Populārākie kriptovalūtas notikumi, kurus nevajadzētu palaist garām 2020. gada septembrī

kriptovalūtas notikumi

Ir tik daudz ko uzzināt par jauno kriptovalūtu un blokķēdes nozari. Lai gan visā internetā ir pieejami bezmaksas resursi, kas var būt noderīgi, lai labāk izprastu nozari, nekas neatbilst informācijai, mijiedarbībai un partnerībai, ko piedāvā reālās dzīves notikums.

Gadījumā, ja jūs nezināt, ir notikuši vairāki dažādi pasākumi, piemēram, konferences un samiti, kas katru gadu ir ieradušies un aizgājuši, un 2020. gads nav izlaists. Gada pirmajā pusē ir ieradušies un pagājuši neskaitāmi dzīvi mainoši kriptovalūtas notikumi, kuros piedalījušies tūkstošiem dalībnieku no visas pasaules.

Ja jūs nokavējāt šos notikumus, jums nav jāuztraucas, jo ir vēl vairāk. Šajā rakstā mēs aplūkosim galvenos kriptovalūtas notikumus 2020. gada septembrī, kurus jums nevajadzētu palaist garām. Ja jūs nevarat apmeklēt reālās dzīves, ir arī vairāki tiešsaistes pasākumi, kurus varat apmeklēt, vienkārši sazinoties tiešsaistē no jebkuras pasaules malas. Tas jums sniegs tiešu un aktuālu informāciju par jaunākajiem notikumiem nozarē. Šie ir notikumi, kurus septembrī nevajadzētu palaist garām.

Blockchain pasaules forums

Pasākuma datums: 2020. gada 24. un 25. septembris

Pasākuma norises vieta: Seula, Dienvidkoreja

The Blockchain pasaules forums ir viens no lielākajiem un labākajiem kriptovalūtas notikumiem. Tas notika vairākās pilsētās, ieskaitot Pekinu, Šanhaju un Šenhcenu, visas Ķīnā. Šī gada pasākums notiks Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā. Pasākumā tiks pētītas problēmas un iespējas, kas ir plaši izplatītajā blokķēdes un kriptovalūtu nozarē, aplūkojot galvenās nozares, kuras, iespējams, visvairāk traucēs, tostarp juridiskās nozares, finanšu pakalpojumi, apdrošināšana, enerģētika, mūzika, valdība, nekustamais īpašums. Tas būs arī interaktīvs forums galvenajiem nozares dalībniekiem, piemēram, tehnologiem, uzņēmējiem, regulatoriem, investoriem, akadēmiķiem un finanšu institūcijām, un sniegs iespēju veidot auglīgas biznesa partnerības.

Galvenie runātāji būs:

 • Romāns Ždanovs, Latoken vadošais partneris;
 • Hai Ju, Bit Century līdzdibinātājs;
 • Kriss Teilors, Everledger vadītājs.

8. globālais CoinsBank notikums

8. globālais CoinsBank notikums

Pasākuma datums: 2020. gada 25. – 28. Septembris

Pasākuma norises vieta: Beleka, Antālija, Turcija

2020. Gada izdevums Globālais CoinBank notikums būs tikšanās visietekmīgākajiem, novatoriskākajiem un graujošākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kas pārveido finanšu pakalpojumus bloku ķēdes nozarē. Šī gada tēma ir vērsta uz galvenajām tēmu jomām, piemēram, ieguldījumiem, regulējumu, tirdzniecību, likumiem, pakalpojumiem, kiberdrošību, marķēšanu, lielajiem datiem, DeFi un stabilajiem izstrādājumiem..

Pasākums kā runātāji pulcēs arī daudzus lieliskus nozares spēlētājus un tos, kas atrodas kriptogrāfijas revolūcijas līderpozīcijās. Tas iekļauj:

 • Džons Makafē, dibinātājs, Ghost Coin un Ghost Phone, ASV;
 • Roger Ver, Bitcoin.com izpilddirektors;
 • Bobijs Lī, BTCC līdzdibinātājs Ķīnā;
 • Broks Pīrss, Bitcoin FOundation, Puertoriko, ASV;
 • Čārlijs Lī, Litecoin izveidotājs, ASV un;
 • Tone Vays, Blockchain konsultants / pētnieks, ASV.

Kripto Āzijas samita otrais izdevums

Pasākuma datums: 2020. gada 28. un 29. septembris

Pasākuma norises vieta: tiešsaistē

Ja jūs meklējat tiešsaistes kriptovalūtas notikumu, kuru apmeklēt septembrī, jums jāapsver Crypto Asia samits. Tas ir bezmaksas pasākums, kas nodrošinās tirgus izpēti, lai atklātu galvenās tendences, iespējas un galvenos kriptogrāfijas projektus. Dalībnieki apgūs pārbaudītas stratēģijas, rīkus un ieskatu, lai piedalītos DeFi un IPFS kustībā, investētu un ieguves iespējas.

Tas ir pasākums visiem, ieskaitot ieguldītājus, izstrādātājus, entuziastus, agrīnās ieviešanas uzņēmējus un uzņēmējus jebkur pasaulē. Dalībniekiem būs arī iespēja ielūkoties kriptogrāfijas tirgū Āzijā, kur kriptovalūtas ir daudz potenciāla.

Runātāji ietver:

 • Keisuke Honda, Dreamers VC līdzdibinātājs, bijušais Japānas Nacionālās futbola komandas spēlētājs;
 • Pēteris Zilgalvis, Eiropas Komisijas digitālo inovāciju un blokķēdes vadītājs;
 • Fernando Martinelli, Balancer izpilddirektors un līdzdibinātājs;
 • Šons Lī, Algorand Foundation izpilddirektors;
 • Patrick Dai, Qtum dibinātājs un izpilddirektors;
 • Kevins Čou, Rally izpilddirektors.

AIBC Americas Digital Summit

notikumiem

Pasākuma datums: 2020. gada 22. – 24. Septembris

Pasākuma norises vieta: tiešsaistē

Šis ir SiGMA Group rīkotais pasākums pēc veiksmīgas SiGMA Europe (Malta) un SiGMA Asia (Manila) darbības uzsākšanas. Atklāšanas AIBC Americas Digital Summit būs noderīgs gan tiem, kas jau ir iesaistījušies topošajā blokķēdes un kriptovalūtu industrijā, gan sauszemes un tiešsaistes azartspēļu nozarē. Tas arī palīdzēs atbildēt uz jautājumiem un piedāvās atbalsta tehnoloģijas tiešsaistes piegādātājiem, operatoriem un uzņēmumiem.

Lietas, kuras jūs gūstat no pasākuma, ir nozares ekspertu ieskats, augstas kvalitātes konferenču saturs, pasaules klases tīklošana, savienojums ar dalībniekiem un globāls pārklājums.

Pasākumam ir iespaidīgs runātāju sastāvs, ieskaitot galvenos skaitļus kriptonauda nozarē:

 • Tim Draper, Draper Associates;
 • Alekss Mašinskis, tīkla Celsius izpilddirektors;
 • Ernesto Contreras Escalona, ​​MBA, Dash biznesa attīstības vadītājs;
 • Beatrise Koleta, Chiliz Blockchain Campus rīkotājdirektore;
 • Peter McCormack, What Bitcoin Did Podcast Host un daudzi citi.

Prezentācijās un paneļdiskusijās tiks aplūkotas šādas tēmas:

 • Aizraujoša metrika: labāka izpratne par kriptogrāfijas aktīviem visā LatAm;
 • Izaugsmes paātrināšana: bloku ķēdes integrācija, DAO & FinTech procesi;
 • 2020. gada vīzija: Neo Banking un FinTech Developments;
 • Viedās pilsētas izaicinājums: pa reģioniem.

Secinājums

Šie ir galvenie notikumi septembrī, kurus jūs atradīsit vērtīgi un noderīgi neatkarīgi no tā, kur atrodaties savā kriptogrāfiskajā ceļojumā, tāpēc varat sākt plānot vismaz viena no šiem kriptovalūtas pasākumiem..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me