XPocket: Viena lietotne visiem jūsu kriptogrāfijas aktīviem

Paplašinoties kriptogrāfijas ekosistēmai, tā kļūst arvien sarežģītāka. Veltītajiem blokķēdes investoriem ir jāseko desmitiem dažādu lietotņu un vietņu: maki dažādām monētām un žetoniem, dApps, DeFi platformas, centralizēta un decentralizēta apmaiņa un tā tālāk. Nepārtraukti pārslēgšanās starp tik daudzām dažādām lietotnēm ir ne tikai garlaicīga un laikietilpīga, bet arī ļoti apdraud jūsu līdzekļu drošību. Par laimi XPocket ir šeit, lai to mainītu.

Problēma: pārāk daudz lietotņu

Vairāki maki, kas nodrošina atbalstu daudzām dažādām monētām un žetoniem, ir gandrīz tikpat veci kā pati blokķēdes tehnoloģija. Bet visi līdz šim populāri daudzvalūtu seifu risinājumi ir bijuši ļoti ierobežoti, un tie nesniedza nekādas paplašinātas funkcijas, izņemot kriptonauda glabāšanas, nosūtīšanas un saņemšanas pamatfunkcijas.

Sen vairs nav dienu, kad kriptogrāfijas investors varētu vienkārši nopirkt monētu vai žetonu centralizētā biržā un nosūtīt to sava maciņa lietotnei, lai to turētu. Mūsdienās, lai neatpaliktu no tirgus, kriptonauda entuziastiem ir jāizmanto desmitiem dažādu lietotņu, kas aizņem daudz vietas un palēnina viņu ierīces.

Centralizētas biržas, piemēram, Binance vai Coinbase, ir lieliski piemērotas bitkoinu un citu kriptovalūtu iegādei ar debetkartēm vai kredītkartēm. Bet, tā kā visi daudzsološākie, nenovērtētie DeFi žetoni nav iekļauti centralizētajās biržās, ieguldījumiem DeFi ir nepieciešams izmantot DEX (decentralizētas biržas), piemēram, Uniswap.

Līdzīga situācija ir ar kriptogrāfijas seifiem: visi līdz šim populārākie kriptovalūtas multi-maki ir nodrošinājuši tikai pamatfunkcijas. DeFi pieaugums ļāvās progresīvākiem un sarežģītākiem marķieriem, un investori, kuri vēlētos pilnībā izbaudīt visas iespējas, ko sniedz tādi risinājumi kā Non-Fungible Token vai ražas audzēšana, to nespēj izdarīt ar novecojušiem vairākiem makiem, kas izstrādāti tikai ar prātā pamata monētas un žetoni.

Risinājums: XPocket

XPocket ir revolucionāra kriptogrāfijas lietotne, kas izveidota, lai atvieglotu blokķēdes ieguldītāju dzīvi. XPocket ir visas jūsu iecienītākās vairāku seifu tipiskās funkcijas, piemēram, monētu un žetonu glabāšana vai ātru un drošu kriptovalūtas darījumu veikšana, taču tajā ir iekļautas arī daudzas papildu funkcijas.

Pieņemsim, ka vēlaties ieguldīt daudzsološā DeFi žetonā bez XPocket. Vispirms jums būs jāiegādājas BTC vai kāda cita kriptonauda centralizētā centrā, izmantojot debetkarti, jāmaina tā uz ETH, jānosūta uz Ethereum maku, piemēram, MetaMask, un visbeidzot jāpieslēdz seifs decentralizētai apmaiņas vietnei, piemēram, Uniswap – tikai pēc visa tā problēmas, kuras jūs varētu beidzot nopirkt vēlamo žetonu.

Izmantojot XPocket, visas iepriekš uzskaitītās darbības notiek vienā lietotnē. Iedomājieties, ka varat iegādāties kriptonauda ar debetkarti tieši savā makā un nomainīt to uz citu monētu vai žetonu, kad vien vēlaties acumirklī – izmantojot XPocket, jūs varat darīt tieši to.

XPocket ir pirmā kriptonauda vairāku seifu lietotne, kas aprīkota ar pilnībā integrētu decentralizētu apmaiņu, ko sauc PocketSwap. PocketSwap nodrošina visas populāro DEX funkcijas, piemēram, Uniswap, jūsu kriptogrāfijas makā, lai jebkuru vajadzīgo monētu vai žetonu iegādātos tieši maka lietotnē..

Citi tirgū esošie vairāku valūtu kriptogrāfijas maki ļauj jums tikai nodrošināt kriptovalūtas saņemšanu, nosūtīšanu un uzglabāšanu. XPocket apvieno visas parastās seifa lietotnes funkcijas ar pilnu kriptogrāfijas apmaiņas funkcionalitāti, dodot iespēju arī iegādāties kriptogrāfiju ar debetkarti un bez piepūles nomainīt vienu marķieri pret citu. 

Bet tas vēl nav viss – XPocket ietver arī daudzas papildu funkcijas, lai pārliecinātos, ka varēsiet izpildīt visas savas kriptogrāfijas vajadzības vienā lietotnē.

XPocket papildu funkcijas

Attīstoties blokķēdes ekosistēmai, monētas un žetoni kļūst progresīvāki un sarežģītāki. DeFi popularitāte nepārprotami pierāda, ka kriptogrāfijas investori pieprasa ne tikai pamata monētas un žetonus, un viņi vēlas pilnībā izmantot blokķēdes tehnoloģiju.

XPocket ir pirmais kriptovalūtas maks, kas izstrādāts, domājot par DeFi. Izmantojot XPocket, jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu kriptogrāfiskā maka lietotne pilnībā atbalsta visas jūsu iecienīto kriptovalūtu visas papildu funkcijas, piemēram, NFT (Non-Fungible Tokens) un DeFi žetonus, izmantojot ražas lauksaimniecību.

Neapstiprināmie žetoni ir digitālie retumi, kas tiek glabāti blokķēdē un kurus var salīdzināt ar tādiem kolekcionējamiem priekšmetiem kā tirdzniecības kartes vai pat ar mākslas darbiem. Katrs NFT ir pilnīgi unikāls un reti sastopams, tāpēc to cenas var sasniegt ļoti augstu līmeni, un viena NFT var būt pat simtiem tūkstošu dolāru vērta. Vidējie kriptogrāfijas maki un apmaiņas iespējas nenodrošina pilnu Non-Fungible Token atbalstu, bet ar XPocket NFT uzglabāšana un tirdzniecība ir ārkārtīgi vienkārša.

Viena no populārākajām DeFi projektu iezīmēm ir ienesīguma lauksaimniecība, kas ļauj lietotājiem likt lietā savus līdzekļus, aizdodot kriptonauda citiem lietotājiem, nevis vienkārši turot to makā. Novecojušie kriptogrāfijas maki netika veidoti, domājot par DeFi, tāpēc tie nenodrošina pilnīgu atbalstu ražas audzēšanai. XPocket ir atšķirīgs – tas piedāvā pilnu atbalstu decentralizētu finanšu risinājumiem, piemēram, ražas audzēšanai.

Izmēģiniet XPocket!

XPocket nav tikai kārtējais kriptovalūtas maks – tā ir unikāla iespēja aizstāt visus dažādos seifus un apmaiņas līdzekļus, ko ikdienā izmantojat, ar vienu lietotni: viegli lietojams, īpaši drošs risinājums, kas garantē visu jūsu kriptogrāfisko vajadzību izpildi.

XPocket ir kopienas virzīts projekts, kas cieši sadarbojas ar kriptovalūtu lietotājiem visā pasaulē, lai pastāvīgi pievienotu jaunas funkcijas. Ja jums ir jāuzdod jautājums, ieteikums vai vēlaties vienkārši sazināties ar vismodernākās kriptogrāfijas lietotnes attīstību tirgū, noteikti pārbaudiet XPocket sociālo mediju kanālus:

Vietne | Twitter | Telegrammas tērzēšana | Telegrammas paziņojumi | Reddit | BitcoinTalk | Instagram | Facebook | Vidējs | YouTube 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me