Vai šī apmaiņa var atcelt Binance? Kā FCoin pieauga līdz USD 17,3 miljardiem USD dienā

Tā ir karstākā birža pilsētā, un jūs, iespējams, nekad neesat par to dzirdējis.

Šobrīd tam ir vislielākais darījumu apjoms pasaulē, un tas nav pat norādīts CoinMarketCap.com.

FCoin pieaugums

Ķīnas birža FCoin, kuru izveidoja bijušais Huobi CTO, Džan Dzjaņs sāka tirdzniecību maija sākumā.

Tas ir redzējis a meteorisks pēdējās divās nedēļās. Neviens no tiem vēl nav uztverts lielākajās datu vietās, jo lielākajai daļai no tām, piemēram, Coinmarketcap.com, vēl nav jāpievieno datu plūsma savām vietnēm.

Un tas patiešām ir meteorisks. Par to jūs varat pārliecināties, izmantojot momentuzņēmumu par pēdējās 24 stundas veikto $ apjomu, kas tirgots no viņu vietnes zemāk.

* 2018. gada 26. jūnijā plkst. 11.00 HKT

Galvenā zona:

Galvenā zona

Inovāciju zona:

Inovāciju zona

Šie sējumi ir ņemti no vietnes https://www.fcoin.com un ir sadalīti 2 sadaļās:

 1. “Mainstream Zone”, kas ir galveno kriptogrāfisko un USDT pāru saraksts, kā arī viņu pašu tirgotais FT (FCoin Token).
 2. “Inovāciju zona”, kas pārdod nelielu apjomu mazāk zināmiem pāriem.

FCoin’s Eye Popping Numbers

 • Jā, jūsu acis nav kļūdījušās pēdējo 24 stundu laikā, a Milzīgs USD 17,3 miljardu USD apjoms tika tirgots biržā.
 • Lai to aplūkotu perspektīvā, top 10 biržās tirgotās USD vērtības summa ir aptuveni 6 miljardi USD
 • No pēdējās 24 stundās tirgotajiem 17,3 miljardiem dolāru, 8,9 miljardi dolāru ir tikai FT pāriem! Tas nozīmē, ka ap FCoin Token ir daudz fanfaru vai vismaz aktivitātes, kas veido 51,1% no visas biržas apjoma.
 • Šeit ir pāris galvenās jautājuma zīmes. Cik liela daļa no šī apjoma ir reāla (t.i., nemazgājiet tirdzniecību) un cik ilgtspējīgs ir šis apjoms. Jebkurā gadījumā, pat ja mēs izmantojam konservatīvu pieeju un piemērojam milzīgu atlaidi apjoma skaitļiem, tā joprojām tiek tirgota ļoti lielā vērtībā.

Kā FCoin panāca tādu meteoroloģisko izaugsmi?

Paturiet prātā, ka FCoin birža sāka tirgot dažus lielākos pārus maija sākumā ar nelielu vai bez fanfarām un minimālu apjomu, taču tas notika tikai pirms aptuveni 2 nedēļām, kad apjoms sāka pieaugt eksponenciāli.

Tātad, kas notika? Vienkārši, FCoin Token (FT) ir dzimis.

Iekš balts papīrs FT galvenie marķieri ir aprakstīti šādi:

 1. Ieņēmumu sadale 80%
 2. Lēmumu pieņemšanas tiesības – gudra līguma balsošana par svarīgiem lēmumiem
 3. Vēlēšanas & Uzraudzības tiesības – darīt ar FCoin kopienas locekļiem

Tomēr galvenais, kas jāņem vērā, ir marķieru izplatīšanas metode, ko viņi sauc par “Trans-Fee Mining Model”:

Trans-honorāru ieguve

Vai FCoin ‘Trans-Fee Mining Model’ ir jaunā ICO forma?

Kā tieši darbojas šis jaunais modelis? Tirgojoties FCoin biržā, tāpat kā visās pārējās biržās, jūs maksājat darījuma maksu 0,1% apmērā no jūsu tirgotā apjoma.

Lielāko daļu laika jūs maksājat pamata valūtā, kas lielākoties notiek BTC vai ETH. Pēc tam FCoin dienas beigās kreditē jūsu kontu ar līdzvērtīgu vērtību FT, teorētiski padarot FCoin par jūtīgu apmaiņu!

Šis sadalījums turpināsies, līdz 51% jeb 5,1 miljardi žetonu tiks pilnībā izdalīti.

Interesanti, ka, ja pieņemam, ka FCoin apjoms turpina tirgoties par 5 miljardiem USD (17,4 miljardi USD dienā noteikti samazināsies), pie 0,42 USD kā FT cena,t prasīs 214 dienas lai 51% žetonu galu galā tiktu izplatīti.

Šeit ir vienkāršs piemērs; jūs tirgojat BTC / USDT 1000 USD vērtībā, tāpēc jūsu darījuma maksa būtu 1 USD, kuru jūs debetētu BTC. Pieņemsim, ka dienas beigās FT tirgo 0,5 ASV dolārus, birža ieskaitīs jums 2 FT.

Dažas svarīgas lietas, kas jāņem vērā:

 • Bezmaksas darījumu maksa nenozīmē bezmaksas FT žetonus – būtībā jūs apmainās ar savu BTC & ETH par FT. Tas patiesībā ir ļoti jauns veids, kā apmaiņa veic ICO pēc saviem ieskatiem, un ar pašreizējiem apjomiem, ko tā redz, tā noteikti ir strādājusi.
 • 80% ieņēmumu daļa potenciāli ir ļoti pievilcīga, un kopā ar FT žetonu saņemšanu tas dod milzīgu stimulu tirgotājiem pāriet uz biržu – kāpēc gan ne? Viņi tikai maksā nodevas citur.
 • Tomēr tāpēc, ka jūs apmainās ar ETH & BTC FT, tas nozīmē, ka jūs faktiski riskējat. Ja FT cena pirms naudas izņemšanas ievērojami samazināsies, jūs faktiski sedzat tirdzniecības izmaksas biržā.

Lēmums par to, vai tirgotājiem būtu jāmaina birža, ir atkarīgs no tā, kāda ir FT marķiera cena, jo pēc taisnīgas vērtēšanas ir jēga pirkt un pārdot savu kriptogrāfiju vietnē FCoin, jo jūs saņemat kaut ko pretī – kamēr citās biržās jūs joprojām esat neto maksāšanas maksas.

Kāda ir FCoin vērtība?

Pašreizējā FCoin (FT pāru tirdzniecība pašu biržā) cena ir aptuveni 0,42 USD, un, ņemot vērā kopējo monētu daudzumu 10 miljardu apmērā, mēs aplūkojam kopējo piegādes tirgus ierobežojumu 4,2 miljardi USD.

Tas ir lielāks nekā BNB (Binance Exchange Token) kopējais tirgus ierobežojums, kura vērtība ir 2,85 miljardi USD.

Lai gan mēs varam apspriest simbolisko komunālo pakalpojumu atšķirības vērtību, apmaiņai, kas izveidojās mazāk nekā pirms 2 mēnešiem, Trans Fee Mining modelis noteikti ir bijis veiksmīgs.

Piezīme par 80% ieņēmumu daļu

Viens no galvenajiem marķiera komunālajiem pakalpojumiem ir 80% ieņēmumu daļa, kas sāksies 2018. gada augustā.

Ar milzīgo BTC un ETH apjomu, kas jau ir savākts, izmantojot Trans Fee Mining Model, tas padara FT ieņēmumu daļu ļoti pievilcīgu. Tas rada pozitīvu atgriezenisko saiti, kur lietotāji izmanto FCoin, lai iegūtu FT žetonus, un izmantošana piešķir vērtību FT žetoniem, padarot viņu transakciju ieguves modeli par izcilu FCoin “izaugsmes kapāt”.

Bet skeptiski vērotāji brīnīsies, kā birža, kas sadala 80% no ieņēmumiem, var efektīvi vadīt biznesu. Ir vērts atzīmēt, ka FCoin ieinteresētajām personām pieder pārējie 49% no piedāvājuma un tāpēc netieši paturēs 40% no ieņēmumiem.

Binance izpilddirektors ņem vērā

FCoin biržas meteoriskais pieaugums noteikti ir piesaistījis viņu konkurentu uzmanību, par ko liecina Binance izpilddirektora CZ atbilde uz viņu Weibo publicēto modeli.

Šeit ir apkopojums tiem, kas nelasa ķīniešu valodu:

 • “Trans-Fee Mining Model” ir ne tikai ICO, bet arī ļoti dārgs ICO. Lietotājiem jārīkojas piesardzīgi.
 • Jūs izmantojat BTC vai ETH, lai samaksātu par transakcijas maksu biržā, kur tā jums atmaksā 100%, izmantojot apmaiņas žetonus. Vai nav tas pats, kas BTC vai ETH izmantošana apmaiņas žetonu iegādei? Kāda ir atšķirība starp šo un ICO?
 • Ja birža neiekasē maksu par darījumu, vienīgais veids, kā viņiem gūt peļņu, ir palielināt simbolisko cenu, pretējā gadījumā viņi nevar izdzīvot. Vai jūs domājat, ka jūs varētu uzvarēt šajā spēlē?
 • Kad žetoni tiek atbloķēti uzņēmuma akcionāriem, vai jūs domājat, ka viņiem joprojām būs motivācija turpināt apmaiņu? Raugoties no ilgtermiņa perspektīvas, vai jūs domājat, ka šāda veida apmaiņa būs konkurētspējīga?
 • Runājot par konkurenci, šim modelim nav daudz šķēršļu. Ikviens to var izdarīt. Tomēr zemāka josla ir iestatīta ieceļošanai, jo mazāk profesionalitātes. Dažas biržas apgalvo, ka tās veiks 100 franšīzes apmaiņas. Drīz tā zaudēs vērtību.
 • Binance aizsargā lietotājus. Mēs neizmantojam šo modeli.

CZ atbilde turpinājās:

“Es sapratu, ka matemātika nav jūsu stiprā puse daudziem no jums. Ļaujiet man izmantot Binance kā piemēru salīdzinājumam.

A maiņa: 80% dividendes, 0,1% darījuma maksa. Žetoni akcionāriem tiek atbloķēti ar tādu pašu ātrumu.

Binance: 0,1 darījuma maksa, izmantojiet BNB, lai saņemtu 50% atlaidi, plus 40% nodošanas maksa.

Pieņemsim, ka jūs tirgojāt 10 000 ETH.

Apmaiņa A saņem 10ETH un atdod 8ETH sabiedrībai. Tajā pašā laikā 10ETH tika atbloķēts komandai. Tātad komanda saņem 12ETH. 50% no ETH, kas tiek atdots sabiedrībai, faktiski tiek piešķirts komandai, jo viņiem vajadzētu būt apmēram 50% no apmaiņas žetoniem, ja viņi tos nav pārdevuši. Tāpēc komanda saņem 16ETH un sabiedrība saņem 4ETH dividendes.

Ja jums pieder BNB, Binance mēs iekasējam tikai 5ETH, kas ir 0,05%. 40% no 5ETH tiek atdoti personai, kura jūs nosūtījusi (pat nesāciet mani iesākt ar lietu, kuru jūs pats esat nodevis). Tātad mūsu komanda saņem tikai 3ETH, bez dividendēm.

Kurš modelis ir labāks jums kā lietotājam?

Vai vēlaties, lai apmaiņa no jums paņemtu 20ETH, pēc tam atdodiet 4ETH jums ar faktisko maksu 16ETH, vai arī vēlaties, lai apmaiņas maksa būtu tikai 3ETH?

Kur palika Binance neiekasētā darījuma maksa? Tas tiek tieši atdots faktiskajam tirgotājam!

Ja jūs domājat, ka birža piedāvā dividendes, tas ir labs, jo citi maksā darījuma maksu, un jūs saņemat dividendes. Bet vai jūs tiešām domājat, ka cilvēki ilgi turpinās tirgoties šajā biržā? Kurš būtu tas stulbais, lai turpinātu maksāt darījuma maksu? Vai apmaiņas žetoni joprojām ir 50 miljardu vērti? Tas jau ir par 500% augstāks nekā BNB.

Šī ir spēle, lai redzētu, kurš žetonus ātri izgāž.

Nozares disciplīna ir atkarīga arī no lietotāju disciplīnas. Nevainojiet maiņu, kad zaudējat naudu. Esiet atbildīgs par lēmumiem un izvēlēm, ko veicat tagad. Ja jūs izkļūstat vēlu, nevainojiet nevienu, kurš nav jūs brīdinājis. “

Neskatoties uz CZ kritiku, FCoin šķiet neatbaidīts. Viņi pat uzskaitīja BNB pāri savā “Inovāciju zonā”, kas, iespējams, tiek darīts ar nolūku nomedīt Binance klientu bāzi vai vismaz nedaudz pamaisīt katlu – patiešām ļoti bezkaunīgs.

Vai šis jaunais modelis izdzīvos?

Tāpat kā lielākajai daļai kriptogrāfijas, ir grūti pateikt, vai šis “Trans-Fee Mining Model”, kas ir FCAP pārvēršis augšgalā, turpinās to turēt.

Turklāt vēl jānoskaidro, vai 80% ieņēmumu daļas uzņēmējdarbības modelis būs pašpietiekams (CZ noteikti tā nedomā), taču dažas lietas ir pārliecinātas:

 • “Trans-Fee Mining Model” ir bijusi veiksmīga alternatīva ICO tādā ziņā, ka tā ir piesaistījusi līdzekļus vērtējumā, kas ir augstāks par lielāko apmaiņas marķieri BNB, un vienlaikus kalpoja kā atjautīga klientu piesaistīšanas stratēģija, nodrošinot stimulus tirgotājiem pāriet uz savu platformu
 • Pat ja FCoin neiztur augstāko vietu, tirdzniecības apjoms, ko viņi ir ieguvuši no citām biržām, novedīs pie tā, ka citas biržas pārvērtēs savus simboliskos modeļus un, iespējams, to pārskatīs, lai tirgotājiem sniegtu vairāk stimulu. Lielāka apmaiņas konkurence nozīmē labākus nosacījumus tirgotājiem.
 • Varbūt CZ beidzot var ieviest manis ieteikto marķieru lietderību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me