Coinsbit apskats: droša, ātra un dāsna kriptogrāfijas apmaiņa

Slikta seifa drošība, neeksistējošs klientu atbalsts un lēni tirdzniecības dzinēji tūkstošiem kriptogrāfijas tirgotāju ir likuši slēgt kontus un pilnībā pārtraukt tirdzniecību. Kopš Bitcoin sākuma dienām, tā eksponenciālās izaugsmes 2017. gadā līdz pašreizējam stāvoklim, cilvēki joprojām cīnās, lai atrastu uzticamas kriptogrāfijas apmaiņas.

Coinsbit, strauji augošs FIAT un kriptogrāfijas tirdzniecības tirgus ir bruņots ar visām funkcijām un pakalpojumiem, ko tirgotāji vienmēr ir meklējuši. Neatkarīgi no tā, vai tas aizsargā jūsu datus, ātri apstrādā darījumus vai nodrošina intuitīvu saskarni, apmaiņa atzīmē visas rūtiņas.

Turklāt tas pašlaik piedāvā jauniem tirgotājiem naudas atlīdzību 500 ASV dolāru apmērā. Tas ir neticami, vai ne? Lai pārbaudītu, vai uzņēmums ir likumīgs un nav blēdība, mēs platformā izveidojām kontu. Šeit ir visaptverošs Coinsbit pārskats un mūsu pieredze, izmantojot kriptogrāfijas apmaiņu.

Coinsbit: pārskats

Coinsbit piedāvā pulētu, profesionāli izstrādātu vietni, kas vienmērīgi tiek ielādēta gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs. Tas ir labi organizēts, lai būtu ērti reģistrēties, tirgoties vai piekļūt jebkurai no tā daudzajām funkcijām.

Mājas lapā ir apkopots viss, ko jūs varētu vēlēties uzzināt par apmaiņu. Pat bez ritināšanas jūs pamanīsit, ka apmaiņas sistēma pieņem Visa un MasterCard. Jūs uzzināt, ka tas sniedz P2P aizdevumu pakalpojumus un tam ir ieguldījumu pakalpojums.

Ritinot uz leju vietnē, zināšanu bāzes sadaļā jūs uzzināt vairāk par tirdzniecības platformu. Coinsbit arī sniedz sociālu pierādījumu tam, ka tā ir likumīga šifrēšanas tirdzniecības kompānija, nevis krāpnieku banda, kas ir paredzēta krāpnieku tirgotājiem. Precīzāk, tajā ir saites uz rakstiem no tādām uzticamām vietām kā Forbes Magazine, kas pārbauda tā likumību.

Tagad, uzsākot pamatdarbību, ir aprakstītas Coinsbit galvenās iezīmes un pakalpojumi.

  • Kriptogrāfijas apmaiņa: jūs varat iegādāties Bitcoin, izmantojot Visa / MasterCard, vai pārdot Ethereum par Ripple. Coinsbit ir visaptveroša tirdzniecības birža gan Fiat, gan digitālajām valūtām.
  • IEO palaidējs: jauni kriptogrāfijas projekti, kas vēlas ātri tirgot savas monētas, var pieteikties uzsākšanai, izmantojot Coinsbit IEO platformu.
  • API ērtai auto tirdzniecībai: apmaiņa ļauj bez problēmām piesaistīt savu kontu ar automatizētu tirdzniecības botu. Un kā parasti, Coinsbit aizsargā jūsu kriptogrāfiju tādā veidā, ka neviens robots nevar to pārsūtīt no jūsu konta.
  • InvestBox: tas ir unikāls ieguldījumu pakalpojums, kas tiek sniegts tikai platformas izstrādātājiem.
  • P2P aizdevumi: jūs varat aizdot kādu investoru kriptogrāfiju, lai pievienotu savu tirdzniecības kapitālu un atdotu to ar peļņu. Alternatīvi, jūs varētu aizdot savu Bitcoin tirgotājam un nopelnīt procentus, kad viņi atmaksāsies. Coinsbit aizsargā pakalpojumu, tāpēc jums nevajadzētu uztraukties par krāpšanos.
  • Novirzīšanas programma: pārlieciniet draugus sākt tirgoties ar Coinsbit, un jūs saņemsiet daļu no viņu tirdzniecības maksām kā dāvanu no biržas. Precīzi, apmaiņa jums maksā 15% no tirdzniecības maksas, ko Coinsbit iekasē no jūsu draugiem.

Darba sākšana ar Coinsbit: paņemiet bonusu 500 USD vērtībā

Konta izveide Coinsbit aizņem mazāk nekā minūti. Lai aizsargātu kontu, jums jānorāda tikai e-pasta adrese un stingra parole. Pārbaudot savu e-pastu un pieteikšanos, Coinsbit jūs pārsteigs ar dāvanu no iekšējām Coinsbit (CBC) monētām.

Ņem vērā, ka gaisa pilieni ne vienmēr būs pieejami. Bet jūsu laimīgajā dienā Coinsbit jūs cienās ar CBC žetoniem 500 USD vērtībā.

Lai sāktu tirdzniecību biržā, jums ir jāapmaksā savs konts, izņemot lidojuma pilienus. Tirdzniecības platforma atbalsta vairāk nekā 40 valūtas, un jūs varat finansēt savu kontu, izmantojot pusi no tām. Ja Bitcoin tirdzniecībā esat jauns, iespējams, jums vajadzētu izvēlēties noguldījumus, izmantojot eiro vai ASV dolārus, un pabeigt maksājumus, izmantojot Visa vai MasterCard.

Pieredzējušiem tirgotājiem jums tomēr ir daudz valūtu, kuras varat izmantot, lai finansētu savu Coinsbit kontu. Lielākajai daļai monētu noguldījumi ir bez maksas, lai gan jums vajadzētu sagaidīt maksu par izņemšanu. Tālāk ir parādīts Coinsbit honorāru sadalījums.

Valūta Depozīts Izstāšanās Min depozīts Min izņemšana
BTC 0 BTC 0,0012BTC 0,001BTC 0,002BTC
ETH Bezmaksas 0,01ETH 0,001ETH 0,02ETH
USD Bezmaksas / 7% 2% 10 USD 15 USD
BCH Bezmaksas 0,001BCH 0BCH 0,002BCH
BNB Bezmaksas 0,5BNB 18 miljardi 0.55
CBC Bezmaksas 15CBC 0cbc 16CBC
LTC Bezmaksas 0.01LTC 0,001LTC 0.02LTC

Tirdzniecība Coinsbit: gluda un vienkārša

Coinsbit’s tirdzniecības saskarne ir veidota pilnīgi iesācējiem. Tas ir vienkārši, ļoti ātri pabeidz darījumus (10 000 darījumu sekundē), bet arī piedāvā pieredzējušam tirgotājam noderīgas funkcijas.

Pēc noklusējuma birža parāda cenu kustību, izmantojot zaļo un sarkano sveču joslas. Bet, ja vēlaties, varat pāriet uz stieņiem, dobām svecēm, līnijām vai Heikin Ashi svecēm. Varat arī spēlēt ar citām konfigurācijām, piemēram, laika joslām, fona informāciju un asi.

Neskatoties uz to, tirdzniecības pabeigšana Coinsbit ir bez piepūles. Pasūtījumu pirkšanas un pārdošanas cilnes atrodas zem tērzēšanas sarunām zaļā un sarkanā krāsā. Apmaiņa parāda pašreizējo cenu par to, ko vēlaties iegādāties, kā arī summu, kas jums jāmaksā, ieskaitot Coinsbit 0,2% tirdzniecības maksu.

Lai pārslēgtos starp valūtām, varat apmeklēt Coinsbit apmaiņas funkciju un apmainīt Ethereum pret jebkuru citu valūtu. Tas ir ātrs pakalpojums, un jums vajadzētu būt iespējai apmainīties ar kriptogrāfiju Coinsbit iekšpusē bez tehniskām žagām.

Klientu atbalsts

Coinsbit nodrošina klientu atbalstu visu diennakti, izmantojot savu tērzēšanas robotu. Tā ir pamanāma funkcija, kas tiek parādīta vietnes labajā pusē. Lai sāktu saziņu, jums jānorāda vārds un e-pasta adrese, caur kuru Coinsbit var jums atbildēt.

Varat arī pierakstīties saziņas funkcijā, izmantojot savu Facebook vai Google kontu. Bet, ja jūs vēlaties tirgot kriptogrāfiju pēc iespējas privāti, varat atteikties no šīs iespējas. Vēl svarīgāk ir tas, ka Coinsbit novērtē savus klientus un viņiem ir stabila reputācija, jo viņi ātri reaģē uz klientu jautājumiem.

Secināt

Nozarē, kurā ir daudz viduvēju tirdzniecības biržu, Coinsbit ir svaiga gaisa elpa. Tīmekļa platforma, kas tiek parādīta žurnālā Forbes un apbalvota par zvaigžņu pakalpojumiem, nav jūsu vidējā Bitcoin tirdzniecības birža.

Coinsbit ir visaptverošs tirgus, kas ļauj ērti tirgot lielākās digitālās valūtas un FIAT. Lai izmantotu pakalpojumu, jums nav jābūt pieredzējušam tirgotājam. Ja jums ir pamata zināšanas par tirdzniecību, jūs varat bez piepūles pirkt un pārdot kriptogrāfiju platformā.

Bez tirdzniecības Coinsbit ir vieta, kur jūs varat aizņemties un aizdot kriptogrāfiju citiem tirgotājiem. Tā kā maiņa atvieglo apkalpošanu, jūs vienmēr varat būt pārliecināts, ka jūsu nauda ir drošībā. Runājot par drošību, Coinsbit drošības apsvērumu dēļ 95% tirgotāju kriptogrāfijas glabā aukstos maciņos. Tas arī dod jums iespēju izmantot 2FA un iestatīt kodu, kas jums jāuzrāda, pirms varat izņemt naudu biržā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me