Vai Coinbase ir droša?

Kad sākat strādāt ar kriptogrāfiju, jūsu tūlītējais impulss ir glabāt monētas biržā, kurā tās pērkat.

Coinbase ir viena no pazīstamākajām un populārākajām vietām nopirkt Bitcoins.

Tāpēc daudzi cilvēki pērk savas monētas tur un nekad tās nepārvieto … bet vai tas ir droši?

  1. Vai viņi saglabās jūsu monētas drošībā?

  2. Vai viņi ļaus jums tos atsaukt?

  3. Vai viņi ievēros jūsu privātumu

Šajā pilnīgajā rokasgrāmatā uzziniet visu, kas jums jāzina par Coinbase, kā arī tās vēsturi un drošības praksi.

Ievads

Neskatoties uz Coinbase labajiem sasniegumiem fondu pārvaldībā un kopš 2012. gada oktobra darbības uzsākšanas, kas nav cietis ievērojamus zaudējumus, joprojām ir iemesls apšaubīt biržas drošību un drošību.

Šajā rakstā ir sadalītas trīs perspektīvas, no kurām Coinbase varētu būt neaizsargāta pret uzbrukumiem vai rīkoties ļaunprātīgi. Mēs cenšamies izskaidrot, kāpēc dārgākas un neērtākas monētu pašpārvaldes izvēle ir vēlama, nekā šīs atbildības nodošana Coinbase.

Tomēr galu galā jums ir jāizlemj, vai vēlaties uzticēties bankai ar saviem Bitcoins, vai arī esat gatavs spert pirmo soli finanšu suverenitātes virzienā ar Billfodl un aparatūras maku.

Zīdainis mācās staigāt

Lūk, ko mēs aplūkosim nākamajās nodaļās – jūs varat noklikšķināt uz katras no tām, lai ritinātu tieši uz šo nodaļu.

Vai Coinbase ir droša vieta bitkoīnu uzglabāšanai?

Vairogs ar bloķēšanas ikonu

2016. gada emuāra ziņā Coinbase izpilddirektors un līdzdibinātājs Braiens Ārmstrongs ir lielījies par uzglabāšanu apmēram 10% apgrozībā pieejamo bitkoīnu.

Kopš tā laika Coinbase lietotāju un atbilstošo ieguldījumu skaits ir pieaudzis tik daudz, ka uzņēmums radīja miljardu dolāru ieņēmumi tikai gadu vēlāk.

Lai gan tas no funkcionālā viedokļa varētu izskatīties kā laba zīme, tomēr ir iemesli justies šaubīgiem un noraizētiem.

Datorurķēšana Coinbase

Tas, ka miljoniem lietotāju kaut kam uzticas, nenozīmē, ka ir droši un droši būt jūsu aizbildnim.

Dienas beigās uzticamas trešās personas ir drošības caurumi, un viss Bitcoin mērķis ir piedalīties bez atļaujas sistēmā, kas piešķir jums finanšu suverenitāti.

Bitcoin vēsture rāda, ka titāna kustoņi noteikti kritīs.

Lai gan Coinbase pirmajos septiņos pastāvēšanas gados nezaudēja līdzekļus, tās drošība joprojām ir jāapšauba un jāpārbauda.

Bitcoin telpa joprojām sasaucas ar stāstiem par finansiāli postošiem notikumiem biržās.

Mt. Gox

Pirmā Bitcoin apmaiņa, kas tika uzlauzts par gandrīz 750 000 BTC.

Bitfinex

Zaudēts 120 000 BTC kad saplīsa daži nedrošie multi-sig maki.

QuadrigaCX

Īpašnieks negaidīti nomira un paņēma līdzi klientu privātās atslēgas.

Binance

Zaudēts 7000 BTC par spīti pastāvīgajām “safu” pretenzijām.

Tas, ka Coinbase vēl nav uzlauzts, nenozīmē, ka tā ir neievainojama nākotnē.

Labais ieraksts ir tikai norāde uz labāku sniegumu nekā pārējie. Liels daudzums bitkoīnu tiek uzglabāti karstā veidā maki ātrai tirdzniecībai tiek uztverti kā hakeru medus podi.

Dāvida un Goliāta attēls

Pats briesmīgākais ir tas, ka ļaunprātīgiem kiberuzbrucējiem pat nav jāorientējas uz tādas apmaiņas kā Coinbase seifa šifrēšanu: dažreiz pietiek, lai nozagtu sensitīvos lietotāja datus un izspiestu apmaiņu.

Nesen vienā gadījumā hakeris pieprasīja 300 BTC pēc tam, kad ielauzās Binance KYC (pazīsti savu klientu) datu bāzē un draudēja publicēt simtiem lietotāju bildes, kuru verifikācijai ir viņu nacionālais ID.

Kad sarunas neizdevās,uzbrucējs vienkārši izmeta datus Telegram grupā un atklāja sensitīvu informāciju, kuru slikti aktieri var izmantot.

Turklāt kā licencētam amerikāņu uzņēmumam Coinbase jāatbilst gan federālajiem, gan štatu likumiem. Ja ASV valdība nolemj, ka bitkoini ir nelegāli aktīvi, un visām biržām vajadzētu iesaldēt līdzekļus un pārtraukt tirdzniecību, tai būs jārīkojas pretēji klientu finansiālajām interesēm.

Pat ja finansiālās kompensācijas tiek piešķirtas USD (līdzīgi kā 1934. gada Zelta rezerves likums) apmaiņā pret arestēto BTC jūs joprojām zaudējat, jo saņemat ļoti inflācijas un amortizācijas aktīvu, kuru valdība var konfiscēt un cenzēt.

Tas ir tikai hipotētisks, bet ne neiespējams.

Kā apdrošināta Coinbase?

Kopš 2013. gada novembra, Coinbase ir apdrošinājusi lietotāju līdzekļus, izmantojot Aon, pasaulē lielākais apdrošināšanas brokeris.

Aon Coinbase apdrošinātājs

Turklāt, biržas atbalsta lapā ir skaidri noteikts, ka ir apdrošinātas summas līdz 250 000 USD un tās tiks atdotas klientiem uzlaušanas vai kļūmes gadījumā.

Lai gan tas noteikti ir lieliski, jums jāpatur prātā, ka tas, ko jūs saņemat, ir bezgalīgi piepūšams fiat, nevis maz bitcoins.

Ja pazudīs jūsu digitālā zelta biti, Coinbase un Aon jums noteikti nosūtīs kompensācijas veidā Bitcoins.

ASV dolārus var uzpūst par patvaļīgu likmi, ko nosaka apstākļi, bet bitkīnus emitē saskaņā ar grafiku un tie būs tikai 21 milj..

Ja jūs ticat Bitcoin panākumiem, visticamāk, nav lietderīgi uzticēties Coinbase ar saviem līdzekļiem.

Iepriekšējie notikumi ne vienmēr attiecas uz nākotni, taču tie var kalpot kā neformāla izglītība, lai vēsture neatkārtotos.

Ja izvēlaties savus bitkoīnus turēt Coinbase, jūs ticat, ka uzņēmums ir mācījies no vienaudžu neveiksmēm.

No otras puses, ja izvēlaties kļūt par savu banku, pieņemot finanšu suverenitāti, jūs pierādāt, ka esat iemācījies vissvarīgāko mācību par Bitcoin: nekad neuzticieties trešajai pusei ar savu naudu.

Vai Coinbase ir droša masveida izņemšanai?

Roka ar dolāra rēķinu ikonu

Bitcoin tika izveidots kā atbilde uz fiat kultūru, kas rada patvaļīgus inflācijas rādītājus un daļējas rezerves (kur izņemšanai faktiski ir pieejama tikai daļa no klienta naudas).

Kad dodaties uz banku un pieprasāt izņemt lielu naudas summu, iespējams, ka iestāde nespēs veikt maksājumu uz vietas

Tā vietā viņi jums piemēros ikdienas izņemšanas limitu.

Skrējiens bankā lielās depresijas laikā – visi cīnās, lai izņemtu savu naudu

Cilvēki cīnās par naudas izņemšanu

Monētu bāzes izņemšanas ierobežojumi

Kad jūs nodarbojaties ar Coinbase, jums ir jābūt pilnīgi pārliecinātam, ka birža ļauj jums izņemt nopirkto Bitcoins daudzumu un turēt viņu brīvības atņemšanas makā..

Pašlaik nav ierobežojumu attiecībā uz to, cik daudz jūs varat izņemt vienā reizē (vismaz saskaņā ar Coinbase vietni).

Tomēr nekad nevar pateikt, kad noteikumi kļūst stingrāki, un ir ļoti grūti iegūt monētas ārpus biržas paaugstināto prasību un pārbaudes dēļ.

Jūsu Bitcoin ir pakļauts starptautiskajām attiecībām

Ja jūs neesat ASV pilsonis no kādas atbalstītās valsts un Amerikas Savienoto Valstu valdībai ir sliktas diplomātiskās attiecības ar jūsu valsts valdību, tad ļoti iespējams, ka jūsu līdzekļi tiks iesaldēti visā konflikta laikā.

Tas notika ar Irānas lietotājiem, kuri tirgojās ar Bittrex un kurus skāra ASV Finanšu ministrijas Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) sankcijas..

Viņi nesaņēma pienācīgu termiņu monētu izņemšanai un varēja tikai cerēt, ka konflikts beigsies pēc iespējas ātrāk un ieraksti netiks viltoti.

Un otrādi – Coinbase darbojas vairāk nekā 100 valstīs un jūs nekad nevarat pateikt, kad jūsu tēvs ir nonācis tēvoča Sema globālajā finanšu izpildē.

Tēvoča Sema attēls

Kā amerikāņu uzņēmumam Coinbase neatliks nekas cits kā izpildīt OFAC viņiem dotos rīkojumus.

Tāpēc nav saprātīgi pieņemt, ka apmaiņa notiks jūsu interesēs – it īpaši, ja neesat Amerikas pilsonis un jūsu valsts var nonākt konfliktā ar ASV.

Taustiņu kustības pierādījums

Lai apstrīdētu apmaiņas spēku pār lietotājiem un atdzīvinātu idejas, kuras Satoshi Nakamoto iepazīstināja ar pasauli, ievērojamais Bitcoiner Trace Mayer organizē ikgadēju pasākumu, kas mudina kopienas locekļus izņemt visus līdzekļus no apmaiņas..

Šīs kustības nosaukums ir “Atslēgu pierādījums”, Notiek 3. janvārī (tajā pašā dienā, kad Bitcoin’s ģenēzes bloķēšana tika mīnēts), un tas ir domāts kā veids, kā uzturēt apmaiņu atbildīgu un godīgu.

Diemžēl apmaiņas laikā paziņotie skaitļi nekad nedraudēja parastajām attiecībām, kas nozīmē, ka joprojām ir ļoti maz cilvēku, kuri mācījās no Mt. Goksa stāsts.

Rezervju kustības pierādījums

Ir arī kustība ar nosaukumu “Rezervju pierādījums”, Kura mērķis ir saukt biržas par atbildību, pieprasot lielāku pārredzamību.

Jūs varat lasīt vairāk par rezervju apliecinājums.

Rezervju pierādījums

Coinbase gadījumā mēs precīzi nezinām, cik daudz bitkoīnu viņiem pieder, kas nozīmē, ka ir grūti pateikt, vai viņi nodarbojas ar frakcionētu rezervēšanu..

Līdz šai dienai vienīgā apmaiņa, kas vadīja un nokārtojis rezervju revīzijas apliecinājumu ir Krakena, un pasākums notika 2014. gadā.

Šī situācija neuzlabosies, ja mēs izvēlēsimies akli uzticēties mūsu biržām, jo ​​tajās ir maz naudas, kuru nevar atjaunot, ja to nozags.

Bitcoin svētība un lāsts ir tāds, ka visi darījumi ir neatgriezeniski, un, kad jūs kļūstat pilnīgi suverēns, labāk ir atrasties tajā pusē, kas šo funkciju izmanto sev izdevīgā veidā..

Ja jūs pašlaik turat bitcoinus Coinbase, labāk tos pārvietot uz savu maku, kamēr jūs joprojām varat veikt neierobežotas izmaksas.

Nākotnē ierobežojumus var uzlikt finanšu vai politiskie dalībnieki, kurus jūs nevarat kontrolēt.

Un, ja jūs nepārvaldāt savas privātās atslēgas tādā makā, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, piemēram, Virsgrāmata vai a Trezors, tad jūsu monētas patiesībā nav jūsu.

Kā saka: “Ne tavas atslēgas. Nevis jūsu monētas. ”

Vai Coinbase aizsargā jūsu privātumu?

Pickaxe un digitālo failu ikona

Viena delikāta tēma Bitcoin telpā attiecas uz KYC / AML praksi.

Ideoloģiski lielākā daļa bitkoīnu lietotāju iebilst pret šādiem datu vākšanas līdzekļiem.

Tomēr ir arī drošības apsvērumi, lai izvairītos no privātu datu vākšanas: tiklīdz jūsu nacionālā ID attēls tiek augšupielādēts serverī, tas palīdz uzlabot hakeru medus podu.

Kā jau iepriekš tika parādīts rakstā, Binance ir bijusi liela problēma ar hakeru, kuram izdevās lejupielādēt simtiem lietotāju datus un vēlējās izspiest bitcoinus no biržas.

Coinbase gadījumā jums tiešām nav citas izvēles, kā sniegt datus.

Bet, ja jūsu mērķis ir iegādāties dažus bitkoīnus un izkļūt, tad varat arī izdzēst savu kontu un pieprasīt, lai uzņēmums izdzēš jūsu ierakstus – tas ir pozitīvs rezultāts jūsu privātumam un suverenitātei.

Turklāt jums nekad nevajadzētu gaidīt, ka uzņēmums ievēro jūsu finansiālo privātumu attiecībā uz valdību.

Tiesību aktu izmaiņas var notikt jebkurā laikā, un jurisdikcija, saskaņā ar kuru darbojas Coinbase (Kalifornijas štats vai Federālā valdība), jebkurā brīdī var iegūt jebkādus datus..

Tas notiek daudz saistībā ar IRS: 2017. gada novembrī Coinbase tika pavēlēts informēt taksometru kuru lietotāju gada darījumu apjoms ir uzkrājis vairāk nekā 20 000 USD; četru mēnešu laikā Amerikas apmaiņai bija jānosūta arī IRS pilnīga to lietotāju personiskā informācija un darījumu ieraksti, kuri platformu izmantoja laikā no 2013. līdz 2015. gadam.

Monētu bāzes rīkojums, lai informētu IRS

Ja jums rūp finanšu privātums kā veids, kā pasargāt sevi no valdības rīcības (kas reiz konfiscētas zelta glabātavas), kā arī cilvēku alkatība, kuri varētu mēģināt tevi aplaupīt vai uzlauzt, tad labāk būt piesardzīgam attiecībā pret savu digitālo nospiedumu un personas datu daudzumu, ko ievieto tādās medus traukos kā Coinbase.

Labāk ir pārvietot monētas uz savu maku,palaidiet pilnu mezglu, uzziniet par UTXO pārvaldību un mēģiniet sajaukt savu BTC ar lietojumprogrammām, piemēram, Vasabi maks ikreiz, kad vēlaties novērst saites ar sūtītāju un iegūt zināmu ticamību.

Bitcoin nav pilnībā privāts, bet Coinbase ir finanšu panoptikons, kas ļauj valdībām izsekot un uzraudzīt valūtas veidu, kuru tās nevar kontrolēt.

Panoptikonā “apsargs var redzēt katru kameru un ieslodzīto, bet ieslodzītie nevar redzēt tornī”. (avots)

torņa attēls

Runājot par izsekošanu un novērošanu, 2019. gadā Coinbase iegūta blokķēdes analīzes uzsākšana Neutrino, lai labāk izsekotu darījumus un saistītu datus ar citām personām un vienībām.

Ārpus Cvelbase orveliska rakstura visbiežākais jautājums ir tas, ka Neutrino dibinātājiem ir sakari ar Hacking Team – uzņēmumu, kas nodrošināja uzraudzību tehnoloģiju autoritārām valdībām kas pārkāpj cilvēka pamattiesības.

Informācija par Coinbase

Šī informācija daudz atklāj par Coinbase attieksmi pret liberālajām vērtībām un indivīdu aizsardzību pret valsts apspiešanu.

Visdrošākais datu veids ir tāds, kuru neapstrādā neviena trešā puse.

Runājot par Coinbase, platformu labāk uzskatīt par nepieciešamu ļaunumu un vietu, kurā ieejat un izejat, kad vien nepieciešams..

Tomēr nav ieteicams turēt monētas jebkurā apmaiņā tādu iemeslu dēļ, kas attiecas uz jūsu finansiālo privātumu un monētu drošību.

Ikreiz, kad esat gatavs pārvietot savus bitkoinus no Coinbase un izbaudīt finanšu suverenitātes priekšrocības, Billfodls ir klāt piedāvāt jums drošu un izturīgu veidu, kā saglabāt privātās atslēgas bezsaistē un prom no sliktu dalībnieku acīm. Pirms izdomājat, uzziniet vairāk par mūsu produktiem.

Lietotājs tur A vai B opciju ikonu

Secinājums

Tas, kā jūs glabājat savas monētas, ir kompromisu spēle.

No vienas puses, lai tos uzglabātu pats, ir jāapgūst atslēgu pārvaldība (un tas rada savus riskus).

No otras puses, lai gan Coinbase ir vieglāk ļaut turēt monētas, daudzos gadījumos tas vispirms sakauj Bitcoin mērķi.

Ar mūsu ekspertu komandu šeit, Privātuma profesionāļu un Billfodl vadībā, jūs varat patstāvīgi saglabāt savas monētas..

Ļaujiet mums parādīt, kā …

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me