Šie ir visvairāk atalgojošie Bitcoin jaucējkrāni 2020. gada septembrī

Bitcoin jaucējkrāni

Bitcoin maisītāji ir vienkāršs veids, kā iegūt Bitcoins mazākās vienībās, kas pazīstamas kā Satoshis. Tiem, kas ir īpaši ieinteresējušies par kriptonauda un Bitcoin, tie var būt lielisks veids, kā nopelnīt dažus bezmaksas kriptogrāfijas. Daži no jaucējkrāniem dalībnieku kontos noteiktā laika periodā vienkārši piešķir noteiktu daudzumu Satoshis, bet citi pieprasa, lai tie veic dažas darbības, piemēram, reklāmu skatīšanu, aptauju veikšanu utt..

Šis raksts izceļ visizdevīgākos Bitcoin jaucējkrānus, kurus varat izmantot, lai bez maksas iegūtu dažus Satoshis, un, ja jūs pakavējaties pietiekami ilgi, jūs varat iegūt pietiekami daudz Bitcoins, lai eksperimentētu ar BTC darījumiem vai izdarītu citas interesantas lietas, par kurām kriptogrāfijas cilvēki izmanto.

Daži var pieprasīt, lai jūs reģistrētos, bet citi to nedara. Lai kāda būtu jūsu interese, ikvienam ir pieejami bezmaksas Bitcoins, un sekojošie jaucējkrāni varēs apmierināt jūsu interesi. Pietiekami daudz sarunu, tagad iedziļināsimies tajā. Šeit jūs varat atrast visvairāk atalgojošos Bitcoin maisītājus 2020. gada septembrī.

FreeBitco.in

FreeBitco.in

Šis ir BTC jaucējkrāns, kas pieder kalnrūpniecības uzņēmumam, tieši puišiem, kas atbildīgi par jaunu Bitcoins laišanu apgrozībā. Tas izskaidro, kāpēc viņi izdod tik daudz bezmaksas Bitcoins. Bezmaksas Bitcoin ļauj jums iegūt BTC katru stundu. Turklāt tajā ir spēles un iknedēļas loterijas, kas noved pie vairāk Bitcoins. Jūsu monētas tiek droši glabātas seifā, un to darījumu maksa ir ievērojami zema.

Ja jūs turēsieties pietiekami ilgi, lai nopelnītu līdz 30 000 Satoshis, jūs sāksiet nopelnīt ikdienas saliktos procentus 4% apmērā. Viņi arī dāsni apbalvo jūs par novirzīšanu, proti, ja jūs kopīgojat savu novirzīšanas saiti ar draugiem un viņi to izmanto, lai reģistrētos, jums tiks apbalvoti 50% no viņu stundas ienākumiem un 25% no procentiem nopelnītā. Ar 18 miljoniem šī Bitcoin jaucējkrāna lietotāju un vismaz 10 miljoniem lietotāju katru mēnesi šī vietne nevarētu būt likumīgāka.

Bonuss Bitcoin

Bonuss Bitcoin ir lielisks BTC jaucējkrāns, pateicoties tam, ka pēc uzdevuma izpildīšanas jums nav jāgaida kādu laiku, lai sāktu citu. Ciktāl tas attiecas uz šo jaucējkrānu, jūs varat sākt jaunu uzdevumu, tiklīdz tas ir paveikts, tādējādi nenorobežojot savus ienākumus. Maksājumu biežums tiek samazināts arī līdz 15 minūtēm, nevis vienas stundas intervālam, kas dažiem krāniem ir, tāpēc jūs varat nopelnīt biežāk nekā citi.

Katrā prasībā jūs varat saņemt pat 5000 Satoshis ar automātiskiem 5% dienas procentiem. Tas nodrošina, ka jūsu ieņēmumi tiek reizināti ar gandrīz neko nedarīšanu. Viņi arī piedāvā 50% novirzīšanas uz mūžu piemaksu visiem tiem, kas reģistrējušies, izmantojot jūsu novirzīšanas saiti, un jūs jebkurā laikā varat bez maksas izņemt savus ieņēmumus..

FreeBitcoins.com

Tas ir vēl viens ļoti atalgojošs Bitcoin jaucējkrāns, kas tika uzbūvēts, domājot par iesācējiem. Ja jūs esat jauns kripto telpā un vēlaties viegli nopelnīt dažus Bitcoins, šī ir jums piemērota vieta. Lai gan galvenokārt krāns ir paredzēts Bitcoin, krāns tagad piedāvā dažus bezmaksas Clamcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, DigiByte un Monero.

FreeBitcoins.com pierāda, ka Bitcoin var nopelnīt jautrā veidā, spēlējot spēles, un jums nav jāpiesakās kontā. Tas ir viens no nedaudzajiem, kas atsakās no visa Bitcoin, tikai lai apmeklētu vietni ik pēc desmit minūtēm. Viena forša lieta šajā vietnē ir tā, ka tā ļauj ne tikai nopelnīt vairākas kriptogrāfijas valūtas, bet arī dod iespēju viegli samainīt monētas tieši jaucējkrāna iekšienē, bez nepieciešamības doties uz apmaiņu. Tas nevar būt draudzīgāks iesācējiem.

Kas vēl? Jūs saņemat 50% komisijas maksu par katru draugu, uz kuru atsaucaties, un jebkurā brīdī varat bez maksas izņemt savus ieņēmumus savā makā.

Bitcoin citplanētieši

Bitcoin citplanētieši ir viens no vislabāk apmaksātajiem Bitcoin maisītājiem kriptogrāfiskajā telpā. Lietotāji var nopelnīt atlīdzību līdz 4000 Satoshis, spēlējot spēles un citas darbības vietnē.

Tam ir arī mobilā versija gan Android, gan iOS ierīcēm. Tas dod jums brīvību turpināt nopelnīt bezmaksas Bitcoins, atrodoties ceļā, lai kur jūs atrastos, kamēr atrodaties ar savu mobilo tālruni. Jaucējkrāns atalgo lietotājus stundā, tāpēc katru dienu varat nopelnīt ievērojamu daudzumu Bitcoins.

Mēness Bitcoin

Mēness Bitcoin ir viens no visizdevīgākajiem Bitcoin maisītājiem. Tāpat kā freebitcoins.com, tā piedāvā atlīdzības Ethereum un Litecoin papildus Bitcoin. Šis jaucējkrāns lietotājiem dod brīvību izvēlēties, kurās kriptovalūtās saņemt atlīdzību.

Jaucējkrānā ir daudz prēmiju, un lietotāji var pieprasīt atlīdzību ik pēc 5 minūtēm. Vēl viena forša lieta šajā jaucējkrānā ir tā, ka jums ir brīvība izlemt, cik bieži jūs pieprasāt atlīdzību. Jo ilgāk jūs uzturaties vienā sesijā, jo vairāk jūs pieprasāt, un tikai jūs pats varat izlemt, cik ilgi jūs uzturaties.

Secinājums

Šie ir labākie un visizdevīgākie Bitcoin jaucējkrāni, ko mēs varētu atrast, un, ja jūs meklējat, kur nopelnīt dažus bezmaksas Bitcoins, vairs nemeklējiet.

Piedāvātais attēls: freepik.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me