Iknedēļas ziņu apkopojums: kriptogrāfijas karšu emitents zaudē miljardus, Binance plāni Lielbritānijas biržas izlaišana, Krakena tiek atvērta Austrālijā

kriptogrāfijas ziņas

Ja vēlaties uzzināt jaunākos notikumus, kas pagājušajā nedēļā notika kriptogrāfijas pasaulē, taču jūs nevarat uztraukties, apskatot visas ziņu vietnes, šeit ir mūsu iknedēļas ziņu kopsavilkums:

Kripto karšu izsniedzēja vadu karte zaudē 2,1 miljardu ASV dolāru

Avots: Börse Online

Lielais vācu maksājumu procesors Vadu karte no trasta kontiem ir zaudējis aptuveni 1,9 miljardu eiro (2,13 miljardu ASV dolāru) vērtībā skaidru naudu, un uzņēmums vēl nevar attaisnot naudas pazušanu.

Saskaņā ar ceturtdien sniegto paziņojumu, kriptogrāfijas debetkaršu sniedzējs minēja, ka pie vainas ir “neīsti” trešās puses naudas atlikumi, mēģinot pievilt auditoru Ernstu un Jangu, kurš uzdurās jautājumam, veicot kārtējo revīziju..

“Ir norādes, ka pilnvarotais sniedzis nepatiesas bilances apstiprinājumus … lai maldinātu auditoru un radītu nepareizu priekšstatu par šādu naudas atlikumu esamību vai kontu turēšanu Wirecard grupas uzņēmumu labā. , ”Lasāms paziņojumā.

Wirecard ir galvenais kriptogrāfisko maksājumu izsniedzējs, kas apstrādā karšu maksājumus tādām platformām kā Crypto.com un Wirex. Pašlaik uzņēmums cieši sadarbojas ar auditoru, izmeklējot trūkstošo summu, kas veido 25% no viņu bilances līdzekļiem.

Šī jautājuma dēļ Wirecard ir atlikusi gada pārskata un finanšu pārskatu publicēšanu par 2019. gadu, kuru sākotnēji bija paredzēts izdot 4. augustā..

“Ja apstiprinātus gada un konsolidētos finanšu pārskatus nevar padarīt pieejamus līdz 2020. gada 19. jūnijam, Wirecard AG izsniegtos aizdevumus, kuru summa ir aptuveni 2 miljardi euro, var izbeigt,” paziņoja firma.

Wirecard akcijas Frankfurtē kritās arī par 62% jeb 65 eiro līdz 40 eiro, kad ziņas par pazudušo naudu nonāca publiskajā telpā.

Ethereum fonds savu otro ziedojumu veica UNICEF

Avots: CECCAR biznesa žurnāls

Ethereum fonds šonedēļ veica vēl vienu kriptogrāfijas ziedojumu Apvienoto Nāciju Bērnu fondam (UNICEF). Pirmais ziedojums tika veikts tālajā 2019. gadā.

Fonds tagad pieņem jaunuzņēmumu pieteikumus jaunattīstības tirgos, lai saņemtu ieguldījumus, izmantojot šo otro ziedojumu, kas tiek lēsts 1125 ēteru (ETH) jeb 262 000 USD pašreizējās cenās, atklāja UNICEF kripto portfeļa pārvaldniece Cecilia Chapiro.

“Mēs joprojām meklējam lielus ziedotājus … arī no tehniskās ekspertīzes viedokļa mēs vienmēr pieskaņojam savus jaunos uzņēmumus mentoriem šajā telpā. Mēs neesam saņēmuši vairāk bitcoin, pārsniedzot to, ko mēs saņēmām no Ethereum fonda [2019. gadā], “- sacīja UNICEF blokķēdes vadītāja Kristina Lomazzo.

Čapiro lēsa, ka viņi varēs atrast no pieciem līdz 10 potenciālajiem jaunizveidotajiem ieguldījumiem bez pašu kapitāla 100 000 ASV dolāru vērtībā. Fonds arī paziņojis, ka viņi apspriež ar citiem potenciālajiem ziedotājiem, taču līdz šim vārdi netiek atklāti.

“Kad mēs pārdzīvojam globālu krīzi, mēs nolēmām veikt jaunu investīciju ciklu, lai palīdzētu mazināt COVID-19 krīzes sekas. Tā ir pirmā reize, kad mēs uzaicinām pieteikties, kur mēs finansējam gan USD, gan kriptogrāfiju. ” – teica Čapiro.

Preses paziņojumā teikts, ka fonds ir ļoti ieinteresēts finansēt projektus, kas “ļauj veikt decentralizētu darījumu veikšanu, piemēram, izmantojot decentralizētas tirgus vietas”, “ļauj cilvēkiem izmantot, nopelnīt un turēt kriptovalūtas” vai “apkopot, apkopot un apstiprināt datu kopas. par blokķēdes orākuliem. ”

Binance atver durvis Lielbritānijā

Avots: Binance

Populārākā kriptogrāfijas birža Binance uzsāk jaunu AK apmaiņas platformu, kurā institucionālie un mazumtirdzniecības lietotāji no Lielbritānijas un Eiropas varēs izmantot fiat tirdzniecībai un kriptogrāfijas iegādei.

Saskaņā ar trešdien sagatavoto ziņojumu kriptogrāfijas uzņēmums paziņoja, ka tā Lielbritānijas kriptogrāfijas birža nodrošinās fiat iegādes iespējas sterliņu mārciņās un eiro. Platforma atbalstīs aptuveni 65 kriptogrāfijas. Šī ir jaunākā fiat-to-crypto platforma, kuru uzsāka Binance, pievienojoties Binance Uganda, Binance Singapore un Binance US.

Binance UK regulēs valsts galvenā finanšu iestāde – Financial Conduct Authority (FCA), un tā nodrošinās tradicionālo lietotāju bāzi, un platforma atbalstīs tikai spot darījumus. Teana Beikere-Teilore, Binance U.K. jaunā direktore, sāka strādāt uzņēmumā pirms mēneša, un viņas loma ir organizēt biržas paplašināšanu Eiropā.

“Binance U.K. apkalpos arī Eiropas klientus. Platforma ir paredzēta gan Lielbritānijas, gan Eiropas tirgiem. ”- paziņoja uzņēmuma pārstāvis.

Jauno Lielbritānijas platformu paredzēts sākt šovasar.

“Kad kriptogrāfijas pakalpojumi ir nobrieduši un attīstās, mēs varam radīt jaunas iespējas, kā piesaistīt un piesaistīt interesi no plašākas auditorijas ar dažādu riska apetīti, piemēram, produktus, kas nopelna peļņu par dalību, piemēram, mietu un pasīvie ietaupījumi,” Beikers Teilors paziņoja.

Kopš 2019. gada janvāra Lielbritānijas atkarīgajā Kanādas Džersijas salā darbojas vēl viena Binance izveidota fiat to crypto platforma. Džersijas platforma turpinās darboties neatkarīgi arī pēc tam, kad Binance U.K sāks darbību.

Kraken uzsāk biržu Austrālijā

Avots: Bitcoin ziņas

Viena no vecākajām biržām pasaulē Kraken atvērs savas biržas durvis Austrālijā.

Uzņēmums trešdien atklāja, ka uzsāks jaunu meitasuzņēmumu Sidnejā, Austrālijā, kur iedzīvotāji varēs izmantot Austrālijas dolārus (AUD) kriptogrāfijas iegādei. Apmaiņa ļaus veikt tūlītējus noguldījumus, izmantojot Okso un PayID Austrālijas bankas kontus.

Austrālijas dolārs ir jaunākais fiat, kas pievienojies Kraken atbalstīto fiat valūtu sarakstam: ASV dolārs (USD), Kanādas dolārs (CAD), Šveices franks (CHF), eiro (EUR), Lielbritānijas mārciņa (GBP) un Japānas jena (JPY).

“Mēs priecājamies, ka šodien sāksim Kraken Australia, laikā, kad Austrālijas investori arvien vairāk vēršas pie kriptovalūtām, lai dažādotu savus portfeļus,” paziņoja Kraken Australia izpilddirektors Jonathon Miller..

Kraken Australia lietotāji varēs veikt AUD darījumus ar populārām kriptovalūtām, tostarp Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), XRP (XRP), Bitcoin Cash (BCH) un Tether (USDT) stablecoin. . Arī parastie lietotāji, kas atrodas ārpus ASV, varēs tirgot AUD pret USD, EUR un JPY.

Austrālijas visilgāk strādājošās kriptovalūtas biržas Bit Trade iegādājās Kraken 2020. gada janvārī, Milleru iecelot par biržas operāciju vadītāju valstī..

Millers atzīmēja, ka interese par kriptogrāfiju ir pieaugusi, kopš marta Krakenā reģistrēts rekordliels skaits reģistrāciju, kas uzņēmumam liek pieņemt darbā 200 jaunus darbiniekus, lai apmierinātu klientu pieprasījumu..

Piedāvātais attēls: healthbeat.cz

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me