Labākie kriptovalūtas mobilie maki Android un iOS ierīcēm 2019. gada atjauninājums

kriptogrāfijas mobilais maks

Mūsdienās, kriptogrāfijas tirgotāji vēlas veikt darījumus, atrodoties ceļā, un ātrs un ērts digitālo aktīvu turēšanas un pārvaldīšanas līdzeklis ir kriptogrāfisks mobilais maks.

Lai uzzinātu, kurš ir labākais jūsu iOS vai Android ierīces kriptogrāfiskais mobilais maks, turpiniet lasīt mūsu sarakstu.

Atomu maks

Atomu maks

Atomu maks ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts mobilais un galddatora maks, kas ļauj jums uzglabāt, pārvaldīt un veikt darījumus ar lielu daudzumu kriptogrāfijas.

Atomic Wallet atbalsta vairāk nekā 300 monētas un žetonus, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens, Litecoin un Ethereum Classic. Tikai lietotājs kontrolē savas atslēgas, jo tās tiek šifrētas lietotāja mobilajā vai darbvirsmas ierīcē. Turklāt Atomic ir pilnīgi decentralizēta lietojumprogramma, kas nozīmē, ka neviens no jūsu datiem netiek glabāts viņu serveros.

Atomic piedāvā arī iebūvētu tūlītējās pārveidošanas pakalpojumu, kas ļauj apmainīt kādu no 300 atbalstītajām kriptovalūtām citos kriptos. Ir arī iespēja iegādāties monētas tieši ar fiat, izmantojot kredītkarti.

Pašlaik Atomic Wallet ir saderīgs ar Windows-64 bitu, macOS, Linux darbvirsmas sistēmām, kā arī Android un iOS ierīcēm.

Coinpaprika monētas

Coinpaprika monētas

Coinpaprika pirmo reizi sāka darboties 2018. gada aprīlī kā kriptogrāfijas tirgu izpētes platformu. Pēc tam platforma izstrādāja savu kriptogrāfijas maku ar nosaukumu MONĒTAS, mobilā lietotne, kas lietotājiem ļauj glabāt visdažādākās monētas.

Seifs nav ar brīvības atņemšanu saistīts, tas nozīmē, ka lietotājs ir vienīgais, kas kontrolē sava maka privātās atslēgas. MONĒTAS atbalsta vairāk nekā 2500 monētas, tostarp Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Qtum, Zcash, Monero un daudzas citas.

Seifs ļauj analizēt diagrammu, lasīt baltrakstus vai apskatīt gaidāmos kriptogrāfijas notikumus. MONĒTĀM ir arī iebūvēta birža, kas ļauj pārveidot kriptogrāfijas tieši no maka.

Lietotne pašlaik ir pieejama iOS mobilo ierīču lietotājiem, taču drīzumā tiks izlaista arī Android versija.

Jaxx

Jaxx

jaxx.io

Jaxx ir populāra izvēle kriptogrāfijas kopienā, pateicoties tā ātrumam, iestatītajām funkcijām un ērtai lietošanai. Maks atbalsta desmitiem monētu, tostarp Bitcoin, Ethereum, Dash, Litecoin, Monero, kā arī žetonus, piemēram, QTUM, EOS un daudzus citus.

Pat ja Jaxx tai nav iespaidīgu drošības funkciju, tā piedāvā pamata aizsardzību, lai saglabātu līdzekļu drošību. Reģistrējoties nav KYC procedūras, un privātās atslēgas tiek glabātas tikai lietotāja ierīcē.

Tomēr standarta ieviešana, piemēram, 2FA, nav iekļauta.

Blokķēde

Blokķēdes maka attēla rezultāts

blockchain.com

Blockchain ir uzticams kripto mobilais maks, kas ļauj uzglabāt Ethereum, Bitcoin Cash un Stellar. Seifs tika palaists 2017. gadā, un tajā ir apstrādāti miljoniem dolāru vērti darījumi. Tomēr Blockchain trūkst augsta darījumu apstrādes ātruma, un tiek ziņots, ka laiku pa laikam ir nelielas kļūmes.

Seifā tiek izmantoti šādi drošības pasākumi: 2FA, droša parole un sākotnējo atslēgu ģenerēšana.

Guarda maks

guarda maks

Guarda ir mobilais un darbvirsmas kriptogrāfijas maks, kas tika izlaists 2017. gadā. Kopš tirgus debijas, seifs ir atbalstījis 49 blokķēdes (tostarp BTC, BCH, BSV, ETH, ETC, EOS, IOTA, DASH ZEC, XRP, LTC, XLM , XMR, XTZ, USDT, QTUM) un 10 000 žetonu. Seifu var izmantot arī tīmekļa pārlūkprogrammā, izmantojot Chrome paplašinājumu. Turklāt tas ir pieejams gan Android, gan iOS mobilajās ierīcēs, kā arī Windows, Mac un Linux.

Guarda atbalsta kriptogrāfijas apmaiņu no seifa, kā arī ir ērta iespēja iegādāties kriptogrāfiju ar fiat, izmantojot savu kredītkarti. Tādā veidā jūs varat viegli iegādāties jebkuru no atbalstītajiem kriptogrāfijas veidiem, bez nepieciešamības doties reģistrēties biržā.

Seifs nav ar brīvības atņemšanu saistīts, tas nozīmē, ka neviena no lietotāju datu privātajām atslēgām netiek glabāta Guarda. Visi ierīcē ģenerētie dati tiek šifrēti ar AES.

Coinomi

Coinomi maks

cryptoslate.com

Coinomi ir vēl viens maks, kas ir saderīgs gan ar Android, gan ar iOS lietotājiem. Atbalsta sarakstā tiek skaitītas 125 monētas un vairāk nekā 300 žetonu.

Izmantojot ShapeShift integrācijas, lietotāji var arī apmainīt monētas tieši no seifa.

Maks ir hierarhiski deterministisks, kas nozīmē jaunu seifa adresi katru reizi, kad veicat darījumu, tādējādi uzlabojot privātumu kā jūsu darījumus, jo tie ir saistīti ar vienu seifa adresi.

Coinomi serveri arī anonimizē viņu IP adreses, neļaujot uzbrucējiem atrast personas datus un informāciju par darījumiem. Privātās atslēgas nekad netiek glabātas uzņēmuma serveros.

Micēlijs

micēlija logotips

masterthecrypto.com

Micēlijs ir populārs kripto mobilais maks, kuram ir vienkāršs un tīrs dizains Micēlijs ir tikai Bitcoin maks, kas nozīmē, ka jūs varat uzglabāt un veikt darījumus tikai ar BTC. Tas atbalsta tiešos fiat pārveidojumus, veicot iemaksu vai izņemot naudu.

Maks arī atbalsta QR koda ģenerēšanu maksājumiem, datu dublēšanu un adrešu grāmatas izveidi ar parastām šifrēšanas adresēm.

Micēlijs ir pazīstams ar izturīgu drošības ieviešanu, piemēram, iespēju kriptogrāfijas glabāt bezsaistē tieši no mobilās lietojumprogrammas. Tajā ir arī meklēšanas funkcija, kas palīdz atrast tuvāko godīgo Bitcoin pārdevēju, padarot darījumus drošākus.

Cryptopay

Cryptopay maks

coinchoose.com

Cryptopay ir Lielbritānijas kriptogrāfijas projekts, kas izstrādāja kriptogrāfijas mobilo maku un debetkarti, ko var saistīt ar kriptogrāfijas maku. Karti var izmantot, lai veiktu reālus maksājumus, piekļūstot seifa saturam.

Seifā tiek izmantota 2FA, kā arī droša parole, un tā ģenerē sākotnējo frāzi datu dublēšanai.

Mala

cryptoslate.com

Edge Wallet, agrāk Airbitz Bitcoin Wallet, 2014. gadā uzsāka izstrādātāju komanda, kas atrodas San Diego, Kalifornijā, un kuru vadīja izpilddirektors Paul Puey.

Edge ir daudz noderīgu iespēju tirgotājiem, taču to ir arī ļoti viegli izmantot. Seifs ir pieejams tikai iOS un Android mobilo ierīču lietotājiem, un tas ir saderīgs ar 12 populāriem kriptotipiem, tostarp BTC, BCH, ETH, LTC, XMR, XRP, DASH, REP, WINGS, IND, XZC un FTC.

Seifs ir “Hierarhiski noteicošs”, kas katram darījumam ģenerē jaunu adresi.

Drošības ziņā tā izmanto divfaktoru autentifikāciju, klienta puses šifrēšanu, PIN iespējotus tēriņu ierobežojumus, automātisko atteikšanos, PIN pieteikšanos un paroles atkopšanu..

Lietotne arī atbalsta, izmantojot tās Simplex integrāciju, tiešus pārveidojumus un kriptogrāfijas pirkumus, izmantojot kredītkarti.

BRD / Maizes maks

BRD Maizes maks

BRD Wallet (vai Bread Wallet) ir Cīrihes kriptogrāfiskais mobilais maks, kas tika izstrādāts 2015. gadā. Maize pamatā ir Bitcoin maks, taču tā atbalsta konvertēšanu uz Bitcoin Cash, Ethereum un lielu skaitu ERC20 žetonu..

Bread ir savietojams gan ar iOS, gan ar Android, un tam ir tīrs un intuitīvs dizains, kas ļauj viegli izveidot un izmantot savu mobilo kontu.

Atšķirībā no citiem makiem, tas tieši savienojas ar Bitcoin tīklu, kas ir labi, jo darījumi ir droši, taču tas parasti noved pie lēnākas sinhronizācijas.

Lai gan nav divu faktoru autentifikācijas, seifā tiek izmantota AES aparatūras šifrēšana un kodu paraksti. Jaunas adreses tiek ģenerētas automātiski pēc katra darījuma, un pieskāriena ID un sešciparu paroļu integrācija piešķir papildu drošības slāni.

Lietotne arī ļauj lietotājiem tieši iegādāties Bitcoin, taču šī funkcija izmanto trešo pušu pakalpojumus, kuriem var būt atšķirīga drošības politika.

Tomēr seifā nav iekļauta aizsardzība pret potenciālo BTC dakšu atkārtotu aizsardzību.

Copay

Copay logotips

maksimizmaylov.com

Izstrādāja BitPay, Copay tika izveidots kā krātuves risinājums uzņēmuma lietotāju līdzekļiem. Copay ir vairāku parakstu seifs, kas nozīmē, ka vienā kontā varat attiecināt vairākus lietotājus.

Jūs varat uzglabāt tikai Bitcoin, bet jūs varat apskatīt tā konvertēšanu 150 fiat valūtās.

Nav divu faktoru autentifikācijas funkcijas, taču seifa drošība tiek labi novērtēta, jo tā ir saistīta ar lielu kriptogrāfijas uzņēmumu.

Tas ir arī HD maks, kas pēc katra darījuma ģenerē jaunas adreses. Copay bija pirmais kriptogrāfiskais mobilais maks, kurā tika iekļauts Bitcoin maksājumu protokols.

Infinito

bezgalīgs

cryptoninjas.net/

Infinito ir iOS un Android šifrēšanas seifs, kas pirmais iekļāva atbalstu NEO NEP-5, ETH20 žetoniem. Maks atbalsta Bitcoin, Bitcoin Cash, DASH, DOGE, Litecoin, Cardano, Ontology, Stellar, NEM un daudzus citus kriptogrāfijas. Infinito tiek uzskatīts par labāko EOS maku, lai droši uzglabātu EOS žetonus.

Lai aizsargātu savus līdzekļus, Infinito ģenerē atkopšanas frāzi, atbalsta pirkstu nospiedumu lietošanu un drošas paroles. Arī privātās atslēgas netiek glabātas uzņēmuma serveros.

Exodus maks

izceļošana

cryptomak.co.uk

Exodus ir starpplatformu maks, kas ir saderīgs ar galddatoru, mobilajiem un aparatūras maciņiem. Maks arī ļauj lietotājiem apmainīt monētas starp vairākām platformām.

Lietotāja saskarne ir ērti lietojama, un tā ļauj ātri uzglabāt un veikt darījumus ar gandrīz 40 kriptotipiem, piemēram, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Digibyte, Civic, Dash un Decred.

Exodus nav nepieciešams izveidot kontu ar privātu informāciju.

Izmantojot tās Shapeshift integrāciju, jūs varat apmainīt kriptonauda ar citām monētām no sava maka, kā arī varat iegādāties Bitcoin vai Ether, izmantojot fiat. Seifs aizņem daļu no izplatīšanās, kas svārstās no 1-3%. Tas neatbalsta divu faktoru autentifikāciju vai vairāku parakstu izmantošanu.

Secinājums

Mēs ceram, ka mūsu kriptogrāfisko mobilo maku saraksts būs noderīgs iOS un Android tirgotājiem, atrodoties ceļā.

Piedāvātais attēls: cryptoworldjournal.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me