WhatToMine – populārākās kriptovalūtas, kuras nevar iegūt

Visi kriptogrāfijas entuziasti zina, kas ir kalnrūpniecības algoritms un whattomine ir un ko tā dara. Kalnrūpniecības process ietver darījumu apstiprināšanu un jaunu bloku, jeb jaunas monētas ģenerēšanu, un algoritms laika gaitā palielinās grūtībās, lai pielāgotu vidējos ģenerēšanas laikus.

Bet ir dažas kriptonauda, ​​kuras nevar iegūt, daudzi no jums var brīnīties, bet tas ir paredzēts vēlākam rakstam. Šodienas rakstā mēs aplūkosim dažus populārākos altkoīnus, kuriem trūkst ieguves stimula, tomēr tie joprojām ir vērtīgi.

Ripple

Ripple netika izveidots, lai darbotos kā parasta monēta. Tā bija paredzēta banku sistēmas iestādēm, nevis individuāliem lietotājiem, lai paātrinātu pārrobežu darījumus un iekasētu lētākas maksas.

XRP, platformas Ripple vietējo valūtu, nevar iegūt, un tajā nav kalnraču. Darījumi tiek apstiprināti privātā blokķēdē, lai nodrošinātu uzticamību un ātrumu.

Bet kāpēc tieši jūs nevarat raktuves XRP? Pirmais iemesls ir tas, ka visas Ripple monētas ir izveidojis un pārvaldījis viens uzņēmums, proti Ripple Labs. Kaut arī viņi noliedz, ka viņiem ir pilnīga kontrole pār monētu, kas ir izraisījis daudz strīdu par šo aspektu.

Līdz šim ir izveidoti 100 miljardi XRP, un pašlaik apgrozībā ir tikai 41 miljards. Atšķirībā no Bitcoin, kura cirkulējošā piegāde pieaug no maksimālā 21 miljona krājuma, Ripple kopējo krājumu nevar mainīt, jo visas monētas, kas pastāvēs, ir iepriekš iegūtas.

XRP ir otrā ranga monēta saskaņā ar tirgus ierobežojumu 13 000 110 726 ASV dolāru apmērā, un tā pašreizējā tirdzniecības cena ir 0,316764 USD.

Zvaigžņu

Zvaigžņu blokķēdē ir vietējā valūta, ko sauc par Zvaigžņu lūmenu, XLM, kuru arī nevar iegūt. Kad platforma tika palaista, tika izveidots kopējais ierobežojums 100 miljardu XLM apmērā. Otrs veids, kā tiek ģenerēts jauns Zvaigzne, ir inflācijas mehānisms, kura fiksētā likme ir 1% gadā. Jaunās monētas tiek izlaistas katru nedēļu, un tās izplata balsošanas sistēma.

Zvaigžņu attīstības fonds ir bezpeļņas organizācija, kas regulē Zvaigžņu izplatīšanu.

Zvaigzne sasniedz decentralizētu vienošanos, izmantojot savu patentēto konsensa algoritmu ar nosaukumu Zvaigžņu konsensa protokols (SCP), kas vienošanās panākšanai izmanto kvorumus / mezglus.

XLM tirgus pozīcijas ziņā ieņem 7. pozīciju, kas tiek lēsta 1 948 363 405 ASV dolāru vērtībā, pašlaik tiek tirgota par 0,01850 USD par vienību.

Cardano

Cardano ir vēl viena kriptogrāfija, kas monētu ģenerēšanas procesā neizmanto vienprātību “Darba pierādījums”. Tā vietā tā izmanto savu patentēto Proof of Stake algoritmu ar nosaukumu Ouroboros. Kad tiek izlaists jauns bloks, jaunas ADA monētas netiks emitētas.

Tomēr joprojām pastāv kalnrūpniecības process, kas saistīts ar ražošanas procesu, un darījumu maksa joprojām tiek maksāta “kalnračiem”. Tāpēc turpināsim ar WhatToMine un redzēsim, kā viss notiek.

Kalnračnieki faktiski ir ieinteresētās puses, kas ir ieguves mezgli, kas veido līdzekļus. Visām ieinteresētajām personām ir pienākums izvēlēties laika nišu vadītāju, kurš ir vienīgais uzņēmums, kurš spēj atbrīvot bloku.

Katrs slots apzīmē 20 sekundes, tas nozīmē, ka bloks tiek publicēts ar 20 sekunžu intervālu. Ieinteresēto pušu līderi katrai laika nišai ievēl.

ADA tirgus ierobežojums ir 1 113 758 798 USD, un tā cena ir 0,042957 USD, ierindojoties kā 11. vietā.

EOS

EOS ir nederīga monēta, kurā bloku izplatīšanai un vienprātībai tiek izmantots deleģēts darba pierādīšanas protokols. Protokols nodrošina, ka visi tīkla monētu īpašnieki var izvēlēties bloka producentu.

Jaunie bloki tiek publicēti pēc 21 kārtas pabeigšanas. Bloķējumu skaits, ko veidotājs var atbrīvot, ir atkarīgs no tā, cik balsu viņš / viņa saņēma no monētu īpašniekiem.

Sākotnēji EOS pamatā bija Ethereum blokķēde, bet 2018. gadā tā uzsāka savu mainnet un pēc tam tika nomainīti ERC-20 EOS marķieri.

EOS ierindojas 5. vietā, pateicoties tās maksimālajai vērtībai USD 2 199 769 490 apmērā, kuru pašlaik tirgo 2,43 USD.

NEO

NEO ir vēl viena kriptogrāfija, kuru nevar iegūt. Pēc izstrādes pabeigšanas izstrādātāji iepriekš ieguva 100 miljonus monētu.

NEO blokķēde izmanto Proof of Stake protokolu, lai izplatītu savu NEO tīklā. Ilgtermiņā tiek izplatīta arī vienprātība.

Platformai ir arī vēl viens marķieris, izņemot NEO, ko sauc par GAS, pēdējais marķieris tiek piešķirts kā atlīdzība tiem, kas tur NEO monētas. GĀZE tiek izmantots, lai samaksātu par darījumu maksu tīklā.

Lielākajai daļai PoS kriptovalūtu ir nepieciešams, lai lietotājs visu laiku turētu savu maku atvērtu, lai saņemtu atlīdzību par likmēm, bet ne ar NEO. Lietotāji apgalvoja, ka viņu maki ar iesaistīto NEO var ražot GAS, ko var izņemt ik pēc 5 minūtēm.

NEO ir 17. vietā ar tirgus ierobežojumu 497 960 833 USD, un tirdzniecības cena 7,66 USD ir šī monēta, ko ieteica Whattomine?.

IOTA

Kopējais IOTA piedāvājums ir ierobežots līdz 2 779 530 283 monētām. Visas monētas tika kaltas tā ICO fāzē, un tāpat kā Ripple, vienīgais veids, kā iegūt IOTA, ir to iegādāties, iegādājoties biržu vai tieši no tās uzņēmuma. IOTA ir projekts, kas izveidots, lai izveidotu sakarus starp mašīnām, kas savienotas ar lietu internetu (IoT).

Tās pamattehnoloģija Tangle ir jauna datu struktūra, kas darbojas, izmantojot blokshēmas vietā Directed Acyclic Graph. Lai veiktu maksājumu šajā netipiskajā sadalītajā grāmatā, jums ir jāapstiprina divi citi citu lietotāju maksājumi.

MIOTA ieņem 13. pozīciju ar tās maksimālo robežu 818 027 285 USD un 0,294304 USD vērtībā.

Whattomine izdevuma pēdējās domas

Kriptovalūtā ieguves stimuli ir tas, kas liek kalnračiem apstiprināt darījumus un vadīt tīklu.

Bet, kā daži kriptogrāfi mums ir parādījuši, ir arī citi veidi, kā tīklā saglabāt vienprātību un lietotāju motivāciju, piemēram, attiecīgās monētas miets vai stabila lietojuma izstrāde. Mēs redzēsim nākamajā rakstā WhatToMine, tāpēc sekojiet līdzi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me