Francijas regulators ICO regulu iekļauj prioritāšu sarakstā 2018. gadam

reklāma Phemex

Atšķirībā no smagā svara kolēģiem, piemēram, Ķīnas, Krievijas vai pat ASV, Francijas valdība, šķiet, virzās uz ICO regulēšanu. The Francijas Valsts kase atzina risks saistīts ar ICO bet apgalvo, ka šī situācija attaisno vajadzību pēc regulējuma, kas varētu līdzsvarot jauninājumus un toksiskas investīcijas.

Francijas iedzīvotāji apspriež ICO kā daļu no sava gada ziņojuma parlamentā

Kad Roberts Ophèle, Autorité des Marchés Financier (AMF) prezidents iepazīstināja Nacionālās asamblejas finanšu komiteju ar 2017. gada AMF gada pārskatu, viņš izmantoja iespēju pievērsties visdažādākajām tēmām, tostarp PAKTA likums un ICO’S. AMF ir paziņojusi par prioritāti arī 2018. gadam;

“… turpina pārdomāt izmaiņas normatīvajā regulējumā, ņemot vērā jaunus piedāvājumus, jo īpaši sākotnējos monētu piedāvājumus (ICO), un Eiropas līmenī popularizēt Francijas regulatora pieeju jauninājumiem.”

Saskaņā ar AMF gada pārskats, aģentūra ir veikusi “pamatīgu” darbu pie blokķēdes un ICO;

”… Šī darba rezultātā, kura rezultātā 2017. gada beigās notika sabiedriskā apspriešanās ar AMF par dažādām ICO vadības iespējām, mērķis ir mainīt Francijas tiesisko regulējumu un barot Eiropas un starptautiskās darba grupas par šīm tēmām. ”

“Paralēli tam, ņemot vērā, ka dažas ICO formas nākotnē varētu būt alternatīvs finansēšanas veids ekonomikas segmentam saistībā ar blokķēdes tehnoloģiju, AMF ir uzsākusi ICO atbalsta un izpētes programmu. Zvanīja UNICORN (Universālais mezgls ICO pētījumiem & Tīkls), šīs programmas mērķis ir nodrošināt projektu īpašniekiem pamatu viņu darbības attīstīšanai un nodrošināt to dalībnieku un investoru aizsardzību, kuri vēlas piedalīties. ”

“AMF ir izvirzījis arī mērķi veicināt akadēmiskus pētījumus par šo tēmu. Tajā pašā laikā sadarbībā ar ACPR, tā ir arī veikusi izpratnes veicināšanas kampaņas, lai identificētu riskus kas saistīti ar šāda veida ieguldījumiem vai ieguldījumiem bitkoinos nenojaušamiem klientiem. ”

Lasiet arī: Nishiawakura Village, lai palaistu Japānas pirmo pašvaldības ICO

Francijas gada ziņojums, kurā apstiprinātas ICO konsultāciju dokumentu atbildes

Apspriešanās par ICO regulēšanu AMF sāka pagājušajā gadā 2017. gada oktobrī. Tā bija noskaidrojusi šīs Francijas valdības darba kārtību, kas bija publiski paziņojusi par savu interesi kļūt par ICO prioritāro jurisdikciju. Martā Francijas plašsaziņas līdzekļu ziņojumā tika paziņots, ka Francija cenšas kļūt parla Capitale des ICO.”

Apspriešanās dokumenta mērķis bija panākt lielāku skaidrību par to, kā Francija var labāk regulēt SIO. AMF apspriešanas dokumentā izklāstīja trīs iespējas. Pirmkārt, regulators ieteica izstrādāt dažas paraugprakses, kuras tirgus dalībniekiem būtu jāievēro. Otrkārt, AMF ierosināja paplašināt esošās regulas darbības jomu, lai SIO uzskatītu par vērtspapīru publisku piedāvājumu. Treškārt, AMF ierosināja izstrādāt īpašu un pielāgotu regulatīvo modeli, uzsākot licenci.

AMF kopumā saņēma 82 atbildes. Lielākā daļa respondentu izvēlējās īpašu un pielāgotu tiesisko regulējumu un šīs jaunās regulas padarīšanu par fakultatīvu.

Respondenti vienbalsīgi uzskatīja, ka informācijas dokuments ir nepieciešams, lai informētu marķieru pircējus un ka tajā jāietver vismaz, informāciju par: Projekts, kas saistīts ar SIO un tā virzību; Žetonu piešķirtās tiesības un ICO laikā savākto līdzekļu uzskaite.

Gandrīz visiem respondentiem šis dokuments nozīmēja arī to, ka tam vajadzētu ļaut identificēt par piedāvājumu atbildīgo juridisko personu, tā vadītājus un dibinātājus un viņu kompetences. Turklāt tas varētu būt jāapstiprina AMF vai īpašam mērķim paredzētas iestādes gadījumā.

Franči virzās virzienā, kas to var padarīt par ICO globālo galvaspilsētu vai, kā francūži saka “la Capitale des ICO”. Ja franču valoda spēj regulēt šo ICO tirgu, tas varētu radīt piemēru pārējai pasaulei.  

Vai nākamie simboliskie projekti visā pasaulē meklēs Parīzi pēc sava nākamā ICO? Dariet mums zināmu savu viedokli par to pašu.  

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me