CryptoFacilities pārskats

Kriptos

Papildus informācija

 • Veidotājs: 0; Taker: tik zema kā.0008 Tirdzniecības maksa
 • Futures, Spot Margin Margin Trading
 • [email protected] E-pasts

Mērķa tirgus

 • Globāls

Depozīts

 • Tikai kriptogrāfija

Valūtas

 • Tikai kriptogrāfija

Kredītplecs

 • Līdz 50: 1

Plusi

 • Vienīgā FCA apstiprinātā Bitcoin nākotnes tirdzniecības platforma ar apdrošinātiem noguldījumiem.
 • Zema maksa
 • Tirdzniecības ripple, Ethereum un Bitcoin atvasinājumi līdz 50: 1.

Cons

 • Apjoms vēl nav pieejams nopietnai tirdzniecībai.
 • KYC ir daudz vairāk iesaistīts nekā alternatīvas tikai kriptogrāfijas platformas.

Cryptofacilities Bitcoin un Ripple Futures tirdzniecības platforma

Cryptofacilities ir FCA regulēta atvasinājumu birža, kas darbojas ārpus Lielbritānijas. Visa birža darbojas ar Ripple un Bitcoin gan pieļaujamo noguldījumu, gan arī tirdzniecības nodrošinājuma ziņā. Tagad ir seši dažādi instrumenti, Bitcoin-usd nākotne, ethereum-usd nākotne, Bitcoin-usd turbo, kas piedāvā 50X sviru, pulsācijas-usd nākotni, ripple-bitcoin nākotni un, visbeidzot, bet ne mazāk litecoin līgumu. Katrā no šiem instrumentu veidiem ir vairāki līguma termiņi.

Cryptofacilities ir zemas maksas, un tā ir viena no nedaudzajām bitcoin nākotnes tirdzniecības platformām. Lai nodrošinātu likviditāti, kas vajadzīga līgumu norēķiniem, kriptofacilitātes nesen ir sasaistījušās ar Akuna Capital.

Darba sākšana

Konta atvēršana ar kriptotehnoloģijām ir mikrokosms no lielākas virves vilkšanas starp kriptogrāfijas un galvenajām finansēm. Visa tirdzniecība ir nodrošināta ar Bitcoin vai Ripple, un tāpēc teorētiski tūlītējai reģistrācijai un depozītam jābūt izpildāmam a la BitMEX; no otras puses, jūs esat saņēmis kriptotehnoloģiju atļauju sniegt regulētus pakalpojumus un produktus Apvienotās Karalistes Finanšu rīcības iestādes aizgādībā..

FCA pieprasa obligātos standartus starp pilnvarotajiem pārdevējiem, kas domāti patērētāju aizsardzībai, un daudziem šī aizsardzība būs mierīga. Citus pilnībā izslēgs KYC prasības – šai pēdējai grupai mēs iesakām bitMEX. Neatkarīgi no jūsu tieksmes, kriptofabilitātes, pateicoties tās normatīvajam statusam un drošības piesardzības pasākumiem, ir nodrošinājušas visu to maciņu USD vērtību, kuri tiek turēti makos..

Kriptovalūtas nākotne pie kriptofacilitātes

Cryptofacilities ierobežo nākotnes līgumus ar četriem dažādiem līgumu veidiem, kas uzskaitīti turpmāk. Īpaši jāatzīmē maksas tabula, kas ir viszemākā tirgū. Ievērojams ir arī jebkādas finansēšanas maksas vai mijmaiņas darījumu likmes trūkums. Tātad jā, jums jāiet cauri KYC, bet tuneļa otrā galā ir konkurētspējīgākā cenu kriptogrāfijas nākotnes platforma tirgū.

F-XBT: USDT-XBT: USD (Turbo) F-XRP: USDF-XRP: XBT
Līguma lielums 1 BTC 1 BTC 10 000 XRP 10 000 XRP
Sviras garums 5: 1 49: 1 7: 1 5: 1
sviras Īss 7: 1 51: 1 9: 1 5: 1
Maker Maksa 0 0 0 0
Taker maksa .0008 .0008 8 .00012
Termiņi 1,2 W; 1,2,3Q 1,2W 1,2 W; 1,2,3Q 1,2 W; 1,2,3Q

Atkarībā no jūsu līguma maksas tiek noteiktas vai nu bitcoin, ethereum vai Ripple. Likvidētie, likvidētie vai galīgie norēķini tiek uzskatīti par pircēju darījumiem.

Kā tirgot Bitcoin nākotnes atvasinājumus ar kriptofacilitātēm

Četri piedāvātie nākotnes darījumi iet pa ekrāna augšējo vidusdaļu, un, noklikšķinot, tiek atvērts instrumentu saraksts, kas sakārtots pēc tuvākā norēķinu datuma, kas ilustrēts dienās zem moniker DTM..

Ievērojiet prēmijas procentuālo daļu, kas ir tikai nākotnes cenas cena, salīdzinot ar tūlītējo cenu, kas gada izteiksmē ir noteikta līdz vienam gadam atkarībā no atlikušajām dienām līdz norēķiniem. Vienkāršā angļu valodā, ja XBT: USD instruments tirgojas ar negatīvu prēmiju, tas nozīmē, ka tirgus, vismaz izteikts ar kriptotehnoloģijām, sagaida, ka bitkoina tūlītējā cena kritīsies.

Pēc instrumenta izvēles no zemāk esošās tirdzniecības lapas var tikt veikti limita un tirgus pasūtījumi.

Tirgus pasūtījumi netiks aizpildīti vairāk kā par 10% no pašreizējās vidējās cenas, un tāpēc tirgotājiem var būt daļēja aizpildīšana. Lietotāji var iestatīt apturēšanas zaudēšanas instrukciju izpildes laikā vai nākotnē.

Stop loss rīkojumiem ir divas sastāvdaļas – stop cena un limita cena. Stop cena aktivizē jūsu pasūtījumu, savukārt robežcena ir sliktākā cena, par kuru jūsu pozīcija var tikt likvidēta. Tas ir nepieciešams, jo pasūtījumu grāmatas dziļumam konkrētos brīžos var būt liela atšķirība starp cenām, un tas novērš mākslīgi nomāktu likvidāciju.

Kriptofabilitātes nodrošinājuma prasība

Lietotāji tiek iestatīti ar skaidras naudas kontiem bitkoinā vai pulsācijā, un, lai veiktu tirdzniecību, katram iekšējam instrumentam jāveic iekšējie pārskaitījumi. Katrs instruments darbojas nožogotā veidā. Ja viena instrumenta starpība netiek uzturēta, tas neietekmēs citu kontu vai naudas kontu, bet lietotājs ir atbildīgs par nodrošinājuma prasību nodrošināšanu katrā konkrētajā instrumenta kontā. Skatiet zemāk par maržas prasībām.

XBT: USD nākotnes līgumiXRP: XBT nākotnes līgumi
Marža Garš Īss Aizsardzība Garš Īss Aizsardzība
Nepieciešams .2 .1429 16,7% .0204 .0196 2%
Apkope .15 .1071 12,5% .0179 .0172 1,75%
Likvidācija .09 .0643 7,5% .0153 .0147 1,5%
Izbeigšana .06 .0429 5% .0051 .0049 .5%

XRP: USD nākotneXRP: XBT nākotnes līgumi
Marža Garš Īss Aizsardzība Garš Īss Aizsardzība
Prasība 1,429 1,111 12,5% .03 .03 20%
Apkope 1,027 883 9,4% .0224 .0224 15%
Likvidācija 643 500 5,6% .0135 .0135 9%
Izbeigšana 429 333 3,8% .009 .009 6%

Aizsardzības procents parāda cenas izmaiņas, pretēji jūsu pozīcijai, kuras rezultātā tiktu zaudēti ieguldījumi, neņemot vērā faktu, ka pozīcija tiktu likvidēta pirms šāda notikuma.

Var būt labāk citur, ja:

Jums vajag nopietnus apjomus.

Cryptofacilities ir izstrādājis labu produktu, taču tie vēl nav piesaistījuši kritisko masu, kas nepieciešama stabilai tirdzniecības pieredzei. Pašlaik mēs atrodam dažus iemeslus, kā ieteikt kriptotehnoloģijas BitMex, kas ir kļuvusi par vadošo kriptogrāfisko atvasinājumu apmaiņu pēc apjoma.

Apakšējā līnija

CryptoFacilities ir viena no nedaudzajām tirgū esošajām kriptovalūtas atvasinājumu platformām, un vienīgā, kas tiek regulēta Lielbritānijā. Kaut arī tiek atļauta līdzekļu apdrošināšana, tas nozīmē, ka lietotājiem ir jāiziet faktiskais KYC process, kas ir mazliet nepatīkams, ņemot vērā, ka platforma pieņem tikai kriptogrāfiju. Tomēr mēs varētu iedomāties, ka daudzi lietotāji dos priekšroku FCA regulējumam kopā ar KYC, nevis pret abu.

Pēc KYC pabeigšanas lietotājiem būs piekļuve vienai no populārākajām platformām tirgū ar viszemāko maksu un vislielāko termiņu datumu dažādību. Un šim lielajam Ripple turēšanai, atvasināto instrumentu tirdzniecībai ir jābūt AK licencētai darbības nišai, jūs tikko atradāt Meku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me