UniCrypt: Saikne starp drošību un drošām ieguldījumu iespējām

UniCrypt

Decentralizētie finanšu projekti laika gaitā ir zaudējuši patērētāju ticību. UniCrypt ir starp platformām, kuras ir izmantojušas šo iespēju, kā blokķēdes platforma, kas rada vislabāko iespējamo tiltu starp likviditātes atlīdzībām, vienlaikus palielinot patērētāju uzticību.

Platforma nesen uzsāka savu palaišanas paliktni, kas ļaus jebkuram DeFi projektam uzņemt iepriekšēju izpārdošanu pilnīgi decentralizēti. UniCrypt izveidos lielisku platformu starta bloku ķēdes projektiem, lai nodrošinātu likviditāti un stimulu panākumiem tirgū. 

Kā decentralizēta un automatizēta platforma, projektu komandas var pārvietot savu projektu no iepriekšējas pārdošanas fāzes uz tirgus inicializāciju. Turklāt ir nodrošināta mērogojamība un viegli manevrējama saskarne, kas ir efektīva ikvienam dalībniekam.

Unicrypt komanda popularizē savu starta paliktni kā iepriekš pārdotu uniswap, kas paredzēta kā alternatīva centralizētām platformām, piemēram, Binance Pad un Vienslāņu paliktnis.

Atšķirība no centralizētajām palaišanas ierīcēm

UniCrypt’s Launchpad ir unikāls ar to, ka ir pilnībā decentralizēts, mērogojams un automatizēts, lai radītu izmaksas, kas nāk par labu visiem mitinātajiem projektiem un marķieru īpašniekiem. Platforma būtībā no jauna definē DeFi, dodot iesācēju projektiem brīvību sākt savu iepriekšpārdošanu, nepiesakoties un pēc tam saņemot mājas centra komandas apstiprinājumu..

Tā kā tās misija ir piedāvāt visiem vienādas iespējas, UniCrypt starta palete ir paredzēta visiem, kas vēlas sākt savu ceļojumu. Viņi saņems ieguldījumu un atzīmēs marķierus kā “revidētus”. Galu galā tā ir pilnīgi decentralizēta, autonoma un ļoti pielāgojama platforma.

UniCrypt ir konkurence visiem tās centralizētajiem vienaudžiem, ieskaitot Binance palaidējs, TrustSwap, nosaukt dažus. Kaut arī centralizētajiem iepriekšpārdošanā esošajiem palaišanas ierīcēm ir bijusi diezgan liela popularitāte, dažās jomās to joprojām trūkst. Viens no šādiem gadījumiem ir ikviena brīvība izmantot savu platformu.

Lai iepriekš pārdotu projektu centralizētā palaišanas vietā, atkarībā no resursdatora platformas ir jābūt vairākiem faktoriem. Piemēram, Binance pārskata projekta vēsturi, tā ilgumu, potenciālu kriptogrāfijas tirgū, tā akceptēšanu un daudz ko citu. Pēc tam palaišanas paneļa komanda izlemj, kurš projekts ir vislabāk izpildāms. Lai gan tas ir lielisks veids, kā izvairīties no krāpnieciskām darbībām, jaunie projekti šādās situācijās var justies iebiedēti.

Iepriekšpārdošanas nosacījumi iekļaušanai sarakstā UniCrypt

NešifrētsAvots: kriptoslāts

Projektiem, kuri vēlas iekļauties Unicrypt, vispirms ir jāsāk marķieris un jāiestata mīkstie / cietie vāciņi. Visiem marķieriem, kas uzsāk iepriekšēju pārdošanu, jāieslēdz vismaz 30% ar iespēju līdz pat 100% no viņu likviditātes Uniswap likviditātes baseins. Tiklīdz esat pabeidzis šo pirmo darbību, platforma aktivizēs Unicrypt baltā saraksta funkciju, kas pieejama lietotāja saskarnē.

Nākamais solis iepazīstina ar maksimālajām kārtām, kuras projekts cer iesaistīt; UniCrypt katrai iepriekšpārdošanai ir noteikts maksimums divas kārtas. Pēc tam komanda var izpētīt savas iespējas attiecībā uz žetonu, kurā viņi vēlētos saņemt līdzekļus.

Pirmā kārta ir paredzēta UNCX un UNCL žetonu īpašniekiem, kuriem ir jābūt vismaz 4 UNCX vai 50 UNCL, lai varētu piedalīties. Veiksmīga iepriekšpārdošana šajā kārtā tiks izpārdota 2 stundu laikā.

Turklāt šis faktors veicinās ieguldītāju interesi par attiecīgo projektu. UniCrypt cer to visu pagarināt, jo 100 galvenie UNCX vai UNCL turētāji saņems daļu no iepriekšpārdošanas laikā uzkrātajām maksām.

Šis atalgojuma mehānisms veicina mietu un nodrošina vislabāko iespējamo sākuma projektu ar vairāk ikonu turētājiem. Tāpat žetonu partneru īpašniekiem būs iespēja piedalīties un laimēt balvas no privātās sfēras.

Otrajā iepriekšpārdošanas kārtā var piedalīties visi, ieskaitot marķieru komandas baltā saraksta adreses. Pasākums ilgs no 1 sekundes līdz divām nedēļām. Pēc iepriekšpārdošanas kārtu beigām tirgus sākas ar publiski nosauktu funkciju.

Unicrypt par cīņu pret DeFi krāpšanu

Kopš DeFi parādīšanās daudzi projekti ir mēģinājuši atjaunot investoru cerības un pārliecību par DeFi pasauli. UniCrypt ir pilnībā decentralizēta un autonoma platforma, kas atbalsta portfeļa pārvaldību un piedāvā lietotājiem iespējas un pārredzamu ieguldījumu pārvaldību.

Iepriekšpārdotajai platformai ir pilna saite ar UniCrypt likviditātes skapīšiem ar Uniswap v3 migrāciju, tādējādi palielinot platformas efektivitāti.

DeFi projekti var arī izmantot palaišanas pogu UniCrypt, lai identificētu aizdomīgus projektus, kas platformā uzsāk iepriekšēju pārdošanu, lai arī tie ir neatkarīgi, taču ir atzīmēti par ļaunprātīgām darbībām, tostarp reģistrēšanu, projektu iekļaušanu melnajā sarakstā un starpniekserverus. Tādējādi auditori platformā nodrošinās, ka šie dati ir pieejami jau iepriekšpārdošanas laikā.

Likviditātes skapīši ir pārliecība ieguldītājiem, ka UniCrypt atrodas frontes līnijā, cīnoties pret krāpnieciskām darbībām, kas drūzmējas DeFi telpā. Tāpēc izstrādātājam uz noteiktu laiku ir jānoslēdz sava likviditāte, lai aizsargātu atradēju līdzekļus. Turklāt visi atgūst savu naudu, ja projekts nesasniedz tā iepriekš mīksto robežu.

Gaiša UniCrypt nākotne

2021. gads Unicrypt būs aizraujošs gads, jo tā attīstības komanda nākamajos mēnešos plāno integrēt vēl vienu blokķēdi. Tas turpinās novērst trūkumus esošajā DEX vidē, to uzlabojot. The Nešifrēts tīkls ir ātri kļuvis par populārāko bloķēšanas protokolu Uniswap ekosistēmā, un pašlaik tam ir vairāk nekā 94 miljoni ASV dolāru bloķēta likviditāte 2715 likviditātes skapīšos.

DeFi veida izkrāpšana nebeidzas. Paaugstinātas izpratnes un drošības rīku koncepcija neaizsargā cilvēkus no krāpniekiem. Pat tad ikvienam ir pienākums izpētīt šos projektus, lai atšķirtu slikto no labā. Galu galā DeFi nozare ir lieliska vieta, kur gūt peļņu un piedalīties ārkārtas jauninājumos.

UniCrypt cena, UNCX cenu indekss, diagramma un informācija | MonētaGecko

Pašlaik, UniCrypt ir vienīgā likviditātes platforma, kas ļauj migrēt uz tūlītēju apmaiņu uz Uniswap V3. Novatoriska decentralizēta palaišanas vietne ir vērsta uz lielākas uzticības un iespēju piedāvāšanu visām projektu komandām un investoriem. Platforma ļauj visām ieinteresētajām personām zibenīgi sākt darbu un iegūt likumību ar investoriem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me