Masternode iespējota blokķēdes loterija BitWin24 atklāj savus nākotnes plānus

Loterijas ar blokķēdi un masternodiem nav jauns jēdziens kriptonauda pasaulē. Masternodes ir blokshēmas tīkla reāllaika kopijas, kuras masternode operatori uztur 24 stundas diennaktī. Tie pilda dažādas funkcijas, no kurām ievērojamākās ir bloku validācija un darījumu izpilde. Masternode īpašnieki tiek apbalvoti ar katra apstiprinātā bloka vērtības procentuālo daļu, un viņiem ir jānodrošina tehniskās infrastruktūras pilna laika pieejamība, kā arī minimālais nodrošinājums attiecīgās kriptogrāfijas valūtas veidā, kas viņu intereses saista ar bankas finanšu stabilitāti. tīklā.

Viena jauna blokķēdes loterija, kurā tiek izmantoti masternodes, ir pastiprinājusi spēli, ieviešot trīs papildu veidus, kā tās dalībnieki ilgtermiņā var gūt atkārtotus ienākumus, pozicionējot sevi kā azartspēļu nozares novatoru. BitWin24 piedāvā iespēju nopelnīt, izmantojot masternodes, loterijas džekpotus, likmju līgumus, novirzīšanas sistēmu un lidmašīnu programmu, kas darbojas kā katalizators agrīnām investīcijām.

Ceļš līdz šim

Komanda, kas darbojas BitWin24 aizmugurē, jau vairāk nekā 5 gadus ir iesaistījusies kriptogrāfijas valūtā. Pēc vairāku gadu attīstības BitWin24 ar savu pirmo projektu GetNode iepazīstināja kriptogrāfijas pasauli ar pirmo pārvaldīto masternode baseinu. Tiem, kas nav pazīstami ar masternodiem, tie ir tīkla mezgli, kas glabā blokķēdes tīkla kopijas reāllaikā, tādējādi palīdzot tai veikt bloku validāciju un transakcijas starp citām darbībām. GetNode bija pirmais projekts, kurā tika apvienoti vairāku mazāku investoru līdzekļi un tie tika pārvaldīti, ļaujot viņiem kļūt par galvenajiem īpašniekiem un iekļūt citādi grūti pieejamā tirgū lielu kapitālieguldījumu un tehniskās infrastruktūras prasību dēļ. Kopš GetNode izlaišanas masternode īpašnieku kopiena ir pieaugusi līdz simtiem, un viņu atsauksmes ir pārliecinoši pozitīvas.

Atradusi vairākus sinerģijas efektus ar loteriju jēdzienu, komanda nāca klajā ar ideju par BitWin24, uz blokķēdes balstītu loteriju, kas ļāva izmantot masternodus, piedāvājot veidu, kā iegūt atkārtotus ienākumus, vienlaikus atbalstot ekonomiku un nepieciešamo tehnisko infrastruktūru. tās vitālajām darbībām. Pēc vairāku gadu attīstības projekts tika oficiāli paziņots pagājušā gada novembrī esošajai GetNode klientu bāzei un vairākiem galvenajiem investoriem. Neilgi pēc tam BitWin24 veiksmīgi pabeidza savu privāto pārdošanu, piesaistot pietiekami daudz līdzekļu, lai izveidotu loterijas pamatus un aktivizētu BWI maku. Komanda sāka ar masternodu iepriekšēju pārdošanu un kopienas veidošanu pēc visu nepieciešamo licenču pieteikšanas, lai kļūtu par pilnībā atbilstošu loteriju pēc iespējas vairākās jurisdikcijās, kas ļauj BitWin24 mērķēt uz pasaules tirgu un sasniegt globālu pieņemšanu..

Šā gada martā BitWin24 masternodes.online platformā uzskaitīja visus pašreizējos BWI masternodes, uzsāka to globālo monētu pārdošanu un pats galvenais, izmantojot savu tiešsaistes maku, uzsāka WinChain novirzīšanas sistēmu un likmju programmu. Mēs vēlētos pieskarties abiem, jo ​​tie ir unikālas funkcijas, ko piedāvā projekts BitWin24. 

Novirzīšanas programma, kas pazīstama kā WinChain, ļauj vēstniekiem piesaistīt jaunus spēlētājus BitWin24, lai nopelnītu procentu no nākotnes laimestiem no džekpotiem un ieņēmumiem no biļešu pārdošanas. Kā norāda nosaukums, programma dod iespēju sasaistīt jūsu novirzīšanas kopā, kas nozīmē, ka jūs varat nopelnīt komisijas maksu no atsaucēm, kuras jūsu tiešie ieteikumi ir devuši ekosistēmai. Šī sistēma var iet līdz pat 12 līmeņiem uz leju līnijai jackpot izmaksām un 3 līmeņiem ienākumiem no biļešu pārdošanas.

Likmju programma, kas tiek piedāvāta, izmantojot BitWin24 tiešsaistes maku, ir vienkāršs veids gan maziem, gan lieliem investoriem, kas no jauna ievieš jēdzienu “hodl”. Cilvēki, kuri vēlas pasīvi nopelnīt ienākumus, neveicot ieguldījumus, spēlējot loteriju vai meklējot veidus, kā piesaistīt cilvēkus BitWin24, var vienkārši noguldīt BWI monētas seifā. Process ir diezgan vienkāršs, un tā dalībai nav nepieciešami nekādi iestatījumi, priekšzināšanas vai minimāli ieguldījumi. Lietotājs deponē noteiktu BWI monētu daudzumu uz noteiktu laiku (piemēram, 3 mēnešus) un pēc līguma termiņa beigām atgūst savu daļu, ieskaitot vēl 20%.. 

Ko BitWin24 ir plānojis nākotnē

Skaidra virziena iegūšana ir svarīga, lai īstenotu sarežģītu projektu. Laba plānošana ir viena no pamatprasībām, lai gūtu panākumus, it īpaši tirgū, kur konkurence ir sīva un lietotājs sagaida augstu jauninājumu un uzticamības pakāpi.

BitWin24 ir plānojis biļešu pārdošanu pirmajai izlozei un loterijas atklāšanai 2020. gada augustā. Drīz pēc tam BWI monēta tiks iekļauta tirdzniecībā vadošajās biržās un daudzos makos, piemēram, Bittrex, Binance, Kraken, Bitpanda, Poloniex , Livecoin, Bitlish un daudz ko citu. Komanda turpinās strādāt pie ekosistēmas paplašināšanas un turpmāku tirgu attīstības, lai 2021. gadā kļūtu par tirgus līderi loteriju un derību nozarē. Pārredzamā nākotnē BitWin24 ir izvirzījis mērķi izstrādāt API BWI integrēšana esošajās vadošajās loterijās un azartspēļu platformās un tās izveidošana kā universāla maksājumu valūta.

Svarīga BitWin24 iezīme ir viņu airdrop programma, kas apbalvo investorus, kuri ieguldīja līdz šī gada jūnija beigām, iegūstot 10% no visiem turpmākajiem džekpotiem un ieņēmumiem no biļešu pārdošanas. Programma jau darbojas, un visi, kas kļūst par tiesīgiem tajā piedalīties, katru mēnesi automātiski saņems atlīdzību. 

Uzziniet vairāk par BitWin24 projektu vietnē https://bitwin24.com/en/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me