Tima Drapera DGH Venture Studio atbalsta Kalamint kopā ar Amesten Capital, NFT platformu, kuras pamatā ir Tezos

Losandželosa & Bangalore – 2021. gada 18. februāris – Losandželosas bloku ķēdes riska studija un fonds, Draperis Gorens Holms šodien paziņo par Tezos bāzes NFT platformas atbalstu Kalamint kopā ar Amestenas galvaspilsēta kas sākas šodien. Tas ne tikai iezīmē Draper Goren Holm pirmos ieguldījumus digitālās mākslas telpā, bet arī viņu pirmos ieguldījumus Indijā bāzētā starta uzņēmumā.

Non-Fungible Token (NFT) ir tirgojami digitāli mākslas attēli blokķēdē. Pēdējā gada laikā NFT ir redzējuši milzīgu vilšanos no kriptonauda kopienas un ne tikai, kad mākslinieki ir pieņēmuši spēcinošo tehnoloģiju. NFT pārdošanas apjoms mēnesī vidēji pārsniedz USD 50 miljonus.

Kalamint ieviešana un ieguldījumi notiek ideālā laikā, jo mēs redzam eksplozīvu izaugsmi NFT nozarē. Tā kā uz Ethereum balstītām platformām ir milzīgs apjoms, vislielākais šķērslis ieviešanai ir Ethereum gāzes nodevas, kas vidēji ir 3000 dārgākas nekā Tezos. Kalšana uz Tezos ir izrādījusies rentabla alternatīva pārslogotajam tīklam un kalpo kā izdevīgs veids, kā vairāk apzināties budžetu, lai piesaistītu NFT spēkus, neizjaucot banku. 

Kalaminta lielā debija šodien sākas ar MAIKEUL kolekciju, laikmetīgo mākslinieku no Parīzes (Francija) ar dizaina fonu, kurš savus mākslas darbus izstāda galerijās visā pasaulē. Rīt, 19. februārī, Kalamint atvērs vairāk nekā 50 māksliniekus, nelielu daļu no tiem, kas līdz šim ir pieteikušies, lai kaltu un pārdotu savus darbus tirgū. Kalamint pašlaik pieņem mākslinieku pieteikumus šeit.

Sačins Džains, Amesten Capital dibināšanas partneris piebilda, ka:

“Līdz ar Indijas tehnoloģiju ekosistēmas uzplaukumu esmu pārliecināts, ka tā drīz kļūs par kvalitatīvu blokķēdes produktu nosūtīšanas epicentru. Mēs priecājamies, ka Draper Goren Holm ir līdzfinansētājs ar Amesten Capital, ”

“Tas ne tikai ļaus Kalamint, bet arī visai blokķēdes ekosistēmai ar tik nepieciešamo stimulu. Mēs ticam, ka ejam pareizajā virzienā un pie mums nāk labākie pasaulē. Mēs esam patiesi svētīti un ceram cieši sadarboties ar DGH šajā uzmundrinošajā ceļojumā. ”

Alons Gorens, Draper Goren Holm dibinātājs teica, ka:

“Mēs esam ļoti priecīgi paziņot par šo mūsu Venture Studio ieguldījumu Kalamint komandā, kā arī par mūsu pirmo pārbaudi Indijā kopā ar Amesten Capital – Indijas vadošo DeFi un NFT agrīnās stadijas blokķēdes fondu.”

“Mūsu vīzija ir decentralizēta, bez robežām un sadalīta nākotne, kurā mākslinieki, uzņēmēji un visi var brīvi veikt darījumus neatkarīgi no pasaules atrašanās vietas. Tezos tīkls to ļauj, un mēs uzskatām, ka mūsu pienākums ir paplašināt šīs iespējas. ”

Josefs Holms, Draper Goren Holm dibināšanas partneris, pievienots,

“Sandeep un visa komanda Kalamint izveidoja iespaidīgu risinājumu ideālā laikā, kad Ethereum jaunpienācēji uzzina vairāk par tīklu un ar grūtībām attaisno Ethereum tīkla lielo gāzi un neveiksmīgo darījumu risku. Kamēr mēs, kriptogrāfijas pamatiedzīvotāji, varam sakost lodi un lāci ar pārslogotu tīklu, tas nomāc jaunu tirgus dalībnieku masveida pieņemšanu, un Kalamint ir ideāli piemērots, lai uztvertu šo maksu. ”

Sandeep Sangli, Kalamint izpilddirektors, sacīja,

“Mēs esam tik saviļņoti, ka uz kuģa ir Draper Goren Holm. Tā kā viņu komanda aktīvi iegulda visas Tezos ekosistēmas izaugsmē un attīstībā, mēs nevarējām iedomāties labāku investoru grupu, ar kuru sadarboties, nekā ar viņiem, “

“Amesten Capital kopš pagājušā gada agresīvi atbalsta Indijas bloķēšanas ķēdes jaunizveidotos uzņēmumus, un viņu atbalsts ir bijis nozīmīgs Kalamint veidošanā no jauna, mēs ceram uz viņu nepārtrauktu atbalstu, kad mēs turpinām palielināt.”

Par Amesten Capital:

Amesten kapitāls ir sākotnējais ieguldījumu fonds, kas koncentrējas uz agrīnās stadijas jaunuzņēmumu paātrināšanu un inkubēšanu, īpaši uz Indijas blokķēdes ekosistēmu. Portfeļa uzņēmumos ietilpst Nord Finance, NFT aleja, Fusible, Easyfi tīkls, MahaDAO, Oddz Finance, Delta birža, Fab box un citas.. 

Par Draperu Gorenu Holmu:

Draper Goren Holm, Tima Drapera, Aļona Gorena un Josefa Holma partnerība, ir riska studija, kas koncentrējas uz agrīnās stadijas blokķēdes un fintech iesācēju paātrināšanu un inkubāciju, vienlaikus ražojot vadošos blokķēdes un kriptovalūtas pasākumus, drošības žetonu samitu un LA bloku ķēdes samitu. . Portfeļa uzņēmumu vidū ir Tezos Stable Technologies, Totle, Ownera, Innovesta, LunarCrush, Degens, Giftz, Vertalo, Coinsquad, CasperLabs, Element Zero un citi.

Atruna: Veiciet pats savus pētījumus, kas saistīti ar reklamēto uzņēmumu vai kādu no tā saistītajiem uzņēmumiem vai pakalpojumiem, kas minēti rakstā. Coingape.com neuzņemas nekādu atbildību par jūsu bojājumiem vai zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me