Labākās kriptovalūtas uz raktuvēm 2019. gadā

labākās kriptovalūtas man

Tā kā Bitcoin mūsdienu pasaulē ir diezgan vecs jaunums, lielākā daļa cilvēku jau zina, ka to, tāpat kā lielāko daļu citu kriptovalūtu, iegūst, izmantojot procesu, ko sauc par ieguvi. Parastā kalnrūpniecības koncepcija ir tā, ka tā ir ārkārtīgi dārga, jo tai ir nepieciešams liels daudzums elektrības un ļoti specializētas platformas, kas gandrīz nav rentablas.

Lai gan var būt taisnība, ka Bitcoin ieguves grūtības ir ļoti augstas un ka Bitcoin ieguve mūsdienās ir vairāku miljardu dolāru bizness, kas veltīts lieliem centralizētiem kalnrūpniecības baseiniem ar specializētiem ASIC kalnračiem, kriptovalūtas ieguve nebūt nav mirusi. Patiesībā tieši otrādi.

Šajā rakstā mēs aplūkosim labākās kriptovalūtas, ko iegūt 2019. gadā, kā arī to, kāpēc tas tā ir.

Kas ir kriptovalūtas ieguve?

Īsāk sakot, kriptogrāfijas ieguve ir darījumu pārbaudes process, lai noteiktu, vai tie ievēro visus īpašos tīkla noteikumus, padarot tos piemērotus bloku ķēdes reģistra papildinājumiem.

Tas darbojas vienkārši: kalnrači sacenšas savā starpā, lai atrisinātu izaicinošās matemātiskās problēmas, kas saistītas ar kriptogrāfijas jaucējfunkcijām, izmantojot vai nu centrālā procesora (mūsdienās diezgan reti), GPU vai ASIC aprīkojumu. Kalnračiem, kuri vispirms atrod risinājumu, tiek maksāts.

Jaunas valūtas izvēle man

Ir daudzi cilvēki, kas saka, ka kriptogrāfijas ieguve lēnām samazinās. Neatkarīgi no tā, vai tas globālā mērogā ir patiess vai nē, ir grūti pateikt. Tomēr viens fakts paliek tāds pats kā iepriekš: izvēlēties jaunu valūtu manai nav ļoti vienkārši.

Lietām ir tendence ātri mainīties kriptosfērā. Tādējādi, izvēloties jaunu kriptogrāfiju, jāietver padziļināta analīze par katru monētas aspektu (izmantotā tehnoloģija, filozofija, tirgus vērtība, komanda, ceļvedis utt.).

Viens no vissvarīgākajiem aspektiem, kas jāzina, ir monētas ieguves grūtības. Nesenās cenu svārstības, tirgus kapitalizācija un lietošanas gadījumu skaits ir arī ļoti svarīgi aspekti. Tā kā rentabilitātes noteikšana ir saistīta ar daudziem nepārtraukti mainīgiem parametriem, vislabāk ir izmantot labu kalnrūpniecības tiešsaistes kalkulatoru.

Kripto ieguve

Labākās kriptovalūtas, kas iegūtas 2019. gadā

Litecoin (LTC)

Litecoin ir viena no populārākajām un vecākajām tirgū esošajām kriptovalūtām, un tā ir ļoti stabila izvēle tiem, kas vēlas sākt jau izveidotas valūtas ieguvi. Litecoin ir ļoti ātrs darījumu laiks, bloka ģenerēšanas laiks ir ierobežots līdz desmit minūtēm, un tam ir labāka atmiņas ietilpība nekā lielākajai daļai kriptogrāfiju.

Neapšaubāmi, labākais veids, kā iegūt raktuves Litecoin, ir ASICs kalnraču palīdzība, kas nozīmē, ka monēta prasa lielus agrīnus ieguldījumus. Labākais veids, kā nodrošināt pienācīgu peļņu, kamēr iegūst Litecoin, ir pievienoties vienam no daudzajiem ieguves baseiniem, piemēram Litecoin baseins, Antpool, un LTC.top.

Dogekoīns (DOGE)

Ir daudz iemeslu, kāpēc kāds varētu būt ieinteresēts ieguldīt Dogecoin. Galu galā, tas ir altcoin ar visvairāk “filantropisko” kopienu, un pārsteidzoši vai nē, to var arī iegūt, izmantojot vienkāršu datoru. Protams, lietotāji, visticamāk, gūs peļņu, izvēloties mazliet lielāku kalnrūpniecības jaudu ar AMD / NVIDIA grafisko karšu palīdzību. Procesora ieguvei lietotāji var izmantot Centrālā procesora kalnrūpnieks, kamēr tie, kas izmanto GPU, var izvēlēties CGminer, CudaMiner, un GUIminer. Daži no labākajiem Dogecoin ieguves baseiniem ir CoinEx, Pārspīlēts, 1Coinpool, Aikapool, un MultiPool.

Smīns (GRIN)

Pašlaik CoinMarketCap ieņem 186. vietu (rakstīšanas laikā), Smīns ir monēta, kuras paredzams pienācīgs pieaugums 2019. gadā. Tā ir veidota virs MimbleWimble protokola, un pats projekts ir balstīts uz privātumu, mērogojamību un samazinātu blokķēdes jaudu.

Smīnu var iegūt, izmantojot pārpilnību GPU, piemēram, dažādu Nvidia karšu modeļus (1070, 1070ti, 1080, 1080ti, 2070, 2080, 2080ti) un AMD kartes (570, 580, Vega56, Vega64). Arī to var iegūt, izmantojot projekta oficiālo kalnraču sauc GrinGoldMiner (GGM). Daži no labākajiem baseiniem ietver F2Pool, Grinmint, Sparkpool, un Baseins. BTC.

Vertkoina (VTC)

Vertcoin ir decentralizēta valūta, kas īpaši paredzēta izturībai pret ASIC. Tas padara to perfektu individuālai kalnrūpniecībai ar CPU vai GPU. Vertcoin var iegūt ar lielu AMD un Nvidia grafisko karšu klāstu, un ar tās oficiālā kalnrača palīdzību sauc Viena klikšķa kalnraču. Protams, GPU, visticamāk, dos lielāku atlīdzību, taču sākotnējie ieguldījumi ir lielāki.

Monero (XMR)

Monero ir ne tikai viena no populārākajām kriptovalūtām līdz šim, bet tā ir arī viena no labākajām privātuma monētām. Pašlaik CoinMarketCap ierindojas 13. vietā, Monero izmanto ļoti progresīvu darba pierādīšanas jaukšanas algoritmu, kas pazīstams kā CryptoNight un kas ir arī izturīgs pret ASIC.

Šis fakts, kā arī fakts, ka tā ir ļoti populāra privātuma monēta, padara Monero par vienu no labākajām monētām, ko šobrīd var iegūt. Monero var iegūt, vienkārši izmantojot datora apstrādes jaudu. Tomēr atalgojuma pieaugumam ir jāizvēlas jaudīgāks GPU. AMD grafiskās kartes, šķiet, ir vislabākās uzņēmējdarbības jomā Monero ieguves jomā, taču darbojas arī Nvidia. Populārākās Monero ieguves programmatūras platformas ir MultiMiner un GUIminer.

Secinājums

Kaut arī kriptovalūtas ieguve nav tik populāra kā pirms diviem, trim gadiem, ar pareizu pieeju tā joprojām var būt rentabla. Galvenais, kas jāatceras, ir ļoti svarīgi veikt pienācīgu izpēti, pirms pilnībā apņematies izmantot noteiktu monētu veidu. Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums izrādījās noderīga, un mēs novēlam jums visu labāko turpmākajos kalnrūpniecības centienos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me