuma “patiesā īpašumtiesība”.
  • Augšzemē riska kapitāla finansējums ir vairāk nekā 2 miljoni ASV dolāru.

“Tradicionālo spēļu ekonomiku pārdefinēšana”

Tradicionālais spēļu tirgus ļauj lietotājiem spēlēt un iegādāties spēles žetonus, kurus diemžēl var tērēt tikai spēlē. Tas nozīmē, ka lielākajā daļā šo spēļu piedāvātajiem žetoniem nav “patiesās īpašumtiesības”, jo jūs tos nevarat pārdot vai pārsūtīt citam spēlētājam. Upland.me mērķis ir atrisināt šo problēmu savā virtuālajā decentralizētajā nekustamā īpašuma kolekcionējamajā spēlē, kas veidota uz EOS blokķēdes.

“Viena no pašreizējā lietotnes pirkuma modeļa problēmām ir tā, ka spēlētājiem patiesībā nepieder vai nekontrolē viņu digitālās preces. Viņi tos nevar pārdot vai tirgot, un šīm precēm parasti nav vērtības ārpus pašām spēlēm, ”sacīja Direk Lueth, Upland.me līdzdibinātājs..

Upland.me platforma izveido neaizstājamus marķierus (NFT), kas ir raksturīgi tikai konkrētām spēles jomām un īpašībām, turklāt lietotājiem nodrošinot tirgus, kur pirkt, tirgot un pārdot šos NFT. Tas ļauj spēles monetizācijas aspektu, jo tirgus palielinās. Sākotnēji cenas tiks noteiktas, izmantojot reālās cenas.

 “Upland izstrādā virtuālo kolekcionējamo spēli, kas pārstāv nekustamo īpašumu; sākumā Sanfrancisko un vēlāk citās pilsētās un reģionos visā pasaulē. […] Īpašumtiesības kalnos nav atkarīgas no īpašuma īpašuma reālajā dzīvē. ”

Idans Cukermans, Uplandme, Inc. līdzdibinātājs.

Upland.me virtuālās īpašības EOS bloku ķēdē.

Pokémon un Monopoly stilā veidotās spēles hibrīds piešķir tai līdzīgu izjūtu, jo tas ļauj lietotājiem uzkrāt milzīgu bagātību, nopērkot īpašumu, nopelnot no tā un pēc tam pārdodot to ar peļņu (visi maksājumi tiek aprēķināti UPX, spēles dzimtajā valūtā). Vai arī viņi var doties dārgumu meklējumos, lai iegūtu atlīdzību par kādu UPX. UPX ir fiksēts kurss uz ASV dolāriem, un to var tieši iegādāties tīmeklī, izmantojot kredītkartes un debetkartes, paypal vai kriptogrāfijas valūtas. Tā kā Upland ir pieejams lietotņu veikalos, ir iespējami arī pirkumi lietotnēs. Uzņēmums ir paziņojis, ka tā strādā arī pie iespējamas atlaišanas iespējas vēlāk šogad, kas ļaus spēlētājiem pārdot NFT citiem spēlētājiem Upland tirgū par reālu naudu. 

Pēc UPX iegādes lietotājs meklē īpašumus pilsētās, un katram īpašumam ir unikāls nosaukums. Īpašības ir ierobežoti resursi: katrs īpašums ir unikāls, un to var turēt tikai viens spēlētājs jebkurā laikā.

Upland.me atvērtā beta palaišana

Uzņēmums veiksmīgi pabeidza slēgtās beta versijas palaišanu EOS mainnet 2019. gada vidū. Kopš 2020. gada sākuma spēle ir bijusi pieejama arī kā atvērta beta versija, izmantojot Augstiene. Kopš šī amata rakstīšanas lietotāji var medīt ekskluzīvus digitālos īpašumus Sanfrancisko. 

Tuvāko mēnešu laikā komanda plāno startēt Ņujorkā. Komandas mērķis ir aktivizēt un aktivizēt ceļojumu sistēmu, lai lietotāji varētu nosūtīt savus spēles gabalus ar nosaukumu “block explorer” no Sanfrancisko uz Ņujorku un otrādi. Spēlētājiem, kuriem pieder pakas SFO (Sanfrancisko lidostā) vai JFK (Džona Kenedija lidostā Ņujorkā), tiks piemērota maksa, kas spēlētājiem jāmaksā, kad viņi vēlas ceļot starp pilsētām. SFO iekšzemes termināla pakas pārsvarā ir pārdotas dažu minūšu laikā pēc to nodošanas pārdošanai. Drīz JFK pakas nonāks tirgū. Var sagaidīt, ka daži no viņiem arī ātri pārdos. 

Ziņojums skan,

“Mēs paredzam, ka Ņujorka tiks atvērta 2020. gada otrajā pusē.”

Decentralizēta virtuālā īpašuma “patiesā īpašumtiesība”.

Reģistrējoties Upland, jūs saņemat UPX reģistrēšanās bonusu. Jūs kļūstat par apmeklētāju, kuram ir vīza, kas jāatjauno ik pēc 7 dienām, lai izvairītos no visu aktīvu otrreizējas pārstrādes. Izmantojiet savu bloku izpēti, lai atklātu īpašumus, kas pieejami iegādei. Kad esat uzkrājis 10 000 UPX, jūsu apmeklētāju konts mainās uz platformas pilsoni “Uplander”. Tad jūs varat arī pirkt un pārdot Upland tirgū.

Būdams kalnājs, spēlētājam tiek piedāvāta decentralizēta virtuālā īpašuma “patiesā īpašumtiesība”. Spēlētājiem īpašumtiesības pieder uz visiem laikiem, un viņiem ir tiesības mūžīgi pirkt, pārdot, nopelnīt vai turēt īpašumu.

Ja jums nepatīk tas, kur Block Explorer ir aizvedis jūs pilsētā, “Send Explorer Feature” ļauj nosūtīt savu mazo spēles gabalu uz citām vietām, izmantojot šādas funkcijas;

·     Sūtīt uz Manu īpašumu

Nosūtiet savu Explorer uz jebkuru no jums piederošajiem īpašumiem, kad vien vēlaties! Explorer sūtīšana uz jūsu īpašumiem ir bez maksas un neierobežota.

·     Nosūtīt uz citām īpašībām

Varat arī nosūtīt Explorer uz īpašumiem, kas pieder citiem spēlētājiem. Pārlūka Explorer sūtīšana uz citiem īpašumiem maksā UPX maksu, kas jāmaksā īpašuma īpašniekam, un funkcija ir ierobežota līdz trim sūtījumiem dienā..

Dārgumu meklēšana 2.0

Augšzemē izlaidumi ir jaunākie 2020. gada maijā Atjaunināt no tās slavenās Treasure Hunt sērijas, kurā spēlētāji gatavojas izjust jaunas funkcijas, tostarp; sacīkstes, lai pārspētu laiku, un jauni konkurētspējīgi dārgumu atklāšanas veidi. Augšzemē notiek arī notiekoši pasākumi. Pēdējā bija Lieldienu olu medības, kuras kalnu kopiena ir ļoti izbaudījusi.

Attīstīt īpašības

Pārskatā, ko dibinātāji sniedza AMA laikā, viņi arī paziņoja, ka Uplanders varēs attīstīt viņiem piederošo zemi. Augšzemnieki varēs vadīt visu veidu uzņēmumus, kas varētu būt pasāža vai bērnudārzs, ļaujot citiem spēlētājiem iegādāties virtuālos augus, lai uzlabotu viņu īpašību izskatu.

Kas ir uz spēles?

100 miljardu UPX fonds. Šī summa ir sadalīta divos galvenajos baseinos;

1. Augšzemes baseins

Puse no baseina tiek piešķirta UPX pārdošanai fiat un crypto spēlētājiem. Šie ieņēmumi tiek izmantoti, lai finansētu Upland.me, Inc. uzņēmuma darbību, kas atrodas aiz Upland. Lai nodrošinātu platformas nepārtrauktas attīstības un izaugsmes finansēšanu, Upland baseins saņems mainīgu summu UPX uz vienu aktīvo spēlētāju (tikko izveidots Upland kalšanas sistēmā), tiklīdz Upland izies no beta.

2. Kopienas fonds

Otra puse, 50 miljardi UPX, ir kalti, lai uzturētu un uzturētu ekonomiku. Šim baseinam ir raksturīgas vairākas UPX ienākošās un izejošās plūsmas. Dažas no ieplūdes plūsmām ietver katru nedēļu kalto UPX kalnraču kalnrūpniecības sistēmā, maksu par spēles iekšējiem darījumiem starp spēlētājiem un ieņēmumus no īpašuma sākotnējās pārdošanas. Dažas no aizplūdēm ietver atkārtotus un palielinātus ieņēmumus par īpašumu īpašumiem, vienreizēju atlīdzību par kolekciju un misiju pabeigšanu, kā arī mārketinga kampaņas.

Decentralizēto spēļu platformu pieaugums

Platforma ļauj lietotājiem iegādāties, pārdot un tirgot savu vietējo spēles marķieri UPX, kas ir uzbūvēts virs EOSIO programmatūras un darbojas uz EOS mainnet, kā minēts iepriekš. Decentralizētas spēļu platformas aizņem ievērojamu daļu visā viedo līgumu blokķēdes telpā. Tomēr ekspansīvais apjoma pieaugums pagaidām nenozīmē ikdienas aktīvos lietotājus.

Spēļu pasaule izaugsmes jomā vada decentralizēto lietojumprogrammu tirgu, un Upland.me mērķis ir spēlēt nozīmīgu lomu šajā izaugsmē. Upland.me ienāk spēļu tirgū īstajā laikā, jo spēļu dApp nozare EOS pašlaik cīnās un ir atslēga iespējamam ikdienas aktīvo lietotāju skaita pieaugumam līdz līmenim, kas pēdējo reizi tika novērots 2020. gada janvārī. Kopš Upland ir izveidots ar domājot par masveida tirgus ieviešanu, tas var paaugstināt ne tikai EOS, bet arī visu blokķēdes ekosistēmu uz nākamo līmeni.

Jauni notikumi: Upland.me A sērijas kārtā savāc 2 miljonus ASV dolāru

Cenšoties turpināt spēles attīstību, Upland savāca 2 miljonus ASV dolāru A sērijas finansēšanas kārtā, kuru vadīja Finlab EOS VC Fund 2019. gada jūnijā. Upland.me līdzdibinātājs Idans Cukermans sacīja,

“Blockchain piedāvā tik daudz aizraujošu iespēju spēlēm, ļaujot veselām ekosistēmām ap unikālām digitālām precēm. Mēs esam vienkāršojuši pieredzi, kas izveidota pazīstamā kontekstā, lai jautrā un pieejamā veidā parādītu blokķēdes priekšrocības. ”

Līdz šim blockchain spēļu izstrādātājs ir sadarbojies ar Second Life Creator Linden Lab, lai ļautu spēlētājiem reālajā pasaulē pārdot savus spēles priekšmetus par fiat valūtu. Platforma izmantos Tilia Pay gūt peļņu no aktivitātēm Augšzemes virtuālā īpašuma tirdzniecības spēlē.

“Ir lieliski sadarboties ar tādu partneri kā Upland, kas dalās ar mūsu redzējumu par reālu ekonomiku spēles laikā un patiesu īpašumtiesībām,” sacīja Aston Waldman, Tilia izpilddirektors un Linden Lab finanšu direktors. “Mēs novērtējam Upland vīziju ieviest blokķēdes priekšrocības galvenajā plūsmā un satricināt to, kā digitālo preču īpašumtiesības tiek apstrādātas spēlēs.”

Upland.me pret COVID-19

Visbeidzot, Upland arī dara labu. Kad pasaule turpina cīņu pret vīrusa pandēmiju COVID-19, kriptovalūtas kopiena atbalsta cīņu pret vīrusa izplatīšanos un seku mazināšanu. Upland.me vienbalsīgi spēlē savu lomu ar to ziedoja 100% no ieņēmumiem sākot no Lieldienu olu medību pārdošanas NYC COVID-19 Reaģēšanas un ietekmes fondam.

Par Upland.me

Uplandme, Inc. ir Silīcija ielejā bāzēts uzņēmums, kuru 2018. gadā dibināja Dirks Leuts, doktora grāda ieguvējs no Eiropas Biznesa skolas, Idans Zukermans un Mani Honigšteins. Šai sērijveida uzņēmēju komandai ir spēcīga pieredze un pieredze bloku ķēdē, fintech un spēļu vietās. Firmas misija ir dot iespēju tirgus ekonomikai, kur realitāte un digitālā vide ir apvienota vienā pasaulē, piedāvājot visa veida jaunas nopelnīšanas iespējas.

Kontakti

Ja vietnē Upland.me ir vēl kādi jautājumi par spēli, reģistrācijas procesu vai to, kā nopelnīt reģistrēšanās bonusu, varat sasniegt komandu vietnē Nesaskaņas, Vidējs, Telegramma, Facebook vai Twitter.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet vietni https://upland.me/.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me