Labākās Litecoin (LTC) kalnrūpniecības opcijas 2019. gadā

Litecoin ieguves baseins

Šobrīd Litecoin ir sestais lielākais kriptogrāfiskais tirgus, tāpēc dabiski tas ir ļoti pieprasīts kriptogrāfs raktuvēm. Ja jūs vēlaties iegūt Litecoin ar minimāliem skaitļošanas resursiem, skatiet mūsu sarakstu, lai atrastu jums labāko Litecoin ieguves baseinu.

Kritēriji kalnrūpniecības fonda izvēlei

Pirms iekļūšanas mūsu sarakstā jums jāņem vērā daži faktori:

Maksas: Litecoin kalnrūpniecības baseinā maksa parasti ir aptuveni 1-2%, bet zemāka maksa nozīmē, ka jums paliek lielāka peļņa.

Reputācija: jūs vēlaties, lai baseins ar uzticamu reputāciju būtu tiešsaistē, jo ir daudz izkrāpšanas baseinu, kas darbojas ar klientu naudu. Veiciet rūpīgu izpēti, pirms nokļūstat kalnrūpniecības baseinā.

Hash jauda: jums nevajadzētu atrasties baseinā, kuram ir tikai nedaudz lielāka jaukšanas jauda nekā jums. Jūs vēlaties izvēlēties kopu, kurai ir ievērojams hashrate, lai iegūtu vairāk bloku un iegūtu konsekventu izmaksu.

Servera atrašanās vieta: jo tuvāk serveri atrodas jūsu fiziskajā atrašanās vietā, tad jums būs mazāk latentuma.

Laiks, kas pavadīts saitā: ja serveri pavadīs vairāk laika bezsaistē, visi baseinā esošie kalnrači zaudēs naudu, un bloku ķēdē netiks atrasti un pievienoti jauni bloki..

Minimālā izmaksa: jo augstāks ir izmaksu slieksnis, jo vairāk jums būs jāgaida, lai izņemtu savu peļņu.

Baseina lielums: lai gan nav kalnrūpniecības baseinu, kas būtu tuvu 51% no kopējā tīkla jaukšanas līmeņa, jums vajadzētu izvairīties no lielāko ieguves baseinu izmantošanas, lai kāds baseins nesasniegtu šo 51% robežu.

Izmaksu sistēma: ir dažādi veidi, kā Litecoin kalnrūpniecības baseins atalgo savus lietotājus. Šeit ir daži no pazīstamākajiem maksājumu modeļiem:

  • PPS – Maksa par akciju. Katra iesniegtā akcija ir noteikta LTC vērtībā;
  • SMPPS – dalīta maksimālā maksa par akciju. Līdzīgi kā maksāt par akciju, taču nekad nemaksā vairāk, nekā nopelna fonds;
  • ESMPPS – izlīdzināta dalītā maksimālā maksa par akciju. Līdzīgi kā SMPPS, bet tas taisnīgi sabalansē maksājumus starp kalnračiem;
  • CPPSRB – ierobežota maksa par akciju ar neseno atmaksu;
  • Proporcionāls – kalnrači saņem atlīdzību proporcionāli tam, cik akcijas katrs no viņiem ir atradis;
  • PPLNS – maksājiet par pēdējām N akcijām. Tāpat kā proporcionāls, bet tas ir balstīts uz pēdējām N akcijām neatkarīgi no apaļajām robežām;
  • Rezultāts – uz rezultātiem balstīta sistēma: proporcionāla atlīdzība, bet to vērtē pēc iesniegšanas laika. Tas nozīmē, ka vēlākas akcijas ir daudz dārgākas nekā iepriekšējās akcijas.

Tagad, kad jūs zināt, kuras iezīmes jums jāmeklē, lai iegūtu labāko Litecoin baseinu, turpināsim ar mūsu sarakstu:

LitecoinPool.org

LitecoinPool ir liels Litecoin ieguves baseins, un tas ir arī vecākais nozarē. Baseinu 2011. gadā izveidoja viens no galvenajiem Litecoin izstrādātājiem, kas pazīstams kā Pooler, kurš ir arī cpuminer programmatūras pakotnes uzturētājs..

Sakarā ar piederību Litecoin projektam, tas ātri kļuva par vienu no uzticamākajiem LTC kalnrūpniecības baseiniem kriptogrāfiskajā telpā. Kā ziņots, 2012. gadā baseinam piederēja 40% no Litecoin jaukšanas jaudas. Tajā pašā gadā LitecoinPool.org kļuva par pirmo fondu, kas izmantoja mainīgas grūtības akcijas, kuras vēlāk Bitcoin baseini sauca par “vardiff”. Šī sistēma ļāva kalnračiem radikāli samazināt tīkla joslas platuma lietojumu. Baseins bija arī viens no pirmajiem, kas iekļāva drošu ieguvi, izmantojot TLS šifrētus Stratum savienojumus, kas ir drošības līdzeklis pret uzbrukumiem cilvēks..

Atlīdzības tiek sadalītas saskaņā ar maksas par akciju (PPS) sistēmu, tas nozīmē, ka kopa vienmēr būs efektīva jūsu darbam, pat ja bloks nav pabeigts. Tiek atbalstīta arī apvienotā kalnrūpniecība ar vairākiem altkoīniem, izmaksa tiek veikta LTC.

Serveri tiek izplatīti astoņos ģeogrāfiski dažādos reģionos, kas ļauj kalnračiem no dažādām pasaules vietām efektīvi raktuves. Par automātiskām vai manuālām izmaksām netiek iekasēta maksa.

Negatīvie ir tādi, ka tagad jums jāsaņem apstiprinājums, pirms varat reģistrēties vietnē LitecoinPool.org.

viaBTC

viabtcTas ir otrais lielākais Litecoin ieguves baseins pēc LitecoinPool.org viaBTC. Tas atbalsta ne tikai Litecoin ieguvi, bet arī Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Dash, Monero, Bitcoin SV, Decred, Zcash un Nervos Network (CKB) ieguvi, kā arī.

viaBTC sākotnēji sāka darboties kā Bitcoin ieguves baseins 2016. gada jūnijā, bet pēc tam 2017. gada janvārī pievienoja iespēju Litecoin. Daudzpusības dēļ tas ir labākais Litecoin baseins tiem, kas vēlas rakt vairākas monētas..

viaBTC kalnračiem piedāvā divas maksājumu sistēmas: PPS maksājuma veidu un pay-per-last-n-share (PPLNS) – vēl vienu populāru atlīdzības modeli, ko izmanto kalnrūpniecības baseini. Par darījumiem netiek iekasēta maksa, tomēr par uzturēšanu tiek iekasēta 4% maksa par PPS maksājumiem un 2% maksa par PPLNS maksājumiem. Ir arī Solo režīms, kurā kalnrači saņem visu atlīdzību par saražotajiem blokiem. Piemērotā maksa ir 1%.

Tiek atbalstīta arī apvienotā kalnrūpniecība, maksājot 2000 DOGE par katriem 1 jūsu iegūtajiem LTC, 1 SYS par katru izrakto BCH un 2 NMC, 5 SYS, 0,1 EMC, 1 ELA par vienu izrakto BTC. Šajā baseinā ir iekļauti arī mākoņu ieguves pakalpojumi.

Pārspīlēts

Attēla rezultāts priekšskatīšanai

Pārspīlēts ir pirmais desmit Litecoin kalnrūpniecības baseins jaukuma lieluma ziņā. Trīs inženieri baseinu uzsāka 2014. gada augustā.

Papildus Litecoin varat raktuvēs arī citus kriptotipus, piemēram, citas Scrypt monētas, atbalstot SHA-256, Equihash, X13, Neoscrypt, Lyra2rev2 un x11 algoritmu ieguvi..

Atlīdzības tiek sadalītas saskaņā ar PPS maksājuma modeli, un jūs varat izvēlēties, kurā monētā vēlaties saņemt maksājumu, neatkarīgi no tā, kādu monētu esat ieguvis.

Ir arī iespēja atlasīt izmaksas ASV dolāros. Netiek iekasēta maksa par darījumiem un izmaksu, tikai fiksēta 4,99% maksa, kas tiek piemērota visām to funkcijām, piemēram, apkopei. Tas padara mūsu dārgāko Litecoin kalnrūpniecības baseinu prohashing.

Ir arī automātiska ieguves iespēja, kas izmantos jūsu jaukšanas jaudu, lai iegūtu tajā laikā visizdevīgāko monētu, padarot to par labāko Litecoin baseinu, lai to varētu viegli iegūt.

Multipool

multipoolMultipool ir vairāku valūtu fonds, kas atbalsta Litecoin, Dogecoin un Verge ieguvi ar kalnraču maksājumiem LTC. Multipool atbalsta vairāk nekā 30 kriptovalūtu ieguvi, ieskaitot uz algoritmu balstītas monētas X11 un SHA256.

Kad tiek sasniegts minimālais slieksnis, nav izņemšanas maksas. Jūs varat arī izmantot Litecoin portu apvienotai kalnrūpniecībai, lai vienlaikus raktuvētu Litecoin un Dogecoin, vienlaikus saglabājot savu jaukšanas jaudu stabilu.

Secinājums

Šis ir bijis mūsu saraksts ar labākajiem Litecoin ieguves baseiniem, kurus varat izmantot LTC ražošanai. Mēs ceram, ka mūsu sniegtā informācija būs noderīga jums un jūsu kalnrūpniecības centieniem.

Piedāvātais attēls: Coindesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me