Pasaulē populārākie kriptovalūtu ietekmētāji, kam sekot sociālajos medijos 2020. gadā

Kriptogrāfijas valūtas un blokķēdes globālās ieviešanas virzība pieaug, un 2019. gads abām jaunajām tehnoloģijām ir bijis diezgan novatorisks. Kad mēs 2020. gadā ieslēdzam pārsprieguma pārnesumu, ir svarīgi atzīt ievērojamu kriptovalūtu ietekmētāju klātbūtni, kuri pastāvīgi strādā, lai nodrošinātu, ka šī nozare turpina darboties labāk.

Bet kas ir kripto ietekmētājs? Nu, vairāki faktori veido ietekmētāju kriptogrāfijas un blokķēdes telpā. Papildus digitālo aktīvu daļai, kas viņiem pieder, ir svarīgi apskatīt viņu lomu nozarē, to, kā viņi piesaista sekotājus sociālajos medijos, viņu ziņu kvalitāti un kopējo aktivitāti..

Turklāt kriptovalūtu ietekmētāji ietilpst dažādos līmeņos, sākot no mikro līdz makro-ietekmētājiem. Šīs personas nodarbojas ar darbībām, kas sniedz ieskatu kriptogrāfiskās telpas pašreizējā un nākotnes dzīvē.

Tālāk ir norādīti galvenie kriptogrāfijas ietekmētāji, kas jāievēro sociālajos medijos 2020. gadā.

Džons Makafē

Džons Makafē

namecoinnews.com

Džons Makafē ir tehnologs ar ārkārtas iemaņām un vienu no izcilākajiem kriptogrāfiskās telpas balstiem. Makafijs izceļas kā pirmās pretvīrusu programmatūras pionieris, kas apliecina viņa entuziasmu par kiberdrošību. Kriptovalūtu un blokķēdes nozarē viņš ir autoritātes balss, sniedzot informatīvus ziņojumus sociālo mediju platformās..

Pašlaik viņš ir MGT Capital Investment izpilddirektors, uzņēmums, kuru viņš pārveidoja no spēlēšanas uz kiberdrošību un kriptonauda ieguves. Kopā ar to McAfee ir kriptogrāfijas firmas Luxcore, kas nodrošina uzņēmuma risinājumus, izpilddirektors. Papildu informācija par Džonu Makafeju ir pieejama viņa amatpersonā vietne.

Vitāliks Buterins

Vitāliks Buterins

blog.liquid.com

Krievijas un Kanādas datorprogrammētājs un rakstnieks, Vitāliks Buterins, ir Ethereum līdzdibinātājs. Viņš arī līdzdibināja Bitcoin Magazine, kas katru dienu sniedz ziņas par Bitcoin un visu kriptogrāfisko telpu. Aktīvs sociālo mediju lietotājs Vitaliks daudz iegulda kriptogrāfiskajā telpā, kaut arī viņam ir tikai 25 gadi.

Buterins ir ieguvis dažādas balvas un atzinību, tostarp Thiel Fellowship balvu 2014. gadā un Pasaules tehnoloģiju balvu IT programmatūras kategorijā 2014. gadā. Viņš galvenokārt ir pazīstams ar savu darbu Ethereum platformā, kas ļauj izstrādātājiem izveidot decentralizētas lietojumprogrammas. Papildinformācija par Vitaliku Buterinu un viņa darbu ir pieejama viņa vietnē oficiālā mājas lapa.

Marks Andreesens

Marks Andreesens

brandknewmag.com

Marks Andreesens ir ieguldītājs un uzņēmējs kriptogrāfijas telpā. Viņa klātbūtne galvenokārt ir jūtama Crypto Twitter platformā, kur viņš apvieno savas praktiskās zināšanas par finansēm un programmatūru ar blokķēdi un kriptogrāfiju. Andreessen pat uzsāka 300 miljonu ASV dolāru lielu kriptogrāfijas risku VC.

Rodžers Ver

Rodžers Ver

coindesk.com

Ver, ko tautā dēvē par “Bitcoin Jesus”, ir viens no Bitcoin pionieriem, kas ir agrākais ieviešanas vadītājs un ieguldītājs galvenajā kriptovalūtā. Ver ir aktīvs gan ieslēgts Twitter un tālāk YouTube, kur viņš sniedz padziļinātu kriptogrāfijas komentāru, koncentrējoties uz Bitcoin (BTC) un Bitcoin Cash (BCH).

Ver bija līdzdibinātājs Bitcoin Foundation, un 2017. gadā viņš bija dedzīgs Bitcoin cietās dakšas atbalstītājs, kas noveda pie Bitcoin Cash (BCH) izveidošanas. Tomēr 2018. gadā Ver nopietni iebilda pret Bitcoin Cash sadalīšanu, kā rezultātā izveidojās Bitcoin SV.

Andreass M. Antonopuls

Andreass M. Antonopuls

mbnsolutions.com

Andreas Antonopoulos ir blokķēdes un kriptovalūtas autors, kas nostiprina viņa pozīciju kā vienu no šī laikmeta kriptovalūtu ietekmētājiem. Viņa grāmatas galvenokārt koncentrējas uz blokķēdēm un kriptovalūtām, un viņš ļoti cieši seko čivināt. Viņa populārā podcast programma “Let’s Talk Bitcoin” un viņa YouTube gan viens, gan otrs kanāls piesaista masveida sekotājus.

Grieķijas un Lielbritānijas Bitcoin advokāts ir arī trešās atslēgas risinājumu galvenais vadītājs, kriptogrāfiski saistīts jaunuzņēmums, kas nodrošina konsultāciju un kriptogrāfisko atslēgu pārvaldības risinājumus gan uzņēmumiem, gan individuāliem investoriem kriptovalūtās..

Kriptovalūtu ietekmētāji vietnē Facebook

Kā jau iepriekš atzīmēts, kriptovalūtu ietekmētāji iedalās dažādās kategorijās. Pat sociālajos medijos influenceri aktīvi darbojas dažādās platformās. Daži no tiem ir aktīvi vietnē Twitter, bet citi piedāvā vairāk Facebook, YouTube un LinkedIn.

Kripto ietekmētāji vietnē Facebook ir šādi:

Dons Tapcots

Dons Tapcots

http://dontapscott.com/

Blockchain Revolution autors ir arī Blockchain Research Institute dibinātājs. Tapscott darbojas gandrīz visās sociālo mediju platformās. Tomēr viņš izceļas Facebook, kur viņš ir uzkrājis milzīgu sekošanu vairāk nekā simts tūkstošiem abonentu. Ja jūs interesējat kriptovalūtas un blokķēdes jaunumus, pievienojieties viņam Facebook lapa. Tāpat jūs varat atrast papildu informāciju par Tapscott pie viņa amatpersonas vietne.

Jen Buakaew

Blokķēdes kvartālos populāri pazīstams kā Jenny, Jen Buakaew ir ICO padomnieks un kriptogrāfijas entuziasts. Dženija komandē vairāk nekā 34 000 sekotāju Facebook vienatnē. Viņa ir arī dedzīga runātāja kriptonauda un blokķēdes pasākumos, kur viņa stāsta par savu pieredzi zemes līmenī, kad viņa tiekas ar citiem līdzīgi domājošiem kriptogrāfijas entuziastiem ārpus rietumu puslodes.

Tims Harfords

Tims Harfords

wikipedia.org

Tims ir ekonomikas žurnālists ar plašām zināšanām par blokķēdi. Parasti viņš raksta pilnvērtīgas kriptogrāfijas un blokķēdes ziņu analīzes un pēta, kur tās ietilpst plašākā ietvarā. Viņš aktīvi darbojas Facebook un citas sociālo mediju platformas.

Nik Trades

Nik Trades ir spēcīgs fons finanšu jomā, ieskaitot akcijas, forex un izejvielas. Viņas galvenās darbības ietver kriptovalūtas tirdzniecības aspektu, tehnisko analīzi un praktiskus padomus. Papildus Facebook, Niks ir aktīvs arī čivināt un Instagram. Papildu informācija ir pieejama arī par viņas amatpersonu vietne.

Broks Pīrss

Broks Pīrss

forbes.com

Broks Pīrss ir Blockchain Capital līdzdibinātājs. Reizē Forbes Broku Pīrsu nosauca par vienu no bagātākajiem cilvēkiem kriptogrāfijas telpā. Agrīns adoptētājs Pīrss aktīvi iesaistās kriptovalūtā, blokķēdē un nederīgajos sākotnējos monētu piedāvājumos (ICO).

Pēdējās domas par kriptovalūtu ietekmētājiem

Jauni kriptogrāfijas iesācēji var zaudēt vieglu blokķēdes finansēšanas tvērienu. Tomēr, kā pierāda kriptogrāfijas ietekmētāji, uzmanība galvenokārt tiek koncentrēta uz blokķēdes tehnoloģijas masveida pieņemšanu un iekļaušanu pieejamā uzņēmuma infrastruktūrā.

Kripto ietekmētāju saraksts joprojām ir plašs un daudzveidīgs, un tajā ir rakstzīmes no visiem pasaules malām. Investori, tehnologi, vizionāri un politikas veidotāji no visām pasaules malām ir pievienojušies kriptogrāfijas telpai. Tuvojoties 2020. gadam, kriptogrāfijas kopiena gaida aizraujošu gadu, it īpaši attiecībā uz blokķēdes un kriptonauda regulēšanu un masveida pieņemšanu..

Piedāvātais attēls: adweek.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me