Coinbase vs Bitstamp | Kripto apmaiņas salīdzinājums 2020. gadā

Coinbase un Bitstamp ir divas kriptogrāfijas biržas, kas kriptogrāfijas sabiedrībā ir pazīstamas ar izcilu reputāciju un tirdzniecības pakalpojumiem. Gan Bitstamp, gan Coinbase ir bijuši kriptogrāfijas biržas tirgū vairāk nekā 7 gadus, padarot viņu komandas par vispieredzējušākajām.

Mūsu rakstā mēs salīdzināsim katras apmaiņas iespējas, lai palīdzētu jums izvēlēties sev piemērotāko.

Par Coinbase

Monētu bāze

Coinbase pirmo reizi tika izveidots 2012. gadā Sanfrancisko, Kalifornijā, Braiena Ārmstronga un Freda Ehrsama vadībā.

Coinbase tiek uzskatīta par vienu no visuzticamākajām un drošākajām platformām kriptogrāfijas tirdzniecībai. Biržā ir BitLicense, kas nozīmē, ka tā ir viena no nedaudzajām kriptogrāfijas biržām, kam atļauts legāli darboties Ņujorkā.

Lai atvieglotu Bitcoin maksājumus, uzņēmums sadarbojās ar populārākajiem zīmoliem, piemēram, Dell, Expedia, Time Inc. un citiem.

Platforma ir brokeris, kas lietotājiem ļauj pirkt un pārdot kriptogrāfijas par noteiktu cenu, pamatojoties uz pašreizējo tirgu. Tas nozīmē, ka nav jāgaida pasūtījumu saskaņošana, jo darījumi ir ātri un vienkārši.

Par Bitstamp

Bitstamp

Slovēņi Nejc Kodric un Damijan Merlak 2011. gadā dibināja Bitstamp ir birža, kas tika uzbūvēta tikpat droša un uzticama kā banku pakalpojums..

Dibinātāji padarīja apmaiņu atbilstošu daudziem noteikumiem un noteikumiem, lai saglabātu klientu līdzekļu drošību.

Tāpat kā viņu dzimtajā Slovēnijā, nebija kriptogrāfijas normatīvā regulējuma, birža pārcēlās uz Londonu un galu galā apmetās Luksemburgā, valstī, kurā ir atbilstoši noteikumi par kriptogrāfijas jautājumiem.

2016. gadā Bitstamp kļuva par pirmo pilnībā sertificēto kriptogrāfijas biržu, jo tā saņēma licenci Luksemburgā.

Coinbase vs Bitstamp: Pieejamās valūtas

Monētu bāze atbalsta dažādas kriptovalūtas: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, 0x, USD Coin, Basic Attention Token, Ripple, EOS, Stellar, Augur, DAI, Link, Atom, Kyber Network un Zcash.

Bitstamp ļauj lietotājiem tirgoties ar divām fiat valūtām: ASV dolāriem (USD) un eiro (EUR). Var veikt arī Lielbritānijas mārciņu un Šveices franku noguldījumus, taču pirms tirdzniecības tie tiks konvertēti USD vai EUR.

Runājot par kriptogrāfiju, Bitstamp ir ierobežotāks savā sarakstā, un tajā ir tikai 5 kriptogrāfijas: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) un Ripple (XRP).

Coinbase vs Bitstamp: Pieejamās valstis

Coinbase atbalsta 77 valstis no Āfrikas, Eiropas, Austrālijas, Dienvidamerikas, Ziemeļamerikas un Dienvidāfrikas.

Luksemburgas licences dēļ Bitstamp ir pieejams visās 27 Eiropas Savienības valstīs. Šogad Bitstamp arī ieguva licenci Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departamentā, kas nozīmē, ka tā var legāli darboties ASV. Tas aktivizējas arī 49 citās valstīs ārpus ES, tostarp Austrālijā, Brazīlijā, Ķīnā, Dienvidāfrikā un Dienvidkorejā.

Coinbase vs Bitstamp: saskarne un lietotāja pieredze

Coinbase bieži tiek saukta par labākā platforma tirgotājiem iesācējiem. Tas ir tāpēc, ka tas tika izveidots, domājot par vienkāršību un ērtu lietošanu, ar mērķi atkārtot PayPal funkcionalitāti.

Kaut arī Bitstamp ir estētisks interfeisa dizains un mazāk tirdzniecības funkciju, izkārtojums ir nedaudz mulsinošs, it īpaši iesācējiem. Lielākā daļa jauno tirgotāju sūdzas, ka Bitstamp’s Tradeview lapā ir pārāk daudz sarežģītu funkciju.

Bitstamp

Lai gan abas platformas atbalsta Bitcoin / ASV dolāru maiņas pakalpojumus, tās darbojas atšķirīgi. Coinbase ir brokeru birža, kas nozīmē, ka lietotāji pērk un pārdod Bitcoins tieši no uzņēmuma par fiat valūtu. Pircēji un pārdevēji netirgo savā starpā, viņi dodas uz lapu “pirkt / pārdot”, lai ievadītu savus pasūtījumus un tirgotos ar Coinbase noteiktajām cenām.

Tā kā lietotāji tirgojas tieši ar Coinbase, pasūtījumu saskaņošanai nav gaidīšanas laika, un konvertēšana notiek ātri pēc pasūtījuma veikšanas.

Bitstamp ir apmaiņas platforma, kurā lietotāji pērk un pārdod savā starpā par ērtākajām cenām, kas pieejamas sistēmā. Priekšrocība šeit ir tā, ka tirgotāji var meklēt sev izdevīgākas cenas un veikt ienesīgus darījumus.

Ja jūs vēlaties veikt ātras kriptogrāfijas konvertēšanas bez jebkādām komplikācijām, tad Coinbase ir labāka alternatīva jums.

Coinbase vs Bitstamp: mobilās lietotnes

Bitstamp piedāvā mobilās lietotnes gan iOS, gan Android lietotājiem, taču ir bijušas dažas sūdzības par tā trūkumu un latentumu, kad runa ir par atjauninājumiem.

Coinbase ir arī lietotnes iOS un Android operētājsistēmām. Coinbase mobilajām lietotnēm ir labāki vērtējumi nekā Bitstamp, lietotājiem slavējot to uzticamību un ērtu lietošanu.

Coinbase vs Bitstamp: noguldījumi un izņemšana

Bitstamp atbalsta depozītus un naudas izņemšanu gan ar fiat, gan kriptogrāfijas, SEPA un starptautiskā pārskaitījuma palīdzību, kā arī ar kredītkaršu iegādi..

Coinbase lietotāji var veikt maksājumus, izmantojot dažādas iespējas:

  • Bankas pārskaitījums (kā arī ACH ASV un SEPA ES);
  • Kredītkartes;
  • Debetkartes;
  • PayPal (tikai izņemšana);
  • Uzskaitīti kriptos;
  • CAD, EUR, GBP, SGD, & USD.

Coinbase vs Bitstamp: Maksa

Tāpat kā lielākajā daļā biržu, komisijas maksas atšķiras atkarībā no lietotāja valsts, maksājuma veida, valūtas un tirdzniecības apjoma.

Coinbase iekasē tirdzniecības maksu, pamatojoties uz šādu struktūru:

  • 10 USD un mazāk: maksa 0,99 USD;
  • 10–25 USD: maksa 1,49 USD;
  • 25 USD līdz 50 USD: maksa 1,99 USD;
  • 50–200 USD: maksa par 2,99 USD.

Par kredītkartes vai debetkartes iegādi Coinbase maksā 3,99%.

Standarta pirkšana / pārdošana Tūlītējie pirkumi (tikai debetkartei) Bankas pārskaitījumi (SEPA) – ieeja / izeja * Ātrāki maksājumi
1,49% 3,99% Bezmaksas / € 0,15 Bezmaksas
Maksājuma veids par pirkumu / izmaksas metode pārdošanai Reklāmguvuma maksas faktiskā likme (pēc atteikšanās)
ASV bankas konts 1,49%
Coinbase USD maks 1,49%
Kredītkarte 3,99% ***
USD depozīta metode Maksa
ACH pārsūtīšana Bezmaksas
Pārskaitījums 10 USD (izejošie 25 USD)

Bitstamp piemēro savas maksas 30 dienu perioda tirdzniecības apjomam, darījumiem, kuru vērtība nepārsniedz 10 000 USD, un 0,25% – darījumiem, kuru vērtība pārsniedz 20 000 USD. Par SEPA izņemšanu ir jāmaksā 3 EUR, un par kredītkartes pirkumiem – 5%..

Starptautiskajiem pārskaitījumiem tiek piemērota maksa 0,05% (minimālā maksa = 7,5 USD / EUR, maksimālā maksa = 300 USD / EUR) un izņemšanas maksa 0,1% (minimālā maksa = 25 USD / EUR). Jūsu banka var iekasēt papildu maksu.

Pakalpojuma veids SEPA Starptautiskais vads
Pārsūtīšanas atgriešanās 0,25%

(min. maksa = 25 EUR)

0,25%

(min. maksa = 25 EUR)

Pārsūtīšanas izsekošana 30 EUR 35 USD
Pārsūtīt grozījumus 30 EUR 35 USD
Administratīvās izmaksas 50 EUR 50 USD
Pārsūtīšanas atsaukšana 30 EUR 35 USD
Pārskaitījuma kvīts 30 EUR 35 USD
Atsitieni atpakaļ Maksa par parastu bankas depozītu Maksa par parastu bankas depozītu
Darījuma veids Maksa
Depozīts 0,05%

(min. maksa = 7,5 USD / EUR, maksimālā maksa = 300 USD / EUR)

Izstāšanās 0,1% (min. Maksa = 25 USD / EUR. Jūsu banka var iekasēt papildu maksu

Kripto noguldījumi abās biržās ir bez maksas.

Coinbase vs Bitstamp: drošība

Coinbase un Bitstamp abiem ir augsts rangs, kad runa ir par to drošības ieviešanu.

Abas biržas piemēro stingrus drošības pasākumus un lielāko daļu savu kriptovalūtas līdzekļu glabā aukstos maciņos, lai pasargātu savus līdzekļus no uzlaušanas mēģinājumiem. Gandrīz 98% Coinbase līdzekļu tiek glabāti aukstajos maciņos, bet pārējie 2% ir apdrošināti Londonas Lloyd’s sindikātā. ASV bāzēto klientu USD fondiem ir FDIC apdrošināšana zaudējumiem līdz 250 000 USD.

Bitstamp arī lielāko daļu savu digitālo aktīvu glabā saldētavā.

Līdz šim Coinbase nekad nav uzlauzts, taču lietotāji ir zaudējuši līdzekļus pikšķerēšanas krāpšanas vai starpgadījumu dēļ, kad viņu kontu paroles tika nozagtas.

Bitstamp tika uzlauzts 2015. gada janvārī, zaudējot 19 000 BTC, kas tajā laikā bija aptuveni 5,1 miljons. Kaut arī pārkāpums ietekmēja Bitstamp reputāciju, uzņēmums cītīgi strādāja, lai ieviestu stingrākus drošības mehānismus, un atdeva saviem klientiem zaudētos līdzekļus. Kopš tā laika Bitstamp ir piedzīvojusi visas būtiskās drošības problēmas.

Bitstamp līdzekļus pārbaudīja Ernst and Young grāmatveži. Platforma tika pārbaudīta, lai redzētu, vai viņi pareizi izmanto un glabā savu klientu naudu, un izturēja auditu ar nepārspējamu krāsu.

Abas platformas prasa, lai viņu kontos būtu aktivizēta divu faktoru autentifikācija.

Coinbase ir laba pieredze drošības jomā, taču 2018. gada februārī tas radīja bažas, jo IRS sniedza informāciju par 13 000 lietotājiem.

Coinbase un Bitstamp ir likumīgi licencēti darbam ASV un Eiropā.

Coinbase vs Bitstamp: klientu atbalsts

Tiek ziņots, ka Coinbase piedāvā lielisku klientu apkalpošanu, salīdzinot ar lielāko daļu kriptogrāfijas biržu. Ar Coinbase klientu atbalsta komandu var sazināties pa e-pastu, un viņi nesen pievienoja tālruņa klientu atbalstu, kas ir lielisks plus kriptogrāfijas apmaiņai, jo maz tādu piedāvā šādu iespēju. Tiek ziņots, ka atbildes laiks uz atbalsta biļetēm ir no 24 līdz 48 stundām.

Bitstamp ir arī novērtēts, lai nodrošinātu pienācīgu klientu atbalstu. Apmaiņu var sasniegt, izmantojot e-pastu, vai ārkārtas situācijās zvanot uz tuvāko biroju.

Bitstamp savā vietnē ietver arī FAQ sadaļu, kurā sīki aprakstīta platformas izmantošana. Iesācējiem iesakām analizēt šo sadaļu, lai labāk izprastu saskarni un TradingView.

Uz lielāko daļu Bitstamp sūdzību atbild tieši viņu atbalsta komanda, un tās parasti ir saistītas ar kontu slēgšanu pēc nenormāli lielu summu iemaksas šiem lietotājiem.

Coinbase vs Bitstamp: Sabiedrības viedoklis

Coinbase tiek uzskatīts par vienu no drošākajiem un uzticamākajiem kriptogrāfijas nozarē. Šī platforma tiek konsekventi ierindota starp 1. vai 2. visvairāk uzticamajām biržām Google meklējumos, un to bieži iesaka lietot kā labāko kriptogrāfijas starpnieku ASV bāzētiem lietotājiem..

Arī Bitstamp pēdējos gados ir izveidojis spēcīgu reputāciju un ir izpelnījies sabiedrības cieņu, cenšoties piedāvāt vislabāko drošību un atbilstību. Birža tiek vērtēta kā viena no populārākajām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām ES bāzētiem lietotājiem.

Coinbase vs Bitstamp: Spriedums

Coinbase un Bitstamp ir gan vadošās apmaiņas kriptogrāfijas nozarē.

Coinbase būtu piemērotāka iespēja tiem, kas vēlas konvertēt USD, jo tā atrodas ASV. Lai gan ES esošajiem lietotājiem, kuri vēlas savus kontus finansēt ar eiro, izmantojot SEPA pārskaitījumu, būtu jāizvēlas Bitstamp.

Coinbase vs Bitstamp debatēs nav skaidra uzvarētāja; viss ir atkarīgs no jūsu izvēles fiat, kriptogrāfijas, atrašanās vietas un budžeta.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me