Bitcoin Cash Price Prognoze 2019: Kādu cenu BCH var sasniegt šogad?

Bitcoin naudas cenas prognoze

Lai gan neviens nevar precīzi prognozēt Bitcoin Cash cenu prognozi, mēs aplūkosim dažus no vissvarīgākajiem faktoriem un ekspertu prognozes, kas var palīdzēt jums novērtēt BCH tirgu.

Kas ir Bitcoin Cash?

Bitcoin Cash ir populārs šifrējums, kuru radīja cietais Bitcoin dakša, kas notika 2017. gada 1. augustā.

BCH tika izveidots, lai uzlabotu vairākus Bitcoin aspektus, piemēram, mērogojamību un darījumu maksu. Saskaņā ar tirgus ierobežojumu Bitcoin Cash ilgu laiku ir spējis noturēties desmit labāko kriptogrāfiju skaitā, un tāpēc monēta ir ieinteresēta daudzos investoros.

Tās pašreizējais apgrozībā esošais piedāvājums ir 17 912 375 BCH ar tirgus ierobežojumu 5 574 708 567 USD. Pašlaik kriptogrāfija ieņem piekto vietu augstākajās kriptovalūtās pēc tirgus kapitalizācijas.

Bitcoin Cash Price Prognoze 2019

Bitcoin Cash pēdējos trīs 3 mēnešus ir saglabājis stabilu cenu, izņemot ievērojamu kritumu 2019. gada 30. aprīlī, kad tas sasniedza USD 242,02.

Kopumā BCH, šķiet, saglabāja savu stabilitāti kopš 2019. gada 17. maija, kad tas pieauga līdz USD 413,97, dažas dienas vēlāk sasniedzot USD 436.

Arī kriptogrāfijas cena līdz jūnijam ir bijusi pozitīva, izņemot 5. jūniju, kad tā pazeminājās no 400 līdz 380,59 USD.

Jūlija sākumā Bitcoin Cash cena atradās virs USD 400 atzīmes, bet kopš 11. jūlija monēta ir svārstījusies 300 USD cenu diapazonā, dažas dienas nokrītot zem tās.

Avots: Bitdegree

Bitcoin Cash šobrīd tirgo 311,22 USD.

Attīstība un pieņemšana

Nozīmīga Bitcoin Cash attīstība, kurai varētu būt potenciāls paaugstināt cenu, ir viena no lielākajām telekomunikāciju gigantām kā maksājuma iespēja., AT&T. AT&T paziņoja, ka tagad viņi atbalstīs Bitcoin Cash kā maksājumus, pateicoties tās partnerībai ar Bitpay.

AT&T ir starp 10 labākajiem Fortune 500 uzņēmumiem, kuriem ir daudz klientu visā pasaulē, kas palielina BCH potenciālu paplašināt savu lietotāju bāzi un adopcijas līmeni. Augstāks adopcijas līmenis varētu nozīmēt lielāku BCH ieguvumu.

Avots: DIgitalcoin

Pagājušajā mēnesī BCH izpildīja programmatūras mīksto dakšiņu, lai iekļautu Schnorr parakstu.

BitPay ir populārs maksājumu procesors, kas nesen sāka piedāvāt atbalstu BCH. Tas ļauj tirgotājiem ne tikai pieņemt BCH kā maksājumu, bet arī ievērojami palielināja kriptogrāfijas izmantošanu un cenu.

Nākotnē ir arī daudz jaunu BCH infrastruktūras attīstības. Pašlaik viņi testē maka atbalstu, kā arī beta versiju Telegramma tipbots ar nosaukumu Tipmebchbot.

BCH ir arī dažādas komandas, kas strādā ar vairākiem projektiem, tostarp Bitcoin Unlimited, Bitcrust, Bitprim, ElectrumX, Nchain, Parity un Bitcoin XT. Bitcoin Cash nesen tika iekļauts arī Winklevoss Gemini biržā, kuru licencēja NYDFS.

Avots: Digitalcoin

Kalnrūpniecības rentabilitāte

Pašlaik Bitcoin naudas ieguve ir izdevīgāka, salīdzinot ar Bitcoin ieguvi. Tāpēc vairāk kalnraču meklē Bitcoin Cash, kas savukārt stiprina tīkla stabilitāti.

Saistība ar Bitcoin

Tā kā lielākā daļa altcoin tirgus, BCH darbība ir saistīta ar Bitcoin, taču Bitcoin Cash, šķiet, ir tik cieši saistīta ar BTC, ka jūs tos nevarat atšķirt. Šeit ir sarežģīta precīzas Bitcoin naudas prognozes formulēšana. Lielākā daļa cilvēku domā par Bitcoin Cash tāpat kā par Bitcoin.

Iemesli, kāpēc es sāku ieguldīt Bitcoin 2011. gadā, ir tieši tādi paši iemesli, kādēļ es šodien ieguldu Bitcoin Cash. pic.twitter.com/OpOV7OKeGN

– Rodžers Vērs (@rogerkver) 2018. gada 5. septembris

Ja Bitcoin samazināsies, pastāv liela varbūtība, ka arī BCH neizdosies. Bet, ja Bitcoin vajadzētu pieaugt, Bitcoin Cash būtu viens no pirmajiem altcoins, kas redzēs ieguvumus, uzskatot, ka tas ir viens no svarīgākajiem Bitcoin konkurentiem.

Tirgus viedokļi par Bitcoin Cash Price Prediction

Daudzi svarīgi kriptogrāfijas skaitļi, tirgotāji un kriptogrāfijas vietnes ir izveidojušas savu Bitcoin Cash cenu prognozi. Zemāk mēs parādīsim dažus no vissvarīgākajiem kosmosā.

1. Tirdzniecības zvēri

Tirdzniecības zvēri prognozēja, ka Bitcoin Cash 2019. gadā sasniegs pozitīvu sniegumu, līdz gada beigām monēta sasniegs $ 2703.17.

2. Rodžers Ver

Roger Ver, dedzīgs Bitcoin Cash atbalstītājs, prognozē, ka BCH 12 mēnešu laikā varētu divkāršot savu vērtību.

3. Smartereum

The Smartereum kriptogrāfijas prognozēšanas vietne Bitcoin Cash prognozēja, ka BCH sasniegs 6700 USD, kas nozīmētu 500% pieaugumu mazāk nekā gada laikā.

4. Monētu slēdzis

The Monētu slēdzis kriptogrāfijas vietnē paskaidrots, ka “pāris mēnešus atpakaļ, Bitcoin Cash piedzīvoja vairāk nekā 2,1 miljonu darījumu, kas veidoja 63 procentus no visiem kriptovalūtas darījumiem, kas veikti šajā 24 stundu laikā. Tas bija liels panākums BCH kopienai, jo tas varēja mainīt visu scenāriju. ” Pamatojoties uz savu analīzi, viņi veica šādu BCH prognozi:

“Līdz 2019. gada beigām BCH varētu sasniegt 2000 USD, kas ir vairāk nekā 200X no pašreizējās cenas.”

5. Mūs pacēla

Vēl vienu optimistisku prognozi sniedza Us Lifted, norādot, ka BCH vērtība līdz 2019. gada beigām varētu pieaugt pat līdz 9 735 USD.

6. Kripto zeme

Crypto Ground Bitcoin Cash cenu prognoze ir tāda, ka monēta līdz 2019. gada beigām pieskaras 707 USD vērtībai. Šī ir viena no konservatīvākajām mūsu saraksta prognozēm, un, visticamāk, tas notiks, ņemot vērā pašreizējās cenas.

 7. Cenu prognozēšana

Cenu prognozes forumā ir minēts, ka BCH līdz 2020. gada beigām, iespējams, sasniegs 9560,28 USD.

8. LongForecast

The vietne prognozēja, ka Bitcoin Cash cena 2019. gada decembrī būs no 51 līdz 66 ASV dolāriem.

9. Maka ieguldītājs

Vēl viena negatīva cenu prognoze nāk no Maka ieguldītājs, kurš uzskata, ka BCH līdz gada beigām samazināsies līdz 11 USD.

Spriedums

Ar to mēs noslēdzam mūsu rakstu par Bitcoin Cash cenu prognozi 2019. gadam. Mēs ceram, ka mūsu sniegtā informācija ir bijusi noderīga Bitcoin Cash tirgotājiem vai tiem, kas vēlas ieguldīt kriptonauda..

Tas, ko mēs varam atņemt, ir tas, ka lielākā daļa prognozes par Bitcoin Cash šogad, šķiet, ir pozitīvā puse. Protams, daži ir vairāk vērīgi nekā citi, taču šķiet, ka cilvēki ir pārliecināti par Bitcoin Cash nākotni. BCH ir daudz faktoru, kas varētu izraisīt cenu pieaugumu, piemēram, attīstība, adopcijas līmenis un kalnrūpniecības rentabilitāte.

Piedāvātais attēls: Coinivore

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me