Club Swan Review: skaista lietotne kriptogrāfijas iegādei, glabāšanai un iztērēšanai

Tagad kriptogrāfija ir diezgan populāra visā pasaulē. Sākot no kafejnīcām ASV līdz japāņu restorāniem, Brazīlijas universitātēm un tirdzniecības centriem visā pasaulē, ir daudz vietu, kur tērēt savu kriptogrāfiju. 

Ar Club Swan palīdzību jūsu Bitcoin un citu kriptovalūtu tērēšana ir daudz ērtāka. Club Swan atvieglo ātrāku piekļuvi jūsu līdzekļiem ar 5 minūšu vai mazāk reģistrēšanās procesu, vairākiem valūtas seifiem, kriptogrāfiju skaidrā naudā dažu minūšu laikā un visā pasaulē pieņemtu maksājumu karti. 

Kluba Gulbis pārskats

Klubs Gulbis ir novatorisks dzīvesveida pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā kriptogrāfijai draudzīgus kontus, ceļojumu atlaides un citas dalības priekšrocības, kuru mērķis ir paaugstināt biedru dzīves kvalitāti un finansiālo stāvokli. 

klubvīns

Viņi nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumu standartus saviem biedriem visā pasaulē. Platforma padara finanšu pakalpojumus un dzīvi daudz ērtāku. Club Swan piedāvā arī diennakts konsjerža pakalpojumus, globālos iepirkšanās pakalpojumus, atlaides ceļojumiem un atbalsta kriptogrāfijas makus.

Diennakts klientu atbalsts 

Biedriem ir piekļuve palīgu komandai, kas darbojas visu diennakti, lai atbalstītu viņus ar viņu jautājumiem un vajadzībām. Viņu klientu atbalsta aģenti ir pieejami vairākās valodās. Komandai var viegli piekļūt arī caur Android vai iOS lietotni vai caur viņu viegli orientējamo dalībnieku portālu.  

Komanda ir pieejama, lai atbalstītu dalībnieku pieprasījumus, kā arī atbalstītu visus jautājumus par platformu un procesiem. Ar visu tēmu speciālistu locekļiem tiek nodrošināta vislabākā ceļojumu un atpūtas cena, iepirkšanās atbalsts un piegāde, kā arī citas iespējas. 

 Uz rampām

Klubs Gulbis dalība ļauj vienā kontā pārvaldīt aptuveni astoņas kriptovalūtas, tostarp BTC, ETH, LTC, BCH un citas. Jūs varat ātri un efektīvi pārveidot savu kriptogrāfiju par fiat vai citiem kriptogrāfijas formātiem, veicot vienkāršas darbības. 

Tas atvieglo kriptogrāfijas pārveidošanu par fiat, kriptogrāfiju par kriptogrāfiju un fiat par kriptogrāfiju. Tā kā to dalībniekiem tiek likvidēts vairāk nekā 1 miljards dolāru, ir viegli iegādāties, pārdot vai apmainīt visas kriptogrāfijas valūtas. Konkurentu padara to unikālu ar maksājumu karti, kas atvieglo norēķinus visā pasaulē.

Fiziskā karte

Biedri saņem maksājumu karti, kuru varat papildināt ar savu izvēlēto Fiat. Šīs funkcijas skaistums ir tas, ka dalībnieki saprot kartes darbību salīdzinājumā ar tirdzniecības kriptogrāfiju, kas ietver ilgi šifrētas adreses, kas var izrādīties nedaudz sarežģīta un biedējoša. 

Fiziskas kartes izmantošana, kas ļauj dažu minūšu laikā papildināt savu kriptogrāfijas maku un likvidēties, bez piepūles pārvarot plaisu starp kriptogrāfiju un fiat. Biedriem būs piekļuve saviem finanšu aktīviem jebkurā laikā un vietā, elastīgi pērkot tiešsaistē vai veikalos, kas pieņem norēķinus ar kartēm. Maksājumu karte tiek piegādāta dažu dienu laikā atbilstošajiem dalībniekiem.

Ceļojumu organizēšana

Club Swan ir globāla dzīvesveida dalības platforma, kas saviem biedriem piedāvā iespēju apceļot pasauli. Izmantojot ekskluzīvas ceļojuma priekšrocības, jūs varat saņemt līdz 40% atlaidi ceļojumu rezervēšanai, izmantojot Club Swan dalības karti. 

Izmantojot Club Swan, dalībnieki vienā braucienā var ietaupīt pat 500 USD, ieskaitot maksājumus par viesnīcu, lidojumu un transportu. Jūs varat rezervēt viesnīcu tieši caur Club Swan 24/7 virtuālās atbalsta komandu, lai nodrošinātu labākās cenas. 

Biedrs var arī izvēlēties strādāt ar ceļojumu atbalsta komandu, lai iegūtu lieliskus luksusa un komforta īpašību vairumtirdzniecības piedāvājumus. Ļaujiet ļoti uzticamajam klientu atbalsta speciālistam apstrādāt visas jūsu ceļojuma detaļas un ietaupiet papildu santīmu.

Komisijas & Bonusi

Klubs Gulbis ir ļoti pievilcīga nodošanas programma, kas ļauj tās locekļiem saņemt komisijas un prēmijas par viņu nodotajiem ieteikumiem. Jūs saņemat komisiju par ģimenes, drauga vai jebkura tīkla kontakta nosūtīšanu, kurš veiksmīgi kļūst par dalībnieku. 

Komisija tiek samaksāta 14 dienu laikā pēc tam, kad jūsu nodošana ir izpildījusi viņu dalības aktivizēšanas prasības, un komisija tiek nosūtīta tieši uz jūsu kontu.

Iepirkšanās atbalsts un palīdzība

Šī funkcija ļauj dalībniekiem precizēt preces vai pakalpojumus, ko viņi vēlas, un samaksāt par tiem tieši no sava Club Swan konta. Ir komanda, kas iegādāsies priekšmetu un nosūtīs uz jebkuru galamērķi visā pasaulē. Kā īpaša komanda viņi ir, un jūsu rīcībā neviens pieprasījums nav pārāk mazs vai liels, lai atbalsta komanda varētu tos apstrādāt.

Drošība

Tā kā fondi ir diezgan jutīga tēma, kas var izraisīt lielas emocijas, klubs Gulbis ir apsvēris jūsu līdzekļu drošību. Viegli pārvaldiet savus līdzekļus vairākās valūtās drošā kontā. 

Biedri var izmantot savu Club Swan kontu, lai veiktu drošus elektroniskus maksājumus uzņēmumiem, draugiem un kontaktiem. Lai uzlabotu drošību, dalībnieku aktīvi tiek apkopoti drošā, drošā kontā. Varat izmantot naudu savā makā, lai samaksātu par pakalpojumiem drošajā lietotnē.

Dalība

Club Swan ir biedri vairāk nekā 80 valstīs, un ir četri dalības līmeņi, kas ļauj dalībniekiem izvēlēties sev piemērotāko risinājumu. Katram dalības līmenim ir savs unikālais priekšrocību kopums. 

Šeit ir norādīti dalības līmeņi:

∙ Starteris

∙ Premier 

∙ VIP

∙ Priekšsēdētājs

Finanšu pakalpojumu pabalsts

Izmantojot šo abonementu, ir pieejama globāli pieņemta maksājumu karte, kas izdota USD, GBP vai EUR un ko var ielādēt katru dienu un kas atbalsta ikdienas bankomātu izņemšanu, lai arī ar maksimālo dienas ierobežojumu. 

Šis dalības līmenis ļauj veikt maksājumus visā pasaulē, izmantojot visu diennakti strādājošo globālā atbalsta komandu, kas darbojas vairākās valodās. Maksājumu kartes piegādā DHL.   

Kriptogrāfijas maki

Lietotne atbalsta vairākas kriptovalūtas, tostarp BTC, ETH, BCH un XRP.

Likvidācija

Biedri var uzreiz likvidēt savas kriptovalūtas fiat un otrādi par saprātīgu likvidācijas maksu.

Personīgie un dzīvesveida ieguvumi

Šis dalības līmenis ļauj jums izmantot šādas priekšrocības:

∙ Personīgā iepirkšanās

∙ VIP pusdienas

∙ Luksusa preču iepirkums

∙ Piekļuve notikumam

Assistance Daudzvalodu palīdzība

∙ Privātas ballītes 

∙ 24/7 konsjerža komanda

∙ Īpaša tālruņa palīdzības tālruņa atbalsts

Ekskluzīvi ceļojumu pabalsti

Biedriem tiek garantētas zemas likmes ar atlaidi līdz 40% ceļojumiem. Citi pieejamie ieguvumi saskaņā ar šo dalības līmeni ir:

∙ Eksotisku automašīnu noma

∙ Korporatīvo grupu ceļojumu speciālists

∙ privāta jahta un aviācija, un

∙ Melnās automašīnas lidostas transfērs

Secināt

Club Swan ir kriptogrāfijai draudzīga dalība, kas paredzēta, lai atrisinātu kriptogrāfijas galveno problēmu: reālās dzīves lietojamību. Tas atrisina problēmu, izmantojot dalības programmu, kurā jūs iemaksājat savu kriptogrāfiju un saņemat skaidru naudu, ko varētu izmantot, lai iepirktos, rezervētu lidojumus vai pirktu gandrīz visu citu. 

Atrunas: 
Tiek piemēroti noteikumi un nosacījumi. Apmeklējums www.clubswan.com lai uzzinātu vairāk par piemērotības prasībām. 
∙       E-naudas un karšu pakalpojumus nodrošina tikai Nvayo Limited, reģistrēta Anglijā (Nr. 06035209) ar reģistrētu adresi King William Street 1, London EC4N 7AF, Lielbritānija. Nvayo Limited ir FCA pilnvarota saskaņā ar Elektroniskās naudas noteikumiem 2011 (Nr. 900005). Nvayo Limited neatbalsta nekādas kriptogrāfijas valūtas vai kriptogrāfijas aktīvu darbības. Digitālie aktīvi, kas saņemti saistībā ar kriptovalūtas darījumiem, netiks aizsargāti saskaņā ar Lielbritānijas 2011. gada elektroniskās naudas noteikumiem.
∙       Dzīvesveida un kriptovalūtas produktus un pakalpojumus nodrošina AU Card Limited, reģistrēta Anglijā (Nr. 09037718), ar reģistrētu adresi King King Street 1, London EC4N 7AF, Apvienotā Karaliste. Finanšu ombuda dienests vai finanšu pakalpojumu kompensācijas shēma neattiecas uz kriptogrāfijas kases darbībām, kuras veic AU Card Limited (dba Club Swan).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me