Bitcoin var laboties tālāk, jo institucionālie investori kļūst lācīgi

Tirgū redzams dalīts viedoklis par nākamo Bitcoin soli. Sasniedzot jaunu maksimumu – 42 000 USD, Bitcoin piedzīvoja izpārdošanu līdz 34 000 USD. Tas neizdodas atgūties, un tagad tiek tirgoti aptuveni 35 000 USD. 

Bitcoin cena trešdien nokritās par 5%, jo daži Āzijas tirgotāji, uztraucoties par nesenajiem Bitcoin labojumiem, izvēlējās pārdot savu Bitcoin. Saskaņā ar CoinShares iknedēļas digitālo aktīvu plūsmu ziņojumu ir reģistrēti aptuveni 85 miljoni ASV dolāru aizplūdumi no institucionālajiem kriptogrāfijas produktiem, norādot, ka daži institucionālie investori gūst peļņu starp Bitcoin korekcijām. 

Bitcoin nesenajam rallijam ir daudz cerību, ka jaunā Bidena administrācija ieslēgs iespiedmašīnu un piedāvās lielākas stimulējošas paketes. Baidena administrācija nesen ierosināja glābšanas paketi 1,9 triljonu ASV dolāru apmērā. Pandēmijas apkarošanai, tostarp vakcīnu izvietošanai, tiks izmantoti vairāk nekā 400 miljardi dolāru, savukārt vēl 350 miljardi dolāru tiktu novirzīti valsts un pašvaldību budžetiem. Daži ir vienojušies, ka Bitcoin varētu būt ieguvējs starp dažādiem aktīviem, jo ​​daudzi uzskata, ka Bitcoin ir ideāls nodrošinājums pret inflāciju.

Tomēr nesenā Džetas Bidenes ievēlētās prezidentes kases sekretāra kandidātes Dženetas Jellenas nesenā runa ir radījusi zināmas bažas, ka Baidena administrācija var noteikt stingrus ierobežojumus kriptovalūtām.. 

“Īpašas bažas rada kriptovalūtas. Es domāju, ka daudzi tiek izmantoti – vismaz darījumu ziņā – galvenokārt nelikumīgai finansēšanai … Un es domāju, ka mums patiešām ir jāpārbauda veidi, kā mēs varam ierobežot to izmantošanu un pārliecināties, ka naudas atmazgāšana nenotiek pa šiem kanāliem. “

Bitcoin buļļus satrauc kriptonauda nesenais ieguvums. Bet daži ir brīdinājuši, ka Bitcoin tuvākajā laikā var saskarties ar korekcijām. JPMorgan analītiķi atzīmēja, ka potenciālie lielie labojumi varētu būt ceļā, ja Bitcoin nespēs atgūt 40 000 USD, jo institucionālie tirgotāji var izvēlēties izņemt naudu pašreizējā līmenī. 

Neatkarīgi no tā, kurā virzienā Bitcoin virzās, nākotnes tirgotāji varētu izmantot Bitcoin nestabilitāti, lai nopelnītu peļņu. Nākotnes tirdzniecība ļauj tirgotājiem veikt ilgstošu vai īsu Bitcoin. Tirgotāji var aizņemties sviras no biržām, lai ievērojami palielinātu pirktspēju. Nākotnes darījumi ar sviras palīdzību ir ārkārtīgi ienesīgi tirgus pārdošanas laikā, kad tirgū tiek izmesti lieli Bitcoin daudzumi. 

Dibināts 2017. gadā un galvenā mītne atrodas Honkongā, Bexplus ir vadošā kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecības platforma, kas piedāvā simtkārtīgu sviras nākotnes darījumu tirdzniecību ar BTC, ETH, LTC, EOS, XRP un citiem. Pēc nākamajiem soļiem jūs varat sākt palielināt savu bagātību.

Pierakstīties 

Bexplus nav nepieciešama KYC, tāpēc jums ir jāatver konts tikai ar e-pasta adresi tikai vienas minūtes laikā. Kad reģistrācija ir pabeigta, automātiski tiek atvērts tirdzniecības konts un demonstrācijas konts ar 10 BTC.

Bezriska tirdzniecība ar 10 BTC

Bexplus ir lietotājam draudzīga platforma ar demonstrācijas kontu. Tirgotāji varēja izmantot demonstrācijas kontu, lai uzlabotu savas prasmes un iemācītos kontrolēt savas emocijas. Demonstrācijas kontā ir 10 BTC, un tie ir papildināmi. Demonstrācijas konts ir smilškaste, kurā tirgotāji var izmēģināt dažādas stratēģijas, neuztraucoties par naudas zaudēšanu. 

bexplus

Veikt depozītu un pieprasīt prēmijas

Depozīta maksa nav nepieciešama. Tirgotāji var sākt, iemaksājot 0,001 BTC. Bexplus atbalsta Bitcoin, ETH un 11 citus kriptovalūtas noguldījumus, kā arī USD, EUR un GBP noguldījumus. Izņemšanas pieprasījumi tiek apstrādāti visu diennakti, un darba dienas laikā tas aizņem tikai aptuveni vienu stundu. 

Lai uzlabotu tirgotāju rentabilitāti, Bexplus piedāvā a 100% depozīta bonuss katram tirgotājam. Iemaksājiet 1 BTC, un jūs saņemsiet 2 BTC, un katram depozītam ir pieejama līdz 10 BTC. Bonuss nav atsaucams, bet to var izmantot kā starpību. 

bexplus

Nopelniet pasīvo ienākumu ar Bexplus

Bexplus procentu maks piedāvā līdz 30% gada procentu likmes. Tiem, kas vēlas uzkodēt Bitcoin, Bexplus maks ir ideāla vieta, kur nopelnīt pasīvos ienākumus. 

Procenti tiek aprēķināti katru dienu, un depozīta ieņēmumi tiks norēķināti katru mēnesi. Mēneša procentus aprēķina šādi (S * I / 365 * 30) = MI. S apzīmē depozīta summu, es apzīmē procentus, un MI ir mēneša procenti.

Ja jūs iemaksājat 10 BTC savā makā, mēneša procenti, ko jūs saņemtu, ir (10 * 30% / 365 * 30) = 0,24 BTC. Lai gan lielākajā daļā kreditēšanas platformu tirgotājiem ir nepieciešams iemaksāt vismaz 1 BTC, tirgotāji Bexplus var veikt depozītu, sākot no 0,05 BTC.

Bexplus platformā ir viss nepieciešamais, lai kļūtu par veiksmīgu tirgotāju, sākot no mācību materiāliem un beidzot ar sava konta pārvaldnieku. Neatkarīgi no tā, kādā virzienā iet Bitcoin, jūs vienmēr varat atrast iespējas vietnē Bexplus.  

Sekojiet Bexplus vietnē:

Vietne: https://www.bexplus.com/

Telegramma: https://t.me/bexplusexchange

Apple App Store: https://itunes.apple.com/app/id1442189260?mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lingxi.bexplus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me