Kripto pārskats: pārsūtiet Bitcoin anonīmi uz Blockchain, izmantojot BitcoinMixer.org

Viens no lietotājam draudzīgākajiem, rentablākajiem un neskaidrākajiem maisītāju pakalpojumiem mūsdienās tirgū..

Ciktāl Bitcoin maisītāji iet, BitcoinMixer.org piedāvā vienu no lietotājam draudzīgākajiem, rentablākajiem un neskaidrākajiem pakalpojumiem tirgū šodien.

Bitcoin, pasaules vecākā kriptonauda, ​​sola ātru veidu, kā visā pasaulē vērtību pārnest no viena maka uz otru – pseidonīmi.

Es zinu, ka lielākajai daļai no jums var rasties jautājums, kāpēc “pseidonīmi un ne anonīmi”, kā jūs, iespējams, jau esat dzirdējuši iepriekš. Nu, Bitcoin nav tik anonīms, kā kādreiz tika reklamēts visā sabiedrībā. Iepriekš labi veikts pētījums par Bitcoin darījumiem ar konkrētiem seifiem ir atklājis saikni starp darījumiem ar konkrētu maku un maku, kas meklēts īpašniekam – faktiski parādot sava veida nepilnību BTC anonimitātes solījumā..

Lai gan tas ir labs blokshēmas pārredzamībai, privātie lietotāji izvēlas, lai viņu darījumi būtu anonīmi.

Bitcoin “pseidonīmu” izskaidrotie izaicinājumi, svētība vai draudi?

Bitcoin publiskā blokķēde ļauj ikvienam sekot līdzi darījumiem ar noteiktu maku, iegūstot visu informāciju par darījumiem, kā paskaidrots iepriekš. Kaut arī publiskais raksturs nodrošina pārskatatbildību ķēdē, tas nenodrošina pilnīgu anonimitāti, kas solīta baltajā rakstā. Daudzi no lietotājiem izkļūst no fiat un banku sistēmām uz Bitcoin, meklējot privātumu tīklā, cenšoties, lai viņu pirkumi un seifa darbība netiktu iekļauti hakeru un valdības iestāžu acīs..

Šis Bitcoin vājums ir pieredzējis agrīnos lietotājus, kuri meklē ārkārtēju privātumu, pārejot uz privātākām kriptovalūtām, piemēram, Monero (XMR), Dash (DASH) un Zcash (ZEC).

Tomēr Bitcoin likviditāte un vispārējā dominance tirgos padara to pievilcīgāku lietotājiem, liekot viņiem izmantot valūtu, neskatoties uz tās anonimitātes trūkumiem. Šādi lietotāji tagad var viegli veikt darījumus ar BTC monētām privāti un anonīmi par nelielu samaksu Bitcoin Mixers, kas aizsedz lietotāju BTC, padarot tās “tīras un anonīmas”..

Bitcoinmixer.org- nosūtīt / saņemt Bitcoin anonīmi

Kā redzams iepriekš, savienojums ar jūsu Bitcoin maku var viegli atklāt darījuma patieso identitāti, bet Bitcoin sajaukšana nodrošina darījumu neskaidrību. Kā tieši?

Pieņemsim, ka jums ir daži bitkoini KYC saderīgā apmaiņā, tāpēc jūsu informācija ir saistīta ar kontu. Dažas jūsu maka adreses analīzes rezultātā tiks atklāta jūsu informācija. Ņemot vērā jūsu piederību monētai, jūs nolemjat monētas “iztīrīt” caur mikseri – pievienojot anonimitātes slāni.

Kad monētas tiks nosūtītas uz mikseri, tās tiks sajauktas ar tūkstošiem citu darījumu, izšķīdinot jūsu darījumu vienā lielā baseinā. Pēc sajaukšanas baseins nosūta pilnu BTC summu (atskaitot nelielu samaksu) jūsu vēlamajam (tagad nesaistītajam) maciņam.

“Mēs ņemam monētas no visiem mūsu klientiem, sajaucam tās un sūtām pilnīgi jaunas monētas uz jūsu izvēlēto maku.” – Bitcoinmixer.org vietne

Tomēr, salīdzinot ar citiem maisītājiem, Bitcoinmixer.org piedāvā lietotājiem vairākas izvēles, uz kuru baseinu vēlaties nosūtīt savas BTC monētas. Atcerieties grūto analīzi, kas veikta blokķēdē, lai atklātu patieso identitāti? Ja šī analīze ir izdarīta, būs redzams tikai jūsu darījums ar adresi un daudzi dažādi darījumi, kas tiek izsūtīti no šīs adreses. Jūsu darījums un BTC tagad ir aizklāti, nodrošinot jums tik nepieciešamo privātumu jūsu finanšu reģistros.

NB: Atcerieties, ka monētu turēšana centralizētā maka adresē samazina jūsu iespējas saglabāt darījumus anonīmus.

Kāpēc Bitcoinmixer.org?

 • Lieli / vairāki baseini, no kuriem izvēlēties: Viens no vissvarīgākajiem Bitcoin miksera aspektiem ir vairāku darījumu pieejamība, kas ienāk un iziet no baseina, lai ļoti aizsegtu darījumus. Bitcoinmixer.org piedāvā lietotājiem piecas adreses, uz kurām nosūtīt savu BTC.
 • Kavēšanās funkcija: Mikseris ļauj lietotājiem vai nu nekavējoties nosūtīt darījumu (izmantojot pogu “Rapid”), vai arī iestatīt kavēšanos no pāris minūtēm līdz stundām pirms darījuma pabeigšanas. Kavēšanās funkcija starp depozīta laiku un izņemšanu palielina arī darījuma anonimitāti.
 • Uzlabotas privātuma vietnes: Lietotājiem, kuri vēlētos vēl vairāk padarīt savus darījumus drošākus, Bitcoinmixer.org piedāvā Tor pārlūka vietni. Jūs to varat atrast šeit>> btcmixnqyq7kljrr.onion.
 • Nav žurnālu politikas: Vai esat noraizējies, ka FIB vai citas valdības iestādes var nākties notriekt Bitcoinmixer.org durvis, lūdzot ierakstus? Uzņēmums izmanto bez žurnālu politiku, kas automātiski izdzēš visus darījumu žurnālus pagājušajā nedēļā. Vēlaties to ātrāk? Platforma piedāvā arī manuālas dzēšanas funkciju tūlīt pēc darījuma pabeigšanas.
 • Izcila lietotāja funkcionalitāte: Platforma piedāvā arī lietotājam draudzīgu platformu, lai ikviens varētu ātri un droši sajaukt savus Bitcoins.

Vienkārši maisītāja izmantošanas soļi

 1. Iet uz Bitcoinmixer.org mājas lapā, izveidojiet jaunu miksu

 1. Rezultāta lapā ievadiet saņēmēja maka adresi (uz kuru vēlaties, lai BTC tiktu nosūtīts).
 2. Nolaižamajā izvēlnē lodziņa “adrese” labajā pusē atlasiet, vai vēlaties veikt “ātru” vai “aizkavētu” darījumu.

NB: Kavēšanās funkcija nodrošina lielāku darījuma anonimitāti. Jūs varat iestatīt jebkuru atlikto periodu no 1 stundas līdz 12 stundām.

 1. Ievadiet Captcha kodu un nospiediet Turpināt.
 2. Nākamajā lapā nokopējiet sava mix ID. Tas ir ĻOTI svarīgi. Pirms jebkura BTC nosūtīšanas uz Bitcoinmixer, jums vajadzētu nokopēt savu mix ID.
 3. Nosūtiet BTC, kuru vēlaties sajaukt, uz depozīta adresi. (Atcerieties, ka nepareizu seifa adrešu un nederīgu adrešu ievadīšanu nevar mainīt, pirms sūtīšanas divreiz pārbaudiet maka adreses.)
 4. Jūs esat veiksmīgi sajaucis savu BTC.

Ja nosūtīsit ātru darījumu, BTC pēc pāris minūtēm tiks nosūtīts uz izvēlēto adresi. Lai veiktu aizkavētus darījumus, pēc noteiktā laika beigām ieejas maka adresē pārbaudiet savu BTC.

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

· Kam ir paredzēts Mix ID?

Izmantojiet savu mix ID, lai pārbaudītu jūsu mix statusu vai atjaunotu mix, ja pārlūkprogramma avarē pēc depozīta nosūtīšanas. Vienmēr saglabājiet sava maisījuma ID, līdz jūsu maisījums ir pabeigts un esat saņēmis savus jaunos bitkoīnus.

· Kādu minimālo BTC daudzumu varu sajaukt?

Mazākais BTC Bitcoinmixer.org daudzums, ko pašlaik pieļauj maisītājā, ir 0,0002 BTC. Jebkura summa, kas ir mazāka par šo, tiek uzskatīta par ziedojumu.

· Maisīšanas maksa?

Bitcoinmixer.org iekasē maksu par pakalpojumu 0,25%, pieskaitot darījuma maksu par katru darījumu un papildus 0,000001 BTC par katru maksājuma adresi.

Secinājums

Bitcoin tika izveidots, lai piedāvātu cilvēkiem kontrolēt savu naudu, kontrolējot finanšu iestāžu, valdību un korporāciju nelīdzsvaroto praksi. Turklāt tiesības uz finanšu privātumu ir vēl viens liels bloku ķēdes solījums, un Bitcoin maisītāji cenšas to padarīt par realitāti.

Kā mēs secinām, jautājumi par to, vai sajaukt BTC Bitcoinmixer.org nelikumīgas. Īsā atbilde uz šo jautājumu ir nē. Bet, ja jūs sajaucat nelegāli iegūtu BTC vai plānojat jaukto BTC izmantot nelegāliem mērķiem, tad jūs pārkāpjat likumu.

Atruna Piedāvātais saturs var ietvert autora personīgo viedokli un ir atkarīgs no tirgus nosacījumiem. Veiciet tirgus izpēti pirms ieguldīšanas kriptovalūtās. Autors vai publikācija neuzņemas nekādu atbildību par jūsu personiskajiem finansiālajiem zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me