Kas padara Bexplus par iesācēju galamērķi?

Tā kā Bitcoin iegūst arvien lielāku popularitāti visā pasaulē, Bitcoin tirdzniecība ir piesaistījusi miljoniem tirgotāju. Tā rezultātā pēdējos gados desmitiem kripto apmaiņas ir izveidojušās kā sēnes, un konkurence patiešām ir sīva. Lai gan tie ir vērsti uz kriptogrāfijas tirdzniecību, tiem, kas pārdzīvo konkurenci, visiem ir savas īpatnības. Šodien es jūs iepazīstināšu ar vienu no lietotājam draudzīgākajām kriptogrāfijas biržām, ar kuru esmu saskāries. 

Kas ir Bexplus 

Dibināts 2017. gadā, Bexplus ir reģistrēta Sentvinsencā un Grenadīnās. Tirgotāji var tirgot beztermiņa līgumus ar BTC, ETH, LTC, EOS un ERP ar 100x sviru. Gan iesācēju spēlētāji, gan veterāni var baudīt vieglu tirdzniecību ar Bexplus. 

100x sviras, lai gūtu labumu no kriptogrāfijas kāpumiem un kritumiem

Bexplus piedāvā 100x sviras, kas ir augstākais līmenis nozarē. Salīdzinot ar tūlītējo tirdzniecību, ar tādu pašu sākotnējā kapitāla daudzumu tirgotāji, kas veic 100x sviras tirdzniecību, varētu atvērt 100 reizes lielāku pozīciju, tādējādi reizinot peļņu 100 reizes. 

Tirgotāji Bexplus var izmantot garu vai īsu kriptogrāfiju. Šādā svārstīgā tirgū, jo lielāka ir cenu svārstības, jo lielāku peļņu tirgotāji var iegūt. Tirgotāji var izmantot stop-loss un take-profit, lai labāk pārvaldītu savu pozīciju. 

Demo konts, lai praktizētu tik daudz, cik vēlaties

Viena no funkcijām, kas atšķir Bexplus, ir tā tirdzniecības simulators. Reģistrējoties lietotājiem, tiek piešķirts demonstrācijas konts ar 10 BTC. Viņi var pārbaudīt platformas funkcijas un izmēģināt stratēģijas. Iesācējiem spēlētājiem tā ir obligāta funkcija, lai viņi iemācītos tirgoties, neriskējot. 

Esmu izmēģinājis Bybit un BitMEX, un es atklāju, ka šajā nodaļā to nedaudz pietrūkst. Šajās divās apmaiņās lietotāji var izmantot testnet motoru, lai mācītos. Bet man bija grūtības tos atrast, un man nācās meklēt meklētājprogrammā, un es atklāju, ka piekļuvei viņiem nepieciešama atsevišķa reģistrācija. Tad es atklāju, ka, lai izmantotu testnet dzinēju, man ir jāpērk nevērtīgi Testnet Bitcoins no citiem kanāliem. Lai gan šie Testnet Bitcoins ir bez maksas, es joprojām uzskatu, ka viss process ir diezgan nogurdinošs un kaitinošs. 

Veikls un ērti lietojams interfeiss

Bexplus ir viena no viskontraktākajām saskarnēm nozarē, kas nozīmē, ka jūs viegli nepazudīsit dažādās funkcijās un nospiedīsit nepareizo taustiņu. Dažas no manām izmantotajām platformām saskarnē saspieda dažāda veida indikatorus un tabulas un izrādījās “novārdzinātas” un novecojušas. Visas Bexplus funkcijas ir integrētas vienā lapā. Tirgotāji varēja apskatīt visu informāciju vienā acu uzmetienā, neritinot pa lapām. 

Kreisajā pusē ir dažādi tehniskie rīki, ieskaitot indikatorus un līniju vilkšanas rīkus. Varat analizēt tendenci un uzņemt ekrānuzņēmumus, lai tos varētu uzzināt nākotnē. Apakšējā labajā stūrī ir jūsu konta informācija, lai jūs varētu uzraudzīt savu atlikumu un izvairīties no likvidācijas. 

Uzmanīgs klientu apkalpošana un ieteikumi

Es patiesi uzskatu, ka Bexplus piedāvā vislabāko klientu atbalstu starp apmaiņas vietām, kuras esmu izmēģinājis. Es esmu sazinājies ar viņiem pa dažādiem kanāliem, piemēram, e-pastiem un tiešraides tērzēšanu, un tie visi man palīdzēja ļoti savlaicīgi un profesionāli. Un, ja es nesazinos ar viņiem, viņi ievērotu distanci un cienītu manu privātumu. Viņi neuztraucas un nevēlas sūtīt manu e-pastu, ievērojot savu politiku, kas nav KYC. Bexplus ir pazīstams ar savu lielisko servisu, un es domāju, ka tam vajadzētu būt galvenajam iemeslam, kāpēc jums tas jāizvēlas nevis BitMEX, kas pēdējo gadu laikā ir bijis iesaistīts diezgan daudzos skandālos. 

Turklāt Bexplus lietotājiem sniedz skaidras norādes. Varat apmeklēt tā emuāru, lai iegūtu ieguldījumu analīzi un jaunumus. Turklāt, ja jūs kļūsiet par VIP klientu, viņš jums piešķirs konta pārvaldnieku. 

Notīrīt maksas standartu

Bexplus maksas struktūra ir ļoti skaidra. Viņi iekasē 0,075% par BTC / USDT līgumu atvēršanu un slēgšanu. Papildus tam no jums tiks iekasēti procenti par nakti 0,1% apmērā no līguma vērtības par ieņemamo amatu GMT 0:00. Ja to aizverat pirms GMT 0:00, procenti nav jāmaksā. Daudzās biržās, piemēram, BitMEX, viņi iekasēs finansējuma maksu ik pēc 8 stundām.

P / L kalkulators

Bexplus ir aprīkots ar P / L kalkulatoru, kas man šķita ļoti noderīgs. Pirms līguma atvēršanas es varu aprēķināt tajā paredzamo peļņu / zaudējumus un maksu. Tāpēc es varu iesaistīties tirdzniecībā ar skaidrāku galvu. 

Augsta likviditāte

Bexplus apkopo datus no 5 lielākajām biržām, lai tirgotājiem nodrošinātu pēc iespējas precīzāku un labāko cenu. Pasūtījumi tiek izpildīti nekavējoties ar nelielu paslīdēšanas un pārslodzes risku. Lielas svārstības laikā Bexplus dzinējs nekad nav izslēgts.

Mobilais atbalsts

Spēcīgās Bexplus lietotnes palīdz jums tirgot kriptogrāfiju, atrodoties ceļā. Tas ir pieejams IOS & Android (Google Play). un dati tiek viegli koplietoti dažādās ierīcēs.

Mobilajā lietotnē ir iekļautas visas darbvirsmas kolēģa funkcijas. Jūs varat pārvaldīt savu kontu, veikt noguldījumus, izņemt naudu utt. Jūs varat iestatīt 24/7 paziņojumu, lai informētu jūs par lielām cenu svārstībām.

Visvairāk man patīk šī lietotne ir tās veiklais formāts – iezīme, kuru tā kopīgo ar Bexplus tīmekli. Visa nepieciešamā informācija ir skaidri uzskaitīta, un es viegli atrodu dažādas cilnes. 

100% depozīta bonuss

Bexplus lietotājiem piedāvā 100% depozīta bonusu katrā depozītā, kas, manuprāt, ir diezgan dāsni. Pat tirgotāji ar vairāku gadu pieredzi laiku pa laikam zaudēs naudu, nemaz nerunājot par iesācējiem. Tātad papildu līdzekļi var palielināt peļņas gūšanas iespējas. Turklāt vairāk naudas kā rezerves samazinās piespiedu likvidācijas iespējas.

Noslēgumā es domāju Bexplus ir iespējami uzlabojumi, piemēram, ierobežoti tirdzniecības pāri un ka tirgotāji var izvēlēties tikai simtkārtīgu sviru. Bet es iesaku Bexplus iesācējiem vai tiem, kas ceļā vēlas vairāk turēt roku. Veicot tirdzniecības pieredzi Bexplus, man rodas sajūta, ka viņi patiesi rūpējas par saviem klientiem un pat tad, ja jūs iemaksājat tikai dažus dolārus, viņi joprojām ātri un profesionāli reaģēs uz jūsu problēmām..  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me