Kā mēs varam panākt, lai lietotājiem tiešsaistes reklamēšana būtu vieglāka?

Ir gandrīz neiespējami pārlūkot internetu, neredzot reklāmas. Sākot ar rūpīgi atlasītām reklāmām, kas lietotājiem seko, izmantojot sīkfailu izsekotājus, līdz vispārīgām reklāmām video straumēšanas pakalpojumos, piemēram, YouTube, daudzi uzskata, ka pārvietošanās tīmeklī pašreizējā formā ir kaitinoša un traucējoša.. 

Pēc dažas aplēses, vidējais lietotājs, kurš sērfo tīmeklī, tiek pakļauts milzīgām 5000 reklāmām dienā. Tas ir pamudinājis gandrīz ceturtā daļa Tīmekļa lietotāju iespējas vērsties pie reklāmu bloķētājiem, pārlūkprogrammas balstītiem papildinājumiem, kas novērš reklāmu rādīšanu, lai nodrošinātu tīrāku pārlūkošanas pieredzi. 

Pat tie, kuri nav pietiekami prasmīgi tehnikai, lai izmantotu reklāmu bloķētāju, vienmēr var vienkārši iziet no tīmekļa lapas, ja uzskata, ka tā ir pārslogota ar reklāmām, un tiem lietotājiem, kuriem ir liegts izmantot vietnes, ja vien viņi neatbrīvo savus reklāmu bloķētājus, vairāk nekā 70% vienkārši pamet vietni.  

Tomēr reklāmas nozarē satraucoša tendence ir reklāmu bloķētāji un cilvēku nepatika pret reklāmām. Tiek lēsts, ka līdz šī gada beigām tas ir Reklāmu bloķētājiem tiks zaudēti 35 miljardu USD reklāmas ieņēmumi. Reklāmas ne tikai veicina zīmolu atpazīstamību fiziskos uzņēmumos, bet tām ir arī izšķiroša nozīme daudzu tiešsaistes uzņēmumu panākumos. 

Bet par laimi ir risinājums. Daudziem lietotājiem reklāmas vispār nav apnicis, viņi vienkārši ir noguruši, ja tiek rādītas neatbilstošas ​​vai traucējošas reklāmas. Tāpēc tādi uzņēmumi kā Laipnas reklāmas izmanto blockchain tehnoloģiju, lai padarītu reklāmu piegādi lietotājam draudzīgāku. Izpētīsim to sīkāk. 

Izmantojot blockchain, lai reklāmas būtu labākas

Tradicionālās reklāmu rādīšanas platformas, piemēram, Google Adwords, parasti izseko interneta lietotājus, izmantojot viņu tīmekļa ceļojumus, un viņiem tiek rādītas reklāmas, pamatojoties uz viņu iepriekšējo pārlūkošanas vēsturi. Tomēr šīs reklāmas var nebūt saistītas ar vietni, kurā tās pašlaik atrodas, kas bieži liek tām izskatīties uzmācīgām un nevietā. 

Tā vietā laipnās reklāmas ir blokķēdes lietojumprogramma, kas izjauc tradicionālo reklāmu platformu darbību, atvieglojot izdevējiem un reklāmdevējiem sadarbību un sadarbību. Laipnu reklāmu marķieris, ‘KIND’, ir jaunās platformas centrā, radot uz stimuliem balstītu ieņēmumu modeli gan izdevējiem, gan lietotājiem.

 Viena no Kind Ads platformas galvenajām iezīmēm ir Kind Ads portāls, kurā izdevēji var norādīt informāciju par savu vietni, tās nišu, trafika līmeni un mērķauditoriju. Tādējādi reklāmdevējiem ir vieglāk nekā jebkad agrāk izvēlēties atbilstošus izdevējus reklāmu izvietošanai, kas ne tikai palielina reklāmguvumu skaitu, bet arī ļauj lietotājiem mazāk izjust, ka viņus bombardē neatbilstošs saturs.. 

Kamēr tradicionālās reklāmu platformas no reklāmdevējiem iekasē augstas komisijas maksas, Kind Ads izmanto filca struktūru, kuras vietā darbojas KIND marķieris. Rezultātā reklāmdevēju mārketinga budžeti ilgst daudz ilgāk nekā vidēji, ļaujot mārketinga komandām būt izvēlīgākām reklāmu izvietošanas vietā. 

Laipnas reklāmas arī 75% no saviem ieņēmumiem sadala atpakaļ izdevējam, kas ne tikai palielina iespēju, ka izdevēji izmantos platformu, bet arī veicina godprātīgu un godīgu publicēšanas praksi. Izdevējiem tiek maksāts katru mēnesi, tiklīdz ir sasniegts izmaksu slieksnis. 

Lai reklāmdevējiem būtu vieglāk atrast kvalitatīvus izdevējus, kuri piegādās reklāmas atbilstošai auditorijai, izdevēji tiek vērtēti sistēmā Kind Ads platformā pēc vērtēšanas sistēmas. Šī sistēma, kuras pamatā ir bloķēšanas ķēdes protokols, ir nemainīga un decentralizēta, kas padara neiespējamu izdevēja vērtējumu sagrozīšanu.

Turklāt, izmantojot ārējos datu avotus, laipnas reklāmas var rādīt reklāmdevējiem atbilstošu informāciju par izdevējiem, piemēram, Google Analytics datus, vietnes domēna autoritāti, lapu skatījumus un citu informāciju.. 

Visas šīs funkcijas nodrošina, ka reklāmdevēji, izmantojot laipnas reklāmas, iegūst ne tikai vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, bet arī izvieto reklāmas tādu klientu priekšā, kuri, visticamāk, iesaistīsies un radīs reklāmguvumus.. 

Ieguvumi reklāmdevējiem un izdevējiem ir skaidri, bet kas tajā ir gala lietotājam – personai, kurai tiek reklamēts?

Kāda veida reklāmas dod labumu vidējam tīmekļa lietotājam? 

Reklāmas vides vietā, kur lietotājs tiek bombardēts ar neatbilstošām reklāmām, Kind Ads ekosistēma faktiski iekļauj gala lietotāju un rada viņiem vērtību. 

Jebkurā laikā platformas Kind Ads lietotāji var izvēlēties iespējot reklāmas vai pielāgot, kuras reklāmas tiek rādītas, lai nopelnītu KIND žetonus par katru reklāmu, kas viņiem tiek rādīta. Ja lietotājs izvēlas redzēt visas pieejamās reklāmas, viņš nopelnīs visvairāk žetonu, un marķiera summa samazināsies, jo lietotājs ierobežo reklāmas ekspozīciju. 

Tas ir milzīgs mainījums veidu, kā reklāmas tiek rādītas tīmekļa lietotājiem, kuri iepriekš vai nu ir bijuši piesaistīta auditorija neatbilstoša satura dēļ, vai arī ir spiesti izmantot reklāmu bloķētājus, lai ierobežotu viņu saskari ar reklāmām. Tā vietā laipnās reklāmas nodrošina platformu, kurā lietotāji var gūt peļņu no savas uzmanības. 

Arī laipnas reklāmas nav paredzētas tikai lapā esošām reklāmām. Platforma plāno koncentrēties uz citiem vadošajiem kanāliem, piemēram, informatīvajiem paziņojumiem un e-pasta kampaņām – ar esošo integrāciju ar vadošajām platformām, piemēram, MailChimp. 

Kā tīmekļa pārlūkprogrammas mūsu uzmanība reklāmdevējiem nekad nav bijusi vērtīgāka, taču arī to nekad nav bijis grūtāk piesaistīt. Izmantojot tādus risinājumus kā platforma Kind Ads, peļņas gūšana no mūsu tīmekļa pārlūkošanas un stimulu saņemšana reklāmu skatīšanai varētu palīdzēt noteikt nākotnes reklāmas ainavu..  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me