Labākie Bitcoin Cash (BCH) maki 2019. gadam

Šodienas rakstā mēs aplūkosim dažus no labākajiem Bitcoin Cash makiem, kurus jums vajadzētu izmēģināt 2019. gadā, kā arī to funkcijas.

Bitcoin Cash ir dakša monēta no Bitcoin 2017. gadā. Ja jūs interesē pirkšana un tirdzniecība ar BCH, jums būs nepieciešams maks, lai glabātu monētas un nosūtītu uz citām adresēm un no tām.

Šodienas rakstā mēs aplūkosim dažus no labākajiem Bitcoin Cash makiem, kurus izmēģināt 2019. gadā.

Atomu maks

bitcoin_cash_crypto_wallet

Atomu maks to izveidoja Changelly līdzdibinātājs un izpilddirektors Konstantīns Gladihs 2017. gadā. Makam ir daudzveidīgs atbalstāmo līdzekļu saraksts, kurā ir vairāk nekā 300 kriptogrāfijas. Lietotāji var uzglabāt, nosūtīt un saņemt Bitcoin Cash, kā arī iegādāties ar monētu ar Visa vai Mastercard kredītkartēm. Ir arī iespēja konvertēt Bitcoin Cash citās monētās un otrādi tieši no seifa.

Atomic Wallet nav piekļuves, kā arī tas nesaglabā atkopšanas sēklas, privātās atslēgas un paroles. Visi jūsu darījumu un lietotāju dati tiek šifrēti, izmantojot AES simetrisko algoritmu, un nekad neatstājiet ierīci, kuru izmantojat, lai piekļūtu savam makam.

Seifu varat lejupielādēt un instalēt ierīcēs, kurās darbojas operētājsistēma Windows-64 bit, macOS, Ubuntu, Debian, Fedora, un, ja esat mobilo ierīču lietotājs, ir pieejamas arī Android un iOS lietotnes..

Virsgrāmata Nano S

Ledger Nano S ir populārs aparatūras maks, kas piedāvā drošu dažādu monētu un žetonu glabāšanas iespēju. Seifs tiek ļoti slavēts par drošības ieviešanu, kas nodrošina jūsu privāto atslēgu drošību, turot tās drošā elementā, kuru nodrošina PIN kods..

Tas ietver divu faktoru autentifikācijas mehānismu, un darījumus var manuāli pārbaudīt, izmantojot OLED atbalstu, nospiežot pakalpojuma pogas. Ledger Nano S papildus Bitcoin Cash atbalsta arī Bitcoin, Ethereum, Litecoin un garu citu kriptogrāfiju sarakstu.

medium.com

Guarda maks

Izveidoja Igaunijas uzņēmums 2017. gadā Guarda maks ir atvērtā koda programmatūra, kurai ir saderība ar daudzām ierīcēm un operētājsistēmām (Android, iOS, Web, Chrome paplašinājums, Windows, Linux, Mac OS).

Šo seifu var izmantot, lai uzglabātu Bitcoin Cash un daudzas citas monētas un žetonus (40 un joprojām skaitās).

Visas seifa lietotņu versijas ļauj tieši apmainīt monētas, izmantojot Guarda iebūvēto apmaiņu, un iegādāties monētas ar fiat, izmantojot savu kredītkarti.

Neviena lietotāju personiskā informācija vai privātās atslēgas netiek glabātas Guarda servisos, ļaujot jums pilnībā kontrolēt savus datus un līdzekļus.

Trezors

Trezor ir Ledger pirmais konkurents, jo šis aparatūras seifs nodrošina arī kriptonauda drošību, tos uzglabājot bezsaistē, aizsargājot jūsu līdzekļus pret ļaunprātīgu programmatūru un uzlaušanu.

Privātās atslēgas ir stingri šifrētas, un ierīcei var piekļūt, izmantojot pogas un iebūvēto ekrānu, lai pārbaudītu un apstiprinātu jūsu darījumus. Trezor var izmantot, lai uzglabātu plašu monētu sarakstu, tostarp Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ethereum Classic un daudzus citus..

Electron Cash

Electron Cash ir dakša no Electrum. Šo Bitcoin Cash vienkāršotās maksājuma verifikācijas (SPV) seifu var dublēt, izmantojot mnemonisku sēklas frāzi. Seifu var darbināt darbvirsmas operētājsistēmās, piemēram, Windows, OS X un Linux, kā arī mobilajās ierīcēs ar Android.

Electron Cash ir viegls maks, kas atvieglo piekļuvi un lietošanu, jo jums nav jāgaida visa Bitcoin Cash blokķēdes lejupielāde. Seifs nodrošina arī daudzzīmju funkcionalitāti, kas palielina jūsu līdzekļu drošību.

Bitcoin Unlimited

Izstrādātāji vietnē Bitcoin Unlimited oficiāli uzsāka Bitcoin Cash 1.5.1.0 versiju BCH glabāšanai 2018. gada 20. decembrī.

Šo darbvirsmas maku var lejupielādēt operētājsistēmām Windows, Linux un Mac.

BTC.com

BTC.com ir tīmekļa maks un kalnrūpniecības baseins, kuru 2015. gadā sāka Bitmain. To var izmantot gan mobilajās, gan darbvirsmas lietojumprogrammās.

Bitmain Technologies ir Ķīnas uzņēmums, kas pazīstams kā lielākais spēlētājs kriptogrāfijas ieguves nozarē. Tas ļauj uzglabāt, nosūtīt un saņemt Bitcoin Cash un Bitcoin līdzekļus. BTC.com ir saderīgs gan ar Android, gan ar iOS versijām.

Šis hierarhiskais deterministiskais maks ļauj izmantot galveno “sēkliņu” zaudēto līdzekļu atgūšanai, kā arī piedāvā vairāku parakstu funkcionalitāti, kā arī divu faktoru autentifikāciju..

Rahakots

Rahakott ir kriptovalūtas maks, kas lietotājiem ļauj viegli pārvaldīt savas monētas no jebkuras vietas, kur viņiem ir pieejams internets.

Rahakota unikālākais ir tas, ka, lai pieteiktos, jums nav nepieciešama e-pasta adrese, tālruņa numurs vai lietotājvārds; viss, kas jums nepieciešams, ir mnemoniska frāze. Seifā ir arī divu faktoru autentifikācija un tiek atbalstīta vairāku maku ģenerēšana no viena konta un to piešķiršana noteiktiem maksājumiem..

Rahakott ir “algoritmisks” maks, kas nozīmē, ka katru reizi, kad tiek veikts darījums, tiek ģenerētas jaunas adreses, lai palielinātu lietotāju anonimitāti.

Seifā ir ierobežots atbalstīto valūtu saraksts: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Zcash un Dash.

Coinomi

Coinomi ir populārs maks, kas piedāvā atbalstu vairākās valūtās. Šajā makā varat uzglabāt plašu skaitu monētu un žetonu, tostarp Bitcoin Cash, Bitcoin, Dash, Ethereum, Litecoin utt. Tā lietotājam draudzīgo saskarni var izmantot ikviens, lai ērti nosūtītu, saņemtu un uzglabātu kriptonauda..

Coinomi ir viegls maks, kas nozīmē, ka jums nebūs jātērē laiks, gaidot, kamēr tas tiek ielādēts un sinhronizēts ar BCH blokķēdi.

Coinomi ir hierarhisks, deterministisks maks, kas nozīmē, ka privātās atslēgas tiek glabātas tikai jūsu ierīcē, un reģistrējoties tiks ģenerēta 15 vārdu pamata frāze. Frāze tiks izmantota, lai atjaunotu jūsu līdzekļus, ja kaut kas notiek ar maku.

Jūs varat arī veikt tūlītēju apmaiņu starp kriptotajiem jūsu makā, pateicoties tā ShapeShift integrācijai.

Jaxx

Šis HD seifs atbalsta vairākas valūtas un ļauj lietotājam saglabāt kontroli pār savām privātajām atslēgām, turot tās ierīcē. Seifu var izmantot viedtālruņos un darbvirsmas operētājsistēmās, jo tas ir saderīgs ar Windows, Linux un OS X.

Jaxx papildus Chrome pārlūka paplašinājumam var izmantot arī mobilajās ierīcēs, kas atbalsta Android un iOS. Seifam ir bezšuvju interfeiss, kuru var izmantot pat iesācēji tirgotāji, un tam ir vienkāršs iestatīšanas process.

Kopā ar Bitcoin Cash tiek atbalstīti arī vairāki kriptodokumenti, piemēram, Bitcoin, Dash, Ethereum, Litecoi un daudzi citi.

CashAddress

CashAddress ir papīra maks, kurā jūsu kriptogrāfijas privātās atslēgas tiek glabātas bezsaistē, drukājot tās uz fiziska papīra. Šis seifs ir ideāli piemērots Bitcoin Cash uzglabāšanai ilgākā laika periodā, jo tas nav tik ērti pieejams ātrai tirdzniecībai. Bet paturiet prātā, ka, zaudējot papīru, šai metodei nav atkopšanas mehānisma.

Pēdējie vārdi

Ar to mēs noslēdzam mūsu rakstu par Bitcoin Cash labākajiem makiem. Pirms izlemjat pārsūtīt savas monētas, ieteicams rūpīgi izpētīt interesējošā maka drošības elementus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me