Token2049 – Timothy Tam Intervijas NEO dibinātājs Da Hong Fei

Token2049, kas ir lielākais digitālo aktīvu pasākums Āzijā, CoinFi bija privilēģija intervēt NEO dibinātāju Da Hong Fei. Noskatieties zemāk esošo videoklipu, lai uzzinātu Da Hong Fei redzējumu par NEO nākotni un par to, ko viņš visvairāk satraukti par NEO 2018. gadā.

 

Paldies Da par veltīto laiku. ES to novērtēju. Mēs atrodamies Token2049 Honkongā, un CoinFi labprāt uzzinātu vairāk par NEO.

Vai varat pastāstīt mums kādu jautru faktu par sevi, ko nezina daudzi cilvēki?

“Ja es nenoskujos savas ūsas, es katru dienu ietaupīšu 15 minūtes.”

Tāpēc laba Ziemassvētku dāvana jums ir nosūtīt jums elektrisko skuvekli haha!

Tik maz cilvēku zina, ka NEO sāka darboties kā AntShares kā pūļa finansēšanas platforma?

Jā, mēs sākām kā platforma digitālo aktīvu izdošanai. Tātad kolektīvais finansējums būtībā ir kā ICO.

Un tagad jūs esat pārcēlies uz viedo ekonomiku. Vai vēlaties pateikt auditorijai, kas ir viedā ekonomika un kas jūs virzīja uz to virzīties??

Sākumā mēs īsti nepievērsāmies viedajam līgumam. Bet tas ir ļoti spēcīgs rīks. Tāpēc mēs nolēmām izgudrot savu Smart līgumu sistēmu. To sauc par NEO līgumu. NEO ietvaros ir 3 pamata pīlāri

– digitālais aktīvs

– Digitālā identitāte

– Gudrs līgums

Tātad visi 3 lielie uzņēmumi būs galvenās viedās ekonomikas sastāvdaļas.

Mēs iedomājamies, ka mūsu viedā ekonomika ir:

– Pilnībā digitalizēts

– Programmējama ekonomika

– neuzticama ekonomika

NEO ir bijusi ļoti veiksmīga ICO telpā. Kāds ir jūsu viedoklis par pašreizējo ICO tirgu? Kā jūs plānojat ICO nākamo gadu?

Es domāju, ka tirgus atdziest, dramatiski. Es domāju, ka viņi savāc pārāk daudz naudas. Lielākajai daļai projektu nav vajadzīga tik daudz naudas. Mēs savācām 4 miljonus USD, un mums joprojām bija rezervēti daži no ICO. Lielākā daļa projektu vāc pārāk daudz naudas. Un viņi guļ no šīs naudas. Un es zinu, ka daži projekti attīstās diezgan lēni. Viņi veica savu ICO pirms diviem gadiem un ar ETH cenu viņi gulēja ar lielu naudu, un attīstība notiek diezgan lēni.

Vai jūs domājat, ka cilvēki, kuri šobrīd vāc naudu (kad ETH un NEO cena ir nepastāvīga) – Vai jūs domājat, ka viņiem būtu jānosaka savāktā summa USD vai ETH vai NEO?

Lielākā daļa projektu savu finansējumu nosaka USD. Viņi aprēķina nepieciešamo USD summu un pēc tam konvertē to uz žetonu daudzumu. Tātad, es domāju, ka viņi to jau dara.

Jūs esat ļoti publiski izteicies, ka NEO mērķis ir kļūt par blokķēdi numur 1 2020. gadā. Kā jūs definējat numuru 1 – kāda ir jūsu metrika? Kā ģenerāldirektors, ko jūs vēlaties darīt?

(Smejas) Es neesmu izpilddirektors, NEO nav izpilddirektora. Es domāju, ka nosaukums būtu NEO dibinātājs.

Tāpēc mana definīcija nav tirgus ierobežojums vai augstākā cena. Mana definīcija ir tā, ka tā ir labākā platforma, lai uz tās izveidotu decentralizētu lietojumprogrammu. Tātad tam vajadzētu būt vislabākajam sniegumam, daudzveidīgai ekoloģijai. Un ir arī atbilstībai gatavi risinājumi.

NEO patiešām izceļas ar daudzām citām blokķēdēm – kas atšķir NEO?

Filozofija – es sevi saucu par pragmatisku ideālistu. Atšķirība ir pieeja. Tīrs ideālists droši vien vienkārši ietu uz priekšu, ietu tieši pie durvīm. Bet es domāju, ka es redzēju daudz šķēršļu, daudz šķēršļu, un es vēlētos tos apiet.

Kā decentralizētās biržas būs liela daļa no kriptogrāfijas valūtas nākotnes? Vai jūs varat par to vairāk runāt un kā NEO iekļaujas attēlā?

Decentralizētā apmaiņa ir izstrādāta gadiem ilgi. Bet pirmās paaudzes decentralizētā lietotāja pieredze patiešām ir ļoti ērta, jo viņi tur dara visu. Viss atrodas blokķēdē, un tas ir ļoti lēns.

Otrā DEX paaudze – parasti viņi pasūta atbilstību pie blokķēdes. Viņi to dara ar centralizētu sistēmu, bet norēķins ir blokķēde, tāpēc lietotāju aktīvi joprojām ir droši, jo lietotājs kontrolē viņu aktīvus. DEX platforma veic tikai pasūtījumu saskaņošanu. Tātad lietotāju pieredze būs līdzvērtīga centralizētajām biržām.

Vai jūs uzskatāt, ka centralizētās biržas, it īpaši lielākās, neizbēgami nonāks Decentralizētajās? Un kā jūs jūtaties par Binance ienākšanu kosmosā? Kā tas konkurē ar NEO?

Es domāju, ka mums ir jānosaka laika grafiks. 30 gadi vai 50 gadi – es teikšu, ka decentralizētie noteikti pārņems centralizētās apmaiņas. Bet es domāju, ka pēc dažiem gadiem, piemēram, pēc 3 gadiem, decentralizētas apmaiņas un centralizētas, iespējams, dalīs tirgu. Es joprojām domāju, ka nākamajos 2-3 gados centralizēta apmaiņa notiks ar mainstream. Bet pēc tam decentralizētās apmaiņas pusi no tām dalīs ar centralizēto apmaiņu.

Tātad Da, jūs pieminējāt, ka 5 veiksmīgas lietas, kas nepieciešamas veiksmīgai DEX? Vai vēlaties runāt, lai arī kādi viņi ir? Un uzņēmumi, kas mijiedarbojas ar NEO, kas apmierina dažus no šiem komponentiem?

Protams, 5 faktori ir:

Augsta caurlaidspēja

Galīgums: darījums tiek apstiprināts ļoti ātri – to nevajadzētu atcelt.

Savietojamība – nepieciešams pārrobežu ķēdes protokols.

Digitālās identitātes risinājumi

Stabila monēta

Apsveicam ar ontoloģiju un ar to tiek atrisināta digitālā ID puse. Vai jūs varat komentēt, kā NEO mēģina atrisināt stabilās monētas izaicinājumu?

NEO pati neveidos stabilu monētu, bet dažus kopienas projektus, kas top virs NEO. Viņi būvē dažādus risinājumus, un pirmajos risinājumos es redzēju priekšrocības un problēmas. Es ļoti vēlos redzēt, kā viss notiks. Tas ir diezgan sarežģīti.

Da, jūs esat bijis ļoti publisks par NEO Globālā kapitāla fondu. Viņi bija veikuši ieguldījumu ontoloģijā. Kāds ir šī fonda LT stratēģiskais uzskats? Vai jūs varat komentēt viņu vispārējo ieguldījumu stratēģiju?

Patiesībā NEO Global Capital vai NGC – galvenā prioritāte ir naudas pelnīšana. Viņu mērķis ir padarīt jauno konsultāciju ilgtspējīgu. Tāpēc viņi ne tikai ieguldīs NEO. Viņi ieguldīs dažādos blokķēdes projektos, īpaši tajos, kuri mēģina atrisināt dažas būtiskas problēmas.

Tātad jūs nesen saņēmāt A reitingu no Weiss (kredītreitinga aģentūra)? Apsveicu. Vai jūs varat mazliet parunāt par to, kas bija reitingā un kāpēc NEO ieguva A?

Vispirms man jāsaka, ka es vēl neesmu runājis ar kādu no turienes.

Viņiem ir četri faktori – risks, cenu svārstīgums, atlīdzība un tehnoloģija, pamati (cik lielās biržās ir uzskaitīti šie marķieri)

Tāpēc viņi to vērtē no investoru viedokļa. Tas ir diezgan pretrunīgi, jo viņi novērtēja Bitcoin ar C. Tas ir tas, kas tas ir. Reitings mūs neietekmē, mums vēl tāls ceļš ejams.

Visbeidzot, par ko jūs esat visvairāk satraukti 2018. gadā par NEO?

Mēs izstrādāsim jaunāku DBFT versiju. Man īsti nepatīk daudz spekulāciju par marķieri un cenu, jo daudzi jaunie žetonu turētāji to tur ieguldījumiem. Es vēlos, lai NEO žetonu turētāji aktīvāk pārvaldītu blokķēdi. Jaunais ekonomikas modelis ir mudināt cilvēkus piedalīties blokķēdes pārvaldībā.

Ļoti aizraujošs 2018. gads, paldies par veltīto laiku Da un izbaudiet pārējo šeit pavadīto laiku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me