Darb Finance Review – ambicioza kripto investīciju ekosistēma

Kriptovalūtu nozare pēdējos desmit gados ir guvusi milzīgus sasniegumus. Neskatoties uz to, miljoniem cilvēku tur ieguldīt joprojām ir pārāk sarežģīti. Tas ir arī pilns ar drošības šķēršļiem, kas attur daudzas iestādes no tā nopietnas uztveres.

Par laimi, visas šīs problēmas drīz varētu beigties, ja bloķēšanas ķēdes palaišanai Darb Finance izdodas izpildīt savu misiju, lai vienkāršotu kriptogrāfijas ieguldījumu procesu visiem. Uzņēmums jau ir identificējis galvenos jautājumus, kas skar kriptogrāfijas nozari šādi:

 • Slikti izstrādāta kriptogrāfijas apmaiņa
 • Neefektīvs klientu atbalsts tirgotājiem
 • Slikta tīmekļa drošība
 • Pārāk lieli kriptogrāfijas maki
 • Maki nav saderīgi ar vairākām monētām
 • Stingras mācīšanās līknes ar lielāko daļu kriptogrāfijas projektu
 • Ierobežots valodas atbalsts

Darb Finance – vienas pieturas risinājums šifrēšanas ieguldījumiem

Darb ir visaptveroša ekosistēma visam, kas saistīts ar kriptovalūtām. Tajā ir altcoin tirdzniecības platforma, vairāku ķēžu maks un žetons, caur kuru investori var nopelnīt pasīvus ienākumus. Tas arī piedāvā palaišanas paliktni, kurā gaidāmie kriptogrāfijas projekti var reklamēt savus pakalpojumus.

Neskatoties uz daudzajiem pakalpojumiem, Darb Finance sevi uzskata par vārteju bloku ķēdes pasaulē. Tas koncentrē savus pakalpojumus uz visa blokķēdes ieguldījumu procesa vienkāršošanu. Tā plāno risināt arī tādus svarīgus jautājumus kā drošība, mērogojamības trūkums, lēns ātrums un nelietojamas tīmekļa saskarnes.

Lai parādītu savu apņemšanos, Darb Finance izmanto ātru pasūtījumu saskaņošanas motoru, kas spēj apstrādāt 3,7 miljonus pasūtījumu sekundē. Tas padara to par vienu no visātrākajiem tirdzniecības dzinējiem, kas ir ātrāks nekā MasterCard, Visa un lielākā daļa šifrēšanas biržu.

Darb ir arī droša platforma. Papildus tam, ka tā tiek veidota, izmantojot vismodernākos drošības standartus, tā tiek regulāri pārbaudīta un pārbaudīta arī attiecībā uz ievainojamību. Lai nodrošinātu, ka arī investori paliek drošībā, tīkls ļauj aizsargāt jūsu datus un kriptogrāfiju, izmantojot daudzus privātuma iestatījumus. Tie ietver:

 • Divu faktoru autentifikācija
 • E-pasta verifikācija
 • Paroles
 • Pretpikšķerēšanas kodi
 • Pieteikšanās vienā pārlūkprogrammā
 • Atceroties drošas IP adreses

DARB finanšu ziņojums

Neviens blockchain projekts nekad nav pabeigts bez detalizēta dokumenta, lai apkopotu savus pakalpojumus. Darb Finance piedāvā sarežģītu 29 lappušu biezu papīru, kas sniedz pamatinformāciju par projekta veidotājiem, projekta mērķiem un to, kā tie tiks sasniegti.

Baltrakstā Darbs tiek raksturots kā “profesionāla platforma, kas cilvēkiem visā pasaulē būs vārti bloku ķēdes pasaulē”. Turpinājumā aprakstīt Darb mērķa grupu kā ikvienu, kas interesējas par kriptogrāfiju. Tas nozīmē, ka tas neierobežos mārketinga centienus tikai ar blokķēdes lietpratīgiem investoriem.

Lai būtu precīzāk par tīkla pakalpojumiem, šie ir daži no pakalpojumiem, kas izklāstīti tā baltajā rakstā:

 • Kriptogrāfijas un FIAT tirdzniecības biržas darbība
 • Visaptverošs maks altkoīniem un IEO / ICO žetoniem
 • Portfeļa pārvaldības platforma
 • FIAT līdz kriptogrāfijas terminālim, lai palīdzētu pirmajiem ieguldītājiem bez pūlēm iekāpt kriptogrāfijā
 • Sociālās tirdzniecības konti iesācējiem
 • Mediju kanāls regulāri tiek atjaunināts ar kriptogrāfijas jaunumiem un sociālekonomiskām tendencēm

Protams, dažus no iepriekš uzsvērtajiem pakalpojumiem piedāvā daudzi citi uzņēmumi. Darb Finance izceļas ar šādu priekšrocību nodrošināšanu saviem klientiem:

 • Iespēja iemaksāt un izņemt FIAT skaidru naudu vai kriptogrāfiju
 • IEO palaišanas paliktnis, lai reklamētu gaidāmos kriptogrāfijas projektus
 • Daudzvalodu atbalsts, lai efektīvāk sasniegtu pasauli
 • Iespaidīgi zemas tirdzniecības maksas: 0,05% tirgus veidotājiem un 0,15% patērētājiem
 • Regulēts un licencēts, lai tirgotājiem piedāvātu mieru
 • Darb IEO žetons kā ieguldījumu aktīvs
 • Tirdzniecības apliecinājums
 • Saistītā programma, kas ļauj klientiem nopelnīt naudu, atsaucoties uz saviem draugiem

Komanda aiz Darb Finance

DARB sastāv no 12 komandas locekļiem un nedaudziem partneriem un padomdevējiem. Uzņēmums apgalvo, ka tā profesionāļi ir ģimene, kas ne tikai strādā kopā, bet arī visu laiku uztur sakarus. Zemāk ir redzamākie dalībnieki un padomdevēji:

Huberts Krawczyk– (izpilddirektors). Hūberts nāk no projekta vadības, bet ir apmācīts arī tehniskajā un biznesa analīzē. Viņš ir bijis iesaistīts daudzos kriptogrāfijas projektos, tostarp pirmajā Polijā bāzētajā datu zinātnes uzņēmumā.

Lukašs Millers– (CTO). Pilna kaudzes tīmekļa izstrādātājs un biznesa sistēmu analītiķis Millers pārrauga visus Darb tehniskos projektus. Viņš iepriekš ir laidis klajā tīmekļa lietojumprogrammas, tāpēc viņam ir nepieciešamā pieredze, lai palīdzētu Darb inženierim stabilas platformas.

Szymon Kot— (mārketinga vadītājs). Pēc vairāku citu uzņēmumu panākumiem mārketingā Kotam ir zināšanas un pieredze, kas nepieciešama Darba popularizēšanai pasaulē. Viņš ir arī bijis TV vadītāja biznesa vadītājs kā biznesa attīstības eksperts.

Pjotrs Galka-(Advokāts). Pjotrs ir Darba galvenais juridiskais padomnieks uzņēmuma regulēšanas, ieguldījumu, inkorporācijas un kriptovalūtas pakalpojumu pārvaldīšanas manierēs. Viņš ir lielisks papildinājums uzņēmuma komandai tagad, kad tā piedāvā plašu pakalpojumu sarakstu.

Maltas finanšu pakalpojumu pārvalde (MFSA) – MFSA ir slavens regulators Eiropā. Tas regulē DARB finanšu pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka tas paliek profesionāls, un ievēro stingras finanšu un datu pārvaldības vadlīnijas.

Biznesa modelis: DARB žetoni

Darb raksts ir valūta, kas apvieno visu Darb Finance ekosistēmu. Pēc konstrukcijas tas ir ERC23 lietderības marķieris. To var izmantot kā bāzes valūtu Darb tirdzniecības biržā. Investori to var arī iegādāties un pārdot kā ieguldījumu vai tirgoties ar Darb un saņemt to kā atlīdzību.

Būdams ERC23 marķieris, Darbam ir piekļuve Ethereum viedajiem līgumiem. Tīkls izmanto šos līgumus, lai noteiktu, cik žetonu dot gan tirgus veidotājiem, gan piesaistītājiem. Izgatavotāji saņem 65% no piedāvātajiem žetoniem, savukārt ņēmēji saņem atlikušos 35%.

Gatavojoties tirgus inflācijai, Darbs saka, ka tas ne vienmēr izsniegs tirgotājiem to pašu žetonu daļu. Tā vietā tā dalīs marķierus pakāpeniski, sadalot procentos, kad cilvēki raktuves žetonus izraksta. Ar pirmajiem 10% uzņēmums piešķirs tirgotājiem 35% no ikdienas ieņēmumiem. Pēc tam tā žetonu ieguves pēdējos posmos tā palielināsies līdz 40%, 45% un 50%.

Tomēr DARB žetonos viņi veic vairākus noderīgus pakalpojumus. Tos izmanto:

 • Ieņēmumu sadale: tas ir marķiera galvenais mērķis. Tie tiks izmantoti ikdienas tirgotāju apbalvošanai.
 • Privilēģija piedalīties vēlēšanās: Darb regulāri veic aptaujas, lai iegūtu tirgotāju ierosinājumus un idejas. Tomēr šajās aptaujās var piedalīties tikai tie, kuriem ir Darb žetoni.
 • Pievienojieties konsultatīvajai padomei: ja jūs nopirksiet pietiekami daudz žetonu, lai vadītu Darba 50 labākos investorus, jūs iegūsit vietu uzņēmuma konsultatīvajā padomē. Pēc tam mēnesi varat dalīties ar saviem ieteikumiem, kā uzlabot uzņēmumu.
 • Prioritāte klientu atbalsta un KYC verifikācijas jomā: marķieru īpašnieki saņems īpašu klientu atbalstu, un viņu KYC pārbaudei tiks piešķirta prioritāte. Tas ir domāts, lai mudinātu vairāk cilvēku iegādāties Darb žetonus.
 • Privilēģija nopelnīt no kopiju tirdzniecības: nopērkot DARB žetonus, jūs varēsiet mācīties no labākajiem tirgotājiem un pat kopēt viņu kustības.

Tirdzniecības maksas

DARB finanses neuzliek komisijas maksu par noguldījumiem. Tirdzniecībai uzņēmums pielāgo savas izmaksas atbilstoši jūsu ikmēneša tirdzniecības apjomam. Tādējādi jūs varētu veikt darījumu ar 0.05% maksu šomēnes un 0.015% nākamajā mēnesī. Zemāk ir sniegto maksu izklāsts.

Līmenis Summa (BTC) Veidotājs (%) Taker (%)
Vispārīgi <100 0,05 0.2
VIP I 100–500 0,045 0.2
VIP II 501-4499 0,04 0,15
VIP III 4500-9999 0,035 0,14
VIP IV 10K-19 999 0,03 0.12
VIP V 20K-39,999 0,035 0.1
VIP VI 40K-79,999 0,020 0,08
VIP VII 80K-149,999 0,015 0,06
VIP VIII 150 tūkstoši- 0,01 0,04

Par izņemšanu maksa un minimālais izņemšanas limits atšķiras no vienas kriptogrāfijas. Piemēram, Bitcoin piesaista maksu 0.001BTC un ierobežojumu 0.002BTC. Jūs varat izņemt vismaz vienu DARB marķieri, 0,02 ETH un vienu XRP. Ja izvēlaties Fiat skaidru naudu, jūs varat bez maksas izņemt tikai 5 € vai 1 USD.

Kopienas pieņemšana

DARB finanses novērtē sociālo mediju tīklus, un tai ir konti visās populārajās platformās. Uzņēmumam ir vairāk nekā 5000 Instagram sekotāju, kas vislabāk darbojas sociālajos tīklos. Tīkla komanda aktīvi darbojas arī čivināt, Facebook, Medium un Reddit.

Piezīme ieguldītājiem

DARB Finance ir vērienīgs projekts. Bet, kā saka, ambīcijas ir nenovērtējamas. Ja DARB komanda cītīgi strādā, lai nodrošinātu lielisku tirdzniecības platformu, drošu maku un paliktu uzticīga saviem solījumiem – tā noteikti varētu lidot uz Mēnesi un atpakaļ.

Uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu katalogu. Bet pats galvenais, tas ir apņēmības pilns nodrošināt vārteju, lai cilvēki varētu ātri un bez problēmām ieguldīt kriptogrāfijā. Ja tas tiks sasniegts, Darb Finance varētu iegūt neticami milzīgu fanu loku visā pasaulē.

Tā tirdzniecības maksa ir smieklīgi zema, kas nozīmē, ka tirgotājiem ir pamats tirgoties platformā. Tas arī atalgo tirgus veidotājus un piesaistītājus, ļaujot viņiem nopelnīt naudu neatkarīgi no tā, vai viņi pērk vai pārdod kriptogrāfiju. Turklāt Darb Finance komanda ir silta un pieejama, lai palīdzētu tirgotājiem visu diennakti un visu diennakti..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me