Kāpēc MXC ir paredzēts kļūt par pasaules vadošo kriptogrāfijas biržu nākotnē

Nesen Bloomberg uzmanību piesaistījis MXC Exchange apmaiņas marķiera $ MX kāpums. 8. februāris, Blumbergs ziņots ka, pamatojoties uz spot, sviras, līguma, ETF, indeksa, līguma, PoS un ārpusbiržas pakalpojumiem, MXC Exchange, cienījams vienas pieturas kriptovalūtas pakalpojumu sniedzējs, turpinās augt un attīstīties kopā ar visu ekosistēmu. MX žetons ($ MX) sasniedza visu laiku augstākā vērtība ir 0,71 USD.

Saskaņā ar Crypto Departement datiem 6. februārī, starp pieciem pirmajiem apmaiņas žetoniem MX bija tas, kurš tajā dienā guva vislielākos ieņēmumus, palielinoties vienas dienas laikā par 62%.

Nākamo trīs dienu laikā MX sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni – 0,8728 USD, kas ir kumulatīvais pieaugums par 551,34 līdz šim laikam, kas ir augstākais pieaugums vēsturē 2028,78% apmērā.

MXC apmaiņaAvots: mxc.com

Kā mēs visi zinām, apmaiņas žetonu pieaugumam ir noderējis ievērojams tirdzniecības platformu tirdzniecības apjoma pieaugums vēršu tirgū. Sākot ar 10. februāra 11:00, Binance marķieris BNB trīs dienas pēc kārtas ir palielinājies par 70,84%, vēsturiski kumulatīvi palielinoties par 115680%; Huobi marķiera HT trīs dienu kumulatīvais pieaugums ir 241,88% un vēsturiskais kumulatīvais pieaugums ir 1345,78%.

Nozares analītiķi uzskata:

“Starp populārākajām tirdzniecības platformām visā pasaulē MXC Exchange bija lielisks sniegums attiecībā uz iekļaušanu 2020. gadā. Tā bija pirmā birža, kurā tika iekļauti DeFi žetoni, Polkadot žetoni, NFT un Layer 2 un simtiem augstas kvalitātes projektu. Lietotājiem būtu iespēja ieguldīt par zemākām izmaksām, lai iegūtu lielāku peļņu. ”

Persona norādīja:

“Šie projekti, kas iekļauti vēršu tirgus pirmajās dienās, 2021. gadā ir sasnieguši vairākas reizes vai pat desmitiem reižu, piemēram, starpķēžu projekts DOT, DEX token UNI, SUSHI un cita veida DeFi projekti, piemēram, AAVE, BADGER utt. Šie projekti ir piesaistījuši milzīgu tirdzniecības apjomu MXC Exchange. ”

“Tomēr, spriežot pēc pašreizējiem pielietojuma scenārijiem, vēsturiskajiem ieguvumiem un MX tirgus vērtības (100 miljoni ASV dolāru), pašreizējā vērtība un tirgus vērtība joprojām neatbilst platformas attīstībai, mēs joprojām varam sagaidīt lielāku sūkni.”

Kāpēc tā ir “vērtība”, nevis “cena”? Tā kā apmaiņas marķiera vērtība palielinās līdz ar pašas platformas attīstību, tas ir kā uzņēmuma akciju pirkšana.

No stratēģiskā viedokļa MXC Exchange ir tirdzniecības platforma, kas koncentrējas uz globālu atbilstību. Tā ir ieguvusi regulatīvo licenci Amerikas Savienotajās Valstīs, Igaunijā, Austrālijā, Kanādā un Šveicē, lai tās biznesa attīstībai būtu pietiekama atbilstības aizsardzība.

Padziļināti sadarbojoties ar maksājumu uzņēmumiem, piemēram, Simplex, Banxa, Moonpay, Menapay, Mercuryo utt., MXC Exchange ir paplašinājis atbilstošus maksājumu kanālus vairākos reģionos un atbalstījis vietējos lietotājus digitālo aktīvu iegādē, izmantojot VISA un MasterCard un debetkartes..

MXC Exchange ir platforma, kas lielu uzsvaru liek uz lietotāju pieredzi. Attiecībā uz produktiem platforma ir pielikusi pūles tirdzniecības pieredzē ar augstāk novērtētām monētām un atvasinājumiem. Tas ir pakāpeniski modernizējis piesaistīto ETF, spot, aizņemto līdzekļu un līgumu tirdzniecības sistēmas un nepārtraukti optimizējis galvenos tirdzniecības rādītājus, piemēram, likviditāti, tirgus starpības un saskaņošanas efektivitāti. Turklāt ir laisti tirgū indeksa produkti, lai pēc iespējas apmierinātu lietotāju vajadzības un nodrošinātu lietotājiem ērtāku vienas pieturas tirdzniecības pieredzi..

Runājot par tirgu, platforma uzstāj, ka ir stingri jākontrolē saraksta projektu kvalitāte, un tajā pašā laikā tiek pētīti augstas kvalitātes ekoloģiskās koncepcijas projekti, piemēram, DeFi un Polkadot.

Kopš 2019. gada vidus ir uzskaitīti vairāk nekā 10 Polkadot projekti, tostarp KSM, EDG, PCX, RING, LINK, COMP, AVA, NEST, JST, YFI un desmitiem augstas kvalitātes DeFi projektu, kā arī koncepcijas aktīvi, piemēram, NFT, krātuve, pelēktoņu, layer2 un atkārtota bāze. Šie marķieri ir pieejami tūlītējā tirgū, piesaistītajā tirdzniecībā, ETH, līgumos un PoS kalnrūpniecības baseinā utt. Šķiet, ka jūs varat tirgot visus augstas kvalitātes marķierus MXC Exchange biržā.

Kādas ir attiecības starp MX marķiera vērtību un apmaiņas platformu?

MX ir pašas MXC Exchange tirdzniecības platformas kapitāla sertifikāts. Kopējais marķiera piedāvājums ir 1 miljards. Tā kā deflācijas apjomu nosaka platformas tirdzniecības apjoms – birža katru mēnesi atpirks un sadedzinās tirdzniecības maksas, kas radušās, izmantojot spot, sviras, ETF, līgumu, PoS kalnrūpniecības baseinu..

Tajā pašā laikā MX turēšana ir kā krājumu turēšana. Īpašnieki var baudīt vairākas tiesības, piemēram, aktīvu vērtības pieaugumu un balsošanu par iekļaušanu sarakstā. Konkrēti, MX turētāji, izmantojot tirdzniecības vietas, var baudīt 20% komisijas maksu; balsošana un kriptogrāfijas aktīvu atjaunošana var saņemt atlīdzību par darījumu; piedaloties SpaceM un M-Day aktivitāšu kvalifikācijas loterijā vai prēmijā par biļešu skaitu; Piedalieties MX DeFi mietā un iegūstiet atbilstošas ​​ieguves aktīvu atlīdzības.

Sākot ar 2019. gada jūliju, platforma ir atpirkusi 100% no MX nopelnītā kā tirdzniecības maksa un katru mēnesi to sadedzina. Pašlaik ir sadedzināti apmēram 390 miljoni MX.

Kopš 2020. gada MXC Exchange tirdzniecības platforma kopumā ir vadījusi 8 SpaceM un 16 M-Day pasākumus, un katru mēnesi uzsāk balsošanu par sarakstu, atjaunošanas balsošanu un MX DeFi ieguves darbībām. MX īpašniekiem būs lielākas iespējas laimēt aktīvu loterijā un iegūt vairāk likmju atlīdzības, kā arī iegūt tādas atlīdzības kā tirdzniecības komisijas dividendes.

Tajā pašā laikā, kad MX vērtība turpina pieaugt, MX turētāji, tāpat kā Tesla akciju turētāji, ir saņēmuši “akciju” vērtības pieaugumu.

No šīm perspektīvām MXC Exchange tagad ir maza, bet pieaugoša platforma, taču, visticamāk, tā kļūs par nākamo Binance, un vai $ MX kļūs par nākamo BNB? Par to mēs varētu domāt.

Atruna: Šis ir apmaksāts amats, un to nevajadzētu uzskatīt par ziņu / padomu. Veiciet pats savus pētījumus, kas saistīti ar reklamēto uzņēmumu vai kādu no tā saistītajiem uzņēmumiem vai pakalpojumiem, kas minēti rakstā. Coingape.com neuzņemas nekādu atbildību par jūsu bojājumiem vai zaudējumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me