Cold Wallet vs Hot Wallet: kāda ir atšķirība?

karsts maks auksts maks

Maki ir programmatūras programmas un ierīces, kurās tiek glabātas Bitcoins un citu kriptovalūtu privātās un publiskās atslēgas. Maki ir dažāda veida, taču galvenās kategorijas, kurās tos var sadalīt, ir aukstie maki un karstie maki. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kuras priekšrocības un trūkumi ir katram maka veidam, lai jūs varētu izvēlēties, kurš ir piemērots tieši jums un jūsu vajadzībām.

Karstie maki

Karstie maki ir maki, kas ir savienoti ar internetu, un tie arī ir dažādās kategorijās.

Darbvirsmas maki ir karsto seifu forma, kas ir instalēta jūsu personālajā datorā. Lietotāji var kontrolēt savas privātās atslēgas, un viņiem ir arī iespēja šifrēt savu maku, lai novērstu uzlaušanas mēģinājumus.

ICO novērošanas saraksts

Darbvirsmas maki tiek uzskatīti par visdrošāko iespēju, piemēram, ja runa ir par karstajiem makiem, taču tie var nebūt praktiski dienas tirgotājiem, kuri vēlas ātri pirkt un pārdot kriptonauda. Darbvirsmas seifiem ir arī vairāk iespēju attiecībā uz kriptovalūtu izvēli, kuras tajos var saglabāt.

Tomēr dažu darbvirsmas seifu lejupielādes un iestatīšanas procesiem dažreiz var būt nepieciešama tehniska pieredze, kas tiem, kas ir jauni kriptonauda, ​​var izrādīties sarežģīti. Liels darbvirsmas maku trūkums ir tas, ka, ja tas tiek nozagts vai sabojāts, piekļuve jūsu kriptonauda var tikt neatgriezeniski zaudēta, jo netiek ieviesta pareiza dublēšanas sistēma.

Mobilie maki ir viedtālruņu lietotnes, kas darbojas mobilajās ierīcēs. Tie ir vispraktiskākie karsto maciņu veidi un ir ideāli piemēroti tirgotājiem, kuri vienmēr ir bēgšanas laikā.

Lai gan dažos mobilajos makos ir vairāku parakstu drošības iespējas, tie nav tik droši, un tiem nevajadzētu uzglabāt lielu daudzumu kriptogrāfijas. Daži mobilie maki lietotājiem nedod piekļuvi savām privātajām atslēgām, kas var būt problēma.

Tiešsaistes maki, vai vietņu maki ir maka veids, ko izmanto, izmantojot tiešsaistes platformu, padarot tos par visizplatītākajiem uzlaušanai. Tādēļ tos galvenokārt iesaka veikt īstermiņa tirdzniecībai.

Priekšrocība ir tā, ka tām var piekļūt no jebkuras ierīces, kas ir savienota ar internetu, un darījumus var veikt ātri un viegli. Tiešsaistes maki ir visdrošākie, ja tos lieto kopā ar drošu darbvirsmas vai bezsaistes maku.

Karsto seifu drošība ir atkarīga no lietotājiem un iesaistīto trešo personu drošības paradumiem. Šādas platformas ir neaizsargātas pret uzlaušanu, jo tām ir pastāvīgs savienojums ar internetu.

Neliela apjoma digitālās valūtas glabāšana karstajos maciņos ir lieliski, jo hakeri, iespējams, netērēs savu laiku un resursus, lai piekļūtu nelielām naudas summām. Ir bijuši daudzi zādzību gadījumi, kuros iesaistīti karsti maki. Kā ziņots, uzlaušanas mēģinājumos ir nozagti miljoniem dolāru vērti Bitcoin (sk. Mt Gox incidentu).

Auksti maki

Aukstie maki ir ievērojama Bitcoins daudzuma uzglabāšanas metode. Auksto seifu veidi ir: papīra maki un aparatūras maki.

Papīra maki ir dokumenti, uz kuriem tiek drukāti visi dati, kas nepieciešami Bitcoins ģenerēšanai. Tie ir ideāli piemēroti ilgstošai uzglabāšanai, jo neviens nevar uzlauzt papīru. Negatīvais ir tas, ka nepareizu uzglabāšanas apstākļu dēļ tos var nozagt vai sabojāt. Bitcoins uzglabāšana uz papīra makiem drukas sagatavošanas laikā jāveic ar ļoti stingriem pasākumiem, lai viss būtu drošs.

Blockgeeks

Aparatūras maki ir fiziskas bezsaistes ierīces, kas izskatās līdzīgas USB ar interfeisu, kuras var pievienot datoram, kad vēlaties pārsūtīt kriptogrāfijas. Tā kā sēklas ģenerēšanas laikā tie nav savienoti ar internetu un ļauj saglabāt gan privāto, gan publisko atslēgu, tās tiek uzskatītas par drošāko glabāšanas iespēju.

Kāda veida maku man vajag?

Tagad, kad esat iepazinies ar galvenajiem maka veidiem, mēs izskatīsim galvenos aspektus un funkcijas, lai jūs varētu pieņemt apzinātu lēmumu un izvēlēties tādu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Steemit

Ja jūs plānojat tirgoties bieži, labāks variants ir karsts maks

Ja jūs interesē HODLing ilgāku laika periodu lielākas kriptovalūtas summas, lai to vērtība pieaugtu, ieteicams izmantot aukstu maku, jo tam ir visspēcīgākā drošība.

Tirgotājiem, kuri vēlas uzglabāt vairāk veidu altkīnus, vajadzētu meklēt maku, kas piedāvā saderību plašākai kriptogrāfijas izvēlei.

Jums vajadzētu meklēt maku, kuram ir saskarne, ar kuru jūs viegli varat mijiedarboties. Ja esat lietpratīgāks tehnikā un spējat tikt galā ar sarežģītākām instalācijām un procedūrām, varat izvēlēties izmantot tādu, kas atbilst jūsu zināšanu līmenim. Būtu laikietilpīgi un nomākti piederēt seifam, kuram ir funkcijas, kuras nevarat apgūt.

Pajautājiet sev, vai jūs varat parūpēties par fizisku maku vai arī jums ir grūti to saglabāt.

Drošības ziņā, ja jūs meklējat labākos drošības pasākumus, tad ideāla izvēle būtu auksts maks.

Secinājums

Ar to mēs noslēdzam mūsu rakstu par karstajiem un aukstajiem maciņiem. Mēs ceram, ka šeit sniegtā informācija būs noderīga, lai atrastu jums vispiemērotāko maku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me