Kā nopirkt Ripple (XRP) Indijā

Dažreiz nav viegli iegādāties INR uz XRP un citām kriptovalūtām daudzās valstīs. Šajā rakstā mēs jums paskaidrosim, kā iegādāties Ripple Indijā. Ripple šobrīd ir trešā lielākā kriptonauda tirgū, un tā ir piesaistījusi vairāku investoru uzmanību. 

Indija ir arī viena no spēcīgākajām valstīm uz Zemes. Neskatoties uz to, Indijas valdība ir apgrūtinājusi kriptogrāfijas tirgus paplašināšanos. Tāpēc mēs pievērsīsimies tam, lai jūs uzzinātu, kā iegādāties Ripple Indijā.

Kas ir Ripple?

pulsācijas monēta

Pirms pastāstīt, kā nopirkt Ripple Indijā, ir svarīgi zināt, kas ir Ripple (XRP). Ripple ir ne tikai virtuālā valūta, bet arī maksājumu tīkls. Ar to bankas un finanšu iestādes var pārsūtīt līdzekļus pāri robežām tikai par dažiem centiem.

Izmantojot XRP digitālo aktīvu, indivīdiem ir iespējams vēl vairāk samazināt darījumu laiku. Patiešām, tā vietā, lai izmantotu fiat valūtas, ir iespējams izmantot XRP kā likviditātes avotu. Daudziem fiat koridoriem nav pietiekamas likviditātes. Šeit Ripple var dot pievienoto vērtību un atrisināt lielu problēmu.

Kā nopirkt Ripple Indijā

Tā kā kriptonauda XRP / INR tirgus atkal virzās uz priekšu, šī kriptogrāfijas pirkšana ir kļuvusi par svarīgu jautājumu. Laika gaitā Ripple varētu kļūt par vienu no vissvarīgākajiem aktīviem, ko izmanto pārrobežu pārskaitījumu veikšanai.

Tagad mēs dalīsimies ar jums, kas ir daži no labākajiem veidiem, kā iegādāties Ripple Indijā. Kopumā vienkāršākais veids, kā iegūt Ripple, ir izmantot vietējo kriptogrāfijas apmaiņu. Tomēr vietējie noteikumi ir nopietni ietekmējuši kriptovalūtu apmaiņu valstī. 

Patiešām, daudzām biržām, piemēram, BTCXIndia vai Coindelta, nācās pārtraukt savu darbību. Lai gan jūs varējāt iegādāties Ripple, izmantojot šīs biržas, tagad tās vairs nedarbojas.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka ir arī citi veidi, kā nopirkt Ripple Indijā. Tomēr tie var nebūt tik vienkārši un vienkārši kā apmaiņas ceļā.

BuyUCoin

Viena no platformām, kas ļautu jums iegūt Ripple, ir BuyUCoin. Šī sistēma atrodas Deli, un būtu ļoti noderīgi iekļūt kriptogrāfijas tirgū. Lietotāji var iegādāties Ripple, izmantojot Indijas rūpiju (INR), vietējo valūtu.

Tajā pašā laikā tas palīdzētu jums pārdot Ripple Indijā, ja vēlaties to darīt. Laba lieta par BuyUCoin ir tā, ka tas arī palīdzētu lietotājiem pirkt un pārdot citas kriptovalūtas. Ja jūs esat kriptogrāfijas investors Indijā, tā varētu būt ļoti laba un funkcionāla platforma.

Ja vēlaties tirgoties, izmantojot šo platformu, ņemiet vērā starpības, kas var būt kaut kā augstas. Tajā pašā laikā tam ir augstākas maksas nekā tradicionālajām kriptogrāfijas biržām. Maksa par ražotāju un uzņemēju ir vienāda ar 0,42% un 0,84% – Indijā nav lēti darboties.

Neskatoties uz iepriekšminētajām lietām, BuyUCoin var būt labs risinājums, kā nopirkt Ripple Indijā.

Bitbns

Ja vēlaties uzzināt, kā nopirkt Ripple Indijā, Bitbns varētu būt labs risinājums. Tas ir P2P tīkls, kas lietotājiem ļauj tirgot kriptonauda, ​​ieskaitot Ripple. Lai sāktu tirdzniecību Bitbns, jums būs jāizveido konts.

Platformai būtu nepieciešama Indijas lietotājiem obligāta PAN karte un daudzi citi dokumenti. Patiešām, lietotājiem identitātes apstiprināšanai būtu jāuzrāda vēlētāja ID vai cits dokuments. Lai gan tas nav ideāli, lai sniegtu visu šo informāciju, Indijas valdība to pieprasa.

P2P tirgus sāka darboties 2017. gada beigās. Tajā laikā kriptogrāfijas tirgus sasniedza augstāko punktu vēsturē. Lietotāji var viegli iegādāties, pārdot un turēt kriptovalūtas. Tāpat kā ar iepriekšējo platformu, arī Bitbns ļaus tirgū pirkt un pārdot citus digitālos aktīvus. Dažas no šīm virtuālajām valūtām cita starpā ietver Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) vai Ethereum (ETH).

Visbeidzot, lietotāji var sākt apstrādāt digitālos aktīvus, izmantojot šo platformu, izmantojot savu INR. Daudzas platformas atbalsta tikai kriptogrāfijas – kriptogrāfijas risinājumus. Tāpēc Bitbns varētu būt labs veids, kā iegūt Ripple Indijā.

Binance

Binance ir viena no lielākajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Platforma ir ienākusi Indijas tirgū, lai piedāvātu risinājumus tirgotājiem. Patiešām, šī bija ļoti apsveicama iniciatīva, ņemot vērā, ka Indijas regulatori ir veikuši stingrus pasākumus attiecībā uz kriptogrāfiju.

Pirms dažiem mēnešiem Binance paziņoja, ka viņi iegādājās WazirX apmaiņa. Šī platforma darbojās valstī, taču tai nācās pārtraukt darbību. Tas ietekmēja lielāku lietotāju skaitu valstī, kuri vēlējās iegādāties Ripple kā ieguldījumu.

Izmantojot Binance, lietotāji var viegli iegādāties Ripple, izmantojot INR. Privātpersonas iegūs USDT, ko pēc tam varēs izmantot Ripple vai citu kriptovalūtu iegādei. Ir vērts pieminēt, ka tirgotāji darījumu veikšanai izmantos WazirX platformu. Binance nodrošina nepieciešamo infrastruktūru lietotājiem USDT pirkšanai, izmantojot vietējo valūtu.

P2P pasūtījumu grāmatā jums būs jāveic pirkuma pasūtījums. Pēc tam tas tiks saskaņots ar pircēju un / vai pārdevēju. Tas viegli pabeigtu INR un Ripple darījumu.

Tagad tirgotāji var uzreiz pārskaitīt līdzekļus starp Binance un WazirX kontiem. Turklāt viņi pierakstīsies WazirX, izmantojot savus Binance kontus. Turklāt Binance lietotāji var arī pirkt un pārdot USDT, izmantojot WazirX P2P tirdzniecības platformu Binance.

Viens no galvenajiem Binance ieguvumiem ir saistīts ar to, ka tam ir liela likviditāte. Turklāt tas lietotājiem piedāvā iespēju pirkt un pārdot citus digitālos aktīvus. Kā tas ir redzams, Binance piedāvā risinājumus ļoti sarežģītā tirgū.

Glabājiet savu Ripple ar virsgrāmatas maku

Virsgrāmata ir viens no atzītākajiem aparatūras seifa nodrošinātājiem pasaulē. Pateicoties tam, lietotāji tagad var droši uzglabāt savas virtuālās valūtas. Lai gan tas nav saistīts ar Ripple iegādi Indijā, tas palīdzēs lietotājiem droši uzglabāt savus digitālos aktīvus.

Kriptovalūtu apmaiņa nav labākais veids, kā turēt virtuālās valūtas. Patiešām, ir ļoti nedroši turēt līdzekļus biržās. Tas notiek tāpēc, ka uz viņiem visu laiku vēršas uzbrucēji un hakeri. Ja ļaunprātīga persona var piekļūt biržas līdzekļiem, lietotāji noteikti zaudēs savu kapitālu.

Virsgrāmata nodrošina lietotājiem iespēju droši uzglabāt savus līdzekļus. Tas ļautu viņiem turēt lielu daudzumu Ripple, neuztraucoties par uzbrukumu. Populārākie Ledger piedāvātie risinājumi ir Ledger Nano S un Ledger Nano X. Šie divi aparatūras maki ir vispopulārākie tirgū.

Papildus tam Ledger piedāvā arī modernākus risinājumus lielākiem investoriem un uzņēmumiem. Gan Ledger Nano X, gan Ledger Nano S ir noderīgi maziem un lieliem tirgotājiem.

Secinājums

Ir vērts atzīmēt, ka Ripple turpina augt, un tas var sniegt lieliskas ieguldījumu iespējas dažādos tirgos. Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums bija noderīga, lai saprastu, kā labāk rīkoties ar digitālajiem līdzekļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me