McAfee plāno būt gan ASV prezidents, gan Lielbritānijas premjerministrs, Greenlights vēl vienam vēršu tirgum?

reklāma Phemex

  • McAfee divas reizes nedēļā tiek ieslodzīts cietumā, pēc tam atklājot nodomus vienlaikus kļūt par Lielbritānijas premjerministru un ASV prezidentu
  • 90% respondentu uz McAfee’s Presidential ambition aptaujām balsoja “jā” Twitter
  • Makafī sarunās ar Kubas valdībām, lai palīdzētu valstij veidot nacionālo kriptovalūtu
  • Kad 2020. gadā Makafijs kļūs par Amerikas prezidentu un iegūs arī premjerministra vietu, ko vēl var prasīt kriptogrāfijas sabiedrība?

Džons Makafē joprojām ir viens no kriptogrāfijas telpas virzītājspēkiem, un viņa ietekme diez vai paliek nepamanīta, it īpaši valdībām, kuras, šķiet, vai nu vēlas kriptogrāfijas Mesijas ekspertu atzinumus, vai arī dažiem citiem ir lielas problēmas ar viņa nozīmi.

Pēdējās nedēļas ir bijušas īpaši dramatiskas populārajam kriptovalūtas entuziastam Džonam Makafee. Pēc pāris nedēļām Džonu redzēja Kubas krastos, kur ziņojumā bija teikts, ka viņš palīdz Kubas valdībai veidot nacionālo kriptonauda.

Tas notika pēc tam, kad notika virkne notikumu, kas saistīti vai nu ar izvairīšanos no nodokļu maksāšanas, vai ar viņa ilgstošo slepkavības lietu Amerikas Savienotajās Valstīs, kā rezultātā notika aģentūras, kas meklēja stingro kriptonauda ventilatoru, un McAfee bēgt, lai aizbēgtu iespējamā aizturēšana.

CIP ir mēģinājusi mūs savākt. Mēs tagad esam jūrā un drīz ziņosim vairāk. Turpmākās dienas es turpināšu būt tumšs. pic.twitter.com/o79zsbxISl

– Džons Makafijs (@oficialmcafee) 2019. gada 19. jūlijs

Atklāta brīvības laiva

Sīkāka informācija par tikšanos ar Kubas valdību vēl jāpublisko. Tirgot vietas ar savu jahtu (Freedom boat) līdzās sievai Janicei un dažiem citiem apkalpes locekļiem un smagajiem ieročiem Džonam izlaistas fotogrāfijas no jūras, kur viņš tobrīd apgalvoja, ka visi locekļi, kas atradās uz “Freedom boat” klāja, atradās dažu metru attālumā viens no otra, lai izvairītos no smakas, ka 5 dienas nav mazgājies..

Aksels. Viņš diez vai var gaidīt, kamēr mēs nonāksim ostā, un viņš var izkāpt no šīs Dieva atstātās laivas, kas 18 stundas pēc brauciena zaudēja gaisa kondicionēšanu un ūdeni. Neviens no mums nav mazgājies 5 dienas. Mēs katrs paliekam desmit pēdu attālumā viens no otra, kad runājam. pic.twitter.com/IX8UbylS9P

– Džons Makafijs (@oficialmcafee) 2019. gada 22. jūlijs

Makafijs aizturēts bez aresta

Vēlāk ar McAfee’s amatpersonas starpniecību ienāca ziņas par arestu Twitter konts, kurā tika izlaisti fotoattēli, kuros redzams Makafijs slēgtā telpā (domājams, policijas kamerā), kur viņš apgalvoja, ka ir ievedis telefonus. Aresta iemesli, kā vēlāk norādīja Makafijs, balstījās uz ieroču glabāšanu, kas nebija tieši aizskaroši. Viens no ienākošajiem tvītiem vēlāk apstiprināja, ka Makafijs, viņa sieva Dženisa un viņa apkalpe tika aizturēti bez aresta. Arī viņa suņi tika apcietināti atsevišķi.

Mans otrais arests vienā nedēļā – es domāju, ka tas ir rekords. pic.twitter.com/wOQ99nWGYC

– Džons Makafijs (@oficialmcafee) 2019. gada 25. jūlijs

Makafijs atbrīvots no apcietinājuma

Pirms vairāk nekā 24 stundām Makafijs pasludināja sevi atbrīvots no apcietinājuma Dominikānas Republikā, kur viņš apgalvoja, ka viņa suņi joprojām tika aizturēti, jo Jānis, viņa sieva un apkalpe tika deportēti.

Pametot aizturēšanu (nenosodiet manu izskatu – četras dienas ieslodzījuma). Pret mani izturējās labi. Mani priekšnieki bija draudzīgi un izpalīdzīgi. Neskatoties uz noderīgajiem apstākļiem, mēs esam nolēmuši doties tālāk. Vēlāk vēlāk. pic.twitter.com/V4539uYCHR

– Džons Makafijs (@oficialmcafee) 2019. gada 24. jūlijs

Jāņa “Dinkle” uz spēles!

Tikmēr Džons ir bijis grūts bitkoina cienītājs un uzskata, ka digitālā valūta līdz 2020. gada beigām skartu cenu 1 miljons ASV dolāru, solot apēd viņa paša sārtumu ja notikumi izvēršas citādi. Pēc aprēķina Jāņa vīrišķība var nepalikt nesodīta, ja bitkoīns ikdienas cenā katru dienu līdz 2020. gada beigām neizdodas sasniegt aptuveni USD 2000.

Ceļš uz dubultu vadību

Kad visas lietas sāka veidoties, Džons atkal pamodināja čivināt paziņoja viņa nodomi kļūt par Amerikas Savienoto Valstu prezidentu. Kā tas ir vairs nav ziņu, interesantā daļa ir arī viņa ambīciju atklāšana vienlaikus kļūt par Lielbritānijas premjerministru. Pēc Jāņa teiktā, viņš ir abu reģionu pilsonis un arī ir izpildījis prasības vadīt abas nācijas.

Šajā nolūkā McAfee organizēja mini tiešsaistē aptauja vietnē Twitter un izlasīt sabiedrības viedokli. Neticami, bet apmēram 90% respondentu ir nobalsoja Jā, Jāņa divējādai vadībai.

Ņemot vērā to, ka nevienā valstī nav likumu, kas skaidri norādītu, ka valsts vadītājs nevar būt arī citas valsts vadītājs, un ņemot vērā, ka šī koncepcija nav nejēdzīgāka par pastāvošo divu partiju sistēmu, kas abas valstis sadala pa vidu, vai man vajadzētu iet to?

– Džons Makafijs (@oficialmcafee) 2019. gada 26. jūlijs

Abos sēdekļos, kas notiek tālāk?

Ticēt, ka Džons kādreiz vienlaikus kļūs gan par ASV prezidentu, gan par Lielbritānijas premjerministru, ir smieklīgi, bet vismaz viena pozīcija vienlaikus ir iespējama situācija.

Džons Makafejs kā Amerikas Savienoto Valstu prezidents vienmēr uzraksta “Bull” par kriptogrāfijas tirgiem. Vismaz to novērtētu daudzi amerikāņi, un tāpēc viņi labprāt pulcēsies.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me