Labākās 2018. gada Bitcoin apmaiņas

Contents

Populārākās Bitcoin apmaiņas

Kriptos

Maksas

 • Veidotājs: 0,0-0,1%; Taker: 0,1-0,2%

Mērķa tirgus

 • Globāls

Valūtas

 • USD, EUR, GBP, JPY

Depozīts

 • Bankas vads

Ir iemesls, kāpēc Bitfinex konsekventi rada visaugstāko USDBTC likviditātes apjomu, un tas notiek ne tikai tāpēc, ka viņiem ir nozares labākie 3: 1 spot maržas konti. Bitfinex piedāvā profesionālu tirdzniecības platformu ar minimālu latentumu, piedāvājumā tonnu dažādu kriptovalūtu un zemāko maksu par spot biržu tirgū.

Iegūt savus dolārus Bitfinex Honkongā bāzētajā bankas kontā var būt nedaudz grūti, taču daudzi aktīvi tirgotāji vienkārši nogulda bitcoīnu. ASV tirgotāji netiek pieņemti, un Bitfinex sarauc pieri par nedaudz izplatīto VPN izmantošanas praksi tirdzniecībā.

Lielo apjomu un salīdzinoši sarežģītās platformas dēļ jaunajiem tirgotājiem būs jāiemaksā USD 10 000 fiat vai kriptogrāfijas ekvivalentā, lai sāktu tirdzniecību.

Bitstamp

Bitstamp btceur likviditāte ir viena no augstākajām tirgū. Uzticama, vienkārša un ar pienācīgu maksu. Noteikti ir vērts paskatīties.

 • pieci labākie apmaiņas veidi pēc apjoma
 • piedāvā pakalpojumus lielākajai daļai valstu
 • zemas maksas un pieci pieejamie kriptotipi

Kriptos

Maksas

 • Taker: 0,2%; Veidotājs: 0,0%

Mērķa tirgus

 • Globāls

Valūtas

 • USD, EUR

Depozīts

 • Kredītkarte, bankas pārskaitījums, SEPA, debetkarte

BitStamp ir stabila alternatīva. Pirmkārt, tā ir atvērta arī ASV, Eiropas un daudzu citu tirgu iedzīvotājiem. Tas piedāvā ļoti labu likviditāti vissvarīgākajos kriptos, proti, bitcoin, ethereum, litecoin un ripple, un maksa ir zema. Platforma ir ļoti atkaulota, un apmaiņas saskarne precīzāk tuvina starpniecību.

Vislabākā multicoin apmaiņa

Binance

Binance ir kļuvusi par tirgus vadošo biržu likviditātes, zemo maksu un kriptogrāfisko pāru skaita ziņā. Viņi arī iezīmē inovācijas un vērtīgas dāvanas klientiem. Saņemiet 10% atlaidi no tirdzniecības maksām, tikai BitReview klientiem.

 • simtiem altkoīnu lielākais tilpums
 • tūlītējs 2 bitcoin ikdienas izņemšanas limits uz e-pastu
 • Maksa par 0,05%

Kriptos

Maksas

 • .03-0,1%

Mērķa tirgus

 • Globāls

Valūtas

 • Tikai kriptogrāfija

Depozīts

 • Tikai kriptogrāfija

Oho, vai Binance nāca no nekurienes! Bijušā ok-okīno CTO Changpeng Zhao ideja, Binance, satricināja vairāku monētu valūtas tirgu, kuram bija ļoti nepieciešama kratīšana. Pateicoties zemākajām kategoriju nodevām, lielai monētu izvēlei, interesantām akcijām un stabilai platformai, Binance ir spējis no troņa atbrīvot Poloniex un Bittrex kā kriptogrāfijas un kriptogrāfijas apmaiņu ar vislielāko skaļumu visvairāk populārajos kriptogrāfijas kases pāros..

Papildu sastāvdaļa šiem satriecošajiem panākumiem ir viņu daudzplatformu atbalsts. Binance ir lietojumprogrammas Android veikalā, drīzumā būs pieejama arī iOS lietotne. Atšķirībā no Poloniex, to ir viegli tirgot savā mobilajā tālrunī. Tīmekļa platforma ir tikpat laba kā konkurence, un tā pat ir izveidojusi zibens ātri lejupielādējamu klientu.

Labākā apmaiņa pret piesaistīto tirdzniecību

BitMEX

BitMEX ir izstrādājis kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecības platformu, kas atbalsta sviras līdz 100: 1. Lielākais tirdzniecības apjoms tirgū. Saņemiet ekskluzīvu 10% maksas atlaidi.

 • Nodrošina tirgus lielāko nākotnes līgumu un spot atvasinājumu apjomu
 • Zema maksa par visiem kriptokasešiem
 • Iegūstiet līdz pat 100X sviru

Kriptos

Maksas

 • Veidotājs: -025%; Taker: .075%

Valūtas

 • Tikai kriptogrāfija

Depozīts

 • Tikai kriptogrāfija

Bitmex ir kriptonauda atvasināto instrumentu birža numur viens, piedāvājot masveida sviras vairākiem kriptotehnikas pāriem gan spot, gan nākotnes tirgos. Kredītplecs ir augsts (pielāgojams no 1.1-100X), maksa ir mikroskopiska un apjoms ir absolūti milzīgs.

Bitmex ir 100% bitcoin. Noguldījumi ir tikai bitcoin. Visa tirdzniecība, pat ar bitcoin nesaistītie atvasinājumi, tiek nodrošināta ar bitcoin. Tas ļauj izveidot pilnīgi anonīmus kontus, lai gan ASV tirgotāji netiek pieņemti, un ieteicams neizmantot VPN. Bitmex ir atbildīgs bitkoina pilsonis, veicot izņemšanu vienu reizi dienā, kas palīdz gan no drošības viedokļa, gan samazina blokķēdes sastrēgumus..

Bitmex ir unikāls ar to, ka tā eksponenciālā izaugsme nav mazinājusi tā atbalstu. Liela daļa atbalsta tiek publiski piedāvāta, izmantojot trollbox, taču ātri tiek atbildēta arī uz e-pastiem. Tas ļoti labi varētu būt saistīts ar Bitmex vienreizējo atbalstu Bitcoin noguldījumiem un izņemšanu, kas ievērojami samazina darījumu pieskaitāmās izmaksas.

Otro vietu ieguvējs: OKCoin

Labākā apmaiņa pret P2P tirdzniecību: LocalBitcoins

LocalBitcoins

Neatkarīgi no tā, kur jūs dzīvojat, LocalBitcoins savienos jūs ar bitcoin pārdevējiem, kas pielāgosies vietējiem apstākļiem, lai nodrošinātu pēc iespējas ērtāku bitcoin pirkšanu.

Kriptos

Maksas

 • Nosaka pārdevējs

Mērķa tirgus

 • Globāls

Valūtas

 • USD, EUR, GBP, AUD, BRL, CAD, CHF, CNY, DKK, HKD, HUF, IDR, INR, JPY, KES, KRW, MXN, MYR, NGN, NIS, PLN, RON, RUB, SEK, SGD, ZAR

Depozīts

 • Kredītkarte, bankas pārskaitījums, ACH, SEPA, Paypal, debetkarte, interakts, skaidra nauda, ​​OKPay, ideāla nauda, ​​tikai kriptogrāfija, e-pārskaitījums, Neteller, Skrill, naudas pārskaitījums

LocalBitcoins neapšaubāmi ir paveicis vairāk, lai izplatītu bitcoīnu katrā pasaules malā, nekā jebkurš cits bizness. Modelis ir vienkāršs: localbitcoins ir tirgus, kas tieši savieno vietējos pircējus un pārdevējus, kuri var veikt darījumus, kā viņi vēlas, ar izvēlēto maksājuma veidu. Lai arī tiešsaistes apmaiņas nolūkā viņi piedāvā darījuma depozīta mehānismu, daudzi lietotāji tiekas aci pret aci, izmantojot Localbitcoins reputācijas pārvaldības sistēmu, kas apkopo atgriezenisko saiti un darījumu skaitu katram dalībniekam, lai nodrošinātu uzticības rādītājus.

Localbitcoins ir tas, ka darījumi var būt lokalizēti. Katrā vietā visizplatītākās vai pieprasītākās depozīta iespējas parasti ir pieejamas, jo bitcoin pārdevēji cieši pārzina vietējā tirgus apstākļus un prasības. Atkarībā no tirgus Localbitcoins var kļūt dārgs, bet tas bieži vien ir saistīts ar taustāmu alternatīvu trūkumu.

Visas depozīta iespējas!

Kubiti

Cubits ir lielisks tikai Bitcoin tirgots starpnieks eirozonas tirgos. Ļoti intuitīva, saprātīga cena un daudzas vietējās depozīta iespējas.

 • Bieži vien ignorētie brokeri pieņem tonnas valūtas noguldījumus
 • Ļoti viegli izmantot ar saprātīgu maksu
 • Pieejamas daudz depozīta iespējas

Kriptos

Maksas

 • 0,9%

Mērķa tirgus

 • Argentīna, Austrālija, Austrija, Beļģija, Brazīlija, Kanāda, Ķīna, Kipra, Čehijas Republika, Dānija, Somija, Francija, Vācija, Grieķija, Ungārija, Islande, Indija, Itālija, Japāna, Lihtenšteina, Malaizija, Malta, Meksika, Nīderlande, Norvēģija , Polija, Portugāle, Rumānija, Krievija, Dienvidāfrika, Dienvidkoreja, Zviedrija, Šveice, Taizeme, Turcija, Lielbritānija, Venecuēla

Valūtas

 • USD, EUR, GBP, AUD, BRL, CAD, CHF, CNY, DKK, HUF, INR, JPY, KRW, MXN, MYR, PLN, RUB, SEK, SGD, ZAR

Depozīts

 • Kredītkarte, bankas pārskaitījums, SEPA, debetkarte, OKPay, Neteller, Skrill

Cubits ir nepietiekami novērtēts Bitcoin brokeru piedāvājums, kas piedāvā virkni noguldījumu iespēju, kas paredzētas apmēram 20 + vairākiem dažādiem tirgiem un valūtām. Cubits pārspēj konkurentus Coinmama un CEX ne tikai tāpēc, ka viņi piedāvā zemākas maksas par kredītkaršu depozītiem, bet arī tāpēc, ka ir integrētas vairākas ārpus ES svarīgas maksājumu iespējas, piemēram, OKPay un Skrill.

Atšķirībā no CEX, Cubits cenu indekss ir diezgan tuvu nozares vienprātībai, tāpēc norādītā cena ir vairāk vai mazāk plaši pieņemta.

Sekojiet līdzi Cashapp

ASV bitcoin tirgū diezgan lielā mērā dominē Coinbase, kas tirgū nonāca agri un uzkrāja milzīgus likviditātes apjomus, pateicoties viņu skaistajam un viegli lietojamajam produktam..

Ievadiet CashApp no ​​Square, kas lietojumprogrammā sāka izmēģināt Bitcoin pirkšanas iespēju. Šeit ir milzīgs graujošs potenciāls. Pasaulē ir maz naudas pārskaitījumu lietojumu, kas sasniedz tik lielu auditoriju. Paypal ir viens. Square Cash ir vēl viena. Neveiciet derības pret Džeku Dorsiju, kurš ir apbruņots ar Square kvadrātmetru tirgus ierobežojumu 16 miljardu ASV dolāru vērtībā, un pretī uzņēmumam Coinbase, kurš pieļauj vienu kļūdu pēc otras.

Uzvalku un kaklasaiti apmaiņa

Monētu bāze

Apdrošinātie konti, milzīgi likviditātes apjomi un integrētas debetkartes pret apšaubāmām prioritātēm, pārlieku dedzīga atbilstība un nepietiekams atbalsts. Iegūstiet 10 ASV dolārus bez maksas augstākajā Bitcoin biržā ASV.

Kriptos

Maksas

 • Veidotājs: 0%; Taker: 0,25-0,1%

Mērķa tirgus

 • Austrālija, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Kanāda, Horvātija, Kipra, Čehijas Republika, Dānija, Somija, Grieķija, Ungārija, Īrija, Itālija, Latvija, Lihtenšteina, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Sanmarīno, Singapūra, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Lielbritānija, Amerikas Savienotās Valstis

Valūtas

 • USD, EUR, GBP

Depozīts

 • Kredītkarte, bankas pārskaitījums, ACH, ātrāki maksājumi

Coinbase joprojām ir labākā apmaiņa ASV, iespējams, pasaulē, pret bitkoinu tirgotājiem. HOWEVA – es izmantoju šo labāko lapas daļu, lai paustu sūdzības.

Neskatoties uz to, ka viņu atbalsts ir izrādījies pilnīgi nepietiekams, lai pārvaldītu paaugstinātu pieprasījumu. Neaizmirstiet par viņu izpilddirektora kaitinošo ieradumu ievietot ziņojumus twitterī, kas var būt vai var nebūt pretrunā ar viņa paša uzņēmuma paziņojumiem, un neuztraucieties par pastāvīgu pakalpojumu pārtraukumu un sasalšanu (man labāk jāatzīmē).

Tas, kas patiešām ir Coinbase režģis, ir uztvere, ka viņi (vai viņu izpilddirektors konkrētāk) mēģina mazināt bitcoin. Izklausās pret intuitīvi, vai ne? Un tomēr:

 1. Viņi sūdzas par darījumu izmaksām, kuras viņi paši nesamērīgi veicina, bet līdz ļoti vēlam neieguldīja ne centa, lai mazinātu problēmu..
 2. Segwit integrēšana viņiem prasīja mēnešus, un viņiem joprojām nav grupētu darījumu (skat. 1. punktu), taču viņi atrada laiku, lai veiktu mēms lietas, piemēram, integrētu kriptokitties.
 3. Viņi pārsteidza tirgu ar Bitcoin skaidras naudas integrāciju, kas, pateicoties iekšējās informācijas ļaunprātīgai izmantošanai, izraisīja strauju izaugsmi, un pēc tam sabruka, kas, bez šaubām, zaudēja daudziem klientiem daudz naudas.
 4. Viņi turpināja atbalstīt cieto dakšu S2X pretēji sabiedrības pārliecinošajai gribai, līdz brīdim, kad tas tehniski izgāzās ļoti publiski un pazemojošā veidā, sabrūkot pēc palaišanas.
 5. Viņu izpilddirektors izkrāva lielāko daļu sava bitcoin, lai iegādātos Ethereum, un tāpēc, šķiet, ir diezgan interešu konflikts, kas palīdz izskaidrot visu šo citu lietu.

Bet viņi joprojām ir labākā ASV bitcoin apmaiņa, un viņu pieņemšana darbā ar PR vadītājiem, cerams, palīdzēs novērst dažus no iepriekš minētajiem jautājumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me