Peer to Peer Crypto Exchange, Paxful, tagad ir lielākais P2P tirgus Indijā!

Tā kā jaunattīstības valstīs arvien pieaug kriptovalūtas ieviešana, nepieciešamība pēc vienādranga apmaiņas kļūst arvien acīmredzamāka, lai atvieglotu Bitcoin, Ethereum un Litecoin uc pirkšanu un pārdošanu. Paxful, viena no pasaules lielākajām P2P kriptogrāfijas biržām, mērķis ir sniegt lietotājiem labākos pakalpojumus, lai veicinātu kriptogrāfijas izmantošanu jaunattīstības valstīs Latīņamerikā, Āfrikā un Āzijā.

Paxful ir vadošā vienādranga Bitcoin apmaiņa, kas tika uzsākta 2014. gadā kā EasyBitz, ļaujot lietotājiem pirkt un pārdot BTC, izmantojot dažādas maksāšanas metodes, tostarp bankas un pārskaitījumus, Paypal, Venmo, MPESA, Apple dāvanu kartes utt..

Nopietna kriptogrāfijas apmaiņa jaunattīstības valstīs

Kriptovalūtas aktīvi vairākiem ieguldītājiem kļūst par aktīviem, kas ir vai nu drošas, vai diversifikācijas aktīvi viņu portfelī. Turklāt investori jaunattīstības valstīs pērk Bitcoin (BTC) un tamlīdzīgus aktīvus, lai samazinātu naudas pārsūtīšanas izmaksas uz ārzemēm un kā riska ierobežošanu attiecībā uz hiperinflējošām valūtām visā pasaulē..

P2P kriptogrāfijas biržas, ko vada Paxful, un viens no tās konkurentiem LocalBitcoins, galvenokārt koncentrējas uz attīstīto pasauli, kas ļauj nebanku iedzīvotājiem viegli un efektīvi pirkt un pārdot BTC no vienaudžiem lokāli. Jo īpaši Indija redz masveida kriptovalūtas un blokķēdes procentu pieaugumu, jo tās kopējie nedēļas apjomi, ko tirgoja Paxful, pagājušajā nedēļā sasniedza visu laiku augstāko līmeni.

Kriptovalūtas ieviešanas pieaugums Indijā

Kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģiju kopējais pieaugums Indijā ir bijis tikai ievērojams no regulēšanas, tehnoloģiskajiem un tirgus aspektiem.

Vēl 2018. gadā pasaules lielākā demokrātijas centrālā banka Indijas Rezervju banka (RBI) ieviesa vispārēju kriptovalūtu aizliegumu, ieviešot drakoniskus sodus. Kalifornijas likumi par kriptogrāfijas pirkumiem, izmantojot bankas debetkartes vai kredītkartes un pārskaitījumus, daudziem Indijas lietotājiem nosaka P2P apmaiņu..

Neskatoties uz Indijas Augstākās tiesas lēmumu, kas ir pretrunā konstitūcijai, un RBI aizlieguma atcelšanu, kas atvēra valsti centralizētu biržu Bitcoin tirgus vietu pieaugumam, P2P biržas turpina zelt valstī..

Līdz šim 2020. gadā Paxful tirgotie kopējie nedēļas apjomi.

Pašlaik Paxful vada maksu, jo kopš 2020. gada sākuma BTC darījumos ar platformu ir veikti vairāk nekā 18,81 miljoni ASV dolāru.

Paxful nedēļas laikā Indijā tirgoja rekordlielu daudzumu

Saskaņā ar diagrammām, ko sniedz UsefulTulips.org, Paxful tagad ir vislielākā vienādranga kriptogrāfijas apmaiņa Indijā pēc lieliska pieauguma 2020. gadā. Tikai pēdējos deviņos mēnešos P2P birža no viena cipara tirgus daļas ir kļuvusi par līderi nozarē pārspējošajā dominējošajā konkurentā LocalBitcoins , un citi tirgus līderi Indijā.

Indija ir otrais lielākais Bitcoin P2P tirgus Āzijas / Klusā okeāna reģionā, kas ir tikai Ķīnas priekšā, jo Paxful ātra tirgus iekļūšana valstī nosaka to uz ceļa, lai izaicinātu Ķīnu.

Vietējie Bitcoins pret briesmīgo izaugsmi kopš 2015. gada

Pirmajās 2020. gada 21 nedēļās birža ir reģistrējusi vismaz 1 miljonu ASV dolāru nedēļas apjomos 34 procentus laika. Kopš maija sākuma iknedēļas tirgotie Bitcoin apjomi ir palielinājuši trīs secīgus visu laiku augstākos rādītājus – nedēļu, kas beidzas 17. maijā – kopā ierakstot 1,521 miljonu ASV dolāru (ATH).

Birža lietotājiem piedāvā ātru veidu, kā apmainīt Indijas rūpijas uz Bitcoin un otrādi, savienojot dažādus pircējus un pārdevējus likvīdā tirgū. Tātad, kā jūs varat pievienoties Paxful kustībai un viegli pirkt un pārdot BTC INR?

Kā pirkt un pārdot BTC vietnē Paxful

Ja jums nav konta vietnē Paxful, jums būs jāizveido “Izveidot kontu” un pēc tam jāpiesakās savā kontā. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

  1. Dodieties pie ierēdņa Paxful vietne.
  2. Augšējā cilnē esošajās pogās atlasiet “Pirkt Bitcoin” vai “Pārdod Bitcoin”.

  1. Izvēlieties opciju “Indijas rūpija” un attiecīgajā lapā meklējiet labākos piedāvājumus un maksājumu iespējas, ko piedāvā lietotāji.

NB: neaizmirstiet pirms tirdzniecības uzsākšanas rūpīgi pārbaudīt pārdevēja vai pircēja reputāciju, rūpīgi apskatīt katru detaļu un pārliecināties, vai jūsu pārdevējs ir pieejams.

  1. Atlasiet vēlamo piedāvājumu un iestatiet summu, kuru vēlaties iegādāties.
  2. Ja esat apmierināts ar sniegtajiem noteikumiem, noklikšķiniet uz pogas “Piekrītu noteikumiem un nopērciet tagad Bitcoins”.
  3. Rezultātā iegūtā lapa nodrošinās tērzēšanas lodziņu starp pircēju un pārdevēju, lai kopīgotu informāciju.
  4. Kad esat nosūtījis maksājumu, noklikšķiniet uz pogas MAKSĀT, lai saņemtu Bitcoins.

Apmaiņa tomēr ierobežo apjomus, kurus varat tirgot, ja nepārbauda. Pārbaudiet savu e-pastu un ID, lai palielinātu tirdzniecības ierobežojumus.

Secinājums

Paxful izaugsme Indijas šifrēšanas kopienā un simtiem maksājumu iespēju piedāvā apmaiņai savvaļas konkurences priekšrocības salīdzinājumā ar tās konkurenci. Ātrās un lētās pirkšanas un pārdošanas funkcijas padara Paxful par ideālu P2P apmaiņu, lai Indijā iegūtu gabalu Bitcoin!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me