Kā pārvērst Bitcoin skaidrā naudā

kā pārvērst bitkoinu skaidrā naudā

Bitcoin ir kļuvis ļoti populārs kā aktīvs, kuru vēlas iegūt visi. Ir daudz veidu, kā iegūt šo kriptogrāfiju, taču lielākā daļa cilvēku nezina, kā pārvērst Bitcoin skaidrā naudā. Tas nenozīmē, ka to nevar iztērēt atsevišķi. Faktiski visā pasaulē ir tūkstošiem veikalu, kas pieņem BTC kā maksājumu. Tomēr tas joprojām netiek pieņemts pietiekami plaši, tāpēc daži labprātāk to pārveidotu skaidrā naudā.

Šajā rokasgrāmatā mēs jums sniegsim detalizētas instrukcijas, kā to faktiski pārvērst iztērējamā fiat skaidrā naudā. Ir vairāki veidi, kā to izdarīt, taču mēs aplūkosim tikai visparastākos, kurus jūs viegli varat veikt.

Kā pārvērst Bitcoin skaidrā naudā, izmantojot biržas

Kriptogrāfijas valūtas maiņa ir tradicionāls galamērķis kriptovalūtu pirkšanai un pārdošanai ar fiat naudu, kā arī vienas apmaiņai pret otru. Lai pārvērstu Bitcoin skaidrā naudā, varat doties uz jebkuru kriptogrāfijas valūtas maiņu un izveidot kontu. Ir neiespējami, ja platformā, kas tiek uzskatīta par labāko kriptovalūtas apmaiņu, nav Bitcoin.

Konta izveide biržā parasti ir tikpat vienkārša kā e-pasta un paroles izmantošana. Daži var pieprasīt, lai jūs ietu caur KYC, bet citi ne, bet pārliecinieties, ka esat izvēlējies uzticamu apmaiņu. Šādas apmaiņas piemēri ir Binance, Monētu bāze, Dvīņi, un Bitstamp.

Kad esat izveidojis kontu, varat pārsūtīt savu Bitcoin no privātā maka uz apmaiņas maka adresi. Pēc tam jūs varat veikt maiņas rīkojumu, lai iegūtu USD, EUR, AUD vai vēlamo. Kad tas ir jūsu apmaiņas makā, varat sākt izņemšanu un iegūt to savā fiat bankas kontā. Ņemiet vērā, ka pirms skaidras naudas izņemšanas jums, iespējams, būs jāveic papildu pārbaude.

Avots: Freepik.com

Peer-to-Peer (P2P) tirdzniecība

Ja jūs meklējat, kā pārvērst Bitcoin skaidrā naudā, tad tas ir vēl viens veids, kas kļūst ļoti populārs – P2P tirdzniecība. Vairāki kriptovalūtu turētāji apgalvo, ka tas ir daudz ērtāk nekā parastā biržas izmantošana, lai Bitcoin mainītu uz skaidru naudu. Interesanti, ka dažas šifrēšanas biržas atvieglo šo tirdzniecību, kalpojot kā starpnieki, lai nodrošinātu, ka neviens nemāna.

Ir arī P2P tirgi, kas domāti šāda veida tirdzniecībai, piemēram, LocalBitcoins, Localcrypto, Paxful un citi. Jums var būt nepieciešams arī izveidot kontu ļoti vienkāršā veidā, un tad jūs piekļūsit tirgum. Tur jūs izvēlēsieties no pārdošanas iespējām un pēc tam izvēlēsieties sarakstā iekļauto pircēju. Piekrītot pirkšanai, platforma bloķē jūsu Bitcoin un paziņo pircējam noteiktā laikā nosūtīt norunāto skaidras naudas summu (uz jūsu norādīto bankas konta numuru). BTC tiks nosūtīts pircējam, tiklīdz būsit apstiprinājis maksājuma saņemšanu.

Kā pārvērst Bitcoin skaidrā naudā, izmantojot BTC debetkartes

Bitcoin debetkaršu izmantošana kļūst arvien populārāka. Tas ir tāpēc, ka tas piedāvā lielāku elastību aktīva izmantošanā un iztērēšanā. Viena no galvenajām lietām, ko varat darīt ar šīm debetkartēm, ir pārvērst Bitcoin skaidrā naudā.

Ja jums ir šāda karte ar Bitcoin, jūs varat viegli konvertēt savu Bitcoin skaidrā naudā tirdzniecības vietā vai Bitcoin bankomātā. Ir daudz uzņēmumu, kas izdod bitcoin debetkartes, piemēram, Wirex un BitPay. Ja jums regulāri jāpārvērš Bitcoin skaidrā naudā, un šī metode jums izklausās lieliski, iespējams, vēlēsities iegūt kādu no šīm kartēm.

Pārvērst un pārdot ārpus tirdzniecības

Konvertēšana un ārpusbiržas (OTC) tirdzniecība ir jauna metode, kā mainīt Bitcoin uz skaidru naudu, vienkārši pārvēršot to jebkurā izvēlētajā atbalstītajā valūtā. Šo pakalpojumu nodrošina arī biržas, un tas ir bez maksas. Viss, kas jums jādara, ir pārvietot savus Bitcoins uz tiešsaistes apmaiņas maku, kur tiek atbalstīts pakalpojums, un pēc tam veikt tirdzniecību un izņemt naudu. Apmaiņas, kas to atbalsta, ir Binance un Poloniex.

Bitcoin bankomāti

Bitcoin bankomāti sāk kļūt populāri, tāpat kā parastie. Viņu mērķis ir vienkāršs, pirkt vai pārdot BTC, tāpēc jūs vienkārši varat vērsties pie sava reģiona, kas atbalsta Bitcoin pārdošanu. Ņemiet vērā, ka lielākā daļa Bitcoin bankomātu ir paredzēti Bitcoins iegādei, nevis pārdošanai, tāpēc pārliecinieties, ka tas ļauj pārdot. Jūs varat izmantot šo atdzist pakalpojumu, kas pazīstams kā Monētu bankomātu radars lai atrastu sev apkārt bankomātus.

Pēc procesa sākšanas ekrānā tiks doti skaidri norādījumi, kā sekot un viegli pārdot savu BTC un saņemt pretī skaidru naudu.

Lietas, kas jāatceras, pārvēršot Bitcoin skaidrā naudā

Avots: Freepik.com

Ja vēlaties uzzināt, kā pareizi pārvērst Bitcoin skaidrā naudā, jums jāzina, ka jāņem vērā divas galvenās lietas.

Pirmais ir nodokļi. Piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs normatīvais regulējums par kriptogrāfiju joprojām ir nedaudz neskaidrs, taču tie ir ļoti skaidri attiecībā uz kriptogrāfijas nodokļiem. IRS ir izlaidusi daudzus dokumentus par nodokļu deklarēšanu no kriptogrāfijas darījumiem. Viena no darbībām, kas nepārprotami piesaistīs nodokļus, ir kriptovalūtu pirkšana un pārdošana. Dažās apmaiņās nodokļu iestādēm tiek sniegta informācija par jūsu kriptogrāfijas peļņu un darījumiem, tāpēc, ja atrodaties šādā jurisdikcijā, no tā nevar izvairīties..

Otrs svarīgais aspekts ir maksa. Kaut arī daži no šiem pakalpojumiem ir bez maksas, citi, piemēram, apmaiņas izmantošana, lai pārdotu savu Bitcoin (pirmais punkts), piesaista maksu. Pat P2P tirdzniecība tādās vietās kā LocalBitcoins iekasē maksu, tāpēc jums vajadzētu būt tam gatavam. Ņemiet vērā arī to, ka maksas var būtiski mainīties, īpaši attiecībā uz Bitcoin, atkarībā no dominējošā tirgus stāvokļa.

Secinājums

Lai noslēgtu mūsu ceļvedi par to, kā pārvērst Bitcoin skaidrā naudā, vēlreiz iedziļināsimies šajos veidos. Tātad, jūs varat izmantot biržu, lai pārdotu, iesaistītos P2P tirdzniecībā, izmantotu Bitcoin debetkarti un izmantotu ārpusbiržas pakalpojumu vai Bitcoin bankomātu. Atcerieties, ka dažās valstīs par to var nākties maksāt nodokli, savukārt citās jāuztraucas tikai par nodevām. To sakot, mēs ceram, ka šī informācija palīdzēs jums pārvērst savu Bitcoin skaidrā naudā.

Piedāvātais attēls: freepik.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me