Labākās ASV Bitcoin apmaiņas

ASV bitcoin tirgus ir milzīgs. Ar diezgan pretimnākošu attieksmi pret bitcoin biznesiem daudzas no lielākajām pasaules biržām atrodas ASV. Šajās biržās ir ieplūdis milzīgs riska kapitāla daudzums, ko vada Coinbase ar aptuveni 250 miljoniem ASV dolāru, tagad ar novērtējumu, kas daudziem piesaistīts 5 miljardu ASV dolāru vērtībā+.

Liela nauda un samērā saudzīga atbilstības vide ir veicinājusi plaukstošu apmaiņu. Šie produkti ir vieni no labākajiem tirgū, kuru drošības standarti konkurē ar galvenajām bankām, un likviditātes apjoms, neskatoties uz to, ka tas attiecas tikai uz ASV tirgiem, ir viens no augstākajiem pasaulē.  

Šeit mēs detalizēti aprakstām galvenās biržas ASV tirgū. Nosakot, kuras ASV bitcoin apmaiņas ir vislabākās, mēs ņemam vērā vairākus datu punktus, tostarp relatīvo cenu noteikšanu, klientu apkalpošanu, klientu privātumu, drošību, monētu pārklājumu un platformas kvalitāti.

Populārākā Bitcoin birža ASV ir…

Kriptos

Maksas

 • Veidotājs: 0%; Taker: 0,25-0,1%

Mērķa tirgus

 • Austrālija, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Kanāda, Horvātija, Kipra, Čehijas Republika, Dānija, Somija, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Latvija, Lihtenšteina, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Sanmarīno, Singapūra, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis

Valūtas

 • USD, EUR, GBP

Depozīts

 • Kredītkarte, bankas pārskaitījums, ACH, ātrāki maksājumi

Coinbase ir lielisks produkts. Mazumtirgotājiem ir izvēle starp standarta Coinbase starpniecību vai liela apjoma biržu GDAX. Starpniecība ir vienkāršs veids, kā pirkt un pārdot bitcoin, litecoin, bitcoin cash un ethereum par tirgus cenu, lai gan maksa par 1% ir daudz augstāka nekā GDAX likmes. GDAX piedāvā likmi, pamatojoties uz ikmēneša apjomu, .3% -. 1% no saņēmēja puses un 0% no izgatavotāja puses! Protams, brokeru izmantošanai ir papildu vērtība, jo jūs saņemat precīzu cenu, kas tiek parādīta uzreiz, un jums nav jāturpina birža. Iedzīvotāji no Minesotas aprobežojas arī ar starpniecību.

Jūsu naudas iemaksas ir apdrošinātas tāpat kā tad, ja tās sēdētu tradicionālajā bankā. Kriptogrāfijas valūta ir arī apdrošināta, lai gan klienta puses pārkāpums nav iekļauts – tas nozīmē, ja kāds saņem jūsu paroli un nozog jūsu bitcoin, jums nav paveicies. Lai palīdzētu jums pasargāt sevi no datora uzlaušanas zādzībām, Coinbase ir saldētavas glabātuve, kas ir izlaista un kurai ir nepieciešams e-pasta apstiprinājums no jums un papildu atbildīgā partnera (piemēram, jūsu laulātā vai biznesa partnera).

Ņemiet vērā, ka Coinbase ir ļoti daudz IRS uzmanības centrā. ASV iedzīvotājiem būs ārkārtīgi grūti izvairīties no nodokļiem neatkarīgi no tā, kur jūs pērkat un pārdodat savu bitcoin. Šķiet, ka Coinbase konti ir vienkārši pirmie, kas jāpārbauda.

Skaidras lietotne laukumā

Skaidras naudas lietotne ir Square naudas pārskaitīšanas lietojumprogramma. Klienti izveido unikālu vārdu, pievieno bankas kontu un var bez maksas saņemt un nosūtīt naudu tieši vienaudžiem. Lietotnei Cash, kuru dibinājis čivināt Džeks Dorsijs, mēnesī ir vairāk nekā 7 miljoni aktīvo klientu.

Pateicība ir daļa no Dorseja kunga entuziasma par bitcoin, lietotne Cash 2018. gada sākumā uzsāka bitcoin tirdzniecības funkciju. Pašlaik bitcoīnu var pirkt un pārdot pēc brokeru modeļa, bet bitkoina cenu nosaka neatklāts svērtais indekss. ASV bitcoin apmaiņas. Saskaņā ar Cash lietotņu aprakstu maksa ir nulle, lai gan kurš var būt 100% pārliecināts, ka mazliet nav paslēpts cenā.

Tomēr, salīdzinot ar Coinbase starpniecību, šķiet, ka Cash App cenas bieži vien ir labākas. Turklāt lietotne ir ļoti draudzīga lietotājam. Bitcoin pirkšana ir pilnīga vēsma, tāpat kā viss pārējais, ko jūs varat darīt šajā skaistajā lietotnē. Mēs paredzam, ka Cash app ieguldīs vairāk resursu sava biznesa bitcoīna aspekta izskalošanā. Vairāk nekā varbūt jebkuram citam konkurentam, Square ir iespēja izjaukt mazumtirdzniecības bitcoin tirgu ASV un veikt ievērojamu darbību daļu no Coinbase.  

Tas ir divkārši, jo daudzus Bitcoin lietotājus neapmierināja Coinbase izpilddirektora Braiena Ārmstronga šķietamais antagonisms Bitcoin visā 2017. gadā, un viņi, iespējams, meklē dzīvotspējīgu alternatīvu.

Zvanīšana visiem institucionālajiem investoriem!

itBit

itBit ir Ņujorkā izvietota birža, kas paredzēta lieliem bitcoin tirgotājiem, privātpersonām vai iestādēm.

 • Tirgus labākie ārpusbiržas pakalpojumi
 • Apdrošināti Bitcoin un dolāru konti
 • Īpaši paredzēts institucionāliem un ļoti aktīviem tirgotājiem

Kriptos

Maksas

 • Taker: 0,2%; Veidotājs: 0,0%

Mērķa tirgus

 • Singapūra, Amerikas Savienotās Valstis

Valūtas

 • USD, SGD

Depozīts

 • Bankas vads

ItBit koncentrējas uz institucionālajiem investoriem un liela apjoma tirgotājiem. No ASV biržām vai tiešām jebkurām biržām tai ir visspēcīgākie ārpusbiržas pakalpojumi, kas tiek izmantoti, lai pienācīgi veicinātu ārkārtīgi augstus pirkšanas un pārdošanas pasūtījumus. Tāpat kā Coinbase, arī dolāru un bitcoin noguldījumi ir apdrošināti, un Bitcoin tiek turēts bezsaistē.

Apjoms ir augsts, lai gan kopumā aptuveni trešdaļa Coinbase apjoma, pateicoties mazākai mazumtirdzniecībai. itBit pilnībā koncentrējas uz bitcoīnu un piedāvā maksu 0,2% apmērā ņēmēja pusē, 0% – veidotājam. itBit 24/7 atbalsts ir pārāks par Coinbase, kas ir svarīgs apsvērums institucionālajiem tirgotājiem, bet arī mazumtirgotājiem, kuri cieta no Coinbase atbalsta shenanigans 2017. gada 4. ceturksnī, 2018. gada 1. ceturksnī. Turklāt itBit birža nesamazinājās, palielinoties datplūsmai, jo Coinbase atkārtoti izdarīja, lai gan jāatceras, ka itBit nesaņēma tādu pašu trafika apjomu.    

Paaugstiniet to Puiši!

Dvīņi

Dvīņiem ir lieliska iespēja izķerties no Coinbase dominējošā stāvokļa tirgū, taču daži no pieņemtajiem lēmumiem tos ir kavējuši.

 • Laba platforma un drošība
 • Maksa ir pārāk augsta
 • Pārbaude var ilgt mēnešus

Kriptos

Maksas

 • 1% -0%, pamatojoties uz ikmēneša tirdzniecības apjomu

Mērķa tirgus

 • Savienotās Valstis

Valūtas

 • USD

Depozīts

 • Bankas vads, ACH

Cilvēks, vai mēs vēlamies, lai mēs Dvīņus varētu ierindot kā galveno apmaiņas ASV, bet diemžēl. Dvīņiem nav pietiekama atbalsta, lai pārbaudītu kontus augsta pieprasījuma periodos. Šis rakstnieks gaidīja vairāk nekā 2 mēnešus, lai saņemtu viņa konta KYC verifikāciju. Tas ir apkaunojoši slikts sniegums pēc jebkura standarta. Kaut arī maksa samazinās atbilstoši sasniedzamajiem apjoma mērķiem, tā ir pārāk augsta – 1%. Mums nav ne mazākās nojausmas, kāpēc viņi veica tik lielu maksu pieaugumu. Likviditāte ir samazinājusies, un tas, iespējams, lielā mērā ir saistīts ar šiem diviem iemesliem.

Tas tiešām ir kauns. Maksa pieauga aptuveni tajā pašā laikā, kad Dvīņi tika uzskatīti par dzīvotspējīgu alternatīvu Coinbase. Daudzi tirgotāji bija un ir ārkārtīgi vīlušies par Coinbase rīcību 2017. gadā, atbalstu cietai dakšai ar zemāku protokolu (tas sabruka pēc palaišanas), stulbu tehnoloģiju, piemēram, kriptogrāfijas komplektu, integrāciju pirms bitkoīna mērogošanas risinājumiem, kas nepieciešami, lai samazinātu maksu, un iekšējās informācijas ļaunprātīgas tirdzniecības skandāls, kas saistīts ar Bitcoin skaidru naudu, kas galu galā sabruka un, iespējams, klientiem radīja tonnu naudas. 

Tā kā Winklevoss dvīņu zīmols ir ļoti iecienīts bitcoin, Dvīņiem vajadzētu būt kapitalizētam ar šiem vārpām. Viņi to nedarīja, un laiks iet uz beigām. Vairāki Coinbase nolīgtie sabiedrisko attiecību darbinieki, iespējams, izsauks sašutumu, un nāk Cash App.

Decentralizēta apmaiņa

Bisq

UI ir lielisks, platforma dara to, ko tā saka, uzskaitītie piedāvājumi ir tuvu tirgus cenai. Bisq ir drošs, privāts un izturīgs pret cenzūru, vai tas var palielināt likviditāti?

 • Anonimitāte ir aizsargāta
 • Līdzekļi, kas glabājas jūsu pašu makā
 • tirgojieties tieši ar vienaudžiem, izmantojot Bisq izcilo p2p platformu

Kriptos

Maksas

 • 0,2%

Mērķa tirgus

 • Globāls

Valūtas

 • USD, EUR, GBP, AUD, CAD, CHF, INR, SEK

Depozīts

 • Bankas vads, SEPA, interac, OKPay, Perfect Money, Skrill, Sofort

Vai vēlaties anonimitāti? Tad Bisq ir jūsu labākā izvēle. Bisq ir nākamās paaudzes localbitcoins, pilnīgi anonīma un decentralizēta tiešsaistes apmaiņa. Localbitcoins bija ārkārtīgi populāra iespēja ASV bitkoinu tirdzniecībai, līdz slepenie policisti sāka satikties ar pārdevējiem un pārvietot viņus cietumā..  

Ar Bisq nav jātiekas. Pievienojiet platformai savu bankas kontu vai jebkuru vēlamo maksājuma iespēju un ievietojiet savu cenu bitcoin procentos no dominējošās likmes. Pārdevēji, rīkojieties tieši tāpat kā otrā pusē. Vai arī jūs varat vienkārši aizpildīt esošos pasūtījumus, izmantojot Bisq integrēto arbitrāžas metodiku, lai novērstu krāpšanos.

Maksa ir 2%, un apjomi nepārtraukti pieaug. Monēta tiek nosūtīta uz jūsu ārējiem seifiem – lai gan pārdevējiem acīmredzami ir jāuzglabā monēta, kas nepieciešama pasūtījumu aizpildīšanai, savā Bisq makā, kas joprojām tiek ģenerēta klienta pusē un netiek glabāta nekur Bisq serveros..

Šis produkts būs ārkārtīgi pievilcīgs gan tiem, kam nav ērti uzticēt savu monētu brīvības atņemšanas apmaiņai, gan tiem, kuri vēlas pēc iespējas vairāk anonimitātes..   

Lūdzu, tikai skaidru naudu

BitQuick

BitQuick ir platforma, kur nopirkt bitcoin ar skaidru naudu, izmantojot bankas depozītu vai izraudzītos ērtajos veikalos.

 • Pērciet un pārdodiet Bitcoin ar skaidras naudas iemaksu tieši pārdevēja bankas kontā
 • Produkta lietošanai nepieciešams fotoattēla ID
 • Labi sasniegumi šī skaidras naudas iemaksas modeļa atvieglošanā

Kriptos

Maksas

 • 2% pircējam

Mērķa tirgus

 • Savienotās Valstis

Valūtas

 • USD

Depozīts

 • Skaidra nauda

Bitquick ir lielisks mazs produkts, kas paredzēts tikai skaidras naudas nišai. Platforma, tāpat kā Bisq, atvieglo vienādranga darījumus, atšķirība ir tāda, ka Bitquick ir viss skaidrā naudā, un prasa, lai pircējs veic skaidras naudas iemaksu pārdevēja bankas kontā.  

Pasūtījumu grāmatā ir norādīta katra pārdevēja summa, cena un banka. Kad pircējs izvēlas piedāvājumu, viņš tiek virzīts noguldīt summu uz noteiktu bankas konta numuru, pēc kura apstiprināšanai jāaugšupielādē depozīta kvīts. Tikmēr pārdevēja monēta tiek turēta darījumā ar bitquick, un tā tiek izlaista, tiklīdz pārdevējs apstiprina skaidras naudas saņemšanu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me