Bitcoin Texas Holdem

Texas Holdem ir vispopulārākā pokera spēle pasaulē. Kopš 2000. gada sākuma pokera uzplaukuma tā ir # 1 spēle, kas tiek spēlēta tiešsaistes pokera vietnēs visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, vai jūs spēlējat naudas spēles vai tiešsaistes pokera turnīrus, jūs atradīsit daudz darbības pie Bitcoin Texas Holdem galdiem.

Dažu pēdējo gadu laikā Bitcoin ir kļuvis par populāru iespēju veikt iemaksas tiešsaistes pokera vietnēs. Ja esat jauns Texas Hold’em lietotājs vai izmantojat Bitcoin, lai spēlētu Texas Hold’em, esat nonācis īstajā vietā. Šajā ceļvedī mēs iemācīsim jums spēlēt Texas Hold’em pokeru un kā izmantot Bitcoin tiešsaistes pokera istabās.

Labākās Bitcoin Texas Holdem vietnes

Augstāk vērtētais

# 1

Ignition Poker

Ignition Poker logotips 300% spēles bonuss līdz 1000 USD 300% spēles bonuss līdz 1000 USD

  • Lieliska spēļu izvēle

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

# 2

Bovada

Bovada logotips 100% bonuss līdz 500 USD 100% bonuss līdz 500 USD

  • Cienījama spēle

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

# 3

Black Chip Poker

Black Chip Poker logotips 200% bonuss līdz 1000 USD 200% bonuss līdz 1000 USD

  • Dāsnas prēmijas

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

# 4

BetOnline

BetOnline logotips 100% kriptogrāfijas bonuss 100% kriptogrāfijas bonuss

  • Pieņemti 4 kriptogrāfi

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

# 5

Amerikas Cardroom

Amerikas Cardroom logotips 35% kriptogrāfijas bonuss 35% kriptogrāfijas bonuss

  • Daudzi kriptopieņemti

Lasiet pārskatu Spēlēt tagad

Kā spēlēt Texas Hold’em Poker for Dummies

Texas Hold’em bieži raksturo kā spēli, kuras apgūšanai nepieciešamas minūtes, bet apgūšanai visu mūžu. Pati spēle ir diezgan vienkārši iemācāma. Tā ir balstīta uz Seven Card Stud vecās skolas pokera spēli. Spēlētājiem jānodrošina iespējami labākā piecu kāršu kombinācija, izmantojot divas caurumu kārtis un piecas kopējās kārtis.

Katra Texas Hold’em kombinācija sākas ar diviem spēlētājiem, kuri izliek piespiedu likmes, kuras sauc par žalūzijām. Šīs likmes ir tieši no dīlera kreisās puses. Dīleri nosaka balts dīlera pogas disks, kas kustas pulksteņrādītāja virzienā ap galdu. Pirmie spēlētāji pa kreisi no pogas izliek nelielu aklo summu, bet otrais cilvēks pa kreisi – lielo neredzīgo summu. Piemēram, $ 1- $ 2 NL Hold’em spēlē mazais blind ir $ 1, bet lielais blind ir $ 2.

Pēc žalūziju izlikšanas katrs spēlētājs saņem divas kārtis ar seju uz leju. Šīs ir spēlētāja cauruma kārtis. Notiek derību raunds, sākot ar pirmo spēlētāju pa kreisi no lielā neredzīgā. Spēlētāji var izkārtot zvanu vai paaugstināt. Ja darbība atgriežas lielajā neredzīgajā bez paaugstinājuma, lielais neredzīgais var pārbaudīt savu darbību.

Kad pirmā likmju kārta ir pabeigta, tiek izdalīta pirmā no trim kopējām kartēm, kas pazīstamas kā flops. Vēl viena likmju kārta sākas ar pirmo aktīvo spēlētāju, kurš ir palicis no dīlera un kuram ir iespēja derēt. Spēlētājiem ir jāliek likmes vismaz uz lielo blind likmi. Citiem spēlētājiem ir iespēja likt likmi vai paaugstināt vai likt.

Kad flopā darbība ir pabeigta, tiek izdalīta cita kopīgā karte, kas pazīstama kā turn. Sākas vēl viena derību kārta. Pēc tam tiek izdalīta pēdējā kopīgā karte. To sauc par upi. Sākas viena pēdējā derību kārta, kurai seko izrāde.

Pēc izspēles spēlētāji izdara labāko piecu kāršu kombināciju, izmantojot savas cauruma kārtis un piecas kopējās kārtis. Ja piecas kopējās kārtis izdala vislabāko kombināciju, spēlētājs “izspēlēs dēli”. Spēlētājs ar labāko roku uzvar banku. Ja vairāk nekā vienam spēlētājam ir viena un tā pati uzvarētāja roka, pot tiek sadalīts vai sadalīts starp spēlētājiem.

Ņemiet vērā, ka Texas Hold’em pokerā ir divi galvenie derību veidi. Pirmais ir Limit derības, kas nozīmē, ka jums ir noteikta summa, kuru varat likt uz katru roku. Populārākā Hold’em pokera forma ir No-Limit Hold’em. NL Hold’em varat likt likmes jebko, sākot no lielās žalūzijas lieluma līdz pat visas jūsu steka lielumam.

Pokera kartes ar Bitcoin

Texas Hold’em stratēģijas

Teksasas Hold’em stratēģija ir attīstījusies gadu desmitiem ilgi, un veids, kā jūs tagad spēlējat spēli, ir pavisam citāds nekā pirms Poker Boom. Lielākajai daļai iesācēju vislabāk ir izmantot tā saukto agresīvi noskaņoto stratēģiju. Tas nozīmē, ka jūs gaidāt stabilas sākuma rokas, bet spēlējat tās agresīvi.

Pirms flopa jūs vēlaties spēlēt spēcīgus holdingus atkarībā no pozīcijas pie galda. Pozīcija ir salīdzināta ar izplatītāja pogu. Pirmajiem pirmajiem spēlētājiem, kas atrodas pa kreisi no pogas, jāspēlē stingrāk nekā spēlētājiem, kas atrodas pa labi no pogas, vai tiem, kas tur pogu.

Piemēram, agrā pozīcijā vēlaties palikt pie augstākās klases saimniecībām, piemēram, lieliem pāriem (Aces, Kings, Queens vai Jacks) vai piemērotām rokām, piemēram, A-K, A-Q vai A-J. Spēlētāji, kas atrodas vidējā pozīcijā, var pievienot vidējos pārus (no astoņiem līdz desmitiem) kopā ar A-8 un uz augšu, kā arī ar K-Q un K-J.

Tie, kas spēlē no vēlās pozīcijas, var patiešām atvērt savu sākuma diapazonu, iekļaujot visus piemērotos dūžus, visas sejas karšu kombinācijas, visus pārus un vispiemērotākos savienotājus, piemēram, 8-9 sirdis. Spēlējot pirms flopa, jūs vēlaties nonākt rokas paaugstināšanā. Jūs reti vēlaties klibot (piezvanīt) pirms flopa, it īpaši kā iesācējs. Izmēģiniet iespēju robežās atšķaidīt lauku, lai dotu sev labākos koeficientus.

Flopā un ārpus tā ir jāpievērš uzmanība dēlim un pretiniekiem. Kad jūs domājat, ka esat vadībā, jums jāpieliek pretiniekam jāmaksā, lai viņš vajātu pēc rokas. Ja uzskatāt, ka atpaliekat, jāapsver iespēja atteikties no rokas.

Šī lapa ir ievads Bitcoin Texas Hold’em un nav domāts kā pilnīgs stratēģijas ceļvedis pokera spēlēšanai. Veiciet izpēti vai ieguldiet dažās pokera grāmatās, lai pilnveidotu savu stratēģiju.

Spēlē Texas Holdem ar Bitcoin

Lielākā daļa tiešsaistes pokera istabu tagad pieņem Bitcoin depozītiem. Kad esat noguldījis savu Bitcoin, jūsu kriptogrāfija tiek pārveidota par fiat, un jūs varat spēlēt vietnē kā parasti. Ja jums nepieder neviens Bitcoin vai neesat pārliecināts, kā iegūt Bitcoin, skatiet mūsu ceļvedi par Bitcoin iegādi.

Ja plānojat spēlēt Bitcoin Texas Hold’em tiešsaistes pokera vietnēs, iepazīstieties ar vietnes akcijām. Lielākā daļa pokera istabu piedāvā depozīta bonusus ekskluzīvi Bitcoin noguldītājiem. Dažreiz šie darījumi ļaus jums dubultot to, ko jūs varētu saņemt par fiat depozītu. Jūs varat saņemt arī bezmaksas dalību pokera turnīros vai pat dalību naudas spēlēs.

Tiem, kas ir gatavi veikt pirmo iemaksu, iesakām apskatīt Americas Cardroom un Betonline Poker. Abas vietnes pieņem Bitcoin un tām ir daudz trafiku, kā arī maiga konkurence. Tagad, kad jūs zināt Texas Hold’em pamatus un to, kā spēlēt Bitcoin Texas Hold’em, ir pienācis laiks palikt Texas Hold’em.

Texas Hold’em pokers ir lieliska alternatīva Bitcoin kazino. Jūs spēlējat pret citiem spēlētājiem, nevis māju, tas nozīmē, ka jūsu pelnīšanas potenciāls ir balstīts uz jūsu prasmēm spēlē. Ar laiku un praksi jūs varat uzlabot savas prasmes, palielinot izredzes iet prom no uzvarētāja tabulām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me