Tech Tomorrow sākas šodien: izveidojiet pilsētu, kas darbojas ar blokķēdes palīdzību

2017. gads tiek plaši uzskatīts par blokķēdes ēras sākumu. Kaut arī pats koncepts ir dzimis 2008. gadā ar Bitcoin parādīšanos, tas bija 2017. gads, kad uzliesmoja blokķēdes drudzis: pievienojās tūkstošiem uzņēmumu, sākot no maziem jaunizveidotiem uzņēmumiem un beidzot ar augsto tehnoloģiju gigantiem, piemēram, IBM, Microsoft, Rakuten un Telegram. tehnoloģiju sacensības.

Pēc vīrusu pārņemšanas blokķēde aptver jaunas sfēras un attīstās jaunās formās. Kad pirms gada tas bija par atsevišķu produktu izstrādi, pamatojoties uz decentralizāciju, tagad blokķēdes evaņģēlisti uzdrīkstas sapņot par globalizāciju un visa kriptogrāfiskā Visuma izveidi. Vai vismaz tāda vieta kā pilsēta, ko darbina decentralizācija, caurspīdīgums un kriptonauda.

Pazudušās Atlantīdas meklējumos

Ja esat iedomājies pilsētu ar zelta Bitcoin statuju, kas stāv uz galvenā laukuma, mēs jums apliecinām, ka tas nav tas, ko mēs domājam. Lai gan pavisam nesen Šveices Nacionālajā bankā tieši Cīrihes centrā lepni spīdēja milzīgs Bitcoin logotips. Joprojām kriptogrāfijas cienītāji visā pasaulē sapņo par pilsētu, kurā ikviens varētu piekļūt nepieciešamajiem produktiem un pakalpojumiem viņam ērtā veidā – izmantojot parasto skaidru naudu, bankas karti vai novatoriskas digitālās valūtas. Tas padara blokķēdes aizstāvju pamatvērtību – brīvību no ārkārtas nepieciešamības izmantot tikai tradicionālo naudu.

Kripto pilsēta nav tik daudz kā reāla pilsētas apmetne, bet gan kā uzlabota infrastruktūra, kuras virtuālo monētu īpašniekiem trūkst. Iedomājieties, ka no 2018. gada pirmā ceturkšņa visā pasaulē ir vairāk nekā 23 miljoni blokķēdes naudas! Tomēr to īpašniekiem kriptonauda galvenokārt ir līdzeklis bagātības uzkrāšanai, nevis reālai izmantošanai. Lai pilnībā izmantotu digitālo valūtu lietderību, ir nepieciešama atbilstoša infrastruktūra – kas nav izplatīta visā pasaulē, bet koncentrēta vienā vietā.

Virziens noteikts

Kripto pilsētas izveides ideja nav tik utopiska, kā tas var šķist no pirmā acu uzmetiena. Daudzās valstīs, tostarp Amerikas Savienotajās Valstīs, Lielbritānijā, Šveicē un citās Eiropas valstīs, Āzijas reģionā jau ir veikali, kafejnīcas un viesnīcas, kas maksā kriptonauda. Blockchain entuziasti pat ir izveidojuši pasaules karti ar vietām, kur jūs varat doties, jūsu kabatā ir tikai kriptogrāfijas maks. Digitālajām valūtām draudzīgu uzņēmumu skaits joprojām ir mazs, bet nepārtraukti pieaug. Galu galā, kā teikts ekonomikas pamatlikumā, pieprasījums vienmēr rada piedāvājumu. Šī aksioma paliek spēkā arī digitālajā realitātē.

Turklāt vairākas valstis jau var saukt par kriptogrāfijas zonas izmēģinājuma versiju – tur izplatītās virsgrāmatas tehnoloģija attīstās strauji, un uz tās balstītās monētas tiek organiski integrētas reālajā dzīvē. Tas attiecas uz Šveici ar pasaules SIO centru – Zugas pilsētu; Japāna, kas oficiāli legalizēja kriptonauda; Singapūra – pasaulslavenā Fintech & Kripto centrs; un Holande, kuras galvaspilsētā ir vislielākais Bitcoin bankomātu skaits pasaulē.

Arī citu valstu finanšu iestādes pamato zināmu optimismu. Neskatoties uz to, ka kriptonauda kā digitālā aktīva legalizēšanas jautājums joprojām karājas gaisā, regulatori saprot blokķēdes tehnoloģijas novatorisko vērtību un saprot, ka to nav iespējams ignorēt. Jo īpaši 2018. gada marta beigās G20 samitā tika apspriesta kriptovalūtu noteikumu tēma, un līdz jūlijam tās locekļiem būtu jāizstrādā konkrēti ieteikumi par virtuālo monētu apriti un izmantošanu to jurisdikcijā..

Solis nākotnē

Kriptovalūtas evaņģēlisti uzskata, ka salīdzinoši tuvākajā nākotnē viņi iegūs alternatīvu fiat maksājumiem. Protams, ir pāragri runāt par digitālo monētu un žetonu plašu izmantošanu, taču mazās vietās, kas jau ir sākušas parādīties Fintech centros, tas ir pilnīgi iespējams. Virtuālajai naudai ir vairākas neapšaubāmas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajiem maksāšanas līdzekļiem: ģeogrāfisko robežu un tādu starpnieku kā bankas trūkums, zemākas darījumu maksas, maksājumu drošība un garantija, datu pārredzamība un stingra konfidenciālas informācijas aizsardzība par iesaistītajām pusēm.

IT bizness ir vērsts arī uz kriptogrāfijas nozares attīstību, uzmanot viņu uz bumbu. Galu galā, būdams pirmais, kurš nokļuvis blokķēdes jauninājumu straujā pieauguma ceļā, jūs varat apsteigt vadību desmit gadus uz priekšu.

Āzijas Noasa projekts ir viens no šādiem pionieru uzņēmumiem. Kopš 2016. gada tā īsteno vairākus projektus, kurus vieno kopīgs mērķis – padarīt blokķēdes tehnoloģijas pieejamas, saprotamas un, pats galvenais, noderīgas cilvēkiem. Viena no vērienīgākajām Noa projekta nozarēm ir ideja izveidot nākotnes pilsētu, kurā tiks izstrādātas un pielietotas novatoriskas digitālās tehnoloģijas. Starp citu, šī koncepcija jau ir ieviešanas stadijā. Projekts Noa sadarbojas ar celtniecības korporāciju, kas uzbūvē Manorilu Horizon – tiek lēsts, ka tas ir lielākais Filipīnu Centrālais biznesa rajons, kas savulaik būvēts. Horizonā viņi plāno izveidot Noas pilsētu. Pilsētā būs neliels komplekss, kur Noasa monēta tiks pieņemta kā žetons. Tās īpašnieki iegūs ekskluzīvu piekļuvi dažādiem pakalpojumiem (piemēram, luksusa kūrortam piekrastē), atlaidēm un lojalitātes programmām.

Noa projekta komandas dalībnieki ir pārliecināti, “Blokķēde un virtuālās valūtas nav tikai satraukums. Tie ir jauninājumi, kas virzīs progresu. Jau tagad mēs redzam, ka pasaule ir gatava izmantot jaunumus un tos izmantot, taču viņiem ir vajadzīga vieta, kur tehnoloģijas var uzplaukt. ”

Pēc viņu domām, Noas pilsēta var kļūt par tehnoloģisku centru, kas pulcē blokķēdes entuziastus, jaundibinātos uzņēmumus un tikai cilvēkus, kuri vēlas panākt progresa vilni.

Jūs varat iegūt savu pīrāga gabalu un pievienoties Noasa projektam tieši tagad – tā ieviešanas posmā. Noas monētu, kas kalpos kā “biļete” uz blokķēdes darbināmo pilsētu ar visiem tās ekskluzīvajiem pakalpojumiem, var iegādāties izvēlētajās platformās: HitBTC un Changelly Exchange.

Kā parādīja “traucējošā” bitkoīna piemērs, novatorisko risinājumu agrīnās pieņēmējas krēmu noslauka. Ej priekšā pasaulei vai takai – lēmums ir tavs.

Pievienojieties Noa projekta tērzēšanai vietnē Telegramma un sekojiet tam sociālajos tīklos (Facebook, Twitter) – tur mēs pastāstām jaunākās ziņas par monētas izaugsmi un projekta attīstību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me