Labākās šifrēšanas biržas Dienvidkorejas lietotājiem

Korejas apmaiņa

Dienvidkorejā dzīvo ļoti daudz cienījamu kriptovalūtu biržu. Neskatoties uz pašreizējiem valdības un banku radītajiem šķēršļiem, Koreja joprojām ir viena no valstīm, kurai ir attīstīts kriptovalūtas maiņas tirgus. Šodienas rakstā mēs aplūkosim dažas no labākajām Dienvidkorejas lietotāju kriptogrāfijas biržām 2019. gadā.

UPbit

UPbit ir viena no lielākajām Korejas kriptovalūtu biržām pēc ikdienas tirdzniecības apjoma. Biržu 2017. gadā nodibināja Song Chi-Hyung, viens no bagātākajiem vīriešiem Dienvidkorejā.

Lai gan 2018. gadā UPbit dibinātājs un divi citi vecākie locekļi tika apsūdzēti par viltotu kontu izveidošanu, lai palielinātu savu tirdzniecības apjomu, uzņēmums noraidīja prasības, un birža joprojām ir Korejas labākajās preferencēs.

UPbit lietotāju bāze ir gandrīz 1,2 miljoni un ikdienas tirdzniecības apjoms ir USD 192 422 573 USD.

Apmaiņa atbalsta Dienvidkorejas vonu, kas ir lieliski piemērota vietējiem lietotājiem, kuri vēlas izmantot fiat valūtu, lai iegādātos kriptogrāfiju. Fiat noguldījumus var veikt Dienvidkorejas bankas kontos un no tiem.

Izmantojot savu Bittrex sadarbību, UPbit spēj uzskaitīt visdažādākās kriptovalūtas monētas un žetonus. Lietotāji var tirgoties ar visām 100 populārākajām kriptovalūtām pēc tirgus ierobežojuma, kā arī ar dažiem eksotiskiem altkoīniem.

Tā kā apmaiņu atbalsta fintech gigants Kakao, UPbit lietotāju līdzekļiem piemērotie drošības pasākumi ir visaugstākie. Maka drošību piedāvā BitGo, globāls vairāku parakstu seifu nodrošinātājs, ko izmanto daudzas lielas kriptogrāfijas biržas.

Bithumb

Bithumb tika dibināts 2013. gadā, kas atrodas Seulā, Dienvidkorejā. Tā ir populāra birža Korejā, kuras tirdzniecības apjoms ir 627 306 115 USD. Lietotāji var tirgot aptuveni 90 kriptovalūtu veidus pret Dienvidkorejas vonām (KRW). Birža pieder uzņēmumam BTC Korea.com Co. Ltd.

2017. gadā Bithumb tika uzlauzts divas reizes, pārkāpumā zaudējot 30 000 klientu personas datus. Vēl viens uzlaušana notika 2018. gada jūnijā, un incidentā tika zaudēti 30 miljoni dolāru kriptonauda. 2019. gada martā drošības uzbrukumā no biržas tika nozagti vēl 20 miljoni dolāru kriptonauda.

Datorurķēšanas biežuma dēļ apmaiņa strādāja kopā ar KISA (Korejas internets & Drošības aģentūra), lai mēģinātu atgūt zaudējumus. No 30 miljonu dolāru uzlaušanas Bithumbam izdevās atgūt 14 miljonus dolāru.

Bithumb piedāvā ļoti konkurētspējīgas cenas, precīzāk sakot, 0,15%, kas ir zem tirgus vidējā līmeņa 0,25%.

Bithumb atklāja, ka viņiem ir plāni kioskus uzstādīt restorānos un kafejnīcās visā Dienvidkorejā, kur klienti varēs norēķināties, izmantojot kriptonauda. Viņi arī izstrādāja skārienpaliktni, skārienekrānu un Bithumb kešatmiņu, lai klientiem atvieglotu kriptogrāfisko maksājumu izmantošanu.

Korbits

Korbit bija pirmā kriptogrāfijas birža valstī, kas piedāvāja tirdzniecību pret Korejas vonu. Tirdzniecības platforma tiek uzskatīta par 3. lielāko kripto biržu Korejā. Biržai pieder 6% no Korejas tirgus daļas.

Korbit atbalsta aptuveni 30 kriptogrāfijas, ieskaitot bitcoin, Litecoin, Ethereum, Zcash, XRP, Bitcoin Cash un pat Qtum un Zilliqa, kurus visus var tirgot pret KRW.

Nodevu sistēma ir visizdevīgākā tiem, kas tirgojas lielākos apjomos, jo iekasētā procentuālā daļa samazinās atkarībā no tirgotās summas. Lietotāji var finansēt savus kontus ar KRW, izmantojot kredītkarti vai debetkarti, vai bankas pārskaitījumus.

Lai gan Korbits nav oficiāli reglamentēts, tas ir viens no pirmajiem biržas centieniem ievērot visus Korejas valdības noteiktos noteikumus.

Korbit ir laba reputācija kriptogrāfijas kopienā, un tā tiek vērtēta kā uzticama un uzticama apmaiņa.

Monēta

Coinone ir viena no lielākajām Dienvidkorejas kriptogrāfijas biržām, kuras 24 stundu tirdzniecības apjoms ir 49 744 290 USD. Lai gan birža plāno paplašināties Dienvidaustrumu Āzijā, īpaši Honkongā un Singapūrā, tā joprojām ir populāra tirdzniecības platforma dzimtajā Dienvidkorejā.

Coinone ir arī vārtejas birža, jo tā atbalsta tirdzniecību ar Korejas vonu pret vairākiem kriptotajiem. Kriptogrāfijas depozīti arī tiek pieņemti. Coinone piedāvātajā kriptogrāfijas atlasē ir gandrīz 50 digitālie aktīvi, tostarp Bitcoin, Ethereum, EOS, XRP, OmiseGo, Tron, IOTA, Stellar un daudzi citi.

Maksas struktūra ir balstīta arī uz tirdzniecības apjomu, un lietotāji var samazināt ražotāja un uzņemšanas maksu līdz attiecīgi 0.02% un 0.06%.

Coinone Transfer ir valūtas maiņas uzņēmuma meitasuzņēmums, kas apstrādā maksājumus, un tas ir atbildīgs par pirmās Blockchain naudas pārvedumu mobilās lietotnes palaišanu valstī. Pārskaitīšanas lietotne ir balstīta uz Ripple’s xCurrent, kas nodrošina ātru pārrobežu darījumu.

Huobi Koreja

Huobi Korea ir viens no meitasuzņēmumiem, ko pārvalda Huobi – kriptogrāfijas birža, kas darbojas kopš 2013. gada un kurai ir citas filiāles Āzijā. Viņiem ir biroji Singapūrā, Japānā, Ķīnā un Honkongā, kā arī ASV. Huobi ir 5. lielākā kriptogrāfijas apmaiņa globālā mērogā pēc pielāgotā apjoma.

Biržā ir uzskaitīti vairāk nekā 100 monētas un 208 tirgi, no kuriem 19 tiek tirgoti pret Korejas vonām. Drošības ziņā 98% no klienta līdzekļiem tiek turēti aukstos maciņos, lai novērstu uzlaušanas mēģinājumus.

Huobi Korea nesen pastiprināja savas naudas atmazgāšanas novēršanas procedūras, uzraugot visus aizdomīgos darījumus savā platformā un pārskatot tās izņemšanas un noguldīšanas procesus.

OKCoin Koreja

Vēl viena populāras kriptogrāfijas biržas filiāle ir Ķīnas kriptogrāfijas uzņēmuma filiāle OKCoin Korea OKCoin.

Apmaiņa atbalsta vairāk nekā 60 digitālās valūtas, kas savienotas pārī ar Korejas vonu. Tomēr OKCoin Korea tika aizrādīts par nespēju saglabāt sava lietotāja personas datus. Viņi arī saņēma sodus par konta slēgšanas procedūrām par pārāk sarežģītu.

OKCoin īsteno bankas līmeņa SSL drošības šifrēšanu, kriptogrāfijas fondu, GSLB un izplatīto serveru saldētavu, kā arī reāllaika depozītu un izņemšanas uzraudzību.

OKCoin pārvalda tā pati Maltas kompānija, kurai pieder šifrēšanas birža OKEx.

GOPAX

GOPAX, saīsināts no Global Online Professional Assets Exchange, ir 5. lielākā Dienvidkorejas Bitcoin birža.

Apmaiņa atbalsta vairāk nekā 40 kriptogrāfijas, un Korejas vona ir vienīgā fiat valūta, kas savienota pārī ar digitālajiem aktīviem. Pārējās bāzes valūtas ir Bitcoin un Ethereum.

Tirdzniecības maksa, ņemot vērā tirgus vidējo līmeni, ir ļoti zema, un ražotāja ņēmēja maksa ir 0,040%, pamatojoties uz 30 dienu apjomu.

Reģistrēties kontam vietnē GOPAX ir ļoti viegli. Tā ir vienīgā apmaiņas sistēma, kas saņem KISA Informācijas drošības pārvaldības sistēmas (ISMS) sertifikātu.

Viņi ir arī uzsākuši tirdzniecības platformu saviem ārvalstu lietotājiem, taču Korejas serveri nevar piekļūt vietnei.

Secinājums

Ir daudz Dienvidkorejas biržu, kas atbalsta kriptogrāfisko tirdzniecību. Mēs ceram, ka mūsu saraksts palīdzēs mūsu Dienvidkorejas lietotājiem atrast viņiem ērtāko tirdzniecības platformu.

Piedāvātais attēls: CCN tirgi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me